Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Naprawdę teraz czeka się 2 lata?

Do dziewczyn które sa po operacji : macie czucie w skutkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerujcie, się tym co jest napisane w cenniku na stronach klinik. Wydaje mi się, że ceny realnie sa wyższe 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, mikio66 napisał:

Nie sugerujcie, się tym co jest napisane w cenniku na stronach klinik. Wydaje mi się, że ceny realnie sa wyższe 😞

Nie ma takiej reguły, trzeba dzwonić i pytać po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem ponad tydzień po operacji. Piersi ciągle wydają mi się obce, twarde, jakby miały odpasc (gdy zdejmuje stanik, to odruchowo je podtrzymuje :/) 

Nie wiem, czy składnie to opisuje, ale... Kiedy wróciło wam wrażenie, że są już całkiem wasze, że to normalna cześć waszego ciała? Po jakim czasie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Nie martw się, to normalne odczucie i dodyć długo się utrzymuje. U mnie kilka tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość 123 napisał:

Nie martw się, to normalne odczucie i dodyć długo się utrzymuje. U mnie kilka tygodni...

Dzięki, czasem trzeba pocieszenia od kogoś, kto też to przeszedł 😄

Wiadomo, rodzina stara się jak może, ale czasem ciężko bliskim wytłumaczyć, co nam doskwiera fizycznie... Uhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Mam pytanie. W maju mam termin operacji w Warszawie w Orłowskim. W styczniu mam dzwonic żeby umowic sie na konsultacje anestezjologiczna. Mam juz skierowanie na wszystkie badanie ale wiem ze sa wazne 3 tygodnie. Tylko nie wiemczy 3 tyg przed operacja musze je zrobic czy przed konsultacja.. pomozecie ? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Najlepiej byłoby zadzwonić, podpowiedzą. Z tego co pamiętam to wizyta u anestezjologa jest wyznaczana blisko terminu operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
2 godziny temu, Gość Bema napisał:

Mam pytanie. W maju mam termin operacji w Warszawie w Orłowskim. W styczniu mam dzwonic żeby umowic sie na konsultacje anestezjologiczna. Mam juz skierowanie na wszystkie badanie ale wiem ze sa wazne 3 tygodnie. Tylko nie wiemczy 3 tyg przed operacja musze je zrobic czy przed konsultacja.. pomozecie ? 😁

Dnia 28.12.2018 o 00:04, Gość 123 napisał:

 

Ja miałam rozmowę z anestezjologiem dzień przed operacja 😛 (prawie przed snem) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Bede dzwonic po nowym roku sama jestem ciekawa. Termin coraz blizej. 😁 po jakim czasie sciagaja szwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Ja prywatnie miałam wszystkie rozpuszczalne, więc nic mi nie ściągali na szczęście. Ale zwykle jakoś po 14 dniach chyba się ściąga, pewnie zależy też jak się goi. 

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Dziewczyny jeden problem po operacji znika a zostaje drugi. Mianowicie duuuzy brzuch. Pewnie też macie z tym kłopot. Ja jestem dość szczupła a brzuch mam i za cholerę nie mogę się go pozbyć. Jak jest u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem jeszcze przed . Ale faktycznie mam brzuch jeszcze mi zostało trochę po porodzie. Mam nadzieję że będzie mi łatwiej ćwiczyć po operacji...zobaczymy. Muszę powoli robić już badania bo w sumie został mi tylko miesiąc do operacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1111

Nie generalizujmy! Bywają brzuchy Ok. Moje 72 cm to jeszcze nie jest talia osy, ale mimo ciąży, byłej nadwagi i innych przygód i tak się cieszę, bo to nagroda za ciężką pracę na basenie, bieżni i karimacie...Generalnie nadwaga to nie tylko brzuch (plecy też bywają tłuste ) a moja lekarka powtarza: uważać na dietę- bo po co wycinać w jednym miejscu chirurgicznie trzy kilo, jak w jedne święta można przytyć tyle samo w innym miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znalazłam na kafeterii wątek: "plastyka brzucha" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, czy po operacji miałyście tak - szczególnie na szwach które się gorzej goiły - że pod palcem (za zewnątrz) czułyście te wewnętrzne szwy? ja miałam jedną rankę która długa mi się sączyła na łączeniu szwów i teraz jest już tam strupek ale pod palcem nadal czuje jakby ostry kujący wewnętrzny szew, także pod piersią na zakończeniu szycia także czuję na samej bliźnie coś ostrego, na początku myślałam że to jakiś strupek ale strupek odpadł a jakby kawałek kującego szwa czuć... Miałyście tak? te szwy trzeba będzie na kontroli wyciągnąć czy one się po prostu rozpuszczą? kiedy? jestem 6 tygodni po operacji

