Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
czekalam 9 miesiecy od konsultacji, wydaje sie dlugo ale dosc szybko leci jak trzeba zebrac pieniadze;) operowal mnie dr potocki, dlatego bylo szybciej, szczyt chyba ma ok roku do poltora od konsultacji a konsultacje dopiero na 2016 chyba...ale warto poczekac i zaplacic i miec pewnosc ze piersi beda dobrze zrobione niz miec taniej i szybciej i potem zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko "od szczyta" a pochwalisz się ile zapłaciłaś?:) ja też nie płaciłam mało , miałam obrzydliwe piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego na jaki Ci zmniejszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie zmusza się tu do kupowania używanego biustonosza, a jeżeli ty gościu masz problemy z utrzymaniem higieny i syfa to już twój problem. Tak się składa, że niektórych nie stać na zakup nowego biustonosza pooperacyjnego i może pozwolisz, żeby te osoby same podjęły decyzję w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z h/i na c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stół a nożyce się odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ciebie syfie prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jesteśmy dorosłe chyba nie wypada tak się odzywać...komu się nie podoba nie musi się udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oburzyla sie ta co szmate chce sprzedać. Załóż i noś a nie wciskasz dziada i to za takie pieniądze. Wstydz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kup sobie ten stanik, jak dla mnie nawet majtki uzywane mozesz nosic wisi mi to bardzo, opinie o uzywanych stanikach napisalam dla tych ktorzy jednak chca ja zobaczyc. I przestan obrazac ludzi w internecie. Kultury troche by sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z przedostatnim postem to akurat nie ja pisałam że chce sprzedać stanik więc daruj sobie te chamskie wypowiedzi ludzie nie macie w sobie kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro jest biustonosz uzywany medical w promocyjnej cenie 180 zł (licytacja) kup teraz 200zl + 30 zł przesyłka. Na innej stronie nowy kosztuje UWAGA 173 zł. Same zdecydujcie czy nie warto kupic nowy za ok 200 zł i miec ten komfort ze jest nowy czysty i az miło go założyć. A moze wolicie uzywany i nie wiadomo po kim. Ludzie są różni, jedni dbają o higiene inni ... są wyzwoleni ;) Jak bielizna to tylko nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
mnie to nie obchodzi od każdego prywatna , nie udzielam się w temacie biustonoszy ale nie lubię chamstwa, wszystko można spokojnie i kulturalnie omówić jak ktoś ma problemy emocjonalne i nie potrafi się wyrażać to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta wez se koło walnij się w czoło. Gdzie tu widzisz chamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do podstawówki na lekcje języka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomylilas forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się nie rób taka ważniaczka co Cie nie stać na operację i musisz żebrać od państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze c
proponuje sie podpisac zeby nie obrazac nie tego goscia co trzeba;D ja jestem ten domniemany "syf" co nie poleca uzywanej bielizny pooperacyjnej, od teraz bede po prostu duze c :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że jak? O co chodzi z tym komentarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Dziewczyny jeśli któraś z was ma konto w ZIP (NFZ) i jest po zabiegu sprawdźcie z ciekawości na ile taki zabieg jest wyceniony. Ja już się nie dziwie że szpitalom nie opłaca się go wykonywać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
W ogóle to jakaś głupia dyskusja dziewczyny, nie warto... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przestańcie handlowac szmatami. To forum jest w innym celu. Chcesz sprzedać to na targ zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej do ciucholandu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka86
Door - sprecyzuj wypowiedź. To ile daje nfz na tego rodzaju operację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże c Ja mieszkam w małej miejscowości i kupienie w okolicy biustonosza pooperacyjnego graniczy z cudem, dlatego dowiaduję się na tym forum, gdzie można takiego zakupu dokonać i informacje, że ktoś chce odsprzedać swój biustonosz w ogóle mi nie przeszkadzają. Ty swoim komentarzem próbujesz krytykować takie osoby, ale sama krytyki nie przyjmujesz. To forum jest właśnie po to, żeby sobie pomagać w każdej kwestii związanej z piersiami po operacji, a więc i biustonoszy to dotyczy. Ty może używanego biustonosza byś nie kupiła, ale ja tak, więc proszę was dziewczyny piszcie jeżeli chcecie odsprzedać biustonosz bo na pewno sporo z nas chętnie skorzysta z takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci sprzedam zakrwawiony kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś z malej miejscowości i co biedactwo nie pojedzie sobie kupic? A wiesz co to sklep internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie pojadę, bo jestem biedactwo. Przyślij mi za darmo ten twój zakrwawiony. A tak poza tematem biustonoszy współczuję ci kiepskiego gojenia ( ja nie krwawiłam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myl mnie biedo z innym gosciem. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×