Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Do Witamina1 Powiedz mi czy masz jakieś zdjęcia po operacji chciała bym zobaczyć jak wyglądają piersi w rozmiarze C.Baaaardzo proszę :)Powiedz mi jeszcze jak poszłaś na konsultację to po prostu powiedziałaś lekarzowi że chcesz miseczkę C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Rozpoczęłam odliczanie, za dziewięć dni mój zabieg :-). Na dzień dzisiejszy zero stresu, właściwie to nie wiem dlaczego go wciąż nie ma ?. Jedynym jak dotąd zmartwieniem jest odebrany wczoraj wynik morfologii w którym dopatrzyłam się większej ilości WBC ( białych ciałek krwi ) niby nieznacznie, bo przy normie 4.0 - 9.0 ... mam 9.9. Czy stres ( a jednak ! ) daje o sobie znać ???. Czy może powinnam się jednak zacząć martwić ... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 2xbigcyc: A w Gdańsku w jakiej klinice, z NFZ czy prywatnie? Ja czekam ponad rok na operację w Szpitalu Akademickim w Gdańsku, ale rozglądam się powoli na prywatne kliniki, bo nie wiadomo ile to może jeszcze potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
Hej Dorota72, Daj email to wysle ci zdjecia dla otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joshee
Ja pomimo ze mieszkam w bielsku nie zdecydowalam sie na zabieg u dr.Sirka. Nie ma on chyba najlepszej opinii,a konsultacja tylko to potwierdzila.Podnioslam i zmniejszylam piersi u dr.Kasprzyka w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z rezultatu.Zabieg mialam 2.5 roku temu,piersi ladne i semetryczne a blizny to cieniutkie biale kreseczki.Zastanow sie jeszcze nim podejmiesz ostateczna decyzje.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
do Marta.S - ja będę zmniejszać z rozmiaru 65 HH na C-D, ale wiadomo miseczki rzecz względna. Rzucaj te papierochy, rzucaj - tylko na zdrowie i na urodę Ci wyjdzie! Do kingA007 - ja wybrałam Perfect Medica w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliAli
lisa-210, a gdzie robiłaś operacje? :) Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
malocycasta i martaS przepraszam ale nie mam zadnych zdjec(wstyd sie przyznac ale jeszcze nie zrobilam zadnego zdjecia piersi po operacji)jakos nie czulam potrzeby bo widze je codziennie i tak jakos nie czuje sie z tym dobrze gdybym miala wysylac te zdjecia komu kolwiek-PRZEPRASZAM WAS BARDZO-mysle ze to rozumiecie co? ale chetnie odpowiem na kazde pytanie i sercem jestem z wszystkimi wami dziewczynki i tymi przed i po operacji. @MartaS tak lekarzowi poprostu powiedzialam ze chce miseczke C-zreszta pani doktor tez tak sugerowala bo ten rozmiar jest taki akurat. buziaki dla was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dadu u Szczyta zwrócili mi zaliczkę - wcześniej dzwoniłam i pytałam jak to z tym jest to mi odpowiedziała Pani, że jeżeli rezygnuję z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem to zwracają . Ja zadzwoniłam , telefonicznie zrezygnowałam i zapytałam o wpłacona zaliczkę. Obiecano ją zwrócić w ciągu kilku dni i tak sie tez stało, bardzo szybko m8iałam ją na koncie. Do aliali ja nie żałuję ani jednego momentu, ze zrobiłam zabieg. Z 70 H-65HH mam 65E-70D i biust jest w pełni ok. Żeby się do niego przyzwyczaić to zakładam usztywniony biustonosz i z zewnatrz nie jest taki mały. A jak idę na fitness i teraz patrzę w lustro ( a specjalnie wtedy zakładam miękki biustonosz bo piersi wyglądają na mniejsze) to ćwiczę z jeszcze większym zapałem i uśmiecham się sama do siebie z zadowolenia. A ostatnio to przyłapałam się , ze przyglądam się dużym biustom innych dziewczyn ze źle dobranymi stanikami i szczerze im współczuje. Jedynie co mogę doradzić to ostrożnie wybierajcie osoby,którym powiecie o zabiegu. Ja niestety chciałam być szczera i powiedziałam mojej teściowej i teraz tego żałuje bo wydawało mi się , że mnie zrozumie ale ...wiecie teściowa.... brak słów. Lepiej nie być szczerym i za dużo osób w to nie wtajemniczać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
