Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość owczarzyczka

Z poprzednim rozmiarem nie mogłam funkcjonować tak jak chciałam i pomniejszałam piersi w klinice Łątkowskiego w Polanicy Zdrój. Mają dobrą opiekę na miejscu i świetnie się komunikują przez co pacjenci nie są zdezorientowani. Co do piersi to w końcu stały się jędrne i w końcu wyglądają naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Dzisiaj się załamałam pojechałam na konsultację do Łęcznej i dostałam termin operacji listopad 2022 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Masakra, wolałabym wziąć kredyt na prywatną operacje, niż tyle jeszcze czekać... Próbuj w mniej popularnych placówkach, są mniej znane i tym samym nie tak obłożone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie 2022 to szok jeszcze nie dawno był termin za dwa lata .... I dlatego właśnie zdecydowałam się zrobić to prywatnie....nie wiem jak to będzie Ale trudno już nie daję rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej A ja nadal potrzebuję opinie o klinice w Łodzi na ul. Aleksandrowskiej bo tak planuję tam się udać wolę już zapłacić niż czekać 3 lata...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 09:41, Cmonka2007 napisał:

dziewczyny, ja co prawda jestem już 6 tygodni po, wczoraj byłam właśnie na wizycie kontrolnej u dr żuchowskiej - wszystko się pięknie goi i już nawet mogę spać bez pancerza ;-). ale mam inne pytanie - namawiam przyjaciółkę aby i ona się zdecydowała - słyszała o dr antonov - jakie macie opinie, czy któraś z Was była przez niego operowana ostatnimi czasy? czytałam tutaj wasze wypowiedzi i nie ma żadnych świeżych opinii o tym dr. Wiem że on przyjmuje w łęcznej w poniedziałki, ja jedyne co to widziałam go na obchodzie i na korytarzu, on także przyjmował mnie na oddział w dniu kiedy miałam wyznaczony termin, i to tyle.

Cześć A czemu akurat ten konkretny dr? Tam w Łęcznej wszyscy chirurdzy plastycy to mistrze skalpela A jak na NFZ to będzie ją malował lekarz który będzie miał akurat w wyznaczonym terminie dyżur Ja jestem tydzień po operacji i dr Tomasz Korzeniowski dla mnie to mistrz nie tylko skalepla ale i również markera 😊😉😃 Polecam sxpitalvw Łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2019 o 17:16, Gość Jula napisał:

Dzisiaj się załamałam pojechałam na konsultację do Łęcznej i dostałam termin operacji listopad 2022 😞

Warto czekać  Ja czekałam dwa lata Było warto  jestem tydzień  po Mega Szczęśliwa Czas szybko zleci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kasia M napisał:

Cześć A czemu akurat ten konkretny dr? Tam w Łęcznej wszyscy chirurdzy plastycy to mistrze skalpela A jak na NFZ to będzie ją malował lekarz który będzie miał akurat w wyznaczonym terminie dyżur Ja jestem tydzień po operacji i dr Tomasz Korzeniowski dla mnie to mistrz nie tylko skalepla ale i również markera 😊😉😃 Polecam sxpitalvw Łęcznej

Ja też byłam operowana w Łęcznej 6 tygodni temu przez dr żuchowską i dr jaroń - jestem mega zadowolona 🙂

jej chodzi o tego konkretnego dr bo ona już kiedyś była u niego na konsultacji tyle że brzucha i poza tym on ma ponoć dużo krótsze terminy.. 

Edytowano przez Cmonka2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
Dnia 12.01.2019 o 16:31, Kasia M napisał:

Warto czekać  Ja czekałam dwa lata Było warto  jestem tydzień  po Mega Szczęśliwa Czas szybko zleci 😘

Ja byłam operowala 9 stycznia jestem już w domku. Jeśli miałabym podjąć ta decyzję jeszcze raz byłaby taka sama moje b/C jest super. A mistrzem moim jest dr Magdalena Bugaj. Łęczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Ja byłam operowala 9 stycznia jestem już w domku. Jeśli miałabym podjąć ta decyzję jeszcze raz byłaby taka sama moje b/C jest super. A mistrzem moim jest dr Magdalena Bugaj. Łęczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ilona

Hej kobietki:) przez przypadek trafiłam no forum, przeczytałam kilka stron ale tych informacji jest mnóstwo. Sama borykam się z duży biusem bo aż 80h. Ciężko mi przez ostatnie czasy. Poruszać się ćwiczyć, zrobiły mi się nawet duże wgłębienia na ramionach. Powiedzcie, doradzcie proszę czy wystarczy pójść do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do chirurga czy do jakiegoś innego lekarza. Najbliżej miałabym żeby dostać się do Łęcznej.

