Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Dormim
Hej. To znowu ja pisze na dwa dni przed. 19 marzec godz. 9.30 to ja kolejna do zrzucenia zbędnego balastu a raczej naleśnikarni przez dr Piotra Osuch. Siedze nie spakowana bo mam tysiąc mysli na minutę. Meżu zerka na mnie i widze ze tez mu nie do śmiechu. Wczoraj podszedł i powiedział ze się boi. O losie rozumiem go a ja zaraz zejdę a jak coś sie nie powiedzie a jak juz zasnę na wieki no oszaleję.Do niedawna moja mama mnie dopingowała była za mówiła ze ona jako 58 latka ma fajniejszy biust. A dziś po co Ci to modelką będziesz po wybiegi masz zamiar chodzić 35 lat chodziłaś to 35 wytrzymasz. Wiem wiem strach. ale jak zrezygnuję to dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Dormin nie stresuj się kobieto, wszytskie te nerwy wynagrodzi Ci późniejsze życie, nie tak łatwo jest przedostać się na tamten świat - trzeba mieć znajomości :) i nie myśl za dużo, bo to męczące :) Trzymam kciuki, powodzenia. Odezwij się jak wrócisz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dormin:) wyluzuj:) nie będzie tak źle jak myślisz! Andzik po wybudzeniu odczuwałam tylko senność:) W ogóle nie odczuwałam żadnego bólu, wcale. Wzięłam jednego dnia pyralginę bo mnie szwy ciągnęły, drugiego dnia też bo myślałam że już zaczyna boleć i to na tyle. Coś tam może pobolewać jak po szyciu ale serio pyralginka i już. No oczywiście każdy inaczej odczuwa, dodam że ja jestem raczej z tych delikatnych i wrażliwych:) no i operacja prywatna, niecałe 2h narkoza i nie szarpanie piersi tylko jak najmniej uszkodzeń więc serio to nie bolało mnie nic. Na prawdę czasem gorzej się czuję po całonocnej zakrapianej imprezie niż po tej operacji. A ja jak oglądałam te zdjęcia ze strony to się spytałam doktorków jak często takie wychodzą? to się zaśmiali i powiedzieli że 99% przypadków. A jak spytałam czy ja będę tym 1% to powiedzieli że absolutnie nie bo ten 1% to jest przy bardzo brzydkich piersiach, zniszczonych, z innymi problemami itd ale i wtedy rzadko się zdarzają inne. Ta kobitka ze zdjęcia 2 od dołu ma takie fajne D a ja mam lekko mniejsze, takie C/D ale polecam zrobić D bo moje teraz są takie malusie:P Będzie dobrze, nie martw się. najlepszym sposobem na strach jet przeczytanie wpisów na tym forum, przez te wszystkie lata i miesiące. zauważcie że nawet jak jest jakaś komplikacja to każda jest zadowolona, szczęśliwa i jedyne czego żałuje to tego że tak późno się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Hej dziewczyny, jak dobrze pójdzie to mnie już jutro będą ciachać, przeszłam anastezjologa, choć nie podobał się jemu mój potas na granicy górnej normy, przeczytałam poniższe wpisy i podobnie jak dormin zaczynam panikować, trzymajcie za mnie kciuki bo mam cholerną ochotę cieszyć się pełnią życia po zabiegu, ufam lekarzom z Orłowskiego....,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
elessi dobrze, że jesteś po- relacjonuj na bierząco jak sie miewasz i czy jesteś zadowolona z efektów. andziku zajrzyj na maila wszystkim "przed" życzę spokoju - nie jest tak źle jakby się mogło wydawać ;-) nawet jeżeli są drobne niedogodności - to szybko przemija,zapomina się i zaczyna życie z nową jakością. Wszystkim "po" gratuluję, fajnie że coraz więcej jest szczęśliwych,mogacych zapomnieć o komplekasach, bólu i wielkich balonach! Gojie się ładnie, szybko,szalejcie ciuchowo i stanikowo. Mimimimimimi Kiedy grillujecie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
psiarka trzymam kciuki, powodzenia, odzywaj sie po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
psiarka trzymam kciuki a w orłowskim jest super atmosfera jak i super pielęgniarki a lekarze to specjaliści w swojej robocie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Psiarka...powodzenia :D To widzę Cię u Mnie na spotkaniu 🌻 już odciążoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Andzik, to niesamowite, ze beda nas modelowac i upiekszac tego samego dnia i o tej samej godzinie - tez mam 25.3 o 15-tej:). Jak nie zasne, to bede kciuki za Ciebie tez trzymac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja też stawiam się w Orłowskim 25 marca ale o 7:00 rano. Jeszcze dwa dni temu bardzo byłam zestresowana a teraz już nie mogę się doczekac.... Własnie piję ostatnią kawkę bo gdzies wyczytałam by 5 dni przed operacją nie spożywac kofeiny. Odnosnie poprzednich wpisów- tak NFZ ma zabrac orłowskiemu refundację na zmniejszenie