@ 123Marteczka123 Ja powiedzialam tylko tym najblizszym, ktorzy czynnie pomagali mi w operacji- na szczescie tesciowa chociaz swoje ma za paznokciami, poprostu wziela pod opieke nasze dzieciatko na czesc czaus mojej obecnosci- wiec ulzyla swojemu synowi w opiece na dzieckiem i wszyscy szczesliwi. Reszta ludzi serio mysli, ze schudlam i pozwalam im wlasnie tak myslec... Jeszcze raz dzieki za Twoje zdjecia- tylko utwierdzily mnie w decyzji i dodaly odwagi. @dorota72- postaram sie zrobic jakies zdjatko dzisiaj i wysle. Wez ze soba recznik, kapcie, pizame rozpinana z przodu(najlepiej z kieszeniami w spodniach zeby sobie butelki po drenach mozna bylo schowac, jak pojdziesz siku), szczoteczke i paste do zebow, ciuchy na zmiane- wygodne- najlepiej zebys miala jakas rozpinana bluzke czy bluze- tak zeby rak nie trzeba bylo do gory unosic. jedzenia ani picia nie potrzeba- dobrze karmia. Jak cie beda wypuszczac, to dostaniesz do wykupienia pare rzeczy w aptece- zero stresu- apteka jest po prawej stronie na przeciwko kliniki- czynna do 20stej. I znowu- w klinice siedza do 19stej, wiec jak nikt nie bedzie cie mogl odebrac predzej- zaden problem. Gdziekolwiek bedziesz spala po wyjsciu z kliniki- zadbaj o to zeby mieli dla ciebie tyle poduch, zebys mogla spac na polsiedzaco...ja w koncu zaczynam spanie na boku i co wieczor ciesze sie jak dziecko, ze w koncu moge...to i bol tylka byly jedynymi "problemami po operacji". Same cycki mnie nie bolaly, ale tez uwazalam, zeby sie nie przemeczac, trzymalam je sucho i czysto...wysle do Ciebie zaraz Emaila- i jak bedziesz miala jakies pytania- wiadomo, chetnie odpowiem! Powodzenia- niedlugo bedzie ci lzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
@123MARTECZKA123 i wszystkie z forum masz racje za duzo ludziom lepiej nie mowic-ale to sie nie da bo czlowiek najpierw sie boi potem cieszy i wiadomo chce sie podzielic swoimi sprawami z niektorymi osobami....moja tesciowa nie wie i hura!!i dobrze bo pewno by mnie uwazala za jeszcze wieksza wariatke niz uwaza hi hi wiekszosc ludzi tez mysli ze schudlam i tez moze to gupio zabrzmi ale na te z duzymi cycami tez jakos teraz inaczej patrze-wspolczuje im serdecznie trzymam kciuki za te co teraz ida na operacje! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
Tez sie zlapalam, na gapieniu sie na wielkie balony...ze wspolczuciem gapienie, ale osob na ktore sie gapie przeciez nie wiedza, ze jeszcze niedawno bylam w ich butach...a moze mysla, ze z zazdrosci tak lookam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
Oj mąż mi zaczął dzisiaj panikować... Gada, żebym się zastanowiła, że mogę żałować całe życie i , o zgrozo, że w sumie to mu się moje cycki zawsze podobały... A ja liczyłam na wsparcie z jego strony. O mojej operacji wie tylko mąż i jedna koleżanka ( która mówi, że chętnie by się obok mnie położyła, żeby to co ze mnie wytną, jej przeszczepili :). Trzeba będzie jeszcze wtajemniczyć moją mamę ( ktoś musi się zająć dziećmi) - i tutaj spodziewam się potężnego szoku! A jak reagowały Wasze mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitamina1
@2xbigcyc mamusia??-moja mam to do dzis nie wie(bo chyba by zawalu dostala)ale ja juz mam dorosle dziecko wiec pomocy nie potrzebowalam a w lozku lezalam bo bylam" obloznie chora" co do meza -moj maz tez tak mowil i na koniec powiedzial ze w sumie tez mu sie cale zycie moje cycki podobaly..takie piekne duze! ale jak potem wrocilam z mniejszymi i jak poszlam na zdjecie szfow i poprosilam o zdjecie ksero moich poprzednich balonow(bo nawet sobie zdjecia przed nie zrobilam...a szkoda) i przynioslam to zdjecie do domu i pokazalam mojemu mezusiowi to on: "CO TO!!??? to twoje byly? -----a tak kochanie moje byly no przeciez tak ci sie podobaly!" chlob uwiezyc nie mogl wlasnym oczom!!TERAZ TO DOPIERO WIE CO TO PIEKNE CYCUSZKI! przewraca nimi jak ulengalkami. 2xbigcyc twoj mezulek to pojecia nie ma tak jak moj nie mial ze to co wielkie to nie wspaniale!-nie mysle ze bedziesz zalowala bo ja robilam w marcu 2011 i do teraz jestem na forum bo jeszcze sie ciesze jak by to bylo wczoraj!! buziaki dla was dziwewczynki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej i AliAli sorki dziewczynki, zdjęcia napewno wyślę za tydzień po moim przyjeździe z delegacji, wyszło nak nagle, że nie zdążyłam zrobić. Jeśli macie jakieś pytania - odpowiem na maila. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
