Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość 4563
Zapomniałam jeszcze dodać, że prócz piersi powiększyłam sobie jeszcze penisa i od tego czasu mój chłopak jest szczęśliwy. Razem chodzimy do Błękitnej Laguny na tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was robiła zabieg w Warszawie? Możecie polecić jakiś adres i lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Ja robiłam w Warszawce.Medical estethic. Dr Nasinska Jurek.jest średnio miła Ale cycuszki zrobiła mi pierwsza klasa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Ktos tu ma duzy problem i podszywa sie pod cudze nicki... Szkoda mi ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
To jest mój nick lampucero bez cycków! Gdybyś się zalogowała stałym, to nie było by problemu. Może zamiast powiększać biust, który najpierw trzeba mieć żeby powiększyć, powiększ sobie mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Cycuszki pierwsza klasa, czyli takie jak u pierwszoklasistki w szkole podstawowej. Żeby wszystko było jasne. Teraz już nie musze się wstydzić jak facet mojej mamy przychodzi do mojego łóżka w nocy, gdy mama jest w pracy i każe mi tak szybko szarpać ręką lub ustami jego sisior. A potem pluje na te moje cycki. Czasem też wciska mi palce do pupy, ale nie wiem po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Jestem po zabiegu miesiąc czasu. Przed zabiegiem miałam rozmiar 75A a obecnie jest to 75C. Zdecydowałam się na wkładki okrągłe 375. Takie są dla mnie optymalne i dodatkowo takie doradził mi lekarz. Zabieg robiłam w Poznaniu. Wszystko przebiegło super i jestem bardzo szczęśliwa. Po zabiegu miałam problemy z wykonywaniem praktycznie wszystkich podstawowych czynności. Po około tygodniu było już znacznie lepiej i mogłam nawet wrócić do pracy. Aktualnie moje piersi są zgrabne, symetryczne i ogólnie rzecz biorąc nie mogę wyjść z zachwytu. Z podjęciem decyzji o zabiegu walczyłam od bardzo dawna.Zawsze miałam na tym punkcie kompleksy. Bardzo bałam się takiego zabiegu i ewentualnych powikłań pooperacyjnych. We wszystkim wspierał mnie mój mąż. Teraz jestem już po zabiegu. Wszystko goi się zgodnie z planem. Z perspektywy czasu wiem, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Teraz żałuję jedynie, że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mam jednak do Was kilka pytań. Po jakim czasie moje piersi opadną i wrócą na swoje właściwe miejsce, (aktualnie są dość wysoko)? Jak często wykonywałyście masaż piersi po zabiegu? Po jakim czasie wróciłyście do aktywności fizycznej - siłownia, pływanie, rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Ten od podszywania ale masz radoche co? I tak słabe.dalbys coś mocniejszego chociaż nie wiem jaki w tym cel bo i tak nikt Nie zna twarzy itp.także popodniecaj się gdzies indziej :p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Sprzeciwiłaś się woli Boga i zmieniłaś to, co Bóg stworzył na swoje podobieństwo. Zostaniesz za to ukarana. Z cycków zacznie się jątrzyć ropa i umrzesz, by Pan mógł Ciebie zesłać w czeluście piekieł. Tam będziesz służyć jako worek na orgazmy obleśnym diabłą, a usta nie będą się zamykały, bo gdy jeden diabeł w nich skończy, następny będzie Ci wkładał. Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endicase
Hej dziewczyny. Mam zabieg 20.10.2015 Proszę powiedzcie mi jak wygląda ten stanik pooperacyjny przy implantach anatomicznych. W necie sa 2 rodzaje jeden przypomina zwykły stanik sportowy a drugi wyglada jak pancerz z okropnym pasem. Jakie wy dostałyście ? Nie dopytałam lekarza, a nie chce teraz dzwonić i zawracać gitary. Ale męczy mnie myśl czy uda mi się ten pancerz ukryć przed resztą świata. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nawet jak będziesz miała pancerz to i tak tymczasowo. więc nie musisz się obawiać go. poza tym możesz sobie zamienić pozniej na sportowy....tylko pogadaj z lekarzem wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endicase
Marcela28 a ty dostalas pancerz z pasem czy taki bardziej jak sportowy? Szybko wracam do pracy dlatego tak sie obawiam. Niechce zeby ktos z pracy zauważył:-( ale wiadomo jak trzeba bedzie to bedzie nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Ja miałam od początku taki co wygaldal jak sportowy i do tego dodatkowo pas osobno który głównie do spania miałam i np.po domu czy w luzniejszych momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam implany piersi od 5 lat. 615 cc :) na silownie wrocilam bez zadnego problemu po 5 tyg od operacji. jesli chodzi o bol po operacji to nie ma tragedii..najgorzej jest podniesc sie z lozka przez okolo 3 dni.ale da sie wytrzymac,,ja wzielam tylko kilka tabletek przeciwbolowych.Jesli chodzi o sex i spanie nie ma problemu, samolotem nie lecialam.moje implany- mentor maja dozywotnia gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj stanik pooperacyjny wygladal jak zwykly stanik sportowy,tyle ze troche taki wiekszy..bardziej rozbudowany no i byl rozpinany z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endicase
