Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Emapatka każde piersi po operacji wyglądają jak po wybuchu bomby sine , obrzmiałe i wystające szwy , nie martw sie z każdym tygodniem bedzie lepiej ja osobiście nie smarowałam na siniaki bo przecież i tak zejdą , zwróć uwage na octenisept i bactigrasy a ja jak wróciłam do domu to przez dwa tygodnie nakładałam plastry ze srebrem atrauman ag kupowałam największe i docinałam i nakładałam na wszystkie szwy i nie miałam problemów z gojeniem . a do tej pory chdzę w stanikach sportowych bo do około roku formują się piersi więc wolę chodzić w ścisłych sportowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca to jakiś szok jest z tym odwołanym terminem. Tyle czekania. A na jakiś późniejszy termin nie da się przełożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Lawenda15, mają oddzwaniać. Jakby było wszystko jedno to bym nie czekała tyle na wizytę u niego. Czułam że coś będzie nie tak. Innemu się nie oddam bo się boję po prostu. Nawet nie wiedzą kto miałby operować. Znasz może innych lekarzy w Orłowskim co robią to genialnie. Może jakieś wspoltowarztszki oceniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny Ja w sumie z pytaniem do Natalka_271 Czy ja dobrze rozumię że trzeba mieć dwa staniki Jeden zaraz po zabiegu zapinany najlepiej z przodu a drugi zbierający piersi po 6 tygodniach od operacji Czy to ten sam stanik??? Pytam bo zbieram wszystkie informacje dotyczące przed jak i po zabiegu. Dziś dzwoniłam do Łęcznej i jak uda mi się załatwić skierowanie do poniedziałku to może uda mi się na koniec grudnia dostac się na konsultację. Za każdą podpowiedz z góry dziękuję Sciskam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca kiedy dziewczyna z forum - Kasiol2013 - zapisywała mnie na konsultację twierdziła, że najfajniejsze piersi robią dwaj lekarze : Ulatowski i Kulicki. Świetna jest też lekarka, która operuje razem z dr Ulatowskim. O innych lekarzach trudno mi coś powiedzieć, oprócz mnie były 4 panie po redukcji, każda miała innego lekarza i wszystkie były zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Anetagda - Możesz napisać mi czy dostałaś się już do jakiegoś lekarza? Jestem z okolic trójmiasta i również chce zrobić sobie piersi :) może podpowiesz mi gdzie mogę się starać do akademi nie mogę się dodzwonic... :( może Ty masz jakieś namiary nr tel jakikolwiek kontakt aby zacząć działać . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Natalka271 Robiłaś na NFZ. ? Może Ty masz jakiś nr kontaktowy gdzie dzwonić pytać się już o konsultacje mam już skierowanie od rodzinnego na operacje oraz 25.11. Idę do ortopedy. Nie wiem co dalej gdzie się pytać w sprawie operacji jestem w kropce i stoję w miejscu a bardzo zależy mi na operacji... może Ty mi pomożesz i pokierujesz? :) z góry dziękuję... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emapatka
Ja też robiłam a Łęcznej. Też mam zalecenia- octanisept, bactigras, faza, stanik. Heparizen z Ziai na siniaki. I smaruję 2 razy dziennie. Wydaje mi się ze miałam w środku krwiaczka który poprostu wczoraj w nocy się rozlał pod skórę. W nocy poczułam ból który aż mnie obudził ale za kilka minut przeszło. A rano taka niemiła niespodzianka - siniec wielkości dłoni pod lewą pachą poniżej i powyżej szwów. :-( w aptece Pani poleciła Arcalen - posmarowałam wczoraj 2 razy i dziś będę kontynuować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na siniaki używałam lioton 1000 i ładnie siniaki mi poschodziły ktoś pytał o samopoczucie więc ja strasznie bałam się narkozy okropnie naprawdę a okazało się że wogle nie potrzebnie choć jakoś jak zajechałaam na sor do Łęcznej całe nerwy mi minęły dla mnie najgorszy był dzień operacji ból okropny jak mnie wieźli łóżkiem i walneli w winde to darłam się prawdopodobnie jak nic ale leki były co 3 godziny więc z godziny na godz było coraz lepiej zjechałam po operacji o 15,30 a o 23 szłam sama do kibelka najgorsze były te pojemniki z drenami na następny dzień rano po wizycie na swoją salę i po śniadanku zaczęłam chodzić pielegniarki i dr. mówiła