Jakie są wskazania do operacji zmniejszenia biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Ja już czekam jak na szpilkach bo mam mieć operację w lutym i  różne myśli kłębią mi się w głowie. Napiszcie jak jest zaraz po zabiegu czy bardzo boli?... No i w ogóle jak funkcjonujecie czy można chodzić i wykonywać jakieś lekkie prace. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
14 godzin temu, Gość Mania napisał:

Ja już czekam jak na szpilkach bo mam mieć operację w lutym i  różne myśli kłębią mi się w głowie. Napiszcie jak jest zaraz po zabiegu czy bardzo boli?... No i w ogóle jak funkcjonujecie czy można chodzić i wykonywać jakieś lekkie prace. 

 

Wystarczy poczytać kilka ostatnich stron. Rozumiem nerwy, ale nie znoszę takiego lenistwa, dajcie wszystko na tacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania
10 godzin temu, Gość GOŚĆ napisał:

Wystarczy poczytać kilka ostatnich stron. Rozumiem nerwy, ale nie znoszę takiego lenistwa, dajcie wszystko na tacy 

Dziękuję za dpowiedź i wyrozumiałość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia

Dokładnie rok temu miałam wykonany zabieg redukcji piersi w w gabinet DBAJ O PIERSI ul. Klemensa Janickiego 1A/U3 W Krakowie. Z efektu operacji jestem bardzo zadowolona, piersi są ładne i kształtne, pomimo, że potrzebowały czasu, żeby "dojść do siebie" po tak skomplikowanej operacji, klinikę jak najbardziej mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Danusia napisał:

Dokładnie rok temu miałam wykonany zabieg redukcji piersi w w gabinet DBAJ O PIERSI ul. Klemensa Janickiego 1A/U3 W Krakowie. Z efektu operacji jestem bardzo zadowolona, piersi są ładne i kształtne, pomimo, że potrzebowały czasu, żeby "dojść do siebie" po tak skomplikowanej operacji, klinikę jak najbardziej mogę polecić.

Dziękujemy Danusiu za reklamę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

U mnie natomiast zabieg pomniejszania piersi był bardzo konieczny, miałam bardzo duże piersi ponieważ trzy lata temu je powiększyłam , a jestem osobą dość szczupłą. Zaczęło się to u mnie przejawiać na problemy z kręgosłupem. Zabieg wykonałam pomniejszenia piersi w https://www.raczkowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak co dwie strony żenujące reklamy raczkowskiej i dbaj o piersi. Weźcie darujcie sobie! Tutaj się wymieniamy doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie piszecie że nie było komplikacji to widocznie nie mam się czego bać.... ja mam wręcz olbrzymie piersi i muszę zmniejszyć podjęłam już decyzję o operacji. Napiszę jak będę po...mam nadzieję że dołączę do grona szczęśliwych dziewczyn. Dziękuję  Wam za dokładne opisy waszych doświadczeń. Jestem z Wami od niedawna bardzo mi pomogłyście w podjęciu decyzji. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyny, powiecie coś o Gryficach? Jak długo się czeka? Kwalifikują wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaOnline

Witaj!
Chcesz zacząć godnie zarabiać aby zacząć w końcu spełniać swoje marzenia i to jeszcze bez wychodzenia z domu?

Jeżeli, tak to świetnie!

Poszukuję osób, które będą wypełniały wnioski a za każdy z nich średnio firma oferuje nam 70 zł.

Już w pierwszym tygodniu jest możliwość zarobienia od 500 do nawet 1500zł, oczywiście jeżeli będziesz się stosował/a do wszystkich moich poleceń i rad!

Zarobki co miesięczne moich podopiecznych sięgają 5000zł!

Firma z która współpracuję istnieje na polskim rynku stale od kilkunastu lat i są numerem jeden na rynku w swojej branży!

Wymagania:
- 18 lat
- urządzenie (komputer, telefon, tablet) z dostępem do internetu

Praca ma wiele plusów a jej największym jest to, że można pogodzić ją z inną, ponieważ na tę pracę wystarczy poświęcić zaledwie 2-3 godziny dziennie.

Oczywiście w zależności ile czasu poświęcisz na tę pracę tyle zarobisz!

Im więcej się poświęcisz i zaangażujesz-tym więcej zarobisz!

Zarobki są NIEOGRANICZONE!

U nas wszystko jest proste, jasne i bez owijania w bawełnę bo wyznajemy zasadę "Klient nasz Pan!"