Edytowano przez Cmonka2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny Ja od dziś w szpitalu w  Łęcznej  Po badaniach przyjęta na oddział Wieczorem rozmowa z anestezjologiem i będzie decyzja kiedy mój wielki dzień 😏😊Czuje wewnętrzny niepokój ale nie po to czekałam dwa lata żeby zrezygnować  Trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca Łęczna
7 minut temu, Kasia M napisał:

Cześć dziewczyny Ja od dziś w szpitalu w  Łęcznej  Po badaniach przyjęta na oddział Wieczorem rozmowa z anestezjologiem i będzie decyzja kiedy mój wielki dzień 😏😊Czuje wewnętrzny niepokój ale nie po to czekałam dwa lata żeby zrezygnować  Trzymajcie kciuki 

Trzymam kciuki i czekam na relację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kasia M napisał:

Cześć dziewczyny Ja od dziś w szpitalu w  Łęcznej  Po badaniach przyjęta na oddział Wieczorem rozmowa z anestezjologiem i będzie decyzja kiedy mój wielki dzień 😏😊Czuje wewnętrzny niepokój ale nie po to czekałam dwa lata żeby zrezygnować  Trzymajcie kciuki 

a kto Cię dziś przyjmował na oddział? wiesz już kto będzie operował? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniululcia
2 godziny temu, Cmonka2007 napisał:

hej, czy po operacji miałyście tak - szczególnie na szwach które się gorzej goiły - że pod palcem (za zewnątrz) czułyście te wewnętrzne szwy? ja miałam jedną rankę która długa mi się sączyła na łączeniu szwów i teraz jest już tam strupek ale pod palcem nadal czuje jakby ostry kujący wewnętrzny szew, także pod piersią na zakończeniu szycia także czuję na samej bliźnie coś ostrego, na początku myślałam że to jakiś strupek ale strupek odpadł a jakby kawałek kującego szwa czuć... Miałyście tak? te szwy trzeba będzie na kontroli wyciągnąć czy one się po prostu rozpuszczą? kiedy? jestem 6 tygodni po operacji

Widzę że mamy w dalszym ciągu podobne problemy 😉 Też mam taką sytuację że pod prawą piersią czuję jakby ostrzejsze zakończenie na końcu blizny. Mój lekarz mówi że to jest supełek od zakończenia szycia wewnątrz. Powinno się w końcu rozpuścić.Za to pod 2 piersią na tym zakończeniu 1,5 tyg temu zrobiła mi sie mała, płytka dziurka. Przykładam opatrunek z betadine i czekam aż się pojawi strupek tak jak to było z ranką na łączeniu szwów. Ja jestem 5tyg po operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też mam problem z brzuchem. Jestem cała chuda, miałam tylko duży biust i brzuch. Biust wycięty brzuch został. Ćwiczę i nic. Nie jest obwisły, po prostu duży, okrągły, masakra:(  (taki gdzieś szósty tydzień ciąży:) ) co robić to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2019 o 12:45, Cmonka2007 napisał:

a kto Cię dziś przyjmował na oddział? wiesz już kto będzie operował? Trzymam kciuki