piersi i to podobno już niedługo. Pozdrawiam wszystkie po, przed i te niezdecydowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Ja tez juz sama nie wiem co wolno a czego nie wolno. Mnie powiedziano, ze zero palenia na 2 tygodnie przed i jeszcze zeby odstawic wszystkie produkty zawierajace Omega 3 - pojecia nie mam dlaczego. Teraz dochodzi kawa...niedlugo sama woda zostanie ale co to tydzien, zleci jak z bicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia! Trzymam kciuki! Błagam nie straszcie, do 27 już niedługo, ale zaczynam się bać, że powiedzą, że już się skończyło dofinansowanie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massuka To faktycznie niesamowity zbieg okoliczności z tą naszą datą i godziną:) Gdy będziemy zasypiać to połączmy sie telepatycznie, będzie nam razniej hi hi. Ja jestem spokojna, mam tyle zajęć jeszcze zaplanowanych do poniedziałku, że właściwie mało czasu mi zostaje na myślenie. Gdy dopada mnie stresik czytam sobie mega pozytywne maile od dziewczyn, które są już piękne:) Wczoraj przymierzyłam stanik, który kazali mi kupić po operacji i prawie padłam bo zmiesciła mi się tylko jedna pierś!!! Stanik jest cudnie mały i nawet całkiem ładny. Wymarzyłam sobie rozmiar 75C ale mam mały problem bo mój mąż mówi, że według niego to taki rozmiar jest za mały:( Może małe D ?? Duża jest róznica między C a D??? daisy1234 Z tą kawą to jakieś dziwne rzeczy bo moja lekarka powiedziała mi, że mogę rano sobie zjeść lekkie śniadanko i wypić małą kawę... Ja mam zabieg o 15. Co lekarz to inne teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebiuscik
Czesc dziewczyny :) czytam i czytam te wpisy i sie tez gleboko zastanawiam nad zmiejszeniem...mam pod biustem 82 a biust 106cm.Bole kregoslupa szyi glowy.Zastanawiam sie czy wielkosc mojego biustu kwalifikuje sie na operacje.Mieszkam w Wejherowie gdzie jest najblizszy szpital z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebiuscik z tego co się orientuje to w Trójmieście juz nie robią operacji na NFZ. Dowiadywałam się pół roku temu i już od jakiegoś czasu było wszystko zawieszone bo nie było pieniędzy. Dlatego też robię prywatnie bo nie widziałam już innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Andzik...mogłąś przyjechać do wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimi Teoretycznie mogłam ale zależało mi na czasie i chciałam aby zabieg był blisko domu ponieważ mam małe dzieci i nie chciałam ich zostawiać na dłużej. Koniecznie tez chciałam aby operacje robiła mi dr G. i tak wyszło jak wyszło:) Do Warszawy przyjadę na tego grilla, dobrze sobie wydedukowałam, że to spotkanie ma być w Wawie?):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Tak.... w bliskich okolicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Mimimimimimi spotkanie tylko nie 27, 28 kwiecień bo mam wesele a bardzo chciałabym być..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebiuscik
A Wy drogie Panie jakie mialyscie wymiary pod biustem i w biuscie??Czytalam forum to dziewczyny pisaly o Gdansku.A moze znacie jakas strone gdzie sa wypisane szpitale z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dzwonki Hey kochana nie wiem czemu ale jak widzę cie na forum to mi jakoś odrazu razniej sie robi :) jeszcze czekam aż zejdzie opuchlizna ale już ta pierś wyglada lepiej zobaczymy jak to bedzie ale coś czuje ze to jeszcze trochę potrwa bo ona teraz ma idealna wielkość a przecież połowa tego tłuszczu sie wchlonie przez pierwsze 6 miesięcy więc czuje ze czeka mnie jeszcze jedna poprawka ale dr mi powiedział odrazu ze to na dwa razy bedzie trzeba :( ale skoro już tyle przeszłam to moge jeszcze te pól roku poczekać za 3 miesiące idę na pierwsze usuwanie blizn No chyba ze uda sie wcześniej :) mam nadzieje ze przyjdzie taki czas ze napisze tu na forum: moje piersi są piękne :))) wyglądają jak marzenie.... Hehe ;))) Pozdrawiam i do usłyszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Andzik, a Ty wiesz, ze za tydzien o tej porze bedziemy juz PO? Z pieknymi (mam nadzieje) zgrabnymi choc jeszcze lekko sfatygowanymi piersiami? :) Ja poki co stanikow nie mierze, nie kupuje, poczekam az sie wszystko ulozy i uformuje i wtedy sobie zaszaleje. Ale najbardziej to sie ciesze na takie sliczne satynowe koszulki nocne na cieniutkich ramiaczkach - noszone bez stanika. Teraz raczej taki cud odpada ale juz za pare tygodni:)) Mam inne jeszcze pytanie, oczywiscie