Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
U ortopedy powiedz ze cie plecy i ramiona bola, bo predzej czy pozniej [a raczej predzej] z takim biustem beda cie bolaly, Dodatkowo powiedz ze ten biust utrudnia ci uprawianie sportow i ze psychicznie zle sie z nim czujesz. Bo szczerze mowiac nie wiem jak mozna dobrze czuc sie z takim biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatka
Siula_u, trafiłaś najlepiej jak mogłaś, magicy tam pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam troszkę, ale jak patrzę teraz ucięło cały mój post :) No to jeszcze raz . Tak miałam szczęście i polecam szpital. Pani dr. Ania Kaniewska cudo lekarz i cudo człowiek . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. W szpitalu bardzo ok. porady po moim pobycie. Do szpitala zabierzcie ze sobą wszystkie badania. Jeśli leczysz tarczycę+ badania tarczycowe, jeśli masz astmę - zaświadczenie od pulmonologa lun alergologa. Czyli ogólne badania tak ale jeśli posiadasz dodatkowe obciążenia , zawsze mniej dodatkowe badania czy zaświadczenia. Koniecznie USG piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych , które szukają biustonosza, ja miałam z tym problem. Oczywiście kupiłam w necie - za duży. Przez to zrobiły mi się siniaki. W Warszawie na ul. Targowej 14 ( 15 m. samochodem od szpital) jest sklep ROKOKO- tam maja stacjonarnie staniki pooperacyjne. Byłam zaskoczona , kiedy odpowiednim rozmiarem okazał się 75 B/C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz trochę o tym co po operacji. W sumie to moja trzecia operacja z narkozą piąta ogólnie i na prawdę szczerze muszę przyznać , że tak dobrze nie czułam się po żadnej. Nie miałam żadnych rewelacji po narkozie- żadnych nudności, dyskomfortu. Lekki ból gardła po rurce minął szybko. Kupiłam jakieś tabletki nawilżające do ssania w aptece. Piersi oczywiście trochę opuchnięte, czucie w brodawkach . Nie miałam zostawionych drenów, więc trochę wygodniej. Oczywiście szwy ciągną , ale z każdym dniem jest naprawdę nieźle. Mogę nawet lekko na bok się przekręcać w nocy. Kochane jak na moje doświadczenia ze szpitalem , to ta operacja jest naprawdę spoko. Zachęcam wszystkich. Polecam i trzymam kciuki . Będę tu zaglądać, jeśli ktoś ma pytania , odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z blizną? czy stosowałyście coś żeby ją zmniejszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na blizny pomaga tylko czas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75h
Dziewczyny, czy robiła któraś w Łodzi? Szukam opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FizjoWoman
Jstem fizjoterapeutką i badam jaki wpływ ma duży rozmiar piersi na bóle kręgosłupa. Moje przypuszczenia mogą być pomocne, w Twojej sytuacji po pierwsze udałabym się po najlepszy stanik na świecie.... czyli po prostu do sklepu gdzie p. braffiterka dokładnie zmierzy Cię, ale też dobierze fason stanika! Ja osobiście od razu się wyprostowałam, piersi już nie pływały, były w dobrym miejscu, a optycznie po prostu się zmniejszyły, serio! Ale to jedynie moje przypuszczenia i własne obserwacje. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej tego zagadnienia. W dobie dzisiejszych social mediów mam nadzieję rozpropagować wyniki tych badań ale przede wszystkim informować kobiety co można zrobić, zanim podejmiesz się operacji. Nie obawiajcie się, zajmie to kilka minut o które Was baaaaardzo mocno proszę. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScx_J18EotcX_rW5F7G61qjGZiUkFW4jxTudUA5XSGXRrc73w/viewform?usp=sf_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich stanikowych handlarek i terapeutek: zamieszczacie wpisy na forum o redukcji piersi. Użytkowniczki podpisały ( podpiszą) zgodę na operację w pełnej narkozie, której skutkiem ubocznym może być ZGON! Czy według Was to możliwe, żeby kobiety z Toronto, Chicago, Warszawy, Łodzi,Londynu, Krakowa , które tu się wypowiadają nie były już u brafiterki?? I że bez zastanowienia idą pod nóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ta ankieta jest dla kobiet przed czy