Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Napisz nam jak wyszła operacja jaki masz teraz rozmiar i czy jesteś zadowolona? I czy bardzo boli po kolei od operacji? Ja mam konsultacje za 2tyg.u dra Potockiego. Zazdroszczę, że jesteście już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 75K
Pisałam już wczesniej,ze z rozmiaru 75K zrobiła mi dr Chomicka 75E,choć i w stanik z miską D też weszlam.Takze ok.6 rozmiarów w dół w misce.Wagowo straciłam ok.2kg.Najbardziej boli mnie po ściągnięciu szwów, wręcz najbardziej teraz wszystko czuję i musze trzymać ręce blisko ciała. Wcześniej tzn po operacji i do 14 dni czyli do czasu ściągnięcia szwów byłam o dziwo duuuuzo sprawniejsza,mimo że w drugiej dobie po operacji sutek lewy zaczal lekko krwawic ale na tyle,że poczułam coś mokrego na staniku. Teraz jest trochę gorzej. Bardzo poza tym opuchnieta jestem zarówno pod pachami jak i na piersiach,ale na razie to norma.Bol po operacji do zniesienia także głowa do góry ☺boli mniej jak dla mnie ☺ niż blizna i ból po cc-cesarskim cięciu. Pytaj jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć. Cięcie miałam pod piersią,potem pionowe i wokół sutka tzw kotwica.Sutki były pomniejszone i przeszczepione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kształtu piersi jesteś zadowolona? Jak myślisz kiedy wrócisz do formy sprzed operacji np.do dzwigania normalnych ciężarów np.dziecka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest dziewczyny z Waszą postawą? Ja jestem jeszcze przed operacją i chodzę od lat taka wygieta do przodu. Ludzie myślą, że jestem w ciąży. W koncowce ciąży tak się rzeczywiście chodzi. Czy to po operacji się zmienia czy taka postawa już po prostu zostanie nawet z małym biustem? Napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat. Ja z kolei się mocno garbie. Czy po operacji to się zmienia i jesteście wyprostowane jak strzałeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum zamarło:( pytam tych co są już po operacji. Jak teraz jest z ciuchami, 4 rozmiary mniejsze kupujecie? Wszystko lepiej leży? Chyba to jest największa radość z tej operacji co? Nie mogę się już doczekać kiedy ja też już będę po wszystkim i rusze na wielkie zakupy, a te namioty z szafy powywalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie.Nie o 4 rozmiary mniejsze kupujemy,ale o 6 rozmiarów mniejsze! I chodzimy wyprostowane jak strzaleczki :-) Szczerze mówiąc to forum to jakaś beznadzieja się zrobiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Dziewczyny pomóżcie szukam jednej dziewczyny nick miała chyba Natalka_ i numer pomóżcie odnaleźć ;) Druga sprawa mam za miesiąc konsultacje w Gdańsku co będę musiała zabrać ze sobą chodzi mi jakieś badania papieru? ? Może któraś dziewczyna jest już po takiej konsultacji w UCK pomożecie? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Ja byłam na konsultacji w Łęcznej Zabrałam ze sobą usg piersi Zaświadczenie od neurologa o stanie kręgosłupa. Nie wiem jak w Gdańsku Ale do Łęcznej skierowanie N62 wysłałam poleconym Nic więcej nie potrzeba. Pzdr i powodzenia ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Kasia M dziękuję :) Skierowanie już dostarczone. Rozmawiałem z Panią w rejestracji przez tel oczywiście i mówiła że nic tak nie potrzebuje tylko to co mam. Czyli nic... nie wiedziała co mam mieć i teraz nie wiem 20.04 mam konsultację a nic nie mam pójdę prywatnie do gin po USG piersi na NFZ już się nie dostanę . Byłam u ortopedy po zaświadczenie/ opinię to mnie wysmial po co ja przyszłam... A jest koniecznie potrzebna taka opinia ?? Mam RTG tylko. Wystarczy mi to RTG I USG jak już zrobię.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie wystarczy RTG, mi w Sz-nie powiedziala Pani przez telefon, że potrzebuję skierowanie od ortopedy albo np neurologa, zaswiadczenie na ktorym jest napisane ze piersi obfite itp..., miałam USG piersi, opis RTG i to był komplet jakbym czegos nie miaal cofneliby mnie i czas by sie wydłużyl, a tak od razu termin operacji wyznaczyli. pozdr. Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Ja dostarczyłam zaświadczenie od neurologa po wyznaczonej dacie zabiegu. Jeżeli masz skierowanie do chirurga plastyka i wpisany nr N62 a tzn przerost gruczołu sutkowego to nic mi nie wiadomo żeby ortopeda decydował A jeżeli odmówił wystawienia takiego zaświadczenia to trzeba było poprosić na piśmie dlaczego odmawia wydania takiego dokumentu Mi lekarz pierwszego kontaktu tez na początku nie chciała wypisać Ale zdecydowanie powiedziałam że wszystko sprawdziłam że wykonuja zabiego na NFZ i potrzebuje tylko skierowanie z nr choroby N62 Kazała mi sie rozebrać Medodą palpacyjna zbadała piersi i bez zastanowienia taki dokument mi dała No chyba że z kgosłupem jest wszystko w porządku Zrób tylko udg piersi i jedz. I tak badania robia sami w dzień zabiegu Także życzę powodzenia Kasia M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne-sia, ja miałam pomniejszany biust w UCK tydzień temu. Na konsultacje zabrałam zdjęcie rtg kręgosłupa, ale lekarz kwalifikujący nawet na nie nie spojrzał. Na pocieszenie powiem Ci, że w UCK opieka jest super!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne-sia, dokładnie 20.04 kwietnia dwa lata temu też miałam konsultacje :-) nie musisz robić usg, będzie ono potrzebne dopiero po przyjęciu do szpitala na operację. Naprawdę oni nie chcą tam kompletnie nic, też byłam bardzo zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wyszło w Gdańsku i dokładnie gdzie i u kogo robiłaś? Jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam w UCK. Kwalifikował mnie w 2015 roku dr Jankau, a operował dr Szymon Kołacz, rewelacyjny, młody lekarz. O efektach Wam powiem jak mi zdejma opatrunki, ale już teraz jest mega różnica. W poniedziałek jadę na zdjęcie szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś więcej jaki miałaś rozmiar jaki masz teraz? Czy bardzo boli itd. Napisz wszystko. Ja jestem przed i przeokropnie się boję. Czy w ogóle przeżyje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam usunęła juz brzuch a Czechach i również chce zmniejszyć piersi którego lekarza polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam miseczkę J, teraz stanik pooperacyjny mam D/E, taki kazał kupić lekarz w sklepie medycznym tuż przed operacją. Pierwsze dni nie są komfortowe, ale teraz, czyli po tygodniu jest spoko. Ból jest do zniesienia, mnie np. bardziej bolała rana po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robiliście na NFZ? I dwie piersi na raz? Ja mam za tydzień operacje ale powiedzieli zw najpierw jedna pierś a w ciągu 3 ch mcy druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.19 ciuchy kupuję mniejsze w biuście a nie w ogóle; owszem, kiedyś szłam na zgniłe kompromisy bo wiadomo, jak szyje większość firm, ale potem weszło Pepperberry, BiuBiu, Urkye i od lat prawie niczego poza tymi firmami nie kupiłam. I nawet teraz, po operacji się z nimi nie rozstaję, bo w wiele sieciówkowych ciuchów owszem, wejdę (mam obecnie ok. 65i, zmniejszane z ok. 6 misek więcej), ale i tak ich krój i dopasowanie pozostawia dużo do życzenia i na mnie, i na mojej mikrobiuściastej siostrze noszącej raptem 70D. Więc ja nie wiem, na kogo oni to szyją... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Maliniwa_mamba122 Witaj ;) dziękuję za info. No M Pani w rejestracji powiedziała że nic oprócz skierowania ale to dostarczylam w ciągu 2tyg od rejestracji po prostu nie chce sytuacji nie ma Pani badań nic to na następny raz umówmy się... jest ok.. Mam stresa co będzie czy zakwalifikuje się obecnie mam miseczkę J a konsultację mam u dr Elżbiety Klein. Ps. też mam problem z wstawieniem wiadomości na portalu już o to pytałem kiedyś i dziewczyny pisały ze jeśli wiadomość jest wysyłane z laptopa to wszystko jest dobrze ale już jeśli piszemy z tel to właśnie takie coś się dzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Malinowa_mamba122 Miałabym do Ciebie więcej pytań może nawiążemy kontakt przez fb?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Elżbieta Klein wypisywala mnie do domu, wydaje się być w porządku. Ja też się balam, że pojadę tam bez niczego i mnie odesla, no i w sumie na pół roku mnie odeslali-tyle czasu miałam na pozbycie się nadwagi. Kolejna wizyta to już tylko sprawdzenie, czy dotrzymałam słowa i schudłam no i wyznaczenie terminu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia33
Witam.jestem tutaj nowa.mam zaplanowana operacje na 6kwietnia zmniejszenie biustu z implantem .strasznie bije sie z myslami czy ja wogole robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×