Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Za marzenia się nie placi hihi zapomnialas dodac ze masz wille z basenen i lokaja a i szofera, limuzyne etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Monia Synek ma 8 lat a od 6 walczymy z brzuchem. Dziewczyny moja sugestia do tego wirusa co nam sie tu wylal, proponuje calkowite ignorowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Monia "bardzo miło mi Cie czytać. Byłam bardzo ciekawa jak szybko się odezwiesz usmiech.gif . I bach, odzew natychmiastowy" - czy to jakas insynuacja ze odzywam sie wlasnie wtedy gdy masz problem z "gosciem" na forum? Odzywam sie w swojej obronie, bo jak napisalas ze "gosc" to osoba ktora cie skrytykowala za opisywanie swoich sparw na forum dot. biustu to jest to oskarzenie pod moim adresem,a fakt ze skoro nie pisze oststnio na forum nie oznacza ze go nie czytam. nie zareagowalam na uwagi "goscia" bo jak napisalam wyzej nie pisze od dluzszego czasu na forum, bo nie mam takiej potrzeby, a uwagi "goscia" nie tycza sie mojej osoby.A poprzednio dziewczyny piszace na forum stwiardzily "zebys Monia pisala o czym chcesz" wiec co mam zrobic?podszywac sie pod "goscia" i pisac glupie komentarze? nie wiem dlaczego uwazasz,ze mam tak malo urozmaicone zycie,ze siedze przy kompie i wypisuje takie glupoty, szczegolnie dot. ryby (bo one byly najdziwniejsze) skoro jestes taka zdolna to sprawdz IP. "jesli jakims cudem sie myle, to chyle czola przed Twoja niewinnoscia" to zacznij wierzyc w cuda, moze wtedy przestanies oskarzac osoby, ktore nie maja nic wspolnego z "gosciem" i przestan juz pisac o mnie, niech kazdy zajmie sie tym co go dotyczy, a goscia radze ignorowac, to zazwyczaj skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika i Gogusia, nawet nie zauważyłyście, że pod pseudonimem "gość" piszą dwie różne osoby. Ja jestem od tych facetów, których spojrzeniami tak się radujecie :) Monika, Twoje "włala" powinnaś napisać: voila. Moja rada: nie używaj słów obcojęzycznych jeśli nie znasz tego języka. Naucz się francuskiego i wtedy możemy porozmawiać w tym języku, ok? Nie wątpię w Twoją inteligencję, wykształcenie i ogólny poziom intelektualny no i bogactwo domów, działek, mieszkań, no, no... Twoje wypowiedzi tutaj są na to najlepszym dowodem. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiol GOŚĆ to osoba z NAS, być moze posiadaczka również niebieskiego NIKA. Najlepiej jest schowac sie anonimowo po drugiej stronie monitora i wszczynać nieporozumienia. Jest to osoba już od dawna przebywajaca na forum, czytająca go raz na 2-3 dni czasami częściej. Osoba ta również została w jakiś sposób tutaj zlekceważona, odrzucona, moze obrażona w jej mniemaniu - na pewno żywi negatywne emocje do wielu z nas przez to jak sama się poczuła. Dlatego robi "to co robi". JAk pisałam myślałam o 2-3 osobach. Ja rzadko się myle w ocenie, nawet bardzo rzadko, co oczywiście oznacza, ze mogłam WŁAŚNIE teraz sie pomylić - o czym już pisałam dwukrotnie i od początku brałam to pod uwagę. I dlatego jeżeli tak jest, bardzo Cie przepraszam i moje poprzednie przeprosiny również były szczere. Zawsze mówie prawde, gdybym musiała skłamać - po prostu nie powiem nic, zamilkne. Moge przeprosić za pomyłke, ale nie za przeczucia. Pamietaj prosze o tym. Tak czy inaczej GOŚĆ to osoba bardzo nieszczęśliwa, zgorzkniała, rozgoryczona życiem, życiem w którym było wiele niepowodzeń, upokorzeń ze strony bliskich osób. To spowodowało takie a nie inne zachowania. Bo ktoś kiedyś ją wykorzystał, bo ktoś kiedyś ją upokorzył, wyśmiał, obdarł z godności, moze los pozbawił ją tego co kochała najbardziej. To typowe zachowanie Jagustynki z "Chłopów". Tak naprawde to bardzo smutna postać potrzebująca współczucia. Źle mi z myśla, że dałam się sprowokować :) No ale cóż ja też mam swoje słabości i czasami mnie "poniesie". W końcu jestem tylko człowiekiem :) I wiem, ze nie jestem idealna....ale idealnie sobie z tym radze :) przesyłam uśmiech dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki PO mam pytanie...czy czujecie ulgę w kręgosłupie? Mam wrażenie,że mniej boli ale może zbyt skupiam się na bólu piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagustynka z "Chłopów"? Przeczytaj jeszcze raz książkę. Inteligencją zablysnelas nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gośćiu ja jestem ciekawa co ja ci zrobiła że