Podczas naszej współpracy zapewniam stały kontakt, pomoc oraz udostępniam obszerne szkolenia pomocne w zarobieniu swoich pierwszych pieniędzy w internecie!

Napisz wiadomość prywatną a wyślę Ci informacje!
Strona internetowa: www.pracujzarabiajspelniajmarzenia.pl
Instagram: www.instagram.com/zarabianie_motywacja_marzenia/
Facebook: www.facebook.com/PracujZarabiajSpelniajMarzenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość han102

jeśli chodzi o operacje biustu w Poznaniu to polecam dr Malgorzate Kuźlan 🙂 ja akurat u niej powiekszalam (mentory, anatom, profil sredni) i jestem baaardzo zadowolona 🙂 strachu było co niemiara, ale efekty sa super. piersi sa uniesione, większe o dwa rozmiary, nie było zadnych komplikacji 🙂 pani doktor pomogla mi dobrac idealny rozmiar miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza666

Hej dziewczyny jestem już po 1 wizycie u chirurga w Barlickim w Lodzi. Doktor OK ale kazała mi donieść jeszcze dokumentację od psychologa i dermatologa. Czy wy dawalyscie skierowania czy orzeczenia lekarskie i czy musi być to lekarz z NFZ czy prywatny tez przejdzie? Bo jej nie spytałam tak sie stresowałam. Mam biust 75j i dr powiedziała że na bank mi się należy operacja, trochę się boję jak czytam o tych waszych bólach ale jestem zdeterminowana! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe nogi

Cześć Wam wszystkim. Cieszę się, że znalazłam takie forum. I ja zdecydowałam się na operacje, jestem umówiona na poniedziałek na konsultacje w Katowicach, ale przerażają mnie trochę terminy, czy wiecie gdzie załatwiają takie rzeczy szybciej? Oczywiście na NFZ. Mam rozmiar 65JJ - dramat. Przy wadze 67 kg :/ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Białe nogi napisał:

Cześć Wam wszystkim. Cieszę się, że znalazłam takie forum. I ja zdecydowałam się na operacje, jestem umówiona na poniedziałek na konsultacje w Katowicach, ale przerażają mnie trochę terminy, czy wiecie gdzie załatwiają takie rzeczy szybciej? Oczywiście na NFZ. Mam rozmiar 65JJ - dramat. Przy wadze 67 kg 😕

 

Police

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialenogi

Police to trochę daleko, jestem z Katowic, ale pod koniec lutego będę w Słupsku, to całkiem blisko, może się tam wybiorę? Tylko nie wiem co powinnam ze sobą już tam mieć, jakie badania i zaświadczenia? Nooo a jakie tam są orientacyjne terminy? Stresuje się bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Bialenogi napisał:

Police to trochę daleko, jestem z Katowic, ale pod koniec lutego będę w Słupsku, to całkiem blisko, może się tam wybiorę? Tylko nie wiem co powinnam ze sobą już tam mieć, jakie badania i zaświadczenia? Nooo a jakie tam są orientacyjne terminy? Stresuje się bardzo....

Na fb jest grupa. Pisała dziewczyna,  ze byla w tym tygodniu na konsultacji i dostala termin na 9.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe nogi

O kurde! Super! Jak znaleźć ta grupę na fb? Chciałabym dołączyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenWlod

Dziewczyny!  Jestem 2 tyg. po operacji. Wróciłam do pracy. W Łęcznej miałabym czekać do kwietnia 2021 r. (wizyta listopad 2017). Zdecydowałam się w prywatnym  szpitalu, ale wybrałam lekarza z Łęcznej. Jeśli szukacie szpitala, to radzę wybrać ten najbliżej domu ze względu na wizyty kontrolne i ewentualne niespodziewane przyjazdy z powodu niepokojących pytań. Jeszcze nie mogę uwierzyć, że spełniło się moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do dziewczyny, która jest zadowolona, że nikt nie pisze o komplikacjach - musisz mieć świadomość, że ta operacja jest naprawdę skomplikowana i zdarzają się POWIKŁANIA. im większy biust, tym niestety większe prawdopodobieństwo. Nie chcę Cię straszyć, musisz jednak brać to pod uwagę, ja mam brodawke, z której niestety nie jestem zadowolona, bo była częściowa martwica i potrzebny był kolejny zabieg, żeby to naprawić 😞 ale najważniejsze, że ogólnie biust jest foremny, mniejszy i plecy nie bolą... 

Każdy organizm jest indywidualny i nigdy na sto procent nie je pewne, jak zareaguje. Choćby najlepsi lekarz operowali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×