że czym szybciej tym lepiej organizm szybciej się weźmie w garść z dnia na dzień coraz lepiej w szoku byłam że nie miałam za dużo siniaków bo wogle to mam tendencje a tu wcale za dużo nie było:-) więc dziewzyny polecam fakt pierwsze dni nie należały do najprzyjemniejszych ale teraz to jest super mogę spokojnie chodzić bez stanika wczoraj założyłam sukienke na zabawe ale rewelacja cycki stały jak ta lala radość ogromna:-) jak co to podaję meila odpowiem na wszystkie pytania:-) dziewczynki nie ma się czego bać naprawdę jesteśmy w rękach specjalistów normalnie sama nie wierzę że ja już po i piszę takie rzeczy:-) donata.mostowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś pytał o stanik ja miałam jeden z apteki 75d w promocji z 280 na 89zł coś takiego i mi wystarczył w domu przeprałam na chwile zakładałam sportowy zakupiony z lidla:-) i jak wysechł to odrazu ten pooperacyjny jakoś bezpieczniej się w nim czułam teraz mam już zakupiony zwykły z fiszbiną ale na noc zakładam ten z apteki. W sobotę byłam już na ostatniej konsultacji wiec mogę ćwiczyć i nosić zwykły staniczek moje piersi wygojone teraz czas na blizny mam bliznasil pani dr. poleciła mówiła że nie ma przepłacać a on naprawdę jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
Donia841 napisalam maila :) prosze sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Lecznej po operacji ile mniej wiecej razy trzeba pojawic sie na wizycie kontrolnej? Oczywiscie przyjmujac wersje ze wszystko goi sie bez problemow. Bo mam daleko do Lecznej i po operacji ciekawa jestem ile bym musiala razy tam jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Ja byłam miesiąc po i pytali ile km mam jak usłyszeli że mało to zaprosili za 3 miesiące choć po operacji dr mówiła że druga wizyta będzie pół roku po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jechałam po dwóch tygodniach na szwy potem znowu po dwóch bo mi kilka zostało i miałam jechać trzeci raz ale to juz po msc tylko ze dr. Wasilewska chciała mnie zobaczyc i pooglądać dlatego bo ogólnie jak masz daleko to można szwy u siebię ściągnć ja teraz wizyte załatwiłam w Poznaniu u dr.Wasilewskiej wiec mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nie musisz do Łęcznej jechać ja gdyby nie to że sama chciałam to mogłam załatwić wszystko u siebie ja była 1 raz po 2 tygodniach potem znowu po 2 tyg na resztę szwów i teraz byłam w sobotę na kontolnej ale super wszystko tylko teraz byłam w Poznaniu u pani dr. Wasilewskiej :-) napewno są dziewczyny które nie jadą do Łęcznej jak jest daleko tylko załatwiają u siebie w mieście także spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetagda
Witaj ne_sia ja nie mam namiarów na nikogo , idę prywatnie nie na NFZ, bo nie mam ubezpieczenia .Zapytaj Natalka271 lub jest tutaj jeszcze Basia tez gdzieś z Trójmiasta, ale nie pamiętam dokładnie niku . Pozdrawiam i powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum jest dla totalnych idiotek!! które wyłącznie z nudów!! i.. całkowitej wewnętrznej próżności!! już nie wiedzą!! co mają ze sobą zrobić!! wolą być na własne!! życzenie!! okaleczonymi!! na całe!! życie!! proponuję podczas takiej pseudo-operacji całkowicie!! usunąc!! biust a potem tylko wylecieć na marsa!! bo właśnie tam!! jest wasze!! miejsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum jest dla totalnych idiotek!! które wyłącznie z nudów!! i.. całkowitej wewnętrznej próżności!! już nie wiedzą!! co mają ze sobą zrobić!! wolą być na własne!! życzenie!! okaleczonymi!! na całe!! życie!! proponuję podczas takiej pseudo-operacji całkowicie!! usunąc!! biust a potem tylko wylecieć na marsa!! bo właśnie tam!! jest wasze!! miejsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie!! na tym forum jesteście!! kompletnymi!! idiotkami!! biust tylko!! naturalny!! a nie sztucznie!! przerobiony!! bo wówczas to już nie jest w pełni!! prawdziwa!! kobieta!! a poza tym ani karmić!! i w dodatku bardzo!! duże!! prawdopodobieństwo!! nowotworu!! całego!! gruczołu piersiowego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...niestety!! lecz taka jest prawda!! Tylko, że operacyjne naruszenie naturalnej budowy kobiecej piersi w tym usunięcie wielu wewnętrznych zrazików /tkanka piersi/ oraz naturalnych przewodów mlekowych wraz ze sztucznym przesunięciem brodawki sutkowej powoduje w przyszłości prawdziwy!! kłopot!! zdrowotny!! /ogromne!! Ryzyko nowotworu piersi!!