czepiłaś się mnie i mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie...tak sobie myślę...Jakiś typ kilkoma zdaniami chciał wyprowadzić nas z równowagi...jego celem było skłócić nas i zepsuć atmosferę która panuje na tym forum.Kiedy pierwszy raz weszłam na forum stwierdziłam że Kobietki,które piszą ,dzielą się swoimi przeżyciami są ze sobą bardzo zżyte i dlatego do dziś dnia z miłą chęcią tu wchodzę choć nie zawsze piszę...Po co zaprzątać sobie głowę kimś kto tylko i wyłącznie obraża i nie pisze nic miłego.Czy w życiu realnym także reagujemy na każdego kto chce nas poniżyć??Nie...Dlatego też nie warto sobie niszczyć nastoju..Bo przecież my FAJNE BABKI jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, Jagustynka z Chłopów typowy przykład osoby zgorzkniałej bo skrzywdzonej przez zycie i dlatego cieszacej się gdy zasieją ziarno niezgody u innych. Radze przeczytać, nie bez powodu Reymont dostał za nią Nargode Nobla. Gogusia miałam racje pisząc maila? Teraz sie chyba zgodzisz ze mna? Bo kolejna wersja to że niby dwie osoby pisało? Ech naprawde ręce opadają z bezsilnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, Monika, ta Twoja intuicja! Zawodzi Cię. Piszesz o mnie jakbyś mnie znała, Twoja intuicja podobnie jak empatia jest bliska zeru. Nakreśliłaś mój portret nieszczęśliwej, biednej kobiety, która za przyjaciół ma tylko kredki i coś tam jeszcze. To świadczy tylko o Tobie. Ale nie będę zajmowała się charakterystyką Twojej postaci. Gogusia, masz rację, to forum kiedyś było naprawdę dobre. Teraz dzięki takim dziewczynom jak Ty i Monika zeszło na psy. Monika, poprzedni gość ma rację, przeczytaj ponownie "Chłopów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagustynka z "Chłopów"? Nie wyrabiam ze śmiechu, ha hahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Monika jak się bawisz? Baw się, przecież inni na Ciebie pracują, Ty nie musisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Monika jak się bawisz? Baw się, przecież inni na Ciebie pracują, Ty nie musisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ty na nic nie wyrabiasz" Nie rozumiem, ty na nic nie wyrabiasz? co to znaczy? mało inteligentna jestem, wytłumacz mi jeśli potrafisz. Moniko, przypomnij, bo nie pamiętam. Ty operację robiłaś na pewno w prywatnej, ekskluzywnej klinice, prawda? Chyba nie naciągałaś NFZ na koszty przy takiej zamożności jak opisujesz. Mam nadzieję, że rozumiesz, że inni są mniej od Ciebie zamożni i to im NFZ finansuje operacje? Przecież piszesz o swojej uczciwości tak dużo, tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Dziewczyny Kasiol ma 100% rację, że wysuwanie hipotez co do tożsamości gościa jest dla wielu z nas krzywdzące. Nie każda z nas chce się udzielać na tym forum w takim stopniu jak Monia. Ja sama też wolę czytać tutaj o problemach związanych z operacją i leczeniem, a nie osobistych. Jak sobie przypomnę ile czasu zajęło mi przeczytanie całego forum, to czasami we mnie aż kipi, że teraz tu tyle "pierdoł". Oczywiście nie sugeruję, że macie takich rzeczy nie pisać, ale dla osoby, która chce tu znaleźć jakieś przydatne wskazówki pomocne to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego tez powodu napisałam, po komentarzu Moniki, jak to nią się faceci gapią. Czytelniczką tego forum jestem od dawna, nigdy się nie udzielałam. Nie wytrzymałam i napisałam. Ale prawda nie jest tu ile widziana, kto jest przeciw Moni i Gogusi, przeciw ich prywatnym wywodom, nie ma prawa napisać co o tym myśli, bo zostanie nazwany przez nie debilką, nic nierozumiejącą, bezmyślną, złośliwą kobietą. One się tu najwięcej udzielają więc mają prawo wyzywać, obrażać i używać wulgaryzmów. Nikt nie dorasta do ich poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamożna kobieta idzie do nfz tu po co? Niech pomyślę ... skoro ją stać bo taka bogata a chodzi i zebrze o skierowane. No po co? Inni robią na nią bo ona miała wielkie cycki i musiała je taczkami wozic. No tak mogło być. Zamożna kobieta wykłada kase w ekskluzywnej klinice i nie biedzi o zaswiadczenie aby było za darmo. Po drugie sklócona kobieta z rodziną jak ma tyle posiadłośc***akuje walizke i mieszka z dala od niechcianych osob. Tej kobiety nie rozumiem i postępowania też. Teksty ktore piszesz można usłyszeć od gimnazjalistów właśnie na takim poziomie jesteś. Wszystkie mądrośc***iszesz z netu