Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość 4563
Hej... Nic nie zrobilas... Piersi nie obnizaja sie roznie, czasem jedna najpierw, pozniej druga, czasem prawie rownoczesnie... To jest caly proces.. Nie masz powodow do zmartwien.. Tez szybko wrocilam do normalnych zajec.. Wlasciwie juz na drugi dzien poszlam do fryzjera i biegalam po Wroclawiu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej ja tez tak mam i wlasnie pytalam dziewczyn czy to normalne i dzieki ich wypowiedziom sie przestalam martwic takze niemartw sie wszystko sie inaczej goi i uklada mam tak do tej pory a jestem 4 tygodnie po zabiegu i wydaje mi sie ze z dnia na dzien wszystko zaczyna sie wyrownywac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Double bubble może się tak samo zrobić przy anatomach jak i okrągłych. Nie wprowadzajcie dziewczyn w błąd. ja mam okrągle choć wydawało mi się ze wolę tzw łezki. Ale lekarz powiedział, ze do mojej piersi anatom się nie nadaje. dziewczyny z biustem po karmieniu mocno obwisłym, "pustym" w gornej części nie wiem czy zawsze będą z anatomow zadowolone bo góra ciągle będzie dosyć płaska. ja tak miałam i na szczęście lekarz wiedział co robi i mi to wybił z głowy. wejdzie sobie na forum beutywpolsce tak jest trochę zdjęc właśnie takich skoczni na biustach. mi się to nie podoba ale kwestia gustu. moje okrągłę wyszły bardzo ładne i podobno lepiej się 'starzeją', bo anatomy bardziej mają tendencje do opadania. ale to sprawdzę z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Dzięki dziewczyny za odpowiedź :) już się martwiłam że jest coś nie tak :(, ale skoro mówicie że one się układają i że to normalne to czekam cierpliwie na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie! i bardzo dobrze:) poczekaj i zobaczysz za jakiś czas ze będzie o wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjusti
Hej dziewczyny :) mam ogromną prośbę... Czy któraś z was miała operację w Katowicach i mogłaby mi polecić jakąś klinikę? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 03
polecam Ci klinikę dr,Oleder w żarkach-konsultacje w Katowicach... Pełen profesjonalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie dać po prostu czas. I w razie czego to przecież zawsze się możesz skonsultować z lekarzem żeby być pewniejszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny mam pytanie do tych pan ktore sa miesiac po operacji jakie sa wasze odczucia jak odczuwacie swoje piersi jakies bole albo cos w tym rodzaju jakie sa w dotyku wasze piersi bo ja jestem za graniaca a robilam operacje w polsce i niemoge miec konsultacji z moim lekarzem takze chcialabym cos wiedziec mniej wiecej zeby niemartwic sie ze u mnie cos jest nie tak bede wdzieczna za odpowiedz pozzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiti25 - ja do 3 tygodni odczuwałam spory ból, ogólnie mam chyba niski próg bólu ;p w tym czasie też były jeszcze dość twarde. później było już coraz lepiej. teraz (mniej więcej po 3 miesiącach) jest już wszystko w porządku, moge normalnie funkcjonować i cieszyć się moim biustem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiw
gosckiti , hej ja jestem miesiac po operacji i moje cycki sa nadal twardawe i stercza w miejscu jak pileczki ;) po niedzieli mam wizyte kontrolna wiec o wszystko wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Dziewczyny powiedzcie Mi Jestem daw i pół tygodnia po operacji czy wy też odczuwałyście jakby wam klatkę rozrywało zaraz rano po wstaniu z łóżka i przy schylaniu się, przy każdym większym ruchu rękoma np jak zamykam drzwi od samochodu to czuję jak mi się mięśnie w klatce ruszają i takie uczucie jakby mi się biust stawiał nagle jest strasznie twardy i bolesny czy to norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość 19 to zupełnie normalne. W końcu mialas odgrywany mięsień. I takie objawy utrzymują się dosyć długo nawet do 2 miesięcy. Nie kojarze kiedy mi to zupełnie przeszło ale coś koło tego. Pamiętam że do pracy wrocilam po miesiącu i jak na pracę fizyczna to jak dla mnie za szybko. Miałam problemy z niektórymi czynnościami, nawet tak jak piszesz z otwieranie drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Dzięki za odpowiedź Gość Marzena :) Ja wróciłam do pracy po dwóch tygodniach od operacji i mimo że mam pracę biurową to i tak przerzucanie segregatorami jest ciężko a prowadzenie samochodu masakra :( ale skoro mówisz że taki ból to norma to czekam cierpliwie dobrze że jest takie forum gdzie można skonsultować swoje obawy z doświadczeniem innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dzieki za wypowiedzi i prosze jak bedziesz bo konsultacji to daj mi znac co ci lekarz mowil bede bardzo wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
oo tak....troszkę poboli i będzie dobrze:) za to jaki efekt będzie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syślka2234
hej dziewczyny. chciałabym powiększyć piersi i proszę o pomoc w wybraniu kliniki. możecie podać nazwy klinik w jakich robiłyście operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Ja mam w czwartek konsultację w Katowicach w klinice Dr. M. Sierociński... Czy któraś z dziewczyn miała tam może operację i mogła by mi powiedzieć Jakie wrażenia? Ponoć klinika jest dobra. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej od któreś z was. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja Ci nie pomogę ale będę trzymać kciuki za udaną konsultację! i daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny jestem miesiac po zabiegu czy wy tez mialyscie dosc duzy bol w sudkach bo ja mam taki bol w lewym sudku czasem niemoge go dotkna i troche sie boje czy cos moze byc nietak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny mam dylemat,może Wy mi pomożecie go zrozumieć,mam bynajmniej taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny mam dylemat,może Wy mi pomożecie go zrozumieć,mam bynajmniej taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
będę miała anatomiczne implanty 325ml wysoki profil,moje piersi mieszczą się w miseczkę dużą "C",mała "D". Mam obwisle trochę te piersi,mój dr stwierdził że teraz mam miseczkę "A", a po wprowadzeniu implantów będę miał rozmiar "D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Jak Wy to rozumunecie? Przepraszam że tak oddzielnie,ale urywalo mi wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Do gość25 ja jestem trzy i pół tygodnia po zabiegu i też mam ból tyle że w prawym sutku boli przy dotykaniu i w ogóle. Byłam trzy dni temu na kontroli i lekarz powiedział Mi że to normalne jeszcze poboli ma prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesia
Witajcie, zazdrosze wam ze juz te zabiegi za soba i wspolczuje tych boli o ktorych wspominacie. .. Czy mozecie mi polecic kogos we Wroclawiu? Zalezy mi zeby jak najszybciej przejsc zabieg, dzis umowilam sie na konsultacje do Medic Beauty dr Wegrzyn. Mam 10 msc blizniaki ... i czy w przeciagu 2 miesiecy po zabiegu czy 1,5 mies bd mogla sama sie nimi zajmowac > jak myslicie?? Dziekuje za odp Pozdrawiam Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
We Wroclawiu polecam dr,. Jakuba Kratochwil. Przeszlam operacje 11 tyg temu... Jestem przeszczesliwa. Doktor konkretny termin ustalalam emailowo gdyz przylatywalam z drugiej polkuli... Konsultacja wtorek czwartek zabieg :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×