Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość  1234
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie blizn, zaraz mija mi 2mies od operacji a blizny są nadal bardzo czerwone, wręcz czerwono bordowe. Kiedy u was zaczeły blednąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1234, u mnie były już trochę bledsze po 1,5 miesiąca. Z czasem robiły się coraz bardziej różowe. A szczypią Cie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Czasami poczuje cos nie przyjemnego właśnie jakby szczypnięcie. Ale nadal strupki mam gdzieniegdzie, nie na całosci ale jakby na obu końcach blizn wiec moze też od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Nic z tym nie robie bo chirurg zabronił. Ma sie samo wygajać bez wspomagaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
no słusznie, niech się powoli goi :) i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma niedawno powiększała sobie piersi w gabinecie Bellisana. Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Ona sama jest zadowolona z efektu, bo ten zabieg był jej marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dzięki za odpowiedź dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie jak nie kazał nic z tym robić to niech się sprawy toczą swoim torem =] i pamiętaj, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaS
Witam wszystkie dziewczyny. 14 Listopada mam zabieg powiększania piersi u dr Potockiego. Powoli dopada mnie stres.. Powiększam z małego B na duże C. Strasznie zaczynam panikować powoli że będzie bolało albo nie będzie wyglądało tak jak sobie życzę.. Ja sobie radzicie ze stresem? Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzymańska
"Migotka" zerknij sobie na fotki, jak wyglądają powiększone piersi implantami anatomicznymi oraz dla porównania okrągłymi http://perfekcyjna.net/powiekszanie-piersi/ masz tu fajnie opisane... Samo powiększenie biustu w dzisiejszych czasach uważam za dość bezpieczne i jeżeli kobieta czuje, że tego potrzebuje to czemu nie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaS
"AniaSzymanska" niestety link od Ciebie mi nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka2
Cześć dziewczyny . Jestem 6 dobę po operacji powiększenia piersi . Trochę się niepokoje z tego powodu że bardzo boli mnie głowa i mam uderzenia gorąca . Czy któraś miała podobnie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
MigotkaS tez miałam robione piersi u dr Potockiego, moim zdaniem jesteś w najlepszych rękach:) nie masz sie czego obawiać dr jest mistrzem. Skąd wiesz ze powiększasz z B na C? Mi dr nie chciał powiedzieć jaki bedzie rozmiar ostateczny, powiedział ze bedzie proporcjonalnie ale nie powiedział czy C czy D ponieważ mówił ze nie operuje taka rozmiarówka. Mam anatomiczne 370 allegran pod mięsień. Jestem miesiąc po operacji i póki co wyszło mi D A Ty jakie wybrałaś implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka2 ja tak nie miałam, moze sie przeziębiłaś? Organizm po operacji jest osłabiony i narażony na infekcje a teraz jesien... Jak nie to zadzwon do swojego lekarza, powiedz swoje objawy i zapytaj o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Werka 2 ja tez tak nie miałam. Jedynie co to bardzo się pociłam jak spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zabieg w Poznaniu w klinice promienistej, cenowo super i efekty zadowalające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaS
"Wimpern" w sumie też mi nie powiedział. Ja mu powiedziałam że chciałabym duże C małe D..mam nadzieję że się trochę dostosuje do mojej prośby. Najbardziej w tej klinice martwi mi taki krótki pobyt po operacji. Mój ślubny bardzo dużo pracuje i nie jest w stanie mi pomóc za wiele po zabiegu. A drugiego dnia do domu wydaje mi się strasznie szybko. Powiedz mi czy pamiętasz może co dostawałaś przeciwbólowego? Ja niestety bardzo źle reaguje na ketonal i boję się jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olao101
Hej dziewczyny jestem tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem 2 tygodnie po operacji powiększania biustu. Dolegliwości bólowe minęły po 1 tygodniu. Mam pytanie jak dbałyście bądź dbacie o blizny? Mi lekarza polecił plastry silikonowe SILON-SES. Kochane nie bójcie się tej operacji!! Warto pocierpieć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
MigotkaS Dostawałam ketonal, paracytamol i polopirynę. Po ketonalu sie męczyłam bardzo. Bolał mnie kręgosłup i brzuch. Nie wiedziałam ze to po nim... Jak przyjechałam do domu to odstawiłam wszystkie leki i ból przestał być taki potworny, piersi mnie nie bolały. Jak nie masz dzieci to sobie sama poradzisz. :) maz bedzie potrzebny zeby przykryć kołdra wieczorem bo kołdra ciężka i boli jak sie ja naciąga. Chociaż moze ja tak tylko miałam... Każdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka151 ja przez pierwsze 9 dni smarowałam blizny wazelina po tym okresie odpadły strupki i przeszłam na krem zakupiony w klinice. Teraz jestem miesiac po i cały czas smaruje kremem, blizny sa mało widoczne juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizny można zakleić też plasterkami silikonowymi czy smarować specjalnymi maściami. też pomagają goić się ranom no i żeby były pozniej mniej widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaG25
Migotka - ja tez mialam operacje u dr Potockiego (22.09) i jestem bardzo zadowolona. Mialam powiekszenie + podniesienie. Stres pojawil sie jakies 3 dni przed, ale niepotrzebnie... Poczatek do latwych nie nalezal, ale najgorzej bylo tylko przez pierwsze 3 dni, a pozniej coraz lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś ile kosztuje zabieg powiększenia piersi u dr. Potockiego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne pytania -1. które implanty waszym zdaniem lepsze ? okrągłe czy anatomiczne? 2. Czy robił ktoś zabieg w klinice linea corporis? Dziwi mnie rozbieżność cen od 9 600 do 15 200 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dziewczyny przyglądałam sie dzisiaj moim strupkom i odkryłam ze jeden to nie strupek tylko szew, jakis inny niż te które miałam bo jest przeźroczysty, cienki i przypomina żyłke. Chirurg na drugiej kontroli odciał mi szwy które same nie odpadły, mozliwe żeby sam nie zauważył ze mam innego przeźroczystego szwa? Miałyscie moze któraś tak ? Że znalazł sie jakiś inny szew ? Albo czy któras z was po 2miesiacach miałą jakieś szwy jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 1234 mi został jeden szew, ale nie był przezroczysty tylko normalny taki ciemny, zobaczyłam go 12 dni po operacji (2 dni po sciagnieciu szwów w klinice) zobaczyłam go wieczorem, przestraszyłam sie toszke i poszłam spac... rano smarowałm piers jak zawsze wazelina i on po prostu podczas smarowania sam wyszedł- nie mam po nim zadnego sladu. Wydaje mis ie, ze musiał byc przeciety tylko nie wyszedł podczas wyjmowania, a pielegniarka nie zauwazyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×