Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość cycasta małgosia
Zdesperowana, kochana, ale norma jest od 12 do 16, więc chyba sam wynik nie jest taki zły? Martwisz się tymi pozostałymi? Wyobrażam sobie, jakie to nerwy, sama umieram za strachu, że coś mi źle wyjdzie i odeślą mnie do domu. Ale może lekka niedokrwistość wcale nie musi być przeciwwskazaniem. A przecież przed Tobą jeszcze 10 dni picia soku z buraków - to na pewno jeszcze trochę podniesie. Trzymaj się. Wszystko będzie dobrze. Jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana ja mam całe życie lekką niedokrwistość:) nic na mnie nie działa, nawet jak w ciąży mnie faszerowali zastrzykami, żelazo, czerwone mięso, buraki- nic. Taka moja uroda już i tyle. Operowali mnie bez problemu, dr miał wgląd w wyniki więc wiedział wszystko i nie robił problemów. Nie martw się, nie przeskoczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 witam serdecznie.Będę 5 czerwca w poradni i po wynik to czy moge teraz ja odwiedzić ciebie.Wczoraj miałam sciągane szwy, ale jakos to przeżyłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 ależ oczywiście! bardzo mi będzie miło, fajnie, że przyjdziesz, ma być też Farciarka, widzisz Arlecin ilu będziemy miały gości! Najlepiej będzie, jak nas jakiś doktor, który nas operował wszystkie razem zobaczy i pomyśli sobie, o co tu kaman :))) Kola52 a bolało Cię bardzo to zdejmowanie??? kto Ci zdejmował? ten drTomasz, czy nasz Mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
sziłzwy zdejmowała mi dr.Magda bo to ona mnie zszywała a dr. Tomasz Korzeniowski cały czas z nami gawędził. Szwy mnie troche bolały bo w niektórych miejscach powrastały mi się ale dało się wytrzymać. Teraz musze natłuszczać brodawki i szwy. Ogólnie jestem z nowych ctcuszków bardzo zadowolona bo są naprawde malutkie . Pozdrawiam i nie przejmuj się niedokrwistoscią wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kola52 za informację, trochę mnie nastraszyłaś, ale przecież miałam ściągane kiedyś szwy z głowy i nic mnie nie bolało, to i cycki pewnie przeżyję :)) Zaczynam zauważać u siebie dziwne objawy: najpierw strasznie się bałam, że tak szybko, teraz chciałabym, żeby to było już jutro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 ja mam jeszcze do Ciebie pytanie, po jakim czasie mogłaś tak normalnie wejść i wykapać się pod prysznicem? w szpitalu to chyba jeszcze nie mogłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw-ona
Ponawiam prośbę, czy któraś z Was może mi odpowiedzieć i poradzić w mojej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Iw-onko zasinienia szybko schodzą - nie martw się nimi. Co do blizn - ilu lekarzy tyle szkół postępowania z nimi. Ja od lekarza dostałam na pierwsze kilka tygodni maść antybiotykową - detreomycynę. Smarowałam, przykrywałam gazikiem i na to stanik. Potem doktor polecił mi maści cebulowe: cepan (polska, tańsza, bardziej śmierdząca, ale wcale nie gorsza) i contractubex (droższy,lepszy zapachowo). Opócz tego mąż mocno masował blizny oliwką(fajna jest ta w żelu z Johnsona). Naklejałam też plastry, ale blizny się po nich czerwieniły, więc lekarz kazał odstawić (możliwe uczulenie). Antybiotyku nie kupisz bez recepty, ale maści cebulowe są dobre, niedrogie- podobnie oliwka. Jak wyczuwasz jakieś zgrubenia na bliznach cierpliwie,mocno masować - u mnie wszystko pięknie zmiękło! trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dzwonki...super , że ciągle tu jesteś i służysz radą ...to bardzo cenne. Moje piersi cudnie się zagoiły teraz dbam o nie i masuję i smaruję blizny tym co lekarz zaleci. Na razie walczę z ranami po redukcji powiek...a co ;) jak się odmładzać to na całego...wczoraj miałam zabieg i na razie mam twarz Frankensztaina ...koszmar...nigdzie nie mogę znaleźć tyle cennych informacji...drugiego takiego forum jak to nie ma w całej sieci..szkoda . Pozdrawiam Cię serdecznie...napisz jak to jest mieć cudne piersiątka ponad rok po zmniejszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pichna