Cześć dziewczyny  Ja już  po 😍😍😍 Szczęśliwa  Lżejsza o 1.5 kg   Szpital w Łęcznej ,chirurdzy  pielęgniarki oddziałowa  to sztab ludzi na madal 😏 Pełni zrozumienia ciepła ,dobrego slowa , życzliwości To ludzie z powołania  3 stycznia godzina 10  nastał wielki dzień 😏 Doktor Tomasz Korzeniowski to mistrz skalpela 😊 To on mnie przyjmował  i był na bloku operacyjnym  Robił zdjęcia Malował na piersiach  Opowiadał jak to będzie wyglądało i faktycznie ...Dwa zespoły po dwoch chirurgów ,w dali słychać piękną muzykę Widać uśmiechnięte twarze  i .......dwa wdech i już mnie nie było 😊😏 Spałam jak niemowle Wybudzona  Bez bólu ,bez jakiegoś dyskomfortu, panie pielęgniarki troskliwe ciągle podawały leki p/ bolowe  p/ zakrzepowe Dreny oczywiście jeszcze są  Piersi już widziałam Są piękne  Z miski J Mam piękne D  Polecam szpital w Łęcznej  Dr Ryszard Mądry Dr Tomasz Korzeniowski 😊😍 Katarzyna Żuchowska , Magdalena Kozicka , Agnieszka Wasilewska , Joanna Kowalik , Damian Puzniak I dwie przecudowne pielęgniarki które czuwały nade mną Dbały żeby mnie nie bolało Czuć było ze ich zawód to powołanie  Drączkowska Aneta i Barbara Weremko  Bardzo wszystkim dziękuję  Potraficie uszczęśliwić kobiety  Kasia Mówińska Szczecin 

Edytowano przez Kasia M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brawo Kasiu!! Gratuluję i cieszę się razem z Tobą! W pełni rozumiem Twoją wdzięczność okazaną lekarzom, bo ja myślę to samo o dr Dianie Hodorowicz- Zaniewskiej z Krakowa. Wszystkim biuściastym w Nowym Roku życzę tego poczucia lekkości, nieskrępowania i komfortu jaki daje "normalny" biust😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale macie już fajnie bo już po A ja jeszcze czekam....mój wielki dzień to 07.02. To mówicie że warto ???? Mam nadzieję że też nie będę żałowała i będę w końcu szczęśliwa że są mniejsze i fajnie. Napiszcie jak funkcjonujecie zaraz po operacji w domu co wolno robić ,a czego nie . Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2017 o 18:10, Gość gość napisał:

Dziewczyny gdzie kupowaliście biustonosz pooperacyjny????

W Łęcznej jest sklep medyczny W 3 dobie idziesz kupujesz ,bo już wiesz jaka jest miseczka Panie nawet idą na rękę że po zmianie opatrunku i nałożeniu stanika jest albo za mały albo za duży to wymieniają Nie kupujcie wcześniej Bo obrzęk zejdzie i okaże za zły kupilyscue Musi być dopasowany Powodzenia Ja już Szczęśliwa dziś do domu 😊😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2019 o 12:31, Gość Gość napisał:

Ale macie już fajnie bo już po A ja jeszcze czekam....mój wielki dzień to 07.02. To mówicie że warto ???? Mam nadzieję że też nie będę żałowała i będę w końcu szczęśliwa że są mniejsze i fajnie. Napiszcie jak funkcjonujecie zaraz po operacji w domu co wolno robić ,a czego nie . Będę wdzięczna.

Cieszę się że się spotkaliśmy w szpitalu Głową do góry Za chwilę będziesz szczęśliwa jak ja 😊😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
4 godziny temu, Kasia M napisał:

Cieszę się że się spotkaliśmy w szpitalu Głową do góry Za chwilę będziesz szczęśliwa jak ja 😊😏

Wielkie dzięki za podtrzymanie na duchu. Kasiu wszystkiego dobrego i gratuluję nam podjęcia super decyzji. Buziaki😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć dziewczyny, kogo polecacie w Poznaniu ? Interesują mnie tylko prywatne kliniki, ponieważ moje 75 g nie kwalifikuje się na NFZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, ja co prawda jestem już 6 tygodni po, wczoraj byłam właśnie na wizycie kontrolnej u dr żuchowskiej - wszystko się pięknie goi i już nawet mogę spać bez pancerza ;-). ale mam inne pytanie - namawiam przyjaciółkę aby i ona się zdecydowała - słyszała o dr antonov - jakie macie opinie, czy któraś z Was była przez niego operowana ostatnimi czasy? czytałam tutaj wasze wypowiedzi i nie ma żadnych świeżych opinii o tym dr. Wiem że on przyjmuje w łęcznej w poniedziałki, ja jedyne co to widziałam go na obchodzie i na korytarzu, on także przyjmował mnie na oddział w dniu kiedy miałam wyznaczony termin, i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×