Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gocha69
dorotaxw,myślę,że możesz zamówić bilety,to jest cały miesiąc,dasz radę.Ja jestem trzy miesiące PO,wróciłam na siłownię,mogę biegać nareszcie,profilaktycznie zakładam dwa staniki,ale jest super :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Laski,staram się o wypłatę świadczenia z tyt. pobytu w szpitalu.Jestem ubezpieczona w UNICE (grupowe),niestety odmówili mi wypłaty,ponieważ pobyt był z tyt. operacji plastycznej.Czy Któraś z Was miała podobny problem?? Dla mnie to jest śmieszne i uważam,że pobyt to pobyt. Plis o info,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Iwapoz super, że się wszystko wygoilo :) mam nadzieje, że też tak będzie u mnie. Ja będę w szpitalu aż do poniedziałku, zalamka. No chyba, że jeszcze jutro ublagam lekarzami o wcześniejszy wypis.Dwa razy w nocy zsunal mi się bandaż i dostałam ochrzan, że mogło wdac się zakażenie. Zamiast poprosić pielęgniarkę o nowy to sama się przez sen jakoś omotalam. Co do ubezpieczeń to ja mam PZU i oni za piersi nie płacą, tez uważam to za chore ale tak jest w warunkach podane, u Ciebie pewnie tez wiec doczytaj. W takiej sytuacji odwołania nic nie dadzą :( mam nadzieję, że za pobyt w szpitalu chociaż wypłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Iwapoz super, że się wszystko wygoilo :) mam nadzieje, że też tak będzie u mnie. Ja będę w szpitalu aż do poniedziałku, zalamka. No chyba, że jeszcze jutro ublagam lekarzami o wcześniejszy wypis.Dwa razy w nocy zsunal mi się bandaż i dostałam ochrzan, że mogło wdac się zakażenie. Zamiast poprosić pielęgniarkę o nowy to sama się przez sen jakoś omotalam. Co do ubezpieczeń to ja mam PZU i oni za piersi nie płacą, tez uważam to za chore ale tak jest w warunkach podane, u Ciebie pewnie tez wiec doczytaj. W takiej sytuacji odwołania nic nie dadzą :( mam nadzieję, że za pobyt w szpitalu chociaż wypłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
A co do blizn to się od bratowej dowiedziałam, że super działa balsam dr Nona "Solaris", jej mamie ponoć rozjaśnia i wyglądzie bliznę sprzed 30 lat. Muszę też kupić i wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
dorotaxw nie wiem co mam Ci powiedziec ile osob tyle opinii - jezeli mnie pytasz zdanie osobiscie: ja bym nie leciala... co innego jechac kilkanascie km jako pasazer a co innego leciec z walizami itd po pierwsze u kazdej z Nas sie goi inaczej -operacja piersi to nie jest mala operacja po pierwsze po drugie wez poprawke na to ze masz operacje w listopadzie wiec nie wiesz jak z gojeniem... codziennie 2x dziennie przez dobry miesiac robilam opatrunki z baxtigrasu mam taka prace ze siedze w domu wiec mi to problem nie robilo - mi akurat pod piersiami goilo sie super zadne wycieki ropy itd wiec po miesiacu ostro smarowanie dermatixem -nie pale nie dzwigalam nic - prawie 1,5miesiaca tak 3 tyg to chodzilam troszke zgarbiona bo nie wiem czemu ale zebra i piersi no co mam powiedziec byly obolale...rece nie podnosilam powyzej wysokosci oczu - mialam zabieg 28 lipca wiec latem siedzialam z piersiami na wietrze w cieniu i je wietrzylam... teraz mija prawie 3 miesiace i moge powiedziec ze nie czuje ze cos mnie boli czy ciagnie... jestem przeszczesliwa a postawa i lekkosc w chodzeniu jest nie do ocenienia - w szpitalu bylam 7 dni bo bali sie mnie wczesniej wypuscic a dzien przed wyjsciem dopiero mi opatrunek z brodawek zdejmowali calkowity mialam przeszczep... po 3tyg dopiero mi usuwali szwy z brodawek... ja uwazam na wszytko bo wiedzialam ze z zewnatrz to