NatalŁódź po Twoich postach pojechałam do Łodzi na konsultacje do dr.Bratosia i dr.Rykały, napisałam chyba 3 maile do Ciebie w tej sprawie ale nie dostałam odpowiedzi-czy poczta Ci nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pichna
akinom74 Ja też jestem zainteresowana certusem, mam też namiar na dr w Poz który będzie prywatnie operował moją znajomą lekarkę w czerwcu.Napisz do mnie może razem poprzecieramy szlaki;) biedronka77@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa333
Iw-ona Jako ze mam chyba podobny rozmiar do twojego duze DD,mam kilka pytan,bylabym wdzieczna gdybycs mogla odpowiedziec.Jaki rozmiar chcialas miec i czy myslisz ze wyszedl ci taki jaki chcialaszdaje sobie sprawe ze mozesz byc jeszcze opuchnieta i ciezko powiedziec.Ciekawa jestem tez ile twoj lekarz odjal z twojego biustu?/ile gramow/ Czy robilas to prywatnie? A co do twoich czerwonych blizn, to po 2tygodniach to napewno jest to normalne ,tak samo jak siniaki,nie mart sie tym tak bardzo.Sama nie mialam jeszcze operacji , ale z tego co wiem to pierwsze tygodnie po moga byc bardzo nerwowe i emocjonalne i trzeba troche czasu sobie dac zeby przyzwyczaic sie do nowych piersi i byc cierpliwym bo bedzie lepiej.Tak mowi moj doktor. Powodzenia dla wszystkich po i przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale tak się zastanawiam, co to znaczy według was duże DD? przecież to całkiem małe piersi, po co je zmniejszać??? Ja się nawet zastanawiałam, czy sobie nie zmniejszyć do D, bo może C będzie za małe, skoro się przyzwyczaiłam mieć całe życie takie wielkie, a może po prostu nosicie złe staniki i naprawdę macie G albo H?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pichna nic nie dostałam. Ostatni mail to ten, gdzie wyjeżdżaliśmy akurat jak miałam mieć konsultację. ale poczta działa, normalnie maile przychodzą. spróbuj jeszcze raz:) Pomyślałam to samo, DD to normalne fajne piersi. E i F też nie są złe chociaż zależy w jakiej kondycji. Ja mam teraz C/D, takie duże C a małe D i dla mnie to są małe piersi. Pełne D byłoby lepsze, ale tragedii nie ma. B dla mnie to mikrusy:D DD bym mnie zmniejszyła, tym bardziej za takie pieniądze, a na NFZ nikt DD ani E nie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pichna nic nie dostałam. Ostatni mail to ten, gdzie wyjeżdżaliśmy akurat jak miałam mieć konsultację. ale poczta działa, normalnie maile przychodzą. spróbuj jeszcze raz:) Pomyślałam to samo, DD to normalne fajne piersi. E i F też nie są złe chociaż zależy w jakiej kondycji. Ja mam teraz C/D, takie duże C a małe D i dla mnie to są małe piersi. Pełne D byłoby lepsze, ale tragedii nie ma. B dla mnie to mikrusy:D DD bym mnie zmniejszyła, tym bardziej za takie pieniądze, a na NFZ nikt DD ani E nie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pichna nic nie dostałam. Ostatni mail to ten, gdzie wyjeżdżaliśmy akurat jak miałam mieć konsultację. ale poczta działa, normalnie maile przychodzą. spróbuj jeszcze raz:) Pomyślałam to samo, DD to normalne fajne piersi. E i F też nie są złe chociaż zależy w jakiej kondycji. Ja mam teraz C/D, takie duże C a małe D i dla mnie to są małe piersi. Pełne D byłoby lepsze, ale tragedii nie ma. B dla mnie to mikrusy:D DD bym mnie zmniejszyła, tym bardziej za takie pieniądze, a na NFZ nikt DD ani E nie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pichna nic nie dostałam. Ostatni mail to ten, gdzie wyjeżdżaliśmy akurat jak miałam mieć konsultację. ale poczta działa, normalnie maile przychodzą. spróbuj jeszcze raz:) Pomyślałam to samo, DD to normalne fajne piersi. E i F też nie są złe chociaż zależy w jakiej