Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Monia, jesteś bardzo niesympatyczna. Tolerujesz tylko swoje adoratorki. Nikt Cię nie obraża, w przeciwieństwie do Ciebie. Twój wywód jest na poziomie intelektualnym podstawówki. Gogusia, nie dziwi mnie, że śmiejesz się ze swojego niby żartu. I wcale moim zamiarem nie było wkurzenie Ciebie a pokazanie jak żenujący jest Twój zachwyt od spojrzeń obcych kundli, Twoje traktowanie siebie przedmiotowo. Dla normalnego, dojrzałego faceta nie wygląd jest priorytetem a mądrość. Także jeśli ktoś się ślini na Twój widok, to nie jest to na pewno dojrzały mężczyzna. Ślinią się niedojrzali pseudofaceci. Nie ma się z czego cieszyć. Proponuję zacząć dbać o rozwój innego rodzaju, może poczytaj, znajdź jakieś ciekawe hobby, poza basenem i siłownią. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół
Monia, jesteś bardzo niesympatyczna. Tolerujesz tylko swoje adoratorki. Nikt Cię nie obraża, w przeciwieństwie do Ciebie. Twój wywód jest na poziomie intelektualnym podstawówki. Gogusia, nie dziwi mnie, że śmiejesz się ze swojego niby żartu. I wcale moim zamiarem nie było wkurzenie Ciebie a pokazanie jak żenujący jest Twój zachwyt od spojrzeń obcych kundli, Twoje traktowanie siebie przedmiotowo. Dla normalnego, dojrzałego faceta nie wygląd jest priorytetem a mądrość. Także jeśli ktoś się ślini na Twój widok, to nie jest to na pewno dojrzały mężczyzna. Ślinią się niedojrzali pseudofaceci. Nie ma się z czego cieszyć. Proponuję zacząć dbać o rozwój innego rodzaju, może poczytaj, znajdź jakieś ciekawe hobby, poza basenem i siłownią. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wróciłam z wojaży, zajrzałam na forum i mimo późnej pory nie mogę sobie darować napisania kilku słów do tzw. gościa :) gościu alias pół Twoje stwierdzenie - cyt. "Dla normalnego, dojrzałego faceta nie wygląd jest priorytetem a mądrość" po prostu mnie ubawiło. Wynika z tego, że 99% mężczyzn znacznie odbiega od normy :) Nie dotyczy to tylko mężczyzn. Wszyscy lubimy ludzi pięknych. Psychologowie ( Aronson, Wilson i Akert ) dawno temu przeprowadzili badania, z których wynika, że ludzie wierzą, że uroda idzie w parze z pozytywnymi cechami człowieka. Ludzie ładni częściej odnoszą sukcesy, są bardziej atrakcyjni seksualnie, a co najciekawsze postrzegani są także jako bardziej inteligentni. Dlatego tez każdy normalny człowiek lubi się podobać, jesteśmy wszak istotami społecznymi i akceptacja grupy, w której przebywamy wpływa korzystnie na nasze ego :) Bywają oczywiście jednostki, które odbiegają od normy. Ludzie, którzy na czas nie zostali odpowiednio zsocjalizowani, którzy nie potrafią zaakceptować norm i reguł obowiązujących w określonej społeczności, być miłym, przyjaźnie nastawionym itd. Jesteś tego gościu najlepszym przykładem :) Apropos Twojej niegrzecznej uwagi w stosunku do Gogusi na temat cyt. "rozwoju innego rodzaju" ( cokolwiek by to miało znaczyć) proponuję gościu zacząć samemu się rozwijać i na początek zająć się lekturą "Słownika poprawnej polszczyzny". Podstawówka jako przedmiot martwy nie posiada określonego poziomu intelektualnego, ewentualnie można mieć intelekt na poziomie podstawówki :). A zachwycamy się czymś a nie od czegoś. Jeśli masz przemożną potrzebę czepiania się kogoś na tym forum, to proponuje mnie. Możemy podyskutować ( jeśli dyskusja na choćby przeciętnym poziomie jest w zasięgu Twoich intelektualnych możliwości) Życzę wszystkim dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama obawiam sie, ze gość( alias pół) nie jest w zasięgu twojego poziomu :) Nie umiała nawet odpowiedzieć na mój dziecinny dość wpis, ale był on dopasowany do możliwości zrozumienia tegoż osobnika :) Miałam ochote napisać podobny wykład jak Ty (choć przyznam, nie jestem aż TAk dobrym znawcą j.polskiego choć jestem w tym całkiem niezła, no ale nie tak jak TY :) ) ale nie miałam do tego siły i miałam obawy, ze zwyczajnie nie zrozumie. Ja zawsze dostosowuje swój język do