więc daruj sobie inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś niesprawiedliwy(a).....Nikt tu nikogo nie obrażał do czasu gdy pojawił się GOŚĆ.Nie rozumiem dlaczego się czepiasz naszych wypowiedzi dotyczących tego jak się czujemy PO operacji...fizycznie jak i psychicznie.Forum to nie musi być sztywnym informatorem gdzie i kiedy zrobić operację zmniejszenia piersi.Trochę prywatnych informacji,wypowiedzi nawet zwierzeń powoduje że czujemy się tu milej i bardziej otwarcie się wypowiadamy.Wystarczy kuknąć na inne fora gdzie pełno jest wulgaryzmów,obelg i niemiłych opinii...Czy chcemy żeby tak było tutaj?? Nie dajmy się sprowokować bo tak zaczyna się dziać w tejże chwili.. A jeśli chodzi o moją osobę....Ja nikogo nie obrażam,nie oceniam..piszę co czuję,jak przebiegało moje leczenie i jak przebiega nadal...Nie wiem tylko dlaczego moja osoba zostaje oceniana,zarzucane mi są,że jestem głupią,pustą babą a ja...jestem mamą,żoną i z całą pewnością nie mogę zgodzić się na takie zachowanie...A to ,że czasami zażartuję to....tak już mam :) Dziękuję za uwagę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
Gościu nadal pytam co zrobiłam Ci Ja i Mój Mąż że się czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny gościu Większość społeczeństwa niemieckiego popierała Hitlera, ponieważ była intensywnie indoktrynowana. Natomiast do naszego zainteresowania płcią przeciwną nikt nas nie musi nakłaniać. Na szczęście zresztą, bo inaczej gatunek ludzki dawno by wymarł. Dlatego też cyt "facet oglądający się za ...cizią" nie jest dla mnie przykładem czegoś nagannego. Samej zdarza mi się zerknąć na jakiegoś przystojniaka na ulicy i nie wydaję się sobie z tego powodu ani złą żoną, ani matką. Cała ta prozaiczna dyskusja jest skutkiem stwierdzenia Gogusi, że w końcu faceci zwracają uwagę na Nią, a nie na jej biust. I tę konkluzje całkowicie popieram, ponieważ dziewczyny!!! :) Nadeszła wiosna, w zasadzie sadząc po temperaturze w ostatnich dniach -prawie lato. Przedwczoraj po raz pierwszy wyszłam z domu bez płaszcza, kurtki, żakietu i tym podobnych przykładów okryć wierzchnich. Po zakupach naszła mnie refleksja, która bardzo rozbawiła mojego męża. Stwierdziłam, że... ludzie przestali się na mnie gapić! :) :) :) A nawet jeśli patrzą, to na twarz, a nie na biust, który dawniej ( znowu pozwolę sobie zacytować gościa ) "musiałam wozić na taczkach" często wzbudzając niezdrową sensację. I szczerze- ogarnęła mnie głęboka radość wynikająca z poczucia odzyskanej wolności. Jest to dla mnie świetny przykład na to, że decyzja o operacji była jedną z najlepszych, jakie podjęłam z swoim życiu. Czy tez zdarzają Wam się takie odczucia? PS. gościu cyt. "Jeśli Tobie normą jest facet..." - ponownie sugeruję bliskie spotkanie ze słownikiem :) monia nie uczę języka polskiego :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elsitio
Jestem ponad miesiąc po operacji, nadal mam obrzęki i czasaminjeszcze boli tam gdzie byly szwy. Napiszcie jak długo trzeba czekać na pełny powrot do normalnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość społeczeństwa niemieckiego popierała Hitlera, ponieważ była intensywnie indoktrynowana. " Nie piszę o powodach, piszę o faktach. Mnie polecasz słownik, w takim razie ja polecę też coś Tobie. Może kurs logicznego myślenia, umiejętności wyciągania wniosków. Nie wiem tylko czy ktoś organizuje takie kursy, jesteś raczej zdana na siebie. A to dobrze nie wróży, ponieważ nie potrafisz zobaczyć siebie, brak Ci samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elsitio nie martw się .Ja jestem ponad 4 tyg po operacji i rany się jeszcze nie zagoiły.Lekarka,która mnie operowała stwierdziła,iż ból może nam towarzyszyć jeszcze długi czas tyle,że już nie z taką intensywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elsitio nie martw się .Ja jestem ponad 4 tyg po operacji i rany się jeszcze nie zagoiły.Lekarka,która mnie operowała stwierdziła,iż ból może nam towarzyszyć jeszcze długi czas tyle,że już nie z taką intensywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skończcie już te przepychanki słowne ,bo aż się nie chce wchodzić na to forum i naprawdę nie długo nikt tu już nie będzie chciał pisać na temat operacji ,tylko kto jest inteligentniejszy i kto komu bardziej dosra a chyba nie po to jest to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×