Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
szczerze? dla mnie to jest irracjonalne... macie miec robione cycki i to jest chyba najwazniejsze ..w szpitalu tam misterzy nie chodza po koratarzach by sie podobac i tak dwa dni po operacji sie srednio wyglda spocona wlosy tluste ja trzeci dzien dopiero umyslam, kolo mnie lezała kobieta co urwało palec i miala doszywany i czekala 6 dni na decyzje co z reka bedzie jej wiec tak pomyslam teraz jak dla kogos jest problem czy moze miec budujacy zel na paznokciach czy nie - kurcze ja bylam taka przeszczesliwa ze nawet jak z nog by mi kazali zmyc dla mojego bezpieczenstwa i zdrowia to nawet o tym nie myslam -raczej ciagle sie martwilam by operacja sie udala i brodawki przyjeły - ale tez wiem ze kazda jest inna i inaczej podchodzi do takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Dla mnie te paznokcie to tez mega p*****la przy tej calej operacji...moze nie potrzebnie tak sie rozpisuje o takich glupotach, fakt! poprostu chcialam zapytac a to ze jestem szczegolowa to juz taka moja natura ;) jestem irytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
No widzicie dziewczyny każda ma inny problem, ja na operację idę jak mnie Bozia stworzyła:) ania to Ty tez długo czekałaś na operację chyba teraz mają takie terminy, mam nadzieję, że szybko mi zleci. Szczepienie jak najbardziej robię i to u siebie w pracy, bo przecież zapomniałam , że pracuję w służbie zdrowia wprawdzie pacjentów nie dotykam, ale szczepionka mię należy:) A jesli chodzi o tajemnicę biustu to jednak postaram się ją zachować, bo rok temu jedna pani sobie zrobiła i pochwaliła się u kosmetyczki:):):)Przez kilka miesięcy był to dyżurny temat w naszym miasteczku. Myślę, że nie będę miała wielkiego problemu, bo kamuflaż biustu mam opanowany do perfekcji, nawet jak na konsultacji w Łęcznej doktor mnie zobaczył to był zdziwiony co ja che zmniejszać, dopiero jak się rozebrałam to przyznał, że jak najbardziej się kwalifikuje i nie oszukiwałam;) A jak się wyda to trudno....pogadają i przestaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Dziewczyny czy któraś z Was była operowana we Wrocławiu? Jeśli tak to napiszcie proszę u kogo. Z góry dziękuję. Ja mam termin na koniec stycznia ale troszkę mam stresa czy mnie dopuszczą bo na skierowaniu do szpitala w zasadzie nie mam nic sensownego napisane i zastanawiam się czy nie pójść jeszcze gdzieś prywatnie i dokładniejszy opis wskazań do operacji. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Bramanka nie wiem jak jest u Ciebie w szpitalu bo w Łęcznej jak już masz skierowanie na operacje to rzecz święta , na konsultacji wszystko jest ustalane co ewentualnie jeszcze trzeba. najlepiej zadzwoń na ten oddział i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tylko Klinike dr Sankowskiego w Warszawie robiłam piersi i są przepiekne kilka koleżanek wysłałam i nie żałują.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też słyszałam że to jedna z najlepszych klinik ale do Warszawy daleko,ale podobno warto się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmi71 mnie zmniejszyli 6roz, i nikt nawet nie wpadl na pomysl ze robilam biust, kazdy twierdzil,ze sporo schudlam. paznokcie to tez wazny temat, jak ktos nie ma stycznosci z operacjami to logiczne ze pyta o takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Właśnie ja tez myślę, że nikt nie wpadnie na taki wspaniały pomysł, że można zmniejszyć biust, szczerze to ja nawet nie wiedziałam, że to takie proste. Jakby co to na siłowni zgubiłam, bo namiętnie tam uczęszczam;) U mnie pewnie ze 3 rozmiary zmniejszą, bo mój biust jest faktycznie duży, a do tego ja jestem drobna i pewnie gdyby mój biust miała zbudowana duża kobieta to byłby duży ale w normie, ale u mnie to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