osoby z jaką rozmawiam, tak aby mnie zrozumiała. I tu miałam wątpliwości czy PÓŁ zrozumie co znaczy np: "wysublimowany", ale stwierdziłam że mając internet znajdzie znaczenie tego słowa. Podziwiam Cie jak Znalazłaś na to motywacje KAMA - czyżby "skrzywienie zawodowe" ??? :) Jak nic wykładasz j.polski, albo filologie....no w każdym razie cos w tym rodzaju bo nikt kto używa języka tylko w mowie potocznej bez stosownego wykształcenia nie dopatrzyłby się tego co Ty. No lubie Cie jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, nieznany Ci jest fakt, że większość niekoniecznie musi mieć rację? Przykład: większość społeczeństwa niemieckiego popierała Hitlera. Czy to oznacza, że mieli rację? To, że 99% facetów tak robi oznacza dla Ciebie, że jest to norma? Dla mnie nie! Ten 1% to właśnie wartościowi mężczyźni, przynajmniej dla mnie. Piszę o sobie. Jeśli Tobie normą jest facet (te 99%) oglądający się za każdą cizią, to szczerze współczuję. Śledzę to forum od dawna, kiedyś były tu fajne i mądre dziewczyny. Teraz masakra, poziom dyskusji żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia jak ktoś niemyślący jedynie pełen złośliwości może myśleć? Zostawmy myślenie ludziom inteligentnym, PÓŁ ma jedynie instynkty które ją do czegoś "popychają". JAk u Ciebie komisja poszła? GOŚĆ I tak gwoli ścisłości naucz się czytać ze zrozumieniem jeżeli próbujesz mnie obrazić, bo jak na razie to tylko się powtarzasz w tym co piszesz i czynisz uwagi nieadekwatne do ich znaczenia i treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia przetrwałam ją...tyle...zero przyjemności...wydaje mi się,że komisje te są po to żeby upokorzyć człowieka i zmusić tym samym do wycofania się.Tyle,że ja nie mam zamiaru odpuszczać,poza tym nie mam innego wyjścia.Jestem pewna ,że odpowiedż będzie negatywna ale już teraz nastawiona jestem na Sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniczko, nie będę się odnosiła do twojej wypowiedzi. Twoje tłumaczenie jest na poziomie podstawówki (skrót myślowy). Wysublimowany? Rzeczywiście tak trudne słowo, że tylko Ty wiesz, co ono oznacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOŚĆ no i wzmianka o Hitlerze :) Tak, większość popierająca Hitlera na ówczesny czas miała racje, ale żeby to wiedzieć trzeba znać historie i to nie na poziomie szkoły podstawowej. O tym z kolei to możesz ze mną podyskutować bo widzę, że WIELKIE braki masz w każdej dziedzinie. Jeżeli poziom piszących tu nie odpowiada Ci, to pytam: co tu jeszcze robisz? Wypad stąd i zagnieźdź sie tam gdzie lepiej będziesz pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Bardzo podobają mi sie wasze wypowedzi myślę, że ów gość chyba źle trafił bo gubi sie w odpowiedziach, a chce za wszelką cenę zasiać zamęt na naszym forum. Ja już prawie spakowana, w poniedziałek jade na zabieg. Troche mnie nerwy trzymaja, ale nie panikuje. Co ma byc to bedzie.... Trzymajcie kciuki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonna123 Na pewno będzie dobrze! Będziemy trzymały kciuki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny odezwę jeszcze, a już po to napewno !!! Czas mi tak szybko zleciał. Czy miałyście jakies ze sobą badania krwi czy wszystko na miejscu robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ze sobą wszystkie badania więc na miejscu nie robili już nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs i Monia wysłałam Wam fotki .Grejs czekam na twoje.Gogusia jak możesz to wyślij mi swoje zdjęcia ja Ci też odeślę chociaż chyba już kiedyś Ci wysyłałam ale mogę przesłać aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak się znacie i dogadujecie to moze piszcie na email a nie bzdety wypisujecie. A ty monia posrana jesteś juz rodzina się na tobie poznała! Wredne babsko i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ręce opadają z bezsilnośc****isz do cymbała a cymbał i tak nie zrozumie. Czy ty nieudaczniku zakompleksiony nie rozumiesz że nikt cie tu nie chce? idź