kondycji. Ja mam teraz C/D, takie duże C a małe D i dla mnie to są małe piersi. Pełne D byłoby lepsze, ale tragedii nie ma. B dla mnie to mikrusy:D DD bym mnie zmniejszyła, tym bardziej za takie pieniądze, a na NFZ nikt DD ani E nie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Witam jestem tu nowa mój problem to wielkie piersi 75K zastanawiam się od dłuższego czasu nad zmniejszeniem ich bo ból pleców i ramion staje się nie do wytrzymania :( Tylko jak mam załatwić sobie operacje na nfz bo prywatnie to nie bardzo mnie stać . A czy to prawda że nfz refunduje jedną pierś a za jakiś czas drugą???Proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
ania 75K taki rozmiar możliwy jest na NFZ my mamy podobne (lub miałyśmy). Na ostatnich ok 20 stronach dużo dziewczyn pisało jak zacząć starania o refundację takiego zabiegu (ja również o tym pisałam). Dużo cierpliwości i samozaparcia w dążeniu do właściwego lekarza i wszystko jest możliwe. Wiecie dziewczyny,na moje 75J(JJ) też inni mówili (i na razie mówią),że są niewielkie i ładne:( , jeżeli jest możliwość likwidacji przyczyny stresu i dyskomfortu,jeżeli kogoś stać to czemu nie.Jejku ile ja bym w sobie poprawiła gdyby mnie było na to stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 75K To zależy z jakiego regionu jesteś i gdzie chcesz tą operację na NFZ załatwiać, każdy szpital czy klinika ma trochę inne wymagania. Na pewno najpierw musisz pójść do rodzinnego po skierowanie do poradni chirurgii plastycznej, a zanim tam dotrzesz powinnaś mieć prześwietlenie kręgosłupa i w niektórych szpitalach to wystarczy, a w innych chcą jeszcze opinię ortopedy lub neurologa o konieczności zabiegu, a czasem od jednego i drugiego. Poczytaj wstecz, jak radzi Arlecin i wszystkiego się dowiesz, ja trafiłam na to forum pod koniec kwietnia, a 3 czerwca idę już na operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z woj. łódzkiego i nawet nie wiem czy u nas ma ktoś podpisaną umowę z nfz. Może któraś z Was wie jak jest w woj.łódzkim ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z woj. łódzkiego i nawet nie wiem czy u nas ma ktoś podpisaną umowę z nfz. Może któraś z Was wie jak jest w woj.łódzkim ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
No tak Zdesperowana przeszła przez to wszystko lotem błyskawicy,ja podglądałam forum parę lat zanim zdecydowałam się na działanie.Ale może to dobrze bo teraz będziemy we dwie:). W "kupce" raźniej, a wsparcie z tego forum jest fantastyczne!!! jak już zdecyduje się któraś z wielkoliściastych na działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z woj. łódzkiego i nawet nie wiem czy u nas ma ktoś podpisaną umowę z nfz. Może któraś z Was wie jak jest w woj.łódzkim ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
No tak Zdesperowana przeszła przez to wszystko lotem błyskawicy,ja podglądałam forum parę lat zanim zdecydowałam się na działanie.Ale może to dobrze bo teraz będziemy we dwie:). W "kupce" raźniej, a wsparcie z tego forum jest fantastyczne!!! jak już zdecyduje się któraś z wielkoliściastych na działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 przepraszam ze dopiero teraz ci odpisuje ale miałam awarie. prisznic wzielam dopiero w domu bo w szpitalu to opatrunki nie pozwalają na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 przepraszam ze dopiero teraz ci odpisuje ale miałam awarie. prisznic wzielam dopiero w domu bo w szpitalu to opatrunki nie pozwalają na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 przepraszam ze dopiero teraz ci odpisuje ale miałam awarie. prisznic wzielam dopiero w domu bo w szpitalu to opatrunki nie pozwalają na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Dziewczyny która z Was zmniejszała sobie piersi na nfz w Łodzi lub w Warszawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×