Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Kama69
Cześć dziewczyny, cześć Monia :) Brak czucia w dole piersi nawet mnie nie dziwi, to przecież tam zakończenia nerwowe zostały najbardziej rozharatane. Moje czucie po pełnym przeszczepie jest kiepskie, ale i tak się dziwię i cieszę, że w ogóle choć trochę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, ale dla pocieszenia napiszę, że przez długi czas na pionowym szwie i na łączeniu z poziomym w jednej piersi (czyli tam gdzie się najdłużej goiłam) miałam przy dotyku wrażenie - nazwę to- obcego ciała. Ale z biegiem czasu, nawet nie wiem kiedy, to minęło i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
ja tam się ciągle szczypie i już sama zgupiłam czy cokolwiek mi wraca czy tak bardzo chcem zeby wrocilo ze coś niby tam w górnej czesci brodawki zaczynam czuć. Dziewczyny długo smarowalyscie blizny? Miałyscie czasami jakiś delikatnie odczuwalny ból np po cwiczeniach rowerze lub innych czynnosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi bliznami to jest tak, ze chyba większość z nas smarowała jak sobie przypomniała :P Ja miałam takie etapy, ze pamiętałam i smarowałam 2 razy dziennie a potem nic. Generalnie blizny goją sie do dwóch lat więc należałoby je traktować czymś przez cały ten czas, ale kto jest w stanie tak długo wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Witam Kobietki Ja niestety też nie czuję miejsc pod piersiami ale to normalne.Nie dziwię się ,ze tak długo dochodzą do siebie,przecież były totalnie zmasakrowane w trakcie operacji. Za dwa dni jadę do Krakowa i dowiem się co dalej z bliznami.Nie żebym panikowała.Jadę do kontroli a duże blizny mi nie przeszkadzają aż tak żeby wyć z rozpaczy :) Dziewczynki Po mam pytanko...Czy Wam także opadły piersi? Boję się,że z upływem lat znów będę posiadaczką wiszących naleśniczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
eudajmonizm perfekcjonistyczny masz racje. Ja jak na razie to przyklejam plasterki, a jestem niestety mało cierpliwa, więc można powiedzieć że nie jest tak źle, blizny wydają mi się całkiem dobrze już wyglądające (po 1,5 m-ca) no może jedno miejsce tuż przy linii pionowej cięcia i brodawki tam mam jeszcze takie brzydkie jakby siniaczki. Aha czy miałyście zmieniony trochę kolor skóry wzdłuż cięcia, mój kolor wzdłuż linii pionowej jest bardziej brązowy niż różowy czy ma szanse ten kolor się wyrównać z kolorem całościowym mojej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka74
Kasiol2013 napisałam ci maila w sobotę i nie podpisała. Odezwij się na maila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
weronka napisz jeszcze raz, musialam przez przypadek skasowac czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
weronka jak chcesz cos z orlowskiego to pisz dzis, bo jutro rano jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka74
Kasiol2013 napisalam maila ponownie - najlepiej jakbys mi dala swoj numer telefonu .... to szybciej Ci nakresle swoją prosbę. Będę mega wdzięczna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka74
Tak moja prośba wiąże się z Twoją jutrzejszą wizytą i moją rejestracją :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
Widziałam dzis w przychodni madzik77.:) Bardzo miła i roześmiana. A jakie ma ładne cycuszki :)))))))) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
dziewczyny ja jestem dopiero tydzień po operacji, cieżko mi się przyzwyczaić bo miałam cyce prawie do pasa a teraz są zgrabne tylko ta opuchlizna mnie martwi, też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
marta7770 to normalne że są opuchnięte Dokladnie nie pamiętam ale do miesiąca tak chyba miałam. :) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