się dowartościowywać poniżając innych gdzieś, gdzie bedziesz lepiej pasować. I pisałam już, nie powtarzaj sie bo jesteś nudna jak brazylijski serial i tempa jaż żyletka POLSILVER po 20 goleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) chyba już wiem kto jest ten gość.... Kojarzycie kiedyś uwage, żeby nie pisać tu o niczym innym jak o gojeniu? Bo do tego są inne fora? I, że wcześniej były fajniejsze dziewczyny? Ciekawy zbieg okoliczności? Miałam dwa typy, no moze 3 w pewnym momencie, kto jest ów GOŚ, poczekałam na wskazówki i "włala" :) Zastrzegam od razu, ze jeżeli ktoś niechcący poczuje się urażony, bardzo przepraszam. Zawsze można sobie wszystko wyjaśnić. I żeby było jasne: napisałam celowo tempa, a nie tępa :), a dlaczego to już pozostawiam do rozmyślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 razy uzywasz jedną maszynke? Wspolczuje * Rodzina ma cie dosyc maszynka do golonia tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no błagam :( paskudne zakompleksione babsko w dodatku bez honoru, błagam wymyśl chociaż coś na poziomie bo twoje pospólskie poczucie humoru jest najbardziej obraźliwe. A Ciebie to nawet brat bliźniak nie chciał bo po urodzeniu zjadły go koty a tobą się brzydziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Monia wolalabym zebys zanim kogos oskarzysz miala 100% pewnosc ze masz racje, doskonale wiesz,ze to ja napisalam "zeby pisac na temat biustu a nie o innych sprawach", bo to form mialao pomagac kobieta przejsc trudna droge od skierowania od lekarza pierwszego kontaktu do kilku m-cy po operacji,ale skoro jest inaczej to nie oznacza ze bede siedziala przed kompem i pisala pod pseudonimem oskarzenia pod twoim czy innym adresem. Gdybys pomyslala zanim napisalas kogo podejrzewasz to moze doszlabys do tego ze "Gosc" robi wlasnie to czemu ja bylam przeciwna- czyli pisze o czyms co nie ma zwiazku z operacja. Czytam forum co kilka dni (w nadzieji, ze znajde jakies informacje dot. swojego problemu) ale nie pisze juz, gdyz nie mam takiej potrzeby. Wiec gdy kolejny raz kogos oskarzysz pomysl czy masz racje. ps. ja nie pamietam zebym pisala,ze byly fajniejsze dziewczyny - a ty cos takiego pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Brawo!!!! dziewczyny wyslijcie mi też fotki jak teraz wyglądacie:) bo wiecie ja teraz to sie muszę podbudować przed zabiegiem dzieki zonna123@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia jak masz honor to wyprowadz sie bo dzialasz szwagrowi na łupież. Wyszczekana jak suczka a na domek nie stać? Zamiast klepac w klawiature wez się do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol bardzo miło mi Cie czytać. Byłam bardzo ciekawa jak szybko się odezwiesz :). I bach, odzew natychmiastowy :) Powinnaś też doczytać dalszą część mojej wypowiedzi, że przepraszam jeśli ktoś poczuje się niesłusznie urażony. Miałam właśnie na myśli ewentualną pomyłkę. Ale sama przyznasz jak to wygląda dziwnie, nagle się odzywasz w swojej obronie, a nie zareagowałaś na uwagi GOŚCIA jak poprzednio na moje,........uderz w stół a nożyce się odezwą. I oczywiście 100% pewnosci nie mam, ale zawsze można sprawdzić IP, a to nie jest aż takie trudne. Jeżeli jednak jakimś cudem się myle, chyle czoła przed Twoją niewinnością i szczerze przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cel został osiągnięty....zaczęły się spięcia... GOŚĆ WYPIER...AJ z tego forum!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbale nie znasz mojej pozycji społecznej więc sie nie wypowiadaj. Dla twojej ciekawosci posiadam dwa mieszkania, kilka działek i dom, a to ze mieszkamy wspólnie ze szwagrem jest sprawą zupełnie oddzielną więc przymknij prostackiego ryja bo powtarzam NIC NIE WIESZ. A pracować nie musze bo pracują na mnie takie buraki jak TY. Wystarczy? I ja kompleksów leczyć czyimś kosztem nie musze jak Ty to czynisz. Bo w przeciwieństwie do ciebie ja nie mam żadnych braków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×