ladnie wyglda ale wewnatrz sie goi... dzis podziekowalam doktrowi i znajomej lekarce i pielegniarce bo to co robia nie mozna ocenic slowami i sa najlepi...teraz koncze 3 opakowanie dermatixu i mam polecenie te plastry by zakupic ale jak patrze to tez nie jest tani biznes bo plaster ok 200-300zl na 3 miesiace wiec jak ktos uzywal prosze o info czy jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Acha co do ubezpieczenia z PZU grupowego dostalam ok 270zl za pobyt w szpitalu 7 dni - za operacje piersi nawet jak jest z powodow leczniczych nie obejmuje jest to w regulaminie i podejrzewam tez kolezanko nie wywalczysz nic w tej kwestii z ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz zastanawiam się jak to jest z tym PZU, wzięłam od nich taryfikator operacji i tam jest częściowa amputacja piersi, powiedzieli mi też że w zależności jak napisze lekarz prowadzący. Mam nadzieje ze mi się wszystko wygoi i polecę...będę dbała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Na wypisie jak i w wyniku badania patomorfologicznego rozpoznanie masz Ginatomastia. Nikt Ci w szpitalu nic innego nie napisze. Rozmowy tutaj nic nie zmienia za to ubezpieczyciel nie wypłaca. Polecam zadzwoń i zapytaj ja temat przerabialam i wiem ze ewentualnie tylko za pobyt w szpitalu mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
W PZU w szczegółowych warunkach ubezpieczenia jest wyraźny zapis, że nie płaci się za operację zmniejszenia i powiększenia piersi. To co napisałaś dotyczy schorzeń onkologicznych wtedy refundacja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dokaldnie PZU ma zapis: PZU Życie SA nie ponosi odpowiedzialności z tytułu operacji chirurgicznej: 1) w której ubezpieczony był dawcą organów lub narządów; 2) kosmetycznej lub plastycznej, z wyjątkiem operacji chirurgicznej niezbędnej do usunięcia następstw nieszczęśliwych wypadków zaistniałych lub choroby nowotwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ubezpieczenie w proamerica i dostałam kase za pobyt w szpitalu plu operacje około 4tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Dzidziakj procedura jest prosta. Idziesz do ortopedy moze byc prywatnie i mowisz ze chcesz sie poddac takiej operacji, ze masz ogromne problemy z kregoslupem itd. Mnie wypisal zaswiadczenie i skierowanie raz dwa... musi byc nr choroby tj n62 jesli dobrze pamietam co oznacza przerost sutka( chodzi o cala piers oczywiscie). Ja mialam jeszcze wpidane dyskatia piersiowo ledzwiowa Dodatkowo moze byc skier od rodzinnego i koniecznie usg piersi albo mammogeafia jak jestes po 40stce. Ja mialam usg. Next dzwonisz do kliniki i umawiasz termin. Ja w lecznej czekalam 3 tyg na wizyte i 5 mies na operacje ktoramam na 8 grudnia a do szpitala 7 mam sie zglosic. Jak masz pytania to pisz postaram sie odpowiedziec na to co juz wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gość dziś mam ubezpieczenie w proamerica i dostałam kase za pobyt w szpitalu plu operacje około 4tys Masz ubezpieczenie jakies prywatne rozbudowane czy grupowe w pracy ( bo piszemy z tego co wiem w 2 przypadkach o grupowym ze nie wyplacaja bo sie nie nalezy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to ubezpieczenie grupowe ale nie obowiązkowe płacę za nie dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki,problem w tym,że ja nie domagam się za operację wypłaty środków,tylko za POBYT W SZPITALU i to jest dla mnie śmieszne,bo mi odmówili wypłaty świadczenia,dla mnie to jakaś bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gocha 68 ale jak Ci odmowili