Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Myryśka Tam gdzie ja robiłam zabieg..była taka mozliwość...koszt to zmniejszenie piersi około 13 tys plus implanty około 6 tys ...nie jest to mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się myryska wydaje, że gdybyś ten wątek przeczytała, chociaż na wyrywki, to byś wiedziała, że twój biust po operacji zmniejszenia będzie zwarty i piękny i bez implantów, chyba że chcesz usunąć wszystko jak Angelina Jolie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __myryśka__
Nie chciałabym nikogo urazić, ale od dawna przeglądam zdjęcia zarówno zabiegów zmniejszenia, podniesienia,powiększenia i moim zdaniem różnica jest duża... Chodzi mi generalnie o to, czy będąc posiadaczką obwisłych i dużych piersi jestem w stanie za pomocą zabiegu/ów osiągnąć taki efekt: http://www.google.pl/imgres?sa=X&biw=1344&bih=772&tbm=isch&tbnid=clJkB3L1AClliM:&imgrefurl=http://www.drszczyt.pl/zabiegi/piersi/powiekszenie&docid=id6blvDDIEnDwM&imgurl=http://www.drszczyt.pl/uploads/piersi_powiekszenie/_thumbs/powiekszenie_piersi7_43e72e.jpg&w=824&h=257&ei=-FebUaGjLIaPOI_HgIgN&zoom=1&ved=1t:3588,r:3,s:0,i:92&iact=rc&dur=451&page=1&tbnh=126&tbnw=402&start=0&ndsp=19&tx=273&ty=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __myryśka__
Nie chciałabym nikogo urazić, ale od dawna przeglądam zdjęcia zarówno zabiegów zmniejszenia, podniesienia,powiększenia i moim zdaniem różnica jest duża... Chodzi mi generalnie o to, czy będąc posiadaczką obwisłych i dużych piersi jestem w stanie za pomocą zabiegu/ów osiągnąć taki efekt: http://www.google.pl/imgres?sa=X&biw=1344&bih=772&tbm=isch&tbnid=clJkB3L1AClliM:&imgrefurl=http://www.drszczyt.pl/zabiegi/piersi/powiekszenie&docid=id6blvDDIEnDwM&imgurl=http://www.drszczyt.pl/uploads/piersi_powiekszenie/_thumbs/powiekszenie_piersi7_43e72e.jpg&w=824&h=257&ei=-FebUaGjLIaPOI_HgIgN&zoom=1&ved=1t:3588,r:3,s:0,i:92&iact=rc&dur=451&page=1&tbnh=126&tbnw=402&start=0&ndsp=19&tx=273&ty=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlecin trzymam kciuki za Ciebie! Ja czekam z niecierpliwością na konsultację. W miarę sił i możliwości daj znać o sobie po zabiegu. Tak bardzo zazdroszczę dziewczynom, które mają to już za sobą i cieszą się małymi biuścikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
_maryska_ na zdjeciu dziewczyna/kobieta wyglada bardzo fajnie, jednak ja bym sie nie zdecydowala (nawet gdybym miala kase :) z 1 powodu, ten biust wyglada sztucznie, jest rowny i sterczacy ale raczej nikt nie uwierzy,ze jest naturakny. przy operacjach, ktore wiekszosc z pan na tym forum przeszla, nie jest tylko zmniejszenie biustu ale takze podniesienie, bo nie czytalam jeszcze zadnego wpisu,ze ktos ma z duzego wiszacego biustu - mniejszy wiszacy biust :) pozdrawiam,i zycze wlasciwie podjetej, przemyslanej decyzji, powodzenia ja jeszcze niecale 8 tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane popatrzylam na interii, i na perwno zmniejsze na male B , a blogerka , ktora ma G i pisze , ze to srodek rozmiarowki, to po prostu smiech, i G to giganty, normalne piersi to ok 300 gr wagi czyli Club D + - mam nadzieje, ze jutro juz wygrzebie sie z domu...musze zaniesc to skierowanie....i czekac na plastyka....upaly mnie dobijaja i kazde wyjscie z domu, nawet na 10 minut to dla mnie tragedia ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pomimo że nie doczekałam się odpowiedzi na moje pytanie proszę trzymajcie za mnie kciuki w piątek.Mam pierwszą (mam nadzieję, że nie ostatnią) kosultację w Certusie w Poznaniu. Jako jedyni mają podpisany kontrakt na operacje z NFZ w wielkopolsce. Skierowanie wystarczy mieć od rodzinnego. Czas oczekiwania na konsultację - 1 tydzień. "Przebieram nogami" w oczekiwaniu na wynik wizyty tj. czy zakwalifikują mnie na operację. Pozdrawiam wszystkie "przed" i "po" PS. Dzięki Wam i Waszej odwadze zrobiłam pierwszy krok do zostania małobiuściastą (obecnie 70H)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaburra66
Kochane, któraś z was jest z Krakowa? Dokładnie miesiąc do mojej operacji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom74 a o co pytałaś??? to chyba było bardzo dawno, bo cofnęłam się parę stron do tyłu i nie widzę Twojego wpisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukaburra66 ja mieszkam całkiem niedaleko Krakowa(78km)...jestem tam dość często ponieważ mój 9-cio letni syn choruje i jesteśmy stałymi bywalcami Szpitalu w Prokocimiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