Witajcie dziewczynki, nawiązując do tematu-kiedy powiedziałam mojej mamusi, to szczęka mi opadła , gdy usłyszałam jej słowa:" no nareszcie, bo myślałam, że nigdy się nie zdecydujesz(!)" A ja głupia robiłam podchody jak jej powiedzieć, nawet zaprosiłam mamę na kawę i potężny deser i przy tych słodkościach jej oznajmiłam swoją decyzję. No tak, ale wszystko zależy od charakteru naszych mam czy bliskich. Jedne zareagują jak moja , drugie będą biadoliły, że po co, dlaczego etc, etc. Z kolei nie ma się im co dziwić-matka zawsze się będzie troszczyła o swoje dziecko(nawet kiedy to "dziecko " ma np 40 lat hi, hi) Co do męża -jemu też się podobały moje balony,ale nie protestował, kiedy mówiłam o zabiegu Ostatecznie dzięki niemu( i temu forum również) podjęłam decyzję o redukcji. Teraz perspektywy 4,5 m-ca widzę,że on jest tak samo rozanielony jak ja. Moja euforia nadal trwa! Piersi są cudowne, symetryczne, blizny się goją, chociaż trzeba czasu,żeby wyblakły. Ach, co tam blizny, jak pomyślę sobie o tych wielgachnych cyckach, które jeszcze niedawno miałam przed sobą, to te blizny to dosłownie pryszcz!Mogę skakać, biegać, pływać ! Noszę bluzki z dekoltami, kupuję przebombowe staniczki, a nie jak do tej pory namioty. Kupiłam dwuczęściowe bikini, bo w zeszły weekend pojechaliśmy z mężem nad morze do SPA(jego niespodzianka dla mnie z okazji rocznicy ślubu) . Nareszcie czuję się kobieco, bez przygłupich spojrzeń obślinionych facetów. Dodam jeszcze, że nawet seks sprawia mi więcej przyjemności, a roześmiana twarz mojego męża jest wystarczającym dowodem,że on tez jest happy.Któraś pytała, czy jesteśmy zadowolone z decyzji- powtórzę po raz kolejny- TAK, tylko szkoda,że tak długo trwało u mnie podjęcie tej cudownej decyzji.Z ręką na sercu-gdybym mogła cofnąć czas, zabiegowi poddałabym się przynajmniej 10 lat wcześniej! Też nie rozgłaszam wszem i wobec ,że zmniejszyłam piersi. Mam nauczkę po reakcji teściowej, po których przez 2 dni ryczałam do poduszki. W mojej rodzinie wie tylko mąż, mama, teściowa(chociaż lepiej, żeby nie wiedziała) i szwagierka(która całym sercem jest po mojej stronie). Reszta rodziny i znajomych gratulują mi, że..... tak bardzo schudłam. W końcu "zjechałam" z rozm. 80 K na 80 C/D i czuję się booooskooooo :) Buziaczki dla Was dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitamina1
@ares212 mnie doktorowa ofiarowala ten sam rozmiar co tobie (80/C-D) bo to C nie jest takie malutkie tylko tez jest miedzy C a D a co do naszych mam -to kazda inna ja jestem od was troszke starsza(o zgrozo 50-booo) i moja mamusia jest troszeczke starszej daty ale cudowna kobicinka i bardziej by sie martwila ze umre na tym stole niz zmniejszenie tych balonow ale pewno gdybym jej to powiedziala to znajac mnie chyba nic by ja juz nie zaskoczylo-hahha ona martwi sie o mnie jak bym byla 10 letnia dziewczynka a ja mam rodzine i dorosle dziecko -ale jestem szczesliwa ze ja jeszcze mam i martwi sie o mnie(nie jestem sama:)) a tesciowej tez sie ciesze ze nie powiedzialam!! ares212 wspolczoje ci ze tak zaeragowala twoja tesciowa na wiadomosc od ciebie na temat twojej decyzji. Ja tez bede ta tesciowa(bo mam syna) ale postaram sie traktowac moja synowa jak wlasna corke-sama z nia polece na operacje gdyby taka decyzje podjela. a tak sie rozpisalam troszke nie na temat-sorki co do blizn -bledna po jakims czasie nie martwicie sie-sa male cieniutkie kreseczki a w niektorych miejscach mam grobsze-moze tak mysi byc ale tak jak reszta po NIE ZALUJE ! odzylam!! czuje sie sexi,mlodziej i jestem lzejsza o pare kg. BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
W koncu udalo mi sie zrobic zdjecia, wiec jak ktos chce dajcie znac na jarczeha@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarcys :-) Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję... są cudowne !. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