tak z ciekawosci do gosc: http://drsankowski.com/cennik/ Ginekomastia liposuction i/lub chirurgiczne wycięcie gruczołów piersiowych od 12 000 zł to ile Ty placilas ze te cycuszki? Pochwal sie nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz byłam u Ciebie w szpitalu , znamy się byłam też operowana w Łęcznej i bardzo cenię Twoje zdrowe podejście do spraw związanych z zabiegiem. Wiesz , że ja przeszłam w ciszy przez zabieg , po prostu przeczytałam wiele stron forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Mam rozmiar 65 H. Mój biust spędza mi sen z powiek. Nie mogę dopasować ubrań i ciężko kupić bieliznę taką jaka się akurat podoba, muszę brać taką jaka jest - z resztą same to wiecie. Bardzo chciałabym zmniejszyć biust i przez niego zwlekam z decyzją o ślubie bo obawiam się, że nie będę mogła założyć wymarzonej sukni i nie będę mogła się dobrze bawić, tylko tak jak napisała koleżanka wyżej trzeba pilnować swojego biustu. Czy któraś z Was miała 65 H? Na jaki rozmiar piersi zostały zmniejszone? Ile czasu czeka się teraz na operację w Łęcznej? Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, bo jestem tu nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Witam na operację w Łęcznej czeka się pół roku bo takie są terminy. .. długo ale jak całe życie chodzi się z garbem to te 6 miesięcy da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile czasu średnio potrzeba by "wrócić do siebie" po operacji? Chodzi mi o normalne dźwiganie podczas wykonywania prac domowych, ćwiczenia na siłowni i okazjonalne wyjścia na tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
magdammm dziś a nie chce Ci sie poczytac troszke wczesniej kilka stron? serio bardzo duzo mozna sie dowiedziec... jedne dochodza po 3 tyg do siebie inne po 3 miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
I stalo sie to czego sie obawialam...kicham...boli gardlo...czuje sie do d**y!!! Co mam robic? Zostalo 17 dni i mysze jakos to swinstwo wygonic ze swojego organizmu!!! Biore neosine , lykam rutinoscorbin. Dzis jeszcze w pracy ale mam potem 3 dni wolnego wiec licze ze uda mi sie zlapac forme w te 3 dni...oby!!! Bo jak nie to co...przesuna mi term

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_niki83 rób sobie inhalacje z soli fizjologicznej, a jak nie masz inhalatora, to zrób sobie domową inhalację z solą kuchenną. A na gardło polecam wypędzlowanie migdałów fioletem gencjanowym. I nie martw się! Na pewno wszystko będzie dobrze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Syla, Dorota żyjecie jeszcze???? ania zostało ci dużo czasu wykurujesz się spokojnie, tylko dbaj o siebie i unikaj kontaktu z chorymi, a nawet jeśli rozłożyłoby Cię to zamieniają termin operacji z innymi pacjentkami w Twoim terminie także nie bój się tak strasznie nie będziesz czekała pół roku, ale na pewno wykurujesz się szybciutko. magda tak jak dziewczyny piszą ten topik to skarbnica wiedzy warto poczytać sobie wcześniejsze wpisy. Ja na operację ma termin za pół roku w Łęcznej, ale nie wiem czy u każdego doktora tyle samo się czeka ja jestem u dr Mądrego, a on ma bardzo duże powodzenie u dziewczyn to może dlatego tak długo czekam.Najpierw załatw sobie skierowanie do poradni chirurgii plastycznej i zaświadczenie od np ortopedy o tym, że masz chory kręgosłup. Dopiero wtedy rezerwujesz wizytę konsultacyjną w łęcznej i doktor wyznacza Ci termin operacji jesli się kwalifikujesz, ale z tego co piszesz jestes pewnie zakwalifikujesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
