Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kola52
Ja również od 3 dni nic nie moge dodać . Zdesperowana 68 w Łęcznej nie ma bankomatu a we wtorek będę trzymała kciuki za ciebie , niemartw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Ania 75K, trzymam za Ciebie kciuki w poniedzialek. Ciekawe, jaki bedziesz mialam termin. Koniecznie napisz. Ja w poniedziałek idę na prześwietlenie, potem po skierowania do lekarza i opinię od ortopedy i ..... dzwonię do Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, widzę, że forum ruszyło, ciekawe na jak długo... Dzięki kola52 za kciuki, przydadzą się, bo mam cykora, nie powiem :) Ale to dobrze, że to już, bo dłużej bym tych nerwów nie zniosła :) Kola52 powiedz mi jeszcze, czy przed operacją miałaś rozmowę z anastezjologiem? Bo mi kosmetyczka opowiadała, że ją pytał o przebyte choroby, czy juz miała kiedyś narkozę itp.? A czy ten wenflon to od razu dzień przed operacją jeszcze Ci włożyli? A po co??? Ja tego nienawidzę, wolałabym żeby mi to włożyli dopiero we wtorek, jeszcze bym się mogła w poniedziałek porządnie wykąpać, a z tym ustrojstwem to niby jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Gosia-68 nie dziękuje by nie zapeszać:D jak tylko wróce to dam znać ponad 3godz. mam w jedną strone ale nawet ta odległość mnie nie odstraszy by móc pozbyć sie tego ciężaru który mam z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Ania, ja mam ponad 300 km, a na dodatek nie mam auta. I wymysliłam, że pojadę po południu do Lublina,tam gdzieś przenocuję, rano do przychodni i po południu znowu 6 godz. do domu (tyle jedzie bus). Na ewentualną operację pojadę też busem, a odbierze mnie koleżanka. Natomiast ewentualne wizyty po operacji.... nie wiem, nie mam pojęcia jak to będzie z dojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Gosia, ja mam 230km. samochód mam swój tylko dwoje dzieciaków dobrze że jeden idzie do przedszkola a drugi jedzie z nami .Mój mąż wzioł sobie nawet wolne w pracy by pojechać ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam taki pomysł, jeżeli którakolwiek z nas zauważy, że znowu nie ukazał się jej wpis, to założy wtedy nowy temat pt. zmniejszenie piersi c.d. ok? może wtedy ten nowy będzie od razu działać, bo z tego co widziałam, wszystkie inne tematy działały, a nasz wisiał dwa dni.... Wtedy wchodzimy na spis tematów, patrzymy, że jest nowy temat założony i przenosimy się tam. Ja mam 4 czerwca operację, 3 idę już do szpitala i nie mam czasu czekać dwa dni, aż ukaże mi się np. odpowiedź od kola52.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
Zdesperowana, trzymam kciuki i zazdroszcze, ze to juz. Bedzie dobrze :D Ja bede sikac ze strachu za miesiac. Ja bylam kiedys operowana, ale nie "plastycznie". Operacja trwala jakies 3 h. Juz nie pamietam, czy i jak bardzo sie balam. Chyba az tak nie myslalam o narkozie, bo nie zdazylam sie naczytac "straszenia" innych. Ja sie obudzilam bez zadnych skutkow ubocznych. Tylko pic mi sie chcialo. I jesc. Rzucilam sie na wode, do jedzenia/picia tylko cienka zupka pomidorowa. I na tv sie rzucilam. Ale na drugi dzien wyszlam do domu po poludniu. Szpitalto dla mnie nudy. Dobrze, ze moglam sobie caly dzien tv ogladac. No i mialam te rurke, zeby nie musiec do toalety chodzic. To bylo najabrdziej wkurzajace, bo caly czas czulam, ze mi sie chce siku. Zapomnialam kto to napisal. Mnie tez bola bardzo nogi jak mam PMS. jednakze, zadne zyly mi na wiechrz nie wychodza. PMS plus upal np i juz totalna masakra. Poradzic na to nie moge. Ja biore teraz antybiotyk i mam go jeszcze duzo. Mam nadzieje wyzdrowiec przed operacja!!! Jesienia czeka mnie inna operacja - tez nie "plastyczna". Jednak goraco. Laze w kurtce jeansowej. Zakrywam sie jak moge.