zapytam tez lekarza ale i Wasza opinie chcialabym poznac - czy po tym zabiegu mozna bedzie korzystac z sauny albo solarium? Oczywiscie po jakims czasie, nie po tygodniu:) Np. za pol roku. Ja mam saune w domu i nie wyobrazam sobie, zebym nie mogla juz do niej nigdy wejsc:( A solarium wiosna to ratunek na zimowe klimaty i cere a'la ziemniak.Macie jakies doswiadczenia w tym zakresie.No i bardzo bardzo chcialabym moc juz tej wiosny/lata wsiasc na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ze juz po :) ja odliczam dni do konsultacji - jeszcze 15, mam nadzieje,ze sie uda :) ebiuscik ja juz nawt nie mierze ile mam w biuscie zeby sie nie zalmac - staniki kupuje 75 j lub k i masakra wielka bo w moim malym miescie to najczesciej kobiety w sklepie patrza sie na mnie jak na ufo i pytaja czy taki rozmiar jest w ogole mozliwy-wiec raz pani odpowiedzialam,ze nie - tylko ze z nudow pytam bo nie mam co robic-niektorzy sa naprawde dziwni. chcialabym po operacji (jezli mnie zakwalifikuja) miec rozamir d-e - calkiem malego biustu sobie nie wyobrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebiuscik
To w takim razie masz taki jak ja :) ja tez nosze 75 J ide do lekarza po skierowanie do ortopedy i bede szukac szpitala z NFZ gdzie w poblizu pomorskiego i sie starac.#mam kciuki aby Ciebie zakwalifikowali i o krotki termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
masuka po pol roku to funkjonujesz juz calkowicie normalnie, mysle ze sauna wchodzi w gre wczesniej, rower z reszta tez. kochana ty tak nie pisz o tej prywatnej saunie, bo wszystkie sie wpakujemy do ciebie zeby przygotowac sie do wiosny :-), prosto od mimimimimimi skoczymy zeby sie zregenerowac:-) kasiol to juz blisko, pomysl sobie ze dwutygodniowy urlop tak szybko zlatuje, teraz tez ci czas tak zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebiuścik generalnie wielkość wielkością, na NFZ ważne są dolegliwości dodatkowe związane z biustem. Ja miałam w biuście coś koło tego co ty 106-107cm ale pod biustem miałam 71-72cm. Domylam się że 75J to rozmiarówka PL:) a to 3 rozmiary różnicy z brytyjską rozmiarówką. Andzik różnica między C i D jest niewielka i weź D. One potem spadają! tzn robią się naruralne czyli bardziej puste. Ja zażyczyłam sobie C/D i to dostałam i są hmm maławe:) wolałabym pełne D :) A mój mąż to nawet jakbym zostawiła sobie F to mówiłby że mały:) zrób taki jak tobie odpowiada. Niektóre chcą mieć jak najmniejsze a inne wolą mieć mniejsze ale nadal spore czyli to D właśnie. Mussuka zapewniam cię że wiosną i latem na rower wsiądziesz:) a sauna i solarium to po jakimś czasie.. nie pamiętam ale chyba po 3mc ? Ja pytałam się o opalanie naturalne słoneczne to dr powiedział że jeśli nie topless to nie widzi problemu a to było 5tyg po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo siedzi przy obiedzie. Żona do mężą: - Wiesz Stasiu, jak pomyślę, że nasze małżeństwo trwa już 25 lat, to ciepło mi się robi na sercu. Mąż na to: - Daj spokój Helena, po prostu cycek wpadł Ci do zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
Dobre Zuzuzanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
A moja ciocia opowiadala, ze widziala kiedys na jakims bankiecie jak pewnej paniusi z ogromnym dekoltem faktycznie biust sie byl wysunal i wpadl niemal do talerza:) To dopiero musial byc widok. Milam dzis ostateczna konsultacje i pobieranie krwi no i znow nieco nerw skoczyl, ale w normie. To atmosfera szpitalna tak na mnie dziala. Dostalam wytyczne co i kiedy i ile jesc i pic (jak ja wytrzymam na sucho te pare godzi przed?), jakies specjalne podkolanowki do zalozenia juz rano w dniu operacji i zakaz golenia badz depilacji pach juz od teraz. Tu sie troszke zdziwilam, ale to podobno chodzi o unikniecie jakiegokolwiek podraznienia skory. Operowac bedzie mnie jednak mezczyzna, nie wiem czy to dobrze, zle czy obojetnie:) Chyba to ostatnie, wazne, ze ponoc jest dobry. Pytalam o rozmiar i powiedziano mi, ze najczesciej pacjentki chca B lub C. No ja na pewno B nie chce. Poprosze o D, bo i tak wiem, ze latem schudne i co by mi z przodu zostalo? Marne wspomnienie? O saunie powiedzieli, ze po 4-ch tygodniach juz mozna byle nie chlastac az do 100 stopni. No to super, ja i tak nie lubie sie prazyc tylko przyjemnie grzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebiuscik
Ty robisz prywatnie pomniejszanie piersi? ile cie to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×