Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość dorotaxw
Właśnie wróciłam z Wawy, przeszczep sutków się przyjął, cycuszki goją się ładnie, co do staników, to powiem Wam, że kupiłam zwykła sportowe, dziś pokazałam je lekarzowi i powiedział że są super i żadne inne Triumpha czy jakieś pooperacyjne nie są potrzebne, te w zupełności wystarczą, mogą też być zwykłe inne oby nie miały fiszbin,. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Dziewczyny mówicie że te zwykłe biustonosze sportowe splaszczaja.Ale jak mogą zniekształcić,skoro chirurg nam je ładnie "uformuje".Przecież naszych piersi też biustonosze nie zniekształcają.Ja widziałam takie fajne biustonosze sportowe w decathlonie,myślicie że mógłby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Wg mnie,a też jestem po operacji,miałam w lipcu,może być i sportowy biustonosz.Ja kupiłam dwa na zmianę,jeden pooperacyjny w Łęcznej za 200 zeta,a drugi z FF kupiony w tesco za 30 zeta w promocji.Ten kupiony w szpitalu łatwiej się zakłada i zapinany jest z przodu,więc jest lżej przynajmniej na początku przy zmianie opatrunków.Potem to już bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ja uwazam, ze warto miec jeden porzadny a drugi mozna tanszy na zmiane. Mam silima cara i triumph sportowy. W silimie piersi są bardziej zebrane i kraglejsze, wyglądaja na większe niż w staniku triumpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Syla trzymam kciuki za operację, teraz masz ogromny stres ale pomyśl sobie, że cel jest już tuż tuż. Dorota ciekawe czemu ta wysypka Cię dopadła, ale już opanowana? A tak poza tym to pewnie i na wadze u Ciebie mniej skoro spora redukcja biustu. Dziewczyny a ja byłam w sobotę na imprezce takiej domówce i wiecie co byłam szczęśliwa, że zakwalifikowałam się na tą operację nawet pod koniec maja bo mi ten biust już tak obrzydł. Z zazdrością patrzyłam na dziewczyny co tańczyły i skakały swobodnie mogły się wygłupiać, a ja cały czas tylko cycków musiałam pilnować :( Tym bardziej, że jestem drobna i dość szczupła, a jak założę obcisłą bluzkę to wyglądam wulgarnie jak cycolina. Obiecałam sobie na tej imprezie, że już nie będę narzekała na termin tylko będę szczęśliwa, że się zakwalifikowałam. Teraz już coraz częściej widzę, że przez ten biust wyglądam nieforemnie, nie mogę się ubrać tak jakbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
gość_Ol Powiem Ci tak moje są z Lidla, zwykłe sportowe ze streczem, i lekarz obejrzła każdy z osobna, kupiłam 5 różnych i powiedział że są rewelacyjne, wcale nie spłaszczają piersi, a że tamte drogie są rekomendowane przez lekarzy ok ale bez porównania cenowo, jak je trzeba nosić powiedział mi 3 miesiące bez przerwy. Teraz dziewczyny to dajcie sposób żeby zgubić szybko brzuch bez ćwiczeń bo hehehe jak cycki obcięli to brzuch wylazł. Za miesiąc lecę do mojego męża do Pakistanu, i musze trochę zgubić hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
karmi71 Wysypka nie zeszła chociaż od piątku jestem na sterydach, wczoraj dostałam już dożylnie i dziś znowu też. nie spałam dziś pół nocy bo tak swędzi, masakra. Niby zbladła trochę ale jeszcze jest na całym ciele. Lekarz powiedział że to najprawdopodobniej reakcja na antybiotyk po operacyjny. poczekamy jeszcze do środy jak nie zejdzie to będą szukać przyczyny u alergologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Syla jak tam żyjesz, dzisiaj chyba wielki dzień? Trzymam kciuki za powodzenie akcji:) Dorota głupia sprawa z tą wysypką, oby przeszła już.....a w ogóle jak się czujesz? Boli jeszcze? Pozdrawiam resztę cycatek i tych już niecycatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla C