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redukcja, to moja pierwsza operacja w życiu, chyba dlatego tak się boję, najbardziej tej narkozy i że się nie obudzę :(( Wiem, że to głupie ale strach rzecz ludzka, mam nadzieję, że za parę dni będę się z tego śmiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana 68 ciekawe czy jak ja przyjdę we wtorek na salę to będziesz już na operacji czy jeszcze przed.Ja podobnie jak Redukcja też miałam poważne dwie operacje z drenami i cewnikiem i było ok.z drugiej strony w szpitalu to zawsze można odpocząć(dla mnie zawsze chce się spać) dają przeciwbólowe i może da się wytrzymać. Ja zaczynam już mieć koszmary i ze strachu czasem ręce mi się trzęsą. Ania75K powodzenia w poniedziałek:) Kola52 napisz proszę o której godzinie stawiłaś się do szpital i czy dowód osobisty wystarczy czy trzeba mieć jakiś inny dowód ubezpieczenia Dobrze że forum działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 tutaj dodaję linka do strony Allegro z rozpinana piżamą.Nie wiem czy wejdzie wcześniej nie mogłam dodać,Sprzedający nazywa się pavlosport_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
znów się zawiesiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Koroniewska
Ja mam dokładnie to samo. To moja trzecia operacja plastyczna w życiu a czwarta narkoza, ale za każdym razem mam stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 wenflon miałam założony w dniu operacji i miałam go do samego konca, bo przez niego podawali mi kroplówki i przeciwbólowe.W tym samym dniu co przyszłam do szpitala pszyszla do mnie dr .i przeprowadziła caly wywiad, potem dr. Korzeniowski przyniusł wszystko o tej operacji abym spokojnie sobie przeczytała i podpisała z anestiologiem rozmawiałam już na sali operacyjnej i po nałożeniu maseczki nic więcej nie pamiętam. Tak jak mówiłam w środe będe na kontroli to napewno odwiedze ciebie no i koleżanke która również będzie już , narazie życze powodzenia i nie martwcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
no i znowu fiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Znowu się forum zawiesza. A w sobotę przez moment było już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana- życzę powodzenia i jak najwięcej pozytywnych myśli!:) Daj znać o sobie jak już będziesz po. Arlecin- jak się czujesz przed zabiegiem? Ja dalej czekam na konsultację, jeszcze niecały miesiąc pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana- życzę powodzenia i dużo pozytywnych myśli:) Daj znać o sobie jak już będziesz po. Arlecin- jak się czujesz przed zabiegiem? Już wkrótce Twoja kolej. Ja nadal czekam, pozostał jeszcze niecały miesiąc do konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana- życzę powodzenia i dużo pozytywnych myśli:) Daj znać o sobie jak już będziesz po. Arlecin- jak się czujesz przed zabiegiem? Już wkrótce Twoja kolej. Ja nadal czekam, pozostał jeszcze niecały miesiąc do konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
zdesperowana to też był mój pierwszy zabieg z narkozą. Bałam sie jej i tego, ze z powodu innych schorzeń mnie nie dopuszczą do narkozy właśnie. Bałam sie tak z 12 lat... Aż w końcu dotarło do mnie, że bardziej chce zabiegu niż sie boję i pojechałam na konsultację... Bardzo uspokoiła mnie rozmowa z anastezjologiem - bardzo konkretnym- ale przy tym luzakiem z poczuciem humoru... Znalazł nawet błąd w opisie RTG i razem się z tego pośmialiśmy... (radiolog źle opisał mje schorzenie kregosłupa). Strach rzecz normalna, zwłaszcza przed nieznanym - ale tak jak piszesz- będziesz się śmiać - a już na pewno dziwić, że tak sie tym martwiłaś. Trzymaj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Zdesperowana, trzymam kciuki, już jutro rano jedziesz... Wszystko będzie dobrze. Zadzwonię do Ciebie jutro koło południa, może będziesz miała chwilę, żeby pogadać. Ania 75, powodzenia jutro na kwalifikacji. Dawaj od razu znać.:-) Dobranoc wszystkim:-) Mam nadzieję, że forum będzie już działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Cholender, znowu posty nie wchodzą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chodzcie na nowy temat Zmniejszenie piersi cd. tam jak narazie się nie zawiesza i posty wyskakują od razu jak się je napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
Zdesperowana, daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
cycasta małgosiu co tam u ciebie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Dziś zaliczyłam wizytę u dermatologa. Polececiła mi dermatix na blizny - ktoś ma jakieś doświadczenia?Są też plastry o tej samej nazwie. Poza tym dostałam robioną maść witaminową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×