Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Grejss
Ja miałam 41. Ale ile jest minimum to nie wiem. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmonizm perfekcjonistyczny
Ty Gość...ty już wiesz co........... ;) megalomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia wypad z baru piwa brak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze kiedy pojawia się monia zaczyna się dym. Weź dziewczyno ogarnij się i juz przestań sie udzielać bo to nikomu nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) żyję! Dziś mija tydzień od operacji i uważam to za najlepszą decyzję jaką podjęłam, czuję się rewelacyjnie, wszystko goi się ładnie, udało się zrobić na szypule :) teraz mam 85D/80E, Grejss, którą spotkałam w szpitalu (przesympatyczna osóbka - liczę na kolejne spotkanko :* ) pocieszyła mnie, że one jeszcze zmaleją, bo teraz sa opuchnięte, szczerze to mam taką nadzieję, bo nie chodziło mi o miseczkę E tylko C/D, z prawej piersi odjęto mi 1kg, a z lewej ponad 1kg. Lekarz robił najpierw jedną pierś potem drugą, tyle podsłuchałam, że tak będzie robił zanim odpadłam na sali ;) operacja trwała ponad 4 godziny. Na razie grzecznie goję się i nie marudzę. Co jeszcze mogę dodać. Lekarz cudowny, fachowy, empatyczny ;) szpital sympatyczny. Osobiście bardzo polecam szpital im. Orłowskiego i jego fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Madzik77 gratuluję raz jeszcze - pamiętaj o mnie :) Madzik długo czekałaś na operację od konsultacji ?? Bo wyobraź sobie że konsultacja dopiero za 4 m-ce u ulatowskiego - on ma na imię łukasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
madzik77 fajnie że już do nas wrociłaś :) I jak za tydzień zdjęcie szwów ? Czy ta pani która była z Tobą w przychodni też miała coś z piersiami robione ? Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
Emilia78 tak ma na imię Łukasz :) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Madzik77 gratuluję, a Tobie Grejs ponownie dziękuję. Jesteś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia 78 A dlaczego w Twoim przypadku nie doszło do zabiegu? Jaki był powód odmowy operaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
dziewczyny a czy któraś z was miała wszystkie szwy rozpuszczalne? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle177
Witam wszystkie panie :) chciałam się podzielić moją radochą, jestem dokładnie miesiąc po zmniejszeniu ogromnego biustu, jestem szczęśliwa, aczkolwiek jeszcze w uciskowym biustonoszu. Chciałam zapytać, czy któraś z Was miała miejscowe wysypki na skórze piersi, wiem, że każda inaczej odczuwa, goi się itd., mimo to, może któraś z Was miała ten problem, na dodatek straszliwie swędzą mnie moje nowe cudne małe piersi. Blizny goją się pięknie, brodawki jeszcze lekko zmacerowane, ale wszystko idzie ku lepszemu. Tylko to swędzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta56
Elle, jaki miałaś rozmiar przed i jaki teraz? Gdzie robiłaś? Ja ci nie pomogę, bo jestem jeszcze przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Elli ja jestem dopiero prawie 2 tydzien po operacjii a swedzi jak cholera:) tzn że sie dobrze goi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Pisałam do Ciebie maila. Co sie stało? Ja mam tam jechac za 3 tygodnie i teraz mam stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle177
dzięki Marta, już myślałam, że tylko mi tak dokucza ;) robiłam w Katowicach u dr J. Wilgusa - wspaniały lekarz (na dodatek jest rzeźbiarzem, prawdziwym). Nosiłam 85 HH, doktor powiedział, że zrobił mi piękne pełne C :) Mam jeszcze opuchliznę, więc muszę wierzyć doktorowi na słowo. W każdym razie gorąco polecam:) Marta, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Elle dziękuję bardzo dobrze, lekarz mówił że będzie D ale mam jeszcze opuchnięte nie wiem jaki to będzie rozmiar...mniejsza o to, ważne że już nie będę mieć moich dojnych krów... Robiłaś w euroklinice? Ja też jestem ze śląska:) Jak byś chciała do mnie napisać na maila to bardzo bym się ucieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle177
Marta:) tak, robiłam w Euroklinice. to mój mail - elzbieta17lech@gmail.com no i jestem ze Śląska hehe, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle177
kobieta56, jeżeli masz jakieś pytania chętnie służę doświadczeniem :) gdzie będziesz robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Ififi - nie martw się wszystko będzie dobrze. Zabieg nie odbył się z powodów zależnych ode mnie - gdyby nie moja osoba .... byłabym na bloku. I tak u Ciebie się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
ififi to co jednak Łęczna? miałaś iść na inne konsultacje? mi zostało 1,5 tygodnia - !!!!!!!!! hura!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle177 a miałaś na szypule? słyszałam że wysypki występuję na tle nerwowym ze stresu znajomą wysypało 2 dni przed operacją i spanikowała ale lekarz jej powiedział że tak bywa, i faktycznie dzień po nic nie było może u Ciebie to reakcja organizmu po stresowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
elle177 mnie swędziało całe ciało oprócz piersi, tak że miałam pełno siniaków od drapania, z tym że ja akurat jestem uczulona na jodynę. Kup sobie wapno, mi tabletki na alergie nie za bardzo chciały pomóc. marta7770 nie próbowałaś wcisnąć się w stary stanik i zobaczyć różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
leemm zanim się obejrzysz będzie juz po... :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Door próbowałam, pod biustem troche luzu a w miskach dużo luzu ale wolę poczekać na ostateczne dobieranie biustonosza u braffiterki:) Znam kobiety które po operacji zaczęły kupować biustonosze u "chinczyka" a bo już można...nie wiem jak Wy ale ja uważam że operacja nie zwalnia z posiadania porządnych biustonoszy, lepiej mieć mniej ale dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle177
leemm, wczoraj wieczorem olśniło mnie, dlaczego mam wysypkę, znaczy się, podejrzewam. Kupiłam sobie szare mydło do mycia tylko nowych piersi (wiem, średniowiecze...), no i od tego diabelstwa cała skóra na nówkach była w wysypce swędzącej. wczoraj i dzisiaj rano umyłam zwykłym mydłem, i różnica wielka...nie swędzi, wysypka bledsza...tak to jest, jak człowiek chce lepiej ;) w każdym razie nie polecam żadnych szarych mydeł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle177
Door dzięki :) zapomniałam, że istnieje coś takiego jak wapno, chyba z wrażenia. dziś kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 3 tygodnie po operacji i mamialam szycie pod biustem ale tak jakos zle zaszyte ze zrobil mi sie taki walek skory ktory lezy na ciele a szycie jest na samym rogu, mam wrazenie ze stanik uciska mi to jeszze bardziej i strasznie boli. jakby milion igiel wbijalo sie w rane. szycie wyglada normalnie, nie jest czerwone, nic sie nie saczy jedynie ten bol. czy to normalne ze tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Witam :) Wczoraj byłam do kontroli w Krakowie i jak zwykle wyszłam z ogromniastym uśmiechem na twarzy.Pani dr Michalska była niesamowicie miła (nic w tym udawanego czy wyuczonego,taki charakter) a i wiadomości bardzo dobre.Piersi świetnie wyglądają,blizny z biegiem czasu zrobią się mniejsze i ogólnie Pani dr jak i ja jesteśmy zadowolone z efektu. Polecam SS im Rydygiera w Krakowie !!!!! a co,darmowa reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×