Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
a jak wygląda sprawa z alkoholem? po jakim czasie można wyskoczyć 'na piwko'? Pani doktor mi powiedziała, że nie ma przeciwskazań byle rozsądnie. Jednak boję się, że to będzie miało jakiś wpływ na gojenie się ran. No i do tego te antybiotyki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie mam żadnego cięcia, blizny, szwów, drenów. Jest delikatny dyskomfort ale nie jest to nic czego nie można przeżyć. niestety na bóle związane z babskimi sprawami nijak nie ma to wpływu, boli tak samo jak bolało wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xena jutro mam zabieg powiekszania piersi u dr Swiatkiewicza dam znać po jak wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xena jutro mam zabieg powiekszania piersi u dr Swiatkiewicza dam znać po jak wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedno piwko można wyskoczyć, nie sądzę zeby miało to wpływ na gojenie się ran...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks plaskadeska
Deseczka 30 Daj mi swojego maila to ci wyślę zdjęcia. Sorka za pozna odpowiedz ale troche nke zagladalam na forum.ja mam 255 cc Mentor anatomiczne pod mięsień. Teraz trochę żałuję że nie wzięłam większych bo się przyzwyczaiłam i te co mam wydają mi się małe. jak nie miałam w ogóle i przymierzałam 300 cc wydawały mi się bardzo duże i nienaturalnie wyglądające a teraz myślę że byłyby w sam raz.. cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i coś w tym jest ze apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
eks plaskadeska a jaki masz rozmiar wyjściowy teraz? serio byś chciała większe? moje np są dobrane bardzo dobrze. Gdybym miała większe to by mi się chyba zrobiła półka. A tak to wyglądam bardzo proporcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deseczka 30
z.baraniak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks plaskadeska
deseczka 30 wyslalam. Kejsi_ja a ty jaki masz rozmiar? Ja teraz kupuje przewaznie 75 c z niektorych zdarza sie 75b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonikawa - o dzięęki za info, sprawdziłam sobie w google i faktycznie jest ;D chyba będę musiała poszukać takich na siłowni, bo wygląda to bardzo spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
o ja nie wiedziałam, ze takie urzadzenie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
eks plaskadeska ja mam 270 cc i jestem bardzo zadowolona :) zalezy jaki biustonosz D -E miska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNr1
ej, rozmiar E to już konkret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwie godziny po operacji w klinice GiZinscy. Czuję się bardzo dobrze,cały zabieg poszedł sprawnie. Cały personel dbał o to żebym jak najmniej czasu się denerwowala więc 2 minuty po przejściu na blok operacyjny otrzymałam narkoze. Po wybudzeniu jakąś godzinę lezalem na sali wybudzen pod okiem Pani anestezjolog. Teraz ból jest dość silny przy wykonywaniu ruchów, dostałam po jakieś godzinie od przewiezienia na salę kroplowke więc powinno trochę znieczulic. Porównać to można do zderzenia z czymś :) jestem baaardzo zadowolona. Czuję się lepiej niż myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - no to git, ze juz po wszystkim. a jak znioslas narkoze? w porzadku? eks plaskadeska - super nick! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkoza bez problemów,strasznie się bałam A jak się okazało był to najlepszy moment;) podano mi dozylnie znieczulenie,zakrecilo się od razu w głowie,dostałam maskę 2 wdechy i film się urwał. Po wybudzeniu minimalne nudności które po chwili przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Dziewczyny mam pytanie! Może trochę głupie ale trudno :-P naturalne piersi szczególnie te większe 'zyja własnym życiem ' a czy po operacji biust też trochę skacze przy chodzeniu,bieganiu, generalnie chodzi mi o to czy zmienia trochę położenie przy zmianie pozycji ciała? Czy raczej tak jak przyszyty? Bo po tym chyba też można poznać że sztuczny. Nie wiem czy oglądałyście kiedykolwiek na yt efekty operacji u dr David kim z Beverly Hills ale to właśnie dzięki tym filmikom zdecydowałam się na operację bo nie sądziłam że sztuczny biust może wyglądać tak dobrze a przede wszystkim naturalnie i ponetnie :-D właśnie taki efekt chciałabym uzyskać po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - haha :D a ktos tez opowiadal niedawno, ze najbardziej podobala sie narkoza, bo mozna sie wtedy wyspac:D u mnie w sumie bylo tak jak u Ciebie, niewielkie nudnosci tylko. ale pytam, bo wiem, ze niektóre dziewczyny troszke gorzej ja znosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no głupi jaś przed narkozą jest dobry:) ja wymiotowałam po narkozie...niestety. nic przyjemnego ale do przeżycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNr1
nati dobrze zrobiony i dobrany biust może wyglądać mega naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterrkaaa
hej dziewczyny chcę się zdecydować n operację powiększenia piersi ale szukam naprawdę sprawdzonej kliniki i no wiadomo dobrej ceny bardzo proszę Was o pomoc :D licze na was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim mieście? wiesz, ważne żeby samemu byc przekonanym co do lekarza, dlatego warto iść na konsultacje a nie opierać się tylko na opiniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0OO
Witam :) jest ktoś po operacji powiększenia piersi u dr Olender ? Jestem już po konsultacji, implant anatomiczny 295 a jak się zmieści to 345. Na przymiarce 295 wydawał się troszkę mały, a 345 znów za duży. Takie miałam wrażenie. Wyczytałam też, że później piersi wychodzą troszkę mniejsze niż na przymiarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natiii - no jasne, ze zachowuje sie jak naturalny;) moze kiedys wygladalo to tak, jak piszesz, ale teraz wszystko poszlo duuuzo do przodu:) no chyba, ze jakas kobitka jest bardzo szczupla a zazyczy sobie silikony ala Pamela, to wtedy jasne, ze bedzie to wygladalo mega sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterrkaaa
W warszawie szukam kogoś dobrego :) jeju już niemogę się doczekać bo to moje marzenie tylko jeszcze pieniądze zbieram ale juz malo zostalo uff :D bardzo prosze wiec was o wasze doswiadczenia z warszawskimi chirurgami i jak waszym zdaniem lepsze sa anatomiczne czy okragłe ? ale najbardziej zalezy mi wlasnie na wyborze wlasciwej kliniki w fajnej cenie takiej do 13000 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 dzień po operacji, piersi bola..noce ciężkie nie wiem jak się ułożyć. Szczególnie mam ból tylko w jednej piersi ale lekarz mówi,że tak często bywa. Większość czynności wykonuje sama więc nie jest źle. Przyjmuje ketonal na zmianę dozylnie/tabletka oraz paracetamol dozylnie. Mam nadzieję że dolegliwości szybko mina. Przy zmianie opatrunku widziałam swój nowy biust- rewelacja :) wybrałam rozmiar pełne C, póki co piersi są spuchniete i nabrzmiale ale już widzę wstępny obraz tego co będzie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Opuchlizna jeszcze zejdzie troszke i ladnie sie na pewno uloza. Bol tez minie a cycuszki zostana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgość
Ktoś pytal o dr Olender... Ja bede miała 04.04.2016 r operacje. Implant mentor cpg 345ml, Pewnie najczesciej proponowany... Boję się jak cholera, ale mam nadzieje ze bedzie ok.. Co ma wisieć nie utonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2000
Do gość napisz prosze u kogo miałaś robioną operacje w klinice gizinscy w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×