po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem 10 dni po zabiegu. Zdumial mnie fakt, ze nic nie bolalo, po narkozie czulam sie swietnie. Zabieg zakonczyl sie ok. 20, a dnia nastepnego rano po toalecie, z drenami w kieszeniach spacerowalam po korytarzu bo nie moglam wylezec w wygodnym lozku. Teraz dalej jest super, tylko szwy troche ciagna. Polecam wszystkim, nie bojcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Witam Serdecznie. Właśnie przeczytałam swój post z września 2016 roku. Tak, tak to już ponad dwa lata od operacji. Cały pobyt wspominam bardzo miło. Operacja zmieniła moje życie. Zmieniłam się nie tylko zewnętrznie, ale przede wszystkim wewnętrznie. Jestem pewniejsza siebie i czuję się rewelacyjnie. Walczcie o siebie bo warto. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siula_u Ja mam termin na 7 stycznia. Ile czasu byłaś w szpitalu po operacji? Po jakim czasie zdejmują szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siula_u. Ja mam termin na 7 stycznia. Po ilu dniach wyszłaś ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75k
Siula_u mam termin na styczeń. Jak długo byłaś w szpitalu i czego nie wolno robić do zdjęcia szwów. Mam problem z mamą która nie chodzi. Nie wiem ile czasu nie będę mogła zmieniać jej pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa gość
postanowiłam też dopisać coś od siebie, jestem prawie 2 tyg po zmniejszeniu , w Szczecinie, czuję się dobrze, czekam aż opuchlizna zejdzie, póki co nie żałuję. Dodam, że dobiegam 50 tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry dziewczyny mam problem i mam nadzieje ze bedzie w stanie ktos mnie pokierowac. Mam zaswiadczenie od ortopedy o przewleklym bolu plecow odcinka piersiowi-ledzwiowego dodam ze moj rozmiar to 80 K czasem L . Wiem ze mozna zrobic operacje na nfz bo na prywate niestety mnie nie stac . Ale nie wie. Teraz jak to po kolei od kogo i do kogo teraz skierowania i jaki lekarz itd. jestem ze slaska wiec moze jest tu ktos kto w tym rejonie sie operowal Jak to dalej po kolei zalatwiac. Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice, szpital Geomedical dr Michalska, wizyta 150zł, operacja na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo ;-) Widze ze ze to prywatna praktyka i szpital to tam tez na nfz sa zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko pierwsza wizyta jest prywatna a operacja normalnie na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wizażu jest dużo dziewczyn, które były tam operowane, są zdjęcia przed/po i dużo opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo ;-) a ten wizaz to tez jakies forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siula-u Dlaczego nie miałaś założonych drenów?? Jaką metodą miałaś robioną operację? Ile zapłaciłaś za ten zabieg? W jakim mieście go robiłaś? Jak się po nim czujesz? Czy wszystko jest w porządku? Dopiero przede mną owa operacja. Strach jest ogromny. Fajnie, że masz już to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę do dziewczyn, które z różnych względów rezygnują z operacji w Łęcznej o przekazywanie swoich terminów osobom oczekującym. Mam termin na październik 2021, gdyby ktoś miał do oddania wcześniejszy bardzo proszę o kontakt agu5@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potrzebuję informacji na temat zmniejszenia piersi do kogo się udać jestem z okolic łodzi i jestem już zdecydowana najbardziej boję się tego jak to będzie po operacji ile czasu zajmuje dojście do siebie mam malutkie dziecko ....ja to muszę zrobić prywatnie tylko gdzie w łodzi i u kogo ...pomóżcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Łodzi dziewczyny chwalily dr Kasielska ale na NFZ w Barlickim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prywatnie u kogo ?....wszystkie robiłyście na NFZ? Ale to trzeba bardzo długo czekać ja uzbierałam już trochę kasy a resztę pożyczę mam już ich naprawdę dosyć A dopiero teraz się odważyłam i nie chcę odkładać tego ..... A z tego co czytałam to że 2 lata trzeba czekać na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×