No ja juz zis po pierwszym opatrunku...cycuszki malutkie slodziutkie.,, cudne,..czuje sie dosc dobrze, dostaje caly czas przeciwbolowe. Juz wstawalam myc ząbki.....najgorsze ze okres dostalam w diu operacji ale wsadzilam tampax i jakos poszlo,,,, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy szczepiłyście się ja mam mieć operację w lipcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
no właśnie ja się nie szczepiłam a doktor podczas wywiadu pytał czy byłam szczepiona powiedziałam, że nie byłam, ale on w ogóle to zignorował i nic nie powiedział także chyba odpuszczam to szczepienie. Syla :):):) ale super Ci, jesteś już po najgorszym i widzę, że nawet dobrze się czujesz. jak sie ogarniesz to opisz nam jak to wszystko przebiegało, przypomnij gdzie jestes w szpitalu bo teraz dziewczyny z różnych stron Polski tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
karmi 71 jak chcesz to odpusc szczepienie ja trzy miesiace pozegnalam znajomego bo mial raka, na badaniach wyszlo ze rowniez wczesniej mial zoltaczke bo gdzies go w szpitalu wczesniej zarazono wiec dla mnie zaplacic 3x60zl przed operacja nie bylo mega wydatkiem zwlaszcza dbajac o swoje zdrowie i niewazne czy szpital tego wymagal czy nie 1 szczepienie 30dni pozniej i wtedy moze byc operacja i ja mialam a po 6 miesiacach ostatnia i na cale zycie szczepionka dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla C
Zgadzam się z Iwą. ..trzeba się zaszczepić dla własnego bezpieczeństwa. ..trzeba zrobić 3 dawki. 1.po miesiącu 2..a po pół roku 3.można kupić tańsza szczepionkę euvax za 45 zł ale ona działa krócej niż engerix za 60 Jestem w Lublinie. Opiszę krok po kroku za parę dni.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
wiecie co macie rację warto się zaszczepić, tylko powiedzcie mi jak to zrobić technicznie. Tzn skąd wziąć tę szczepionkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Ja poszlam do rodzinnego -zbadał mnie bo chorym nie podadzą i do zabiegowego zapłaciłam i mi na miejscu zaszczepiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
karmi71 Wysypka niby lekko zbladła ale dostaje końskie dawki sterydów, chydrocortizon dożylnie bleee, okropność, zbladła ale swędzieć nie przestała, w nocy to aż do krwi się zdrapałam. Jeśli chodzi o szczepienie to na żółtaczkę koniecznie. Ja się zaszczepiłam. Pierwsza dawka była w maju, następna za miesiąc i już miesiąc po 2 dawce możesz się operować, jutro mam właśnie 3 dawkę, powinnam mieć bo nie wiem czy mi ze względu na tą wysypkę pozwolą. Wysypka najprawdopodobniej od antybiotyku który był podany w ochronie pooperacyjnej. Cycochy bolą trochę ale już powoli śpię na bokach, szwy ciągną ale tragedii nie ma, są obrzmiałe jeszcze i takie twarde hehe (moje big były mięciutkie hehe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Syla C gratuluje nowego biustu. Super ze wszystko sie udalo. Dobrze zrobilas z tym tamponem ;) ja juz za 19 dni jade do łecznej...obym sie nie przeziebila bo moj maz jest juz niezle przeziebiony ;* poki co lykam rutinoscorbin w konskiej dawce i tak jeszcze przez 2-3 dni. Potem odstawiam zeby na 2 tyg przed opeeacja nie brac lekow ktorych nie musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
ania to Ty juz dni odliczasz do operacji. Kiedy byłaś na pierwszej konsultacji w Łęcznej? Dla mnie to wszystko takie odległe jak piszecie o tych biustonoszach to mi się wydaje, że mnie to w ogóle nie dotyczy i że nie jestem z tej bajki, ale może kiedyś dotrze do mnie..... Dorota no niemożliwe się wydaje, że ta wysypka tyle Cie trzyma, ale jak zbladła trochę i swędzi to raczej w stronę gojenie idzie. Dziewczyny z ta szczepionką to jak najbardziej wezmę się za to po niedzieli bo obecnie mam okres to nie chce. mam tylko problem, bo mieszkam w małej mieścinie wszyscy się tu znają i chciałam raczej w tajemnicy to wszystko utrzymać. A lekarz rodzinny to mój kolega