Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Ififi
Czy po operacji można lecieć samolotem? Wiem, że są świeże rany ale zastanawiam sie ile trzeba odczekać? Czy po prostu jak się lepiej poczuję to mogę lecieć czy trzeba ileś czasu odczekać bo to jest zmiana ciśnienia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ififi mi kazali być rano i na czczo ale jak dzwoniłam to pielęgniarka mi powiedziała że o której będę to będę = sama nie wiem co mam myśleć? Ja jadę już 7 go i poszukam noclegu chyba że mnie w szpitalu przygarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Leem No właśnie ja tez próbowałam się czegos dowiedziec i nic nie wiem. Mi lekarz na tej wizycie kwalifikacyjnej powiedział że nie muszę być na czczo. Więc tak się zastanawiam. Ja mam 600km drogi w jedną strone czyli tak jak na zachodzie jakieś 1000 km - masaskra. Jak byś się mi tam na miejscu o to dowiedziała i dała mi znać byłabym wdzięczna :-) Myślę, że Cię przygarną jak jesteś z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij mi nr telefonu na priv lee70@wp.pl jak coś ustalę to zadzwonię bo raczej dostępu do internetu mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Leemm Ok . Dzięki, już Ci wysyłam. Jakbys tez czegos potrzebowała to Ci 14 ego przywiozę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam do sprzedania biustonosz MEDICAL Z 70 c po operacji zmniejszenia biustu w klinice dr.Szczyta noszony okolo 2 miesiace stan bdb dokupilam go jako drugi za 250 zl sprzedam za 150 ale wysylka mialabybyc z niemiec wiec wynosilaby okolo 8 euro czyli 25 zl. jesli sie nie myle jak ktos jest zainteresowany kontakt na maila kwasu1@vp.pl podesle fotke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam do sprzedania biustonosz z Medical Z 80 C, stan bardzo dobry. Ja już śmigam w biustonoszach z fiszbinami, więc ten już mi nie jest potrzebny. Cena do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
ja chciałam kupić ale mam 75 więc nie bardzo 70 ciasny a 80 szeroki i nie wiem czy mi wyjdzie C :) bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leem od 80 c. Mnie w Łęcznej pani doktor po operacji powiedziała, że 80c powinien być dobry i tak też było. okazał się idealny. nosiłam 80 j. kupowałam tam w aptece. możesz w aptece po operacji taki przymierzyć i wtedy podjąć decyzję. zawsze to parę złotych zostaje w kieszeni, a zakup nowego nie jest tani (ja płaciłam 279).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm o ile dobrze pamiętam, to ty masz długą drogę powrotną do domu. Ja też miałam daleko i pomimo, iż kupiłam ten biustonosz w aptece po operacji, to wracałam w bandażach, było mi tak wygodniej. Dopiero w domu wskoczyłam w biustonosz, więc masz jeszcze czas z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to będę pamiętać - też uważam że szkoda kasy na nowy, mam już ten sportowy M&S i martwie się czy się zmieszczę???? jak możesz to wyślij ni e-mail na priv to się odezwę jak coś też myślałam o powrocie w bandażach a na to stary biustonosz zamierzam wracać busem /nie lubię jak nade mną kwękają ale jak będzie to zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Bez urazy,ale nie odkupilabym znoszonego biustonosza i to za 150 zł!!!Też jestem po zabiegu i po dwóch mc noszenia,to można komuś pozyczyć,a nie na nim zarabiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leem nie kupuj w łecznej na siłe,tylko na spokojnie jak wrocisz do domu jak też wracałam do domu w bandazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
leemm ja tez wracalam z orlowskiego w bandazach do domu, chcialam w staniku, a pozniej bylam zadowolona ze tak wyszlo, bylam tak mocno obwiazana ze bez problemu moglam sie poruszac, tzn. ruszac rekoma. ja mialam stanik sportowy z triumpha za ok 65zk (okazal sie za maly pod biustem) i kupilam inny sportowy za niespelna 100zl z tego co pamietam. wydaje mi sie,ze jezeli nie jest sie amatorem miekkich stanikow to nie ma co w drogi stanik inwestowac, ja po 5 tyg zaczelam chodzic w takich z fiszbinami , tamte wywalilam, ale oczywiscie to jest kazdego indywidualna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI nie nastawiam się na zakup w szpitalu mam co mam a jak wrócę to pomyślę generalnie nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak będę wyglądać ... tak się cieszę !!!! zwłaszcza teraz przy tych upałach taki biust jest uciążliwy dodatkowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm mam do sprzedania 75 C kupiony w Łęcznej. Miałam 3 szt. wiec jest w bardzo dobrym stanie . Sprzedam kupiony w sklepie medyczny biały i czarny. Zapłaciłam za niego 160 zł. odsprzedam za 90. kontakt oli.ol@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pooperacyjne staniki wcale nie sa konieczne i nie lepsze od zwykłych sportowych stanikow , mi lekarz kazal kupic sobie po operacji wygodny sportowy biustonosz , bo te pooperacyjne sa drogie i to niepotrzebny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego zdania ze jesli macie staniki przechodzone a juz wam nie potrzebne to moze oddajcie go za symboliczną złotówkę. Az mi się scyzoryk w kieszeni otwiera jak czytam ile chcecie za stanik w którym nosilyscie wymiona. Niby sobie pomagacie ale nic za darmo. Jak Żydzi! Wole dołożyć i mieć nowy bez łaski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Kobietki nie szalejcie z biustonoszami.Ja kupiłam sobie kilkanaście dni po operacji a wcześniej chodziłam w bandażach i opatrunkach.Tak doradziła mi lek.,która mnie operowała.Kupiłam sportowy biustonosz TRiumpha ,który świetnie formował i podtrzymywał zmasakrowane cycuszki.Moim zdaniem nie ma co stresowac się PRZED bo tak do końca nie wiadomo jaki rozmiar będziecie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA i jeszcze chciałam dodac... Pierwszy raz w życiu cieszę się,że za oknem piękne słoneczko,upał i lato w pełni..Dawniej męczyłam się niemiłosiernie,ciągłe odparzenia pod piersiami,wrzynający się biustonosz i ten ciężar...Wczoraj wyszłam w lekkiej bluzeczce bez ramiączek,bez biustonosza i ...totalny luz :D Jak tu nie cieszyc się nowymi cycuszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gogusia78 zgadzam się z Tobą. Też się cieszę latem. Szczerze to już nie pamiętam jak to było z tymi moimi balkonami..... (koszmarnie....) teraz jest tak fajnie lekko i ładnie.....:-) w końcu czuje się normalnie....lekko :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie mówi znajoma-ale masz fajnie będziesz mogła chodzić bez biustonosza...owszem ale powiem Wam że nie mam zamiaru jakoś szaleć bez stanika bo jednak to on podtrzymuje cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.Nie mam zamiaru codziennie tak "szalec" ale tylko od okazji ;) grawitacja to nasz wróg bez względu czy mamy 70L czy 70G :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biustonosz u dr szczyta jest wliczony w oplate za zabieg wiec jest "za darmo". I nie oszukujmy sie, w pl nikt nie odda nic za darmo...wiec radze kupic sobie swoj wlasny, nie wypocony, pokrwiawiony i zaropialy. sadze ze wydatek tych 200 zl na nowy nieuzywany stanik dla nowych piersi to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze stanik z medical z jest naprawde dobry, nawet po kilkunastu praniach wyglada jak nowy, nic sie nie pruje, nic nie odchodzi i dobrze trzyma piersi. nosze taki juz poltora miesiaca i jestem zadowolona, zwykly sportowy nie bedzie tak uszyty aby zatroszczyc sie o nowe piersi, ktore musza byc dobrze podtrzymywane a i dobrze ulozone zeby nie byly znieksztalcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram lepiej miec nowy niz zlapac syfa. Te co sprzedają mają niepokolei w główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu u dr Szczyta nic nie jest za DARMO!!!Ten doktorek ma wszystko wkalkulowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam pytanie, czy ok miesiac po operacji piersi maja juz swoj ostateczny rozmiar, czy jeszcze sie zmniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dlatego za "darmo" bylo w cudzysłowiu, wliczone w cene zabiegu, poza tym opieka przed i pooperacyjna jest wspaniala a ceny operacji nie roznia sie az tak bardzo od cen u innych plastykow wiec sadze ze ogolnie rzecz biorac nagonka na szczyta tylko dlatego ze pokazuje sie w telewizji nie bardzo jest na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko u szczyta chyba długo się czeka? Ja też dostałam od lekarza stanik ale oczywiście nie za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×