Jarcys - dzięki bardzo za zdjęcia. Różnica jest przeogromna! Zupełnie inna sylwetka. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
@mloda malocycasta hej, napisz jak się czujesz, zdaje się, że jakos bedzie 6 tyg.od operacji prawda? poproszę bardzo o wszytskie szczegóły Twojego obecnego samopoczucie oraz etapu gojenia ran :) pamietasz? - moje wakacje/6 tygodni :) A dla wszystkich forumowiczek białe, śnieżne, cudownie zimowe pozdrowienia z naszych wspaniałych gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda już MALOcycasta
czuję się dobrze :) od jakichś 2 tygodni się w końcu kąpię !!!!!! :) dużo cieplej wody i piana oj jak się cieszę :) dopiero doceniłam wannę w domu hi hi podczas mycia masuję piersi bo jest i blizny dosyć długo i po kąpieli znowu masuję je i oliwkę wcieram bo blizny są takie strasznie sine. można powiedzieć że i śpię na brzuchu choć nie powinnam ale cóż budzę się rano na brzuchu a sen już mi się unormował i śpię jak kamień więc nie kontroluję tego ale i tak staram się ich tak nie gnieść tylko jakoś tek delikatnie. wszystko się dobrze goi ostatnio sama wyciągałam sobie kawałki szwów, kurcze nie wiem skąd się one biorą wczoraj nie było widać ani milimetra a dziś wystaje kawał i tylko delikatnie pociągnąć i nawet nie czuję jak 2 cm wychodzi... jest to trochę fuj ale wolę to niż chodzić z wystającymi szwami... codziennie smaruję maścią linomag już druga tupka, ale teraz chyba już kupię coś do blizn bo linomag jest bardziej na te ranki i strupki odchodziły (bo to strasznie tłusta maść) no i oczywiście na blizny żeby nie były takie spięte. no tak 19-tego stycznia będzie 6 tygodni :) i już niedługo będę nosić kolorowe staniczki :) bo jeszcze tacham ten sportowy ;/ ale już tuż tuż właśnie, pytanie do pań już po - kiedy zaczęłyście stosować naście do blizn ? a ja pozdrawiam wszystkie z bez śniegowych mazur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITAMINA1
mozecie mi wierzyc albo nie ale ja smarowalam tylko kilka razy na poczatku jakimis tam masciami ale doktorka mi powiedziala nie smarowac niczym i smaruje tak jak kazda po kapieli balsamem do ciala i prawda jest taka: TYLKO CZAS GOI RANY !! dzisiaj specjalnbie ogladalam cycuszki-w wiekszosci sa biale kreseczki w niektorych miejscach grobsze sine ale widze ze to naprawde z czasem coraz lepiej sie pieknie goi Malobiusciasta badz cierpliwa te sine kreski zejda!-uwiez mi! ja mialam niektore straszne miejsca -Grube czerwone krechy a teraz cieniutkie jasne kreseczki ale tak jak nam mowiono DO ROKU CZASU!!a my uparte baby NIE !! ma byc TERAZ !! ZARAZ!! haha RELAX ! przeciez sa piekne!!i beda ladnie sie goic ale ...CZAS!! POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO SERDECZNIE :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny. dołączam do Was jako potencjalna kandydatka do operacji. nie przeczytałam całego wątku jeszcze. może któraś mi podpowie dobrego lekarza ze szczecina? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
Dziewczyny po operacji - jak nazywa się konkretnie badanie na krzepliwość krwi, które jest potrzebne przed operacją? Nie wiem, czy już o tym było, bo mi umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@2xbigcyc, "INR (znormalizowany czas protrombinowy) to jeden z parametrów oznaczanych w kaogulogramie - badaniu oceniającym krzepliwość krwi. Normy laboratoryjne podstawowych parametrów: PT: 12-18 sek. INR: 0,8-1,2 PT%: 80-120 sek. APTT: 37-46 sek. Fibrynogen: 200-400mg/dl " @VITAMINA1, fajnie,że jesteś ;). Ja też smarowałam początkowo blizny Verademem, ale masz rację-najlepszym lekarstwem jest czas. Teraz rano i wieczorem je tylko smaruję balsamem po kąpieli albo linomagiem, ale w kremie, bo nie jest tak tłusty jak maść i fajnie się wchłania :) @młoda już MALOcycasta, ja stosowałam maść na blizny po ok miesiącu od zabiegu. Maść na blizny powinno się stosować po całkowitym wygojeniu ran. Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ....dziewczyny
czy wie ktoras o dobrym chirurgu pomniejszajacym piersi w Czechach ???? Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×