Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
gogusia78 ja też uwielbiam doktor michalską ona jest super ja już 5 miesięcy po wszystko ok tylko wydaje mi się że troche te moje piersi opadły ale z tego co pamiętam pani doktor mówiła że u mnie tak może być bo mam grubą skórę.ale co tam ważne że są małe a czy stojące czy wiszące to już mały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma wisieć to nie utonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kobitki w koncu urlop,jade dzis nad morze :P zycze tym "przed" spelnienia marzen o operacji i zadowloenia "po" leemm powodzenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
ale Wam zazdroszcze. ja dopiero za 3 miesiace operacja :( a tak sie zastanawiam.. Jechalyscie tam same? Czy z kims ? Jesli z kims to gdzie ten ktos spal przez te dni kiecdy Wy lezalyscie w szpitalu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
ja się wybieram sama i sama zamierzam wrócić ale zawsze mam alternatywę że koleżanka po mnie przyjedzie zdecydowanie jednak lubię pewne sprawy załatwiać sama, spokojnie - wszystko jednak będzie zależeć od mojego samopoczucia - trasę mam obcykaną i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Ja już 4 dzień po operacji. Czuje się całkiem dobrze...funkcjonuję prawie normalnie ale staram sie nie przemęczać:) Różnica jest ogrooomna:) W poniedziałek jadę na wizytę kontrolną i zdjęcie szwów. Mam pytanie...mam trochę wklęśnięte sutki czy to z biegiem czasu wróci do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was słyszała lub stosowała na blizny Bepanthen Narben gel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kelo-cote żel na blizny drogi ale swietny. 15g starczy na ok 3 miesiace i kosztuje srednio 150 zl. sadze ze nie warto oszczedzac jak sie chce miec dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
Ale burza w Warszawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik77
Hej tu madzik77 odpisuje jako gosc bo zalogowac sie nie moge a ostatnie dwa dni nie moglam w ogole wejsc na forum grrrr... Za niecala godzinke wysiadam w warszawie na kontrole. Wszystko jest ok oprocz malel ranki na styku brodawki i pionowevo szwu ponoc to sie czesto zdaza a druga piers ok. Dzis mam miec zdjete szwy zdam relacje po wizycie. Milego dzionka. GREJSSS napisze Ci w mailu o tamtej pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik77
Jakims cudem mnie zalogowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
ryba33 dr Michalska stwierdziła,że dobrze że piersi opadły gdyż wyglądają naturalnie.Wcześniej były nienaturalnie sterczące.Oby nie opadały dalej :D Ja jestem bardzo zadowolona z efektów i cieszę się,że trafiłam na forum ponieważ stąd dowiedziałam się o operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Dziewczyny a jakie macie rozmiary po? Macie piersi opuchnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallinna1
Hej dziewczyny. Mam biust 70 E. Nieznaczna skolioza boczna kręgosłupa, oczywiście bóle. Myślicie,że mam szansze na refundację NFZ? za 2 tygodnie idę do ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinko ja tam nie wiem ale dobrze dobrane E to nie jest duży biust, może nosisz źle dobrany biustonosz, próbowałaś u braffiterki? To oczywiście tylko moja sugestia, wiem jak to jest czuć się źle ze swoim biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia A co się stało? pojechałaś i spanikowałas czy sie z lekarzem nie dogadałaś, czy wyniki złe miałaś? a na która tam byłaś? Ja byłam jeszcze raz w Cerusie i jeszcze raz sie dowiedziałam ,że to że maja wpisane że robia takie operacje to jeden wielki " PIC NA WODĘ". W NFZ mi powiedzieli żebym na nich oficjalna skargę napisała ale co mi to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 dziękuję kochana za informację .JAK U CIEBIE WSZYSTKO OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
hejka ja już się powoli pakuje, bilet mam na razie w jedną stronę :) robiłam badania i oprócz cukru wrrrryyyyyy są dobre mam nadzieję ze mnie nie wygonią tylko mi tydzień został jupi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Ififi Pisz skargę dobrze Ci powiedzieli. Szpital jeśli ma zakontraktowane to musi to robić nie może wykonywać tylko wybiórczych rzeczy lub tego co mu się opłaca, gdyby tak miało być NFZ nie podpisałby z nimi umowy. Jeśli napiszesz skargę może być tak że sami się z Tobą skontaktują i zaproszą na konsultację, NFZ jest dla każdej placówki jak bożyszcze każdy boi się z obawy na kary i możliwość stracenia kontraktu co wiąże się z utratą ogromnych pieniędzy. Ja bym napisała nie masz nic do stracenia a jedynie możesz coś zyskać, papier też wszystko przyjmie. Chyba że się nie kwalifikujesz do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzik77 czekam na emalia :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Ififi - daj mi no swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamo - wysłałam do Ciebie mail, ale się nie odzywasz. Mam dla Ciebie ciekawe info :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Leemm trzymam kciuki, ja jeszcze 5 miesięcy i 10 dni !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
ryba33 Dziękuję,u mnie wszystko dobrze.Wszystko pogoiło się już a teraz zajmujemy się bliznami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gogusia ile jestes po zabiegu z jakiego na jaki rozmiar zmniejszylas i czym smarujesz blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Gogusia ma naprawdę piękny biust :) Podoba mi się - a zdjęć trochę już widziałam :) Madzik 77 czy Ty zechciałabyś się podzielić swoim szczęściem i przesłać fotki ?? alimes@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Kafeteria wyjechała na wakacje :) Wiedziałyście że ordynator w Łęcznej jest krajowym konsultantem ds. chirurgii plastycznej ?? To tak w ramach ciekawostek, z grubsza nie ma to większego znaczenia dla nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa :) Mam w związku z tym, drogie Koleżanki parę pytań :) Zastanawiam się nad refundacją zmniejszenia piersi przez NFZ. Jestem posiadaczką piersi w rozmiarze 65/70 F, czasem G do wzrostu 158 - czy kwalifikuję się na operację? Bo jak tak czytam to większość z Was męczy się z dużo większymi piersiami :) Jednak bardzo boję się, że skoro to państwowe to coś spartoczą. Jakie jest Wasze zdanie? Czy lepiej poczekać i odłożyć na prywatną operację? Czy NFZ tylko zmniejsza piersi czy dodatkowo je modeluje i podnosi? :) Czy jeśli zdecydowałabym się na NFZ to mogłybyście podać jakieś zaufane kliniki, najlepiej w Warszawie? (choć nie jest to konieczne ;) ) Czy mogłybyście mi też polecić jakiegoś miłego ortopedę, który wypisałby mi najpierw skierowanie na operację? I czy mój młody wiek (20 lat) nie zdyskwalifikuje mnie na przedbiegach? Bardzo przepraszam za taki natłok pytań, ale to ma być jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu i chcę wszystko zrobić tak, jak należy! Z góry dziękuję, Kochane za odpowiedzi! Emi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emimi Jestes jeszcze młodziutka i wydaje mi sie,ze powinnas jednak poczekac z ta operacja.Napewno zamierzasz w przyszłosci zostac mama,a to popsuje efek operacji.Po zabiegu zostaja tez niestety blizny które nie zawsze goja sie jak chcemy.Medycyna wciaz sie rozwija i za pare lat moga tak robic zabiegi,ze bedze potrzebne wprawne oko zeby to zauwazyc.Ja jestem po operacji i bardzo zadowolona,ale mam 46 lat i dzieci juz mam dorosle,to efekt w miare dlugo sie utrzyma.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
emimi ja tez mam 20 lat, i nie mialo to zadnego wplywwu. oczywiscie sie zakwalifikowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×