Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Narrow_minded
Donia mi się wydaje, że to dr Bugaj kwalifikowala Age i ona jest jej prowadzącą, z tego co pamiętam. Ostatnio coś Ci lekarze pecha mają, jak byłam na wizycie 16 to Antonov miał całą rękę zabandazowana. 65nn masz rację, dreny, ciasne bandaże i spanie na plecach na tym nylonowym łóżku to najgorsze rzeczy, reszta jest super. Ja tez byłam nastawiona, że nawet do wtorku czy środy mogę zostać, bo będę się czuła Bezpieczniej. Ja wychodząc ze szpitala byłam jeszcze całą obolala a jak sobie pomyślałam, że 400 km po Dziurach do domu to już w ogóle miałam dość... Pozdrów panie pielęgniarki od byłej pacjentki, szczególnie panią Małgosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mówiła ze Zukowska do niej żądz i ze ma zmianę terminu wiec nie wiem mi aga nap ze to ona ja kwalifikowała wiec może aga w nerwach cos pomylila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Może mi się pokielbasilo, ale pamiętam, jak Aga pisała na wizaz zaraz po kwalifikacji, że była u młodej lekarki Magdaleny Bugaj, ale może się mylę. Zobaczycie na miejscu. Juz tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona556
Witam. Mam taki sam problem jak Wy. Wielkie piersi, które po urodzeniu i karmieniu dziecka osiągnęły wielki rozmiar. Czuje się z nimi tragicznie. ból kręgosłupa to codzienność, ramiączka raniące mi skórę również. Marze o operacji, w d***e mam blizny, che tylko żeby były normalne. Dziewczyny mam do Was ogromna prośbę. Jestem sama z dzieckiem, nie mam porostu czasu aby to wszystko przeczytać. Bardzo Was proszę napiszcie mi w kilku zdaniach jak powinnam zacząć cała procedure. Do jakiego lekarza się udać, jakie badania zrobić, jakie szpitale maja jak najkrótsze terminy ? Słyszałam o Lecznej. Bardzo proszę o pomoc. Mieszkam pod Warszawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
W Łęcznej terminy są juz na początek 2018 roku, ale najkrótsza procedura. 1. bierzesz skierowanie od rodzinnego do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62 2. Załatwisz zaświadczenie od ortopedy lub neurologa o zmianach kręgosłupie spowodowanych ciężarem 3. Robisz usg piersi i z tymi papierami rejestrujesz się do Łęcznej do poradni chirurgii plastycznej. Tam lekarz decyduje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Jutro wybieram się do lekarza rodzinnego. Jeszcze zapytam - Czy muszę mieć prześwietlenie kręgosłupa lub rezonans? Bo rozumiem, ze tylko na takiej podstawie neurolog lub ortopeda wystawią mi zaświadczenie? A czy ktoś zna jakieś inne placówki z krótszymi terminami?Nie jestem w stanie już nosić dziecka, ciężar piersi + ciężar dziecka i czasami nie mogę wstać z pozycji siedzącej. Obawiam się, że do tego czasu mój kręgosłup wysiądzie. Dodam, ze mam również nadwagę a mój obwód w biuście to aż 130 cm. Noszę rozmiar 38 GG. Czy to taki rozmiar mnie kwalifikuje? Pozdrawiam i dziękuje za każda wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollittaaaa
Hej dziewczyny, jak to jest, ja miałam operacje ok 20dni temu piersi niby mniejsze, jędrniejsze, stojące ale wydają sie duże... Spróbowałam ubrać stary stanik (75 G) i moze nie jest strasznie wypełniony jak był ale wydaje sie byc całkiem dobry... Moze dlatego ze od leniuchowania przytyłam 2/3kg? A moze sa jeszcze popuchnięte? To jeszcze sie zmieni? Trochę jestem zmartwiona... Niby stanik pooperacyjny to 80D... Trochę sie martwię, no cieszyłam sie ze staniki bd kupować w zwykłych sklepach a nie tylko dalia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollittaaa
Przeszczep na szypule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Lolitta toś mnie przestraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollittaaa
sama jestem przestraszona... czytałam, że opuchlizna utrzymuje się do 3/4miesięcy? czy to może być prawda? ale wydają się mniejsze nwm... trochę teraz jestem smutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollittaaa
no i ten stanik pooperacyjny jest d to chyba będzie d co? jest z tej firmy voe staników pooperacyjnych... nie wiem co myśleć... są super stojące okrąglutki tylko czy w dalszym ciągu wielkie? ciuchy też nie są szczególnie luźne tylko trochę różnicy... to jeszcze się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Lollita a ile Ci mięcha wycieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takie wam się duze wydają kurna zaczynam się stresować nie po to się pójdę pociąć żebym miała miskę f ja chce małe c nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollittaaa
nie wiem, na wypisie nie jest napisane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po powrocie ze szpitala zmierzyłam sie w obwodzie - z przerażeniem odkryłam ze różnica przed i po = 0 :( teraz, ponad trzy tygodnie po, jestem mniejsza o 6 cm .... Tez liczyłam na więcej :( Staników jeszcze nie mierzyłam, ale jak na nie popatrzyłam stwierdziłam ze nie bede ich wyrzucała bo wyglądają tak jakby miały pasować .... :( 65nn ja sie czujesz , jutro juz chyba do domu cie wypuszcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Donia84f nie panikuj. Cycki sa spuchnięte i ja praktycznie tylko ns fotce je widziałam a fotka z bliska robiona to "wyolbrzymia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Jak będziesz miała na szypule to się jakiś mini nie da zrobić. U mnie ponoć C/D. Jesli tak wyjdzie to super. Miałam NN to wiele nr mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Ścina mi posty. Ja 75H ten obwód to chyba nie jest wyznacznikiem, bo wielkie cyce rozkładały sie przynajmniej u mnie na pól tułowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dziś idę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pytajcie lekarzy przed o wszytko bo to wazne bo niestety ale jak teraz masz duze i ci sie takie wydaja to niestety ale opuchlizna nie opuchlizna po zagojeniu sa takie same lub nawet rozmiar wieksze bo z boków ci ladnie wszytko przesunie sie do przodu uloza sie itd...i ja tak mialam i kolezanka co ze mna lezala w Łecznej rownież - na szypule jak macie czucie to macie znowu duze - jak nie macie czucia w brodawkach to mozna zrobic mniejsze cos za cos nie da sie miec czucia i malutkich c... taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn to super że idziesz do domku:-) laski ja jeszcze tydz sny mam już jakieś kosmiczne ale dam radę mam nadzieję że nic mi nie wyskoczy ani zimnisko ani zajad ani żadne przeziębienie......okres powinnam dostać dziś choć jakoś nawet brzuch mnie nie boli cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dziewczyny pod pojęciem "duże" kryje się dosyć niejasny rozmiar. Ja oczywiście bym chcial takie male C ale jak wyjdzie D to się nie będę ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn a miałaś na szypule???kto cię operował? o której wyjdziesz do domku masz daleko? to teraz czekam z niecierpliwością na fotki:-) a jak ból do zniesienia bierzesz jeszcze przeciwbólowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Mi zmniejszyli piersi o 4 rozmiary. Miałam rozmiar 65K, a kupiłam ostatnio w esotiq stanik w rozmiarze 65g. Piersi mam spore, ale mam czucie, więc tak, jak któraś z Was pisała wyżej coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Donia 84 operował Mądry. Miałam na szypule bo to jest mniej inwazyjne i mniej niebezpieczne, ale malusich nie.bedzie. Mnie martwi, że mam trochę różne wielkości. Czekam na zmianę opatrunku to o to zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn to pewnie popuchnięte jeszcze laski pisały ze dopiero po pół roku będą takie jak powinny ale pytaj a co niech dobrze cię pooglądają przed wyjściem do domku a daleko masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
Donia żebyś dostała ten okres życzę Ci tego, bo będziesz się tylko niepotrzebnie stresować jeszcze bardziej. Mi przez te nerwy i rutinoscorbin przesunął o 5 dni i dostane dopiero po operacji z 10 dni więc jestem pod tym względem spokojna. Dzisiaj robiłam wyniki, po 15.00 idę odebrać, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i będę mogła się pakować. A jak bym miała mieć zmniejszone a mieć duże i tak, też bym się wkurzyła, bo się człowiek musi wycierpieć to się liczy na jakiś efekt WOW. Dlatego wole przeszczep i mam nadzieję, że mi zrobię małe i zgrabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Dziewczyny ja ze swojego doświadczenia powiem, że mi to raczej piersi zrobiły się trochę większe niż bezpośrednio po operacji.na pewno zmieniły kształt i tak jak piszą dziewczyny nie ma ich już na bokach tylko do przodu poszły. Ja miałam na szypule, czucie jest ok, nawet lepiej niż przed, rozmiar zamówione C, biustonosze kupuje w rozmiarze 75 D. Ogólnie są małe raczej. Ja jestem 3 miesiące po operacji i niestety w jednym mam jeszcze trochę obrzęk i jest ciut większy. jak byłam u Mądrego to powiedział ze do pół roku może tak być, ale ja oczywiście martwię się i zapisałam się na wizytę w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Jestem po ostatnim szpitalnym opatrunku. Jest znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn super pewnie jedziesz juz do domu dbaj o nowe piersi opiekuj się nimi powodzenia w gojeniu i czekam na fotkę z niecierpliwoscią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×