akinom74 powodzenia u lekarza. Magda022 na pewno się odezwę po wszystkim.My razem ze Zdesperowną68 będziemy leżały na tej samej sali,więc będziemy się wzajemnie pocieszać:) a potem opisywać wrażenia. Zdesperowana 68 trochę zaczynam się niepokoić, ale bardziej dlatego,że mi grafik w pracy źle układają przed wyjazdem każą pracować do samiutkiego wieczora,a rano wyjazd.Normalka że rodzince trzeba prowiant szykować,ale to wszystko przeminie a radość z nowych piersi zostanie:)Na razie nie ma co się martwić bo to nic nie da.Zresztą trzeba pracować i zajmować się domem,to nie ma czasu na zmartwienia(ogródek zarasta:( )Czasem tylko koszmary się śnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlecin, a nie możesz się z kimś zamienić albo poprosić o dzień urlopu? Skąd będziesz jechać? daleko masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Do Łęcznej mam ok 60 km.Normalne,że coś będę kombinować,pracuję na 3 zmiany trwa dopiero układanie grafiku w pracy.będę negocjować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
myryśka po operacji piersi są bardzo fajne, sterczące i jędrne. Nie takie jak na zdjeciu - taki kształt nie jest naturalny, to nawet nie anatomiczne implanty...Nie sądzę, że z taką łączoną operacją będzie łatwo - bo redukcja to poważny zabieg i chyba nie jest dobrze obciążać tak organizm. Przecież nawet przy mastektomii nie wszyscy lekarze decydują się od razu wsadzić implanty. Piersi są w środku pozszywane, często robi się przeszczep brodawki-która musi sie przyjąć i do tego wszystkiego wrzucić implant? Ta operacja jest mniej poważna, krótsza - ale rekonwalescencja bardziej bolesna.To ciało obce jest i organizm musi się do niego przyzwyczaić. porozmawiaj z chirurgiem, czy to mozliwe wogóle...Z mojej strony mogę ci powiedzieć, że piersi są po redukcji- zaskakująco ładne. Może tak nie bedzie zawsze- ale może właśnie dopiero wtedy człowiek sie powinien zastanawiać nad kolejnym zabiegiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
akinom74 Mnie też zupełnie musiało umknąć Twoje pytanie, ale chętnie odpowiem, na co tylko będę mogła. Powodzenia w piątek:-) Arlecin, Zdesperowana, Wy już za niecałe dwa tygodnie, prawda? Ale Wam zazdroszczę. Zdesperowana, pij koniecznie ten sok z buraków i może jednak od czasu do czasu wątróbeczkę...? Na pewno będzie ok. Kobiety PRZED - czy WY też nie potraficie myśleć o niczym innym? Dla mnie cyce, bóle kręgosłupa i perspektywa operacji stały się już prawdziwą obsesją. Na szczęście w ten weekend mamy komunię mojego synka, więc odrobinę mnie to przynajmniej zajmuje, ale potem to nie wiem, co będzie. Nie mogę się już doczekać operacji, czas zaczął mi się po prostu niemiłosiernie wlec. Po prostu jestem w stanie myśleć tylko o tym. Żałuję, że tak długo zwlekałam z tą decyzją o operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana68 Pytałam na str 279 12.05 czy na forum znajdę jakieś info o Certusie w Poznaniu, bo spędziłam kilka godzin przeglądając je i nic nie znalazłam. Być może będę przecierać szlaki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Małgosiu ostatnio robię wszystko, żeby o tym nie myśleć, rzuciłam się na sprzątanie, mycie okien :) Niby się cieszę, niby nie boję operacji, ale boję się, że badania złe wyjdą, idę jutro zrobię dla ciekawości morfologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
akinom, Ja też nic nie wiem o tym Certusie ani nie pamiętam, żeby pojawił się na forum. Zdesperowana, pewnie zrób sobie te badania, będziesz spokojniejsza. Na pewno wszystko będzie ok.:-) Daj znać, jakie wyniki. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
akinom szukaj informacji o lekarzach z Certusa - możliwe,że pracują gdzieś jeszcze: dr Witmanowski i dr Kubasik. Kojarzę drugie nazwisko, niestety nie wiem już skąd :-) powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaburra66
gogusia78 - a Ty operację miałaś/będziesz mieć gdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
zdesperowana, 16 już niedługo. Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukaburra66 mam nadzieję,że będę operowana...w Krakowie w SS im.Rydygiera...konsultacje mam dopiero 30lipca więc wszystko przede mną...jakoś nie mam o czym pisać na forum,jedyne co mnie ostatnio spotyka to doświadczenia z niezbyt wyrozumiałymi lekarzami...Nie mam ochoty nikomu więcej tłumaczyć się więcej dlaczego przeszkadza mi taki "piękny i dorodny biust"...Żenujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw-ona
Jestem tu nowa,ale problem mam taki sam - no może poniekąd jestem już po problemie ponieważ około dwa tygodnie temu poddałam sie redukcji piersi z rozmiaru dużego DD. Cięcie miałam w okół brodawki oraz pionowe cięcie i pod piersią poziome (w kształcie litery T odwróconej) Na razie jestem trochę przerażona tym widokiem, ponieważ piersi maja blizny bardzo czerwone i mam zasinienia. Może udzieliłybyście mi rady co robić i jak pielęgnować żeby piersi sie goiły dobrze i zarazem ładnie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki, te podstawowe są dobre, hemoglobiny mam 13,3 jak na mnie to dużo, jakieś inne bardziej szczegółowe wyszły mi trochę ponad normę albo nieco poniżej ale nie doczytałam nigdzie, co to znaczy, ale ponoć coś z żelazem więc lekka niedokrwistość jednak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Zdesperowana nie panikuj,nie ma co na zapas się martwić.Za 10 dni wyniki mogą być lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×