/ ...tylko,że podczas konsultacji i badań - ze względu na zysk z zabiegu- nikt Wam tego nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę żadnej z Was!! obrażać...za osobistą głupotę!! i po prostu - zwykłą próżność!! ...Obecnie "niby jesteście zadowolone" z zabiegu i pooperacyjnego wyglądu tzw "nowych" piersi...tylko wogóle nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo!! na własne życzenie!! "prowokujecie" utworzenie nowotworu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Gościu, Tak jesteśmy próżnymi idiotkami. Dziękujemy Ci za uświadomienie o karmieniu i nowotworze, gdyby nie Ty zylybysmy w nieświadomości całe życie. A NFZ naprawdę się na nas obłowił. Myśląc o tych kwotach dostaję gorączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jagody65K - myślę, że zdecydowanie TAK!!! , gdyż nawet NIE MACIE!!ŻADNEGO!! MEDYCZNEGO POJĘCIA!! CZYM PO LATACH GROZI OPERACJA NARUSZENIA!! i ZMNIEJSZENIA NATURALNEJ WEWNĘTRZNEJ!! TKANKI PIERSI. Chirurgiczna ingerencja w pierś polegająca na usunięciu jej części skutkuje po kilku latach powstawaniem złośliwych komórek w utkaniu całej piersi...no ale żaden lekarz tego Wam nie powie bo przecież naiwne kobiety pragną się sztucznie "upiększyć" i pozbyć napewno naturalnego ciężkiego biustu, nie zdając sobie wogóle sprawy jakie są tego konsekwencje już po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a jakie same sobie po tzw "upiększeniu" piersi "GOTUJECIE" SOBIE ZAGROŻENIA? Odpowiadam: operacyjnie naruszona tkanka naturalnej piersi trywialnie mówiąc "BUNTUJE SIĘ!!" - powstające sztucznie wytworzone tzw zrosty wewnątrz gruczołowe /znowu trywialnie i najprościej wyjaśnię/ "walczą ze sobą" co ZAWSZE!! powoduje powstawanie niepotrzebnych zmian wewnątrz gruczołu piersiowego w postaci torbieli, gruczolaków włóknistych oraz brodawczaka przewodowego. Takie są konsekwencje operacyjnie zmniejszonych piersi u kobiety...no ale jak na WŁASNE ŻYCZENIE!! CHCECIE TAKICH SCHORZEŃ!! W PIERSIACH to...decydujcie się na taką /bardzo głupią!!/ z późniejszymi konsekwencjami operację!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...przyznam szczerze, szlag mnie trafia!! jak czytałem te WASZE!! ZADOWOLENIE!!?? i "DUMNE" WYPOWIEDZI po operacyjnym zmniejszeniu piersi. TOTALNA!! PRÓŻNOŚĆ!! i BEZ ŻADNEGO!! POJĘCIA!! JAKIE TAKI ZABIEG NIESIE!! W SOBIE KONSEKWENCJE!! NA KOLEJNE!! LATA!! WASZEGO!! ZDROWIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc idz sie kurwa powies bo mam albo huja z 10cm albo cycki do kolan ze takie pierdoly piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie zwracajcie uwagi na posty jakiejś idiotki bądz idioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Gość jakie masz prawo nas oceniać i nas obrażać. Nic o nas nie wiesz i nas nie znasz. Nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz bladego pojęcia. To nasze życie nasze ciało i nasza decyzja. Nie wiesz z jakimi problemami się borykamy , ale widzę że lubisz kogoś obrażać i krytykować. Szkoda że nie ma operacji zwiększania mózgu bo byłbyś pierwszy w kolejce. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Bodzia racja 100% idiotka jakich mało nagle się lekarka pewnie jakaś znalazła co nas chce do pionu postawić żal że wogle nie zablokowali jej wypowiedzi pewnie paszczur z niej jak nic i nam zazdrości że takie pierdy wypisuje ty się zapisz gość na leczenie ale glowy ale to nie to forum kretynko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci nie pasuje co piszemy to po chol..... wogle czytasz nasze wypowiedzi !!!!!!!!! wejdź na forum które pasuje takim pustostanom jak Ty!!!! brak słów normalnie ręce opadają hahahah śmiać mi się chce jak przeczytałam te twoje pierdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×