Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość MałaMi345
FAME11 jestem 4 mies. po operacji. Zaraz po przebudzeniu byłam chyba jeszcze na prochach i otumaniona bo nie bolało nic*****erwsze co to polecialam umyć zeby (nie wiem czemu). No ale później bolało to fakt, z tym ze, nie jakoś bardzo. Dają tabletki wiec na spokojnie można wytrzymać :) Ja bylam taka szczęśliwa, ze juz po wszystkim, że jakoś specjalnie o bólu nie myślałam. Wiec nie ma co się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu osoby niezadowolone z operacji u Bromy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc wszystkim. dzis mijaja 3 tyg jak mam nowe piersiatka. okragle pod miesien .bol jest zaraz po operacji ale kroplowki z przeciwbolowymi dzialaja cuda. gorzej mnie bolalo po powrocie do domu 3-4 dzien no i noce do bani spanie na plecach rano ciezko bylo wstac ale jak sie pochodzi to juz lepiej. teraz czasami czuje jeszcze takie rozpieranie w mostku jakby piersi chcialy wyjsc gdzies ale jest super i gdybym miala zrobic to jeszcze raz to bez wahania. a tez strasznie sie balam narkozy . pierwszy tydzien jak minie to z gorki. nigdy nie mialam rozmiaru 70 F poezja jak kupowałam stanik implanty 375 cc hp . pozdrawiam i trzymam kciuki za te co przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod tym co napisałaświata. Po operacji nie boli bo kroplówki , mnie 3 i4 doba nie bolało i przegięłam z ******* rąk a potem zaczęło. Tabletki i po problemie. Radość z piękniejszych piersi tłumi bólTo fakt bo poprostu się cieszysz że już po.Najgorzej wstawać po nocy ale tylko się rozchodzisz i jest ok. Powodzenia tym co przed i trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
>>>MałaMi348<<< Dziękuję za odpowiedź i Wam moje kochane Anonimki również ;) jeszcze 2 dni czyli czwartek rano i potem obudze sie ponownie aby zobaczyć coś więcej niż małe B a pełne C ;*** buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi345
FAME11 jaka masz wejściówkę i ile robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr Kolenda powiedziała ze w jedna 250 a druga 300 CC to jest maksimu jakie mogą mi włożyć ale poniewaz napisalam ze różnica jest za duża to po wczorajszej rozmowie do wiedziałam sie przeanalizowano moja wizualizacje i stwierdzili ze jednak chcieli by mi dac 270 z tym ze tu projekcja wieksza i 250 . a ja chciałam 300