to musieli sie powolac na jakis zapis w regulaminie -prawda? wiec moze w tym Twoim ubezpieczeniu jakie akurat masz nie masz wyplaty za pobyt w szpitalu wiesz sa rozne typy i wersje ubezpieczen... zrob odwolanie i zobacz co wtedy powiedza - przenalizuj caly regulamin i jak sie nalezy to pewnie tam masz ile za dzien wychodzi bo ja w Typ P polisy grupowej mam taka informacje (poprosilam pracodawce by mi wyslal moja polise z warunkami a w necie zapoznalam sie z regulaminem i wiedzialam ze jedyne co dostane za pobyt a za operacje nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Witam Kobietku, do operacji zosto jeszcze 43 dni i jak co miesiac ide jutro zrobic sobie kontrolnie badania tzn morfologie i tsh. Zostalo w sumie poltora miesiaca i zastanawiam sie o co jeszcze powinnam zbadac...co sprawdzic. myslalam zeby skontrolowac jeszcze ob, poziom elektrolitow, poziomy krzepniecia i badanie ogolne moczu? Jak czesto przed operacja badalyscie sie? Mam tez usg piersi z 10.06.2015 i pol roku minie zaraz po operacji, myslicie ze warto jeszcze raz przed wyjazdem do Łecznej zrobic usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata po
Ale ciemnogrod w tej Polsce , na zachodzie ubezpiecznie pokrywaja zmniejszanie biustu i nie jest to operacja kosmetyczna tylko poprawiajaca zdrowie. Ja mialam w Kanadzie i nie mialam gigantomastii , tylko zwyczajnie za duzy biust do swojej sylwetki i te inne mankamenty zwiazane z duzym biustem, ale te rozmiary o ktorych wy piszecie i ze ubezpieczenia nie chca placic za operacje to jest zgroza , jak mozna tak traktowac ludzi i odmawiac pomocy kobietom , ktore zwyczajnie sie mecza , fizycznie i psychicznie. Polecam wszystkim operacje , warta kazdych pieniedzy. Mialam 2 lata temu , blizny sie ladnie wygoily bez zadnych masci , silikonow i innych ''wynalazkow'' ktore nic nie daja , tylko ''zludzenie'' lepszego gojenia i niepotrzebny wydatek. Nie dajcie sie nabierac na te wszystkie ''specjalne'' staniki i masci , bo nie warto. Wszystko samo sie ladnie wygoi , tylko potrzebny jest czas. Powodzenia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do ubezpieczenia przedstawiałam skierowanie od neurologa i ortopedy aby udowodnić że to nie moje widzimisię tylko kwestia zdrowotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do_da a jak ty sie czujesz ja mialam dzien po tobie operacje :) jak sie goisz, jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w tym temacie jestem laikiem, ale również mam dosc spory biust i myslalam o jego pomniejszeniu, ale na nfz. Czy ktoś jest tutaj, kto robił ten zabieg z nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej większość na nfz robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik na stronie 579 opisalam od czego zacząć, jak masz dodatkowe pytania pisz.jak chcesz na priv anna.misztal@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytnie jak dbalyscie o rany po operacji ja jestem tydzien po i lekarz kazal mi przemywac to octeniseptem tylko . Ja psikam tym i nakladam na to gaze jalowa taki opartunek jak w szpitalu i dopiero stanik. Tylko nie wiem czy to nie zamalo :( czy nie lepiej cos innego. Stanik tez nie wiem czy dobry kupilam jeden w Lecznej jest napewno za duzy w obwodzie bo nie bylo mniejszego a drugi Triumpha sportowy fajnie trzyma tylko nie wiem czy troche nie za " plaski " z tym ze ja jeszcze nosze te gazy bo sie boje sam ubrac bez zadnych opatrunkow . Nie chce zeby sie jakos znieksztalcily przez mje zle dbanie . Bede wdzieczna za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×