karmi71 hej żyje...żyje U mnie bez zmian na razie, wysypka i swędzenie cały czas się utrzymują, sterydy odstawiłam bo nie pomagały, biorę tylko jeden lek od alergii Telfast i pije wapno, ale ciało swędzi strasznie. Alergolog zasugerował że to może być też uczulenie na nici chirurgiczne. Zobaczymy jak zdejmą szwy w środę. Po za tym czuje się względnie, powoli kładę się na boki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
No to faktycznie wygląda na uczulenia na nici, masz w sobie alergen i dlatego nic nie działa, kiedy zdejmujesz szwy? Jak często zmieniasz opatrunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Mam się dobrze..goi się powoli, W PONIEDZIAŁEK DO DOMU...tu w Lublinie jest super opieka i komfort 3 pacjentów na cały oddział. Opatrunki zmieniają codziennie młodzi lekarze a dr.Mądry jest tylko w poniedziałki i piątki. Czuję się jak nowonarodzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Jutro ubiorą mnie w stanik. Kupiłam ten silima cara ,DO Kupiłam też pas kompresujacy bo lekarze mówią że ładniej się piersi modelują - nie wypychaja się do góry....Polecam lublin czysto intymne nowocześnie jedyne czego mi brakuje to telewizor. Dlatego bierzcie książki i laptopy bo jest bezpłatne WiFi. Pytajcie jak coś potrzebujecie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
karmi71 Szwy zdejmują mi w środę, opatrunki co drugi dzień, ale dziś byłam na zmianie i jest wyciek, wiec jutro idę zmienić też i dostałam antybiotyk :( Cycuszki coraz ładniejsze, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Dorota jestes szczesciara!!! Masz juz to za soba teraz z kazdym dniem bedziesz piekniec!!! A ja...chora leze pod kolderka i kuruje to ohydztwo ktore mnie dopadlo...ponoc rewelacyjny jest olejek pichtowy? Z sosny syberyjskiej czy jakos tak...nie wiem tylko czy moge bo jednak ziola nie zawsze dozwolone ;) tez zamierzam kupic w łecznej ten biustonosz co Ty, juz wiele dziewczyn pisalo ze swietnie sie sprawdzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim :) przekopałam sie przez znakomitą część tematu ... ale niestety - albo nie doczytałam albo też przeoczyłam .. :( ponieważ kończę kompletować dokumenty i w przyszłym tygodniu zamierzam zapisać sie na konsultację do dr Mądrego :) zastanawiam się, gdyż bardzo pozytywne opinie są rownież o nowym oddziale w centrum onkologii w Lublinie, gdzie powinnam sie zgłosić żeby właśnie tam trafić :) może i terminy oczekiwania bedą bardziej przyjazne ;) wiecie ? Pomożecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusiavvv
Do dziewczyn które miały już operacje...prześlijcie fotki jeżeli możecie. ..na mail lms1906@wp.pl...pochwalcie się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla80K
Tu w Lublinie tez jest poradnia chirurgii plastycznej ale nie wiem czy przyjmuje Mądry. Sprawdz numer do poradni jest na stronie szpitala i zadzwon.a jakby co to zapisz sie do łęcznej ja tam wlasnie byłam na konsultacji a zabieg w lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla80K, dziękuję :) powiedz mi jeszcze proszę czy Ty zasugerowałaś lekarzowi Lublin czy on sam dał Ci takową propozycje / wybór ? Jak długo czekałaś na zabieg ? Operował Cię Mądry ? Matko jak ja Ci zazdroszczę, że masz to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,dziewczyny mam pytanie mam zamiar jechac do Lecznej Autobusem tzn. do Lublina polskimbusem a z Lublina jakums busem tylko teraz pytanie czy jakies bysy jezdza z dworca autobusowego do Lecznej a jak co to vzy wiecie jaki i ile sie jedzie do Lecznej bo nie wiem czy zdaze a Lublina nie znam kompletnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×