marta7770 tydzień to bardzo mało, no i zależy chyba jak wyglądają twoje blizny(jak się goją czy dużo masz sińców itd.), wydaje mi się że opuchlizna trzyma się tak trzy cztery tygodnie, pielęgniarka mi też powiedziała że z piersi schodzi opuchlizna a później znów napuchną i później znów się zmieniają. Właśnie odeszłam od lustra i mi się wydaje że po tym półtorej miesiącu to u mnie pierś opadła trochę -szkoda była taka "młodzieńcza" :) i jest w miejscu łączenia się wewnętrznych szwów coraz mniej twarda, i nie wydaje mi się żeby się zmniejszyła-a tak mówił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka81
A słyszała któraś z Was może o szpitalu w Nowej Soli?? Jakie tam są szanse i możliwości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
ja mam blizny w kształcie kotwicy , na prawej piersi nie mam sinców na lewej już prawie schodzi, pod spodem czuję że są takie opuchnięte ale to bardzo mało czasu minęło jak mówicie... Dziewczyny proszę powiedzcie mi jak myślcie ile po operacji trzeba się wstrzymać z ciażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Jagodzianka81 ktoś coś wspominał o Nowej Soli to w Lubuskim? Musiałabyś się trochę cofnąć ale nie wiem czy znajdziesz bo dużo tu ostatnio było wypowiedzi nie na temat. A ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
marta7770 chyba będziesz się bardzo dobrze goić. Ja miałam siniec tylko z boku i widok piersi po zabiegu nie przerażał mnie ani razu, wszystko wyglądało ładnie. Ile masz lat jeśli można wiedzieć i czy masz już dzieci? Mnie temat ciąży długo męczył (szukałam inf na innym forum)dlatego min. zwlekałam z zabiegiem, gdyż dzieci nie mam a takowe w przyszłości bym chciała. Myślę że trzeba ten i następny rok sobie darować, no może pod koniec przyszłego zacząć działać :) Ale wiesz że ciąża może popsuć efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Door temat dzieci jest dla mnie bardzo bolesny i osobisty jeśli możesz napisz proszę do mnie martagoralska711@gmai.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmonizm perfekcjonistyczny
dziewczyny, rok to minimum, a najlepiej ze dwa lata poczekac. Wiadomo jednak, ze jak jest problem z zajściem to można wcześniej próbować, po co marnowac cały rok??? JA bym chyba zaczęłą starania rok pomoperacji. Jednak to wasze zycie i wasza decyzja. Trzeba to przedyskutować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka81
Tak Door to w lubuskim. Ja tam bym się nie zdecydowała na operację przed powiciem wszystkich dzieci :) Tyle bólu, wyrzeczeń , a potem spie ... pibip ... przony całe ten efekt. Ja jestem przed, ale dzieci nie zamierzam już rodzić. Bynajmniej hipotetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Jagodzianka ale czemu tak mówisz? Czy każda kobieta tak samo wszystko przechodzi? Ja tego nie rozumiem bo pamiętam że piersi bolały mnie przez kilka pierwszych miesięcy ciąży a potem nic, nic się nie zmieniły. A jak bym za jakiś czas była w ciąży to i tak nie mam zamiaru karmić więc nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmonizm perfekcjonistyczny
Jagodzianka ja też tak uważam jak Marta, to decyzja każdej kobiety - indywidualna. Nie można według swojej oceny generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest temat operacji a nie o dzieciach. Nie zmieniajcie tematu prosze sie tego trzymać. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka81
Perfekcjonistyczna - proszę czytać ze zrozumieniem i mnie nie oskarżać - przecież ja nie generalizuję - oceniam według własnych przemyśleń, kryterii i oceniam własne postępowanie. Ja jako ja, a nie ktoś inny bałabym się że efekt może się "spierdoczyć" - ot tyle. Cieszę się marto że w Twoim przypadku tak nie było, ale lekarze przestrzegają, czyż nie prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka81
A tak dziewczyny abstrahując od tematu, ile przed operacją miałyście cm od mostka do sutka. Ktoś pisał 41 cm. Czy wiecie jaka długość jest dobra żeby mieć gwarancję kwalifikacji do zabiegu?? Ja mam 27 cm - czy to wystarczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka81
abstrahując piszę się przez samo h - o rety sorki za błąd :) Zaczynam pisać już sama ze sobą - nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×