i nie chciałabym żeby wiedział o tej operacji. Muszę pomyśleć jak wykombinować z tą szczepionką. Może do luxmedu pojechać do ogólnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zoltaczke szczepi sie duza liczba osob, mozesz powiedziec rodzinnemu,ze slyszalas ze ktos sie zarazil zoltaczka w gabineie dentystycznym i ze dlatego ty sie szczepisz zeby tego uniknac. Tylko nie wiem czy jest sens, bo jezeli pracujesz to chyba do rodzinnego bedziesz musiala isc po operacji po zwolnienie,a nawet teraz to chyba od niego potrzebujesz skierowanie do plastyka. pozdrawiam ps. jak juz zaczniesz to sama zobaczysz ze czas ci szybko zleci. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
skierowanie wzięłam od innego lekarza, coś tam pomyślę w każdym razie na pewno się zaszczepię tym bardziej, że mam taki długi czas do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
a zwolnienie po operacji to przecież w szpitalu dają, a zresztą ja i tak chyba z niego nie skorzystam, bo zostawiłam sobie prawie 3 tygodnie urlopu na tą okoliczność, pracę mam bardzo lekką także w sumie to 2 tygodnie pewnie całkiem mi wystarczy, ja z tych co nie chodzą na zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
karmi71 jak Ty sie boisz isc po szczepionke na zoltaczke to co Ty zrobisz jak teraz masz cycochy a pozniej bedziesz miala male myslisz ze tego ludzie nie beda widziec i bedziesz zyc w tajemnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Karmi71 na konsultacji bylam 2lipca 2015 wiec pol roku czekania jak widac zlecialo nie wiadomo kiedy ;) zaszczep sie kochana, nawet chwili sie nie zastanawiaj , lepiej nie ryzykowac. Nikomu sie nie musisz tlumaczyc dlaczego sie szczepisz. Nie wiem ile masz lat ale kazda kobieta wedlug mnie planujaca dziecko powinna miec takie szczepienie na wypadek cesarki. Lekarz ma obowiazek wypisac skiekowanie i tyle...nie stresuj sie bo pytan wiele to bedzie pewnie po operacji kiedy to inni zauwaza ze jest Ciebie mniej ;) Ciesz sie ze masz mozliwosc spelnic swohe marzenie ;) to Ty w tej sytuacji jestes najwazniejsza i nie przejmuj sie innymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Nie moge nic dodac...co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Dziewczyny a jak to jest faktycznie z zelem na paznokciach? Czy w łecznej jest z tym problem bo to ponoc od szpitala zalezy ;) to glupie ale wolalabym nie zdejmowac zelu bo moja choroba autoimmunoligiczna strasznie wyniszczyla mi plytke i wolalabym nie zdejmowac zelu bo beda bolące strasznie. Moze wystarczy hak beda nie pomalowane i krotkie ale jednak z zelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
w Łęcznej nie mozesz miec ani pomalownych ani hybrydowych zeli tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Witam,ja miałam bezbarwną hybrydę w Łęcznej i nie było problemu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Chce miec tylko zel budujacy bez hybrydy...zrobie cienkie i krotkie jak cos to spiluje w dniu przyjazdu do szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja mialam hybrydy czerwone to dzien wczesniej anestezjolog powiedzial ze dla mojego zdrowia lepiej nie miec bo gdyby bylo potrzeba to zele i hybrydy nie przewodza czegos tam zapomialam nazywy poprostu wtedy trudniej bedzie ciebie odratowac bo wtedy po plytce dochodza do jakis tam wniosków i moze byc problem wiec dla mnie nie miec zelu 5 dni w szpitalu nie bylo problemem fakt ze dwa dni po operacji pomalowalam sobie lakierem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Masz racje...generalnie chodzi o to ze jesli jest niedotlenienie to pierwsze sinieja paznokcie...i juz wtedy moga dzialac tj ratowac. Mysle ze jak beda bezbarwne to tez bedzie widoczne "oby nie" to zasinienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×