Dziekuje bardzo za odpowiedzi. Duzo mi to pomoglo. Ja bede miala male w porownaniu do Was :-) tylko 255 cc ale takie chcialam . Teraz mam 80 B. 160cm i 51 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endicase to drobniutka jesteś :) ja też do grubasków nie należę, ale Ty z tego co piszesz jesteś bardzo filigranowa. U takich dziewczyn fajnie wygląda jędrny biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAskaxx
cześć dziewczyny! Czy któraś robiła piersi u dr Kolasińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_bitty
Na szczęście pora jest już jesienna więc Endocase, spokojnie możesz go pod sweterkiem ukryć (mówię o "pancerzu") - ale i tak, pod jakąś nie mocną obcisłą bluzką nie będzie widoczny także nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem nowa w tym wątku tematowym :) Obecnie jestem na etapie pochłaniania wszystkiego co piszecie. Jestem szczupłą wysportowaną osobą 160 cm wzrostu, 58kg wagi (mało tłuszczu), 70cm pod biustem (klatka okrągła), 78cm w biuście (decha zupełna). Bezdzietna, 24latka. Od 2 lat staram się jak najlepiej odżywiać i wyglądać, co się udaje... JEDNAK przełożyło się to na zupełną redukcję moich piersiątek. Pomysł ich poprawy padł w wakacje, kiedy 70B i push up zaczęł być za dużym rozmiarem, pomijając już to że będąc na siłowni w staniku sportowym moja klatka piersiowa wyglada - nie ona nie wygląda bo jest jak u chłopca:( Tak więc jestem już po 2 konsultacjach i termin mam na za miesiąc.... lekarz dobrał mi "największe możliwe wkładki" "większe mogłyby być niebezpieczne" 340cc xtra full projekcja okągłe o podstawie 11,25 oraz projekcji 5,5cm. Jak myślicie C mi z tego wyjdzie? Niestety nie spytałam na wizycie, kolejnej już mieć nie będę przed op. Pozdrawiaaaammmm Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Wyjdzie.ja mam mniejsze implanty a swoich miałam z 2 cm wiec też deska no a teraz jest pełne c:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamila
ARISHAX witaj masz implanty 615ml ? To kurde jakiej Ty jesteś budowy? Też mam implanty pół roku anatomiczne 345 waga 53 pod biustem 70 ale są dla mnie za małe i chce za 2 lata zrobić większe 450 minimum mogę prosić fotkę prześlę potem swoją Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa30
Hej dziewczyny, Czy któraś może polecić kogoś dobrego na Śląsku? Jestem z Katowic i w sumie zdecydowana na operację ale jest tylu specjalistów ze sama już nie wiem....słyszałam, że doktor Sierocinski to dobry fachowiec. Może któraś coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ediecase
Specjalnie wybrałam pazdziernik, żeby latwiej bylo to ukryć. Prace mam siedzącą wiec powinnobyc ok ;-) dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Mały stres juz jest :-) a jak tam po znieczuleniu ? Dlugo sie lezy ? Kiedy mozna wstac np do toalety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Czemu dziewczyny kryjecie ze robicie cycki. Ja wszystkim obwieszczalam I wszyscy byli razem ze mna podekscytowani I rodzina I znajomi a polowa kolezanek tez chce nagle robic i doputuja co i jak.Nie ma się czego wstydzić tylko wręcz cieszyć i być dumnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andiecase
Kami jakie masz implanty? Ja obecnie mam 70 B + implant anatomiczny 255 cc. Co mi z tego wyjdzie? Lekarz mówił , ze bardziec D niz C. Ale jak czytam, ze inni maja powyzej 400 a co niektórzy 600 to mi szczena opada :-) moze wybralam za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endiecase
Kto ma wiedziec ten wie. Reszta nie musi. Do tej pory nosze mega push up wiec byc moze nikt sie nie zorientuje a ja poprostu przestane nosić te okropne gabczaste staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam problemu z mówieniem o tym moim znajomym, zresztą no nie będzie tego jak ukryć, bo teraz praktycznie w ogóle nie mam biustu i nigdy nie nosiłam push upów. domyślą się, że nie pojawił się z dnia na dzień w magiczny sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×