Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 40-stka
Gratulacje, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlecin o jakie zaświadczenie pytasz? Takie do operacji już o dobrym stanie zdrowia? To musisz Małgosi zapytać, bo ona ma już termin. Ja musiałam zrobić mammo, bo mam 45 lat, a jeszcze nigdy nie robiłam... Szpital jest naprawdę ekskluziw, jak na państwowy oczywiście, myślałam, że takie są tylko na filmach, a obsługa od pani rejestratorki, po lekarzy i resztę personelu przemiły, aż z przyjemnością się tam przebywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Googusia 78 No jestem w szoku ,jak lekarz mógłby Ci cos takiego powiedziec !!!Mówialm Ci ze z dr M. Tak łatwo Ci nie pójdzie , bedzie robił wszystko żeby Cie tylko zniechecic tak jak mnie. Jego wsponinam najgorzej reszta personelu jest wspaniała. Nikt mi wstętów nie robił czy łaski. A dr.M jest żenujący. Radze Ci zmien dzień i dowiedz sie w jakie dni przyjmują inni lekarze i w tedy idz na konsultacjie. Polecam orydatora albo Dr.Michalską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję,że uda się i trafię w inne ręce niż tego człowieka... szczerze mówiąc jestem już na progu wytrzymałości...wciąż ten ból,odparzenia i myśli kotłujące się w głowie,że coś się nie uda i będę się tak męczyła jeszcze długie lata... Ale dzięki WAM Kobietki jest mi trochę lżej na duszy :) Wielkie buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
dziewczyny przed zabiegiem: ja jadąc już do szpitala miałam ze sobą zaświadczenie od lekarza rodzinnego że nie ma przeciwwskazań do zabiegu, ale wcześniej od chirurga plastyka dostałam wykaz wszystkich badań jakie muszę mieć i ankietę dla anastezjologa i one miały mieć swoją dwutygodniową ważność oprócz rtg (pól roku) mammografii i usg sutków (też dłuższy termin), ważna też jest grupa krwi no i oczywiście żadnych infekcji przed zabiegiem bo odrzucą, Teraz jestem prawie 8 tygodni i po ostatniej kontroli i jest super mam masować blizny czymś na ich zmniejszenie i zaczęłam stosować bio oil, bo któraś pisała wcześniej że daje świetne rezultaty, co do zwolnienia lekarskiego to byłam 4 tygodnie, ale nadal staram się nie nosić ciężkich rzeczy, dziewczyny trzymajcie się i walczcie o swoje, pamiętając że u każdej z nas powrót do zdrowia przebiegał bardzo indywidualnie..... pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Tak o takie dokładnie zaświadczenie,ale myślę pójść do swego lekarza rodzinnego po "dobrą opinię" i zrobić rtg(bo dawno robiłam),na konsultacji lekarz powiedział,że nie trzeba zaświadczenia,bo nie jestem chora przewlekle.Jak będzie już Kola52 to wypytam dokładnie.Jak ona ze swoim K ma teraz C to ja z JJ też może będę miała C.Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, w Łęcznej żadnych badań ze sobą mieć nie trzeba,, po to się dzień wcześniej przychodzi do szpitala, bo sami robią wszystkie badania na miejscu, zresztą jak będę w czwartek (mam nadzieję) to się mogę zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
Mi nie kazali w Łęcznej przywozić żadnego zaświadczenia - zdesperowana, dopytaj jeszcze koniecznie we czwartek, jak będziesz. Miałam ze sobą zaświadczenie od endokrynologa, bo mam chorą tarczycę, i tyle. Badania wszystkie robią na miejscu, idzie się do szpitala dzień przed operacją i wtedy je robią. Szpital robi naprawdę dobre wrażenie - z wielkim bezpłatnym parkingiem włącznie;-) Mi doktor powiedział, jak zdesperowana już napisała, że może mi w ogóle do dechy usunąć, zapytał, co chcę: czy B, czy C. Ja bym chciała niewielkie C - takie chyba ma teraz Kola 52 i jest b. zadowolona Gogusia - Bardzo Ci polecam, na mnie ten lekarz zrobił dobre wrażenie, jego pacjenci w poradni też go chwalą, bo wypytałyśmy, Kola też chwali. Zanim Ty się doczekasz konsultacji, tam gdzie planowałaś, to tu już byś była po operacji. Może mąż mógłby wziąć dzień urlopu, a Ty byś pojechała. Obróciłabyś w jeden dzień? Oni tam przyjmują między 12 a 14, więc da radę zdążyć. Nie wiem, skąd jesteś, ale ja z Warszawy obróciłam spokojnie:-) A bilet na autobus kupiłam parę dni wcześniej i był bardzo tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Do dechy to chyba żadna by nie chciała:). Uściskaj Kola52 i pożycz szybkiego powrotu do zdrowia.Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.....tak jak inne dziewczyny mam duży biust G i staram się o operację z NFZ czekam właśnie na odpowiedź. Czy któraś z Was miała może zabieg w Nowej Soli i mogłaby mi napisać coś na ten temat jak to wszystko wyglądało? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Ja mam rozmiar 70J i od dawna myślę o zmniejszeniu piersi. Niestety, w Katowicach nie znalazłam żadnego szpitala, który robi to na NFZ, a prywatnie mnie nie stać. Czy w tej łęcznej,o której wspominacie to robią na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
hexe dzięki za informację, Twój termin też już coraz bliżej, szybko zleci Gosia Łęczna robi na nfz, na pewno dziewczyny dokładnie Ci opiszą jak wygląda procedura, poza tym cofnij się na forum kilka stron, też powinnaś znaleźć jakieś informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta Malgosia a gdzie jest ta Leczna ? to miasto czy ulica ? moze sie skusze i przylece do Pl robic, bo tutaj to sie okazuje , ze lekarze nie zmniejszaja o zbyt wiele i ze prawdopodobnie z mojego H to by mi moze DD lub E zrobilia a ja tak nie chce, tylko wlasnie male B mi sie marzy.. ta kumpela tez chciala mniejsze , ale i tak jest zadowolona , a ja bym wlasnie prawie nic nie chciala miec, male pomaranczki i tyle gratulacje dla Nowa-K , kurcze super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaburra66
Niedługo będę miała operację, zaplanowałam ją kilka miesięcy temu. Ostatnio mam straszne bóle kręgosłupa i tu moje pytanie, cierpicie na takowe? Gdzie i jak was boli kręgosłup? Pytam, bo nie wiem, co u mnie jest powodem. Może i biust, ale mam go już długo o takim rozmiarze, a nigdy nic nie działo mi się z plecami. Dodam, że jestem po 2 operacjach kręgosłupa, które miałam 7 lat temu. I nie wiem, co może być powodem bóli... Mam wizytę u ortopedy w przyszłym tygodniu, ale póki co strasznie się zadręczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Takowe :) są właśnie głównym powodem naszych starań o operacje i podstawą do podjęcia decyzji. Ja głównie odczuwałam dolegliwości w odcinku piersiowym i szyjnym i bardzo bolały mnie ręce. To chyba może być tak, że do jakiegoś czasu nic nie boli, bo organizm ma siłę się bronić przed tym, aż w pewnym momencie, z biegiem lat już nie daje rady dźwigać. Przeciążenia kręgosłupa jest podstawą do starania się o operację na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaburra66
ja mam 20 lat, ale o operacji marzę już od przynajmniej 5. konsultacje mam za miesiąc. Mnie boją plecy na wysokości talii, tuż pod żebrami. Mam nadzieję, że dolegliwości miną po zmniejszeniu biustu... Przy okazji, ktoś może miał operację w Krakowie? Jak tak, to u kogo? Mnie ma operować dr Zawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stka Na razie mam wrażenie, że do operacji jeszcze wieczność i wieczność minęła od przesunięcia terminu. Zaczynam panikować, że jak zadzwonię to dr znowu powie, że mi przesunie termin:/ Wpadam w coraz gorszy nastrój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaburra66
hexe Gdzie się operujesz i dlaczego zmienili Ci termin?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
arpad17 Łęczna to małe miasto koło Lublina koło wschodniej granicy.Gratulacje dla Nowej K:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARCIARKA
Hej dziewczyny, no widzę że moja kochana Łęczna się spodobała :) Bardzo się cieszę :) Nie trafiłam wcześniej na to forum :) Ja miałam operację 15 stycznia więc śmiało mogę powiedzieć, że już o wielkich namiotach zapomniałam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaburra66
FARKIARKA gratuluję i zazdroszczę, że jesteś już po! Jak długo przebywałaś w szpitalu i ile trwała operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
Ale fajnie, że NOWa-K już PO i że wszystko dobrze:-) zdesperowana - doczytałam, że będziesz miała wynik dopiero we środę - trzymam kciuki, kochana. FARCIARKA, witamy:-) Miło, że dołączyłaś. Ale Ci zazdroszczę, że już jesteś PO. Rozumiem, że dobrze wspominasz Łęczną?:-) Jesteś zadowolona z efektu operacji? Miałaś wpływ na rozmiar? Gosia, tak, w Łęcznej robią na NFZ i mają bardzo krótkie terminy konsultacji i operacji. Trzeba mieć ze sobą skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, który ma kontrakt z NFZ. Ja miałam też zaświadczenie od ortopedy i mammografię - pytał o nią. Wzięłam też na wszelki wypadek zaświadczenie od endo o braku przeciwwskazań, bo choruję na tarczycę. Ale i tak najbardziej go obchodziły same cycki, bardziej niż zaświadczenia. Ale skierowanie trzeba mieć, nie wiem, jak jest z mammo u młodszych dziewczyn, ja mam 38 lat. Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, to pisz oczywiście. Kakkakubara - tak jak 40-stkę i chyba większość z nas, mnie też właśnie makabryczne bóle kręgosłupa skłoniły do operacji. Mnie boli szyjny i piersiowy, drętwieją mi ręce (zwłaszcza w nocy) i mam migreny. Maj85ka - jak Twoja martwica? Hexe - doskonale Cię rozumiem, też się cały czas boję, że coś pójdzie nie tak, że to po prostu za piękne, żeby było prawdziwe. Ale z drugiej strony - pomyśl, tylu dziewczynom się udaje, a Ty już chyba limit pecha wyczerpałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
kakaburra miało być. przepraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaburra66
kuka* ale to nic :) no mnie skłoniły względy estetyczne, ale teraz najwyraźniej mam kolejny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu nie kracz, bo wykraczesz! Tak, ja mam wynik mammo dopiero na środę, ew. we wtorek mam zadzwonić :(( Jak już będę wszystko wiedziała zadzwonię do Ciebie z info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...na początku chciałam pogratulować tym Wszystkim które są już po zabiegach....jestem nowa na forum i jak wcześniej pisałam czekam na decyzję o zabiegu napiszcie mi proszę w jakich szpitalach miałyście operacje bo nie wiem gdzie startować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Dziewczyny,normalnie się popłakałam, gdy przeczytałam o łęcznej i krótkich terminach.Jakieś 2 lata temu pisałam tu na formu, ale odstarszyły mnie i terminy i odległości, doszły kłopoty domowe. I naprawdę wystarczy tylko skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu? a musi być konkretnie do łęcznej, czy do chirurga plastycznego? i co ma być napisane? Dla mnie to jakiś cud, że tak niewiele potrzeba,by pozbyć się tych koszmarów, które noszę od 35 lat, To nie do uwierzenia, że mogę mieć (i będę miała) małe śliczne B. Koszulki na ramiączkach, sliczne sukieneczki, faceci wreszcie nie będą się wgapiać w mój biust i obleśnie komentować. No i będę się mieściła w sklepowe ciuchy. Poszaleję w sklepie z bielizną. Pozdrowienia znad porannej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-K jutro już wychodzi ze szpitala!;) kukaburra66 Orłowski i zmienili termin, bo "nagle" się okazało, że tak poważnych operacji przed świętami nie robią:/ cycasta małgosia Niestety u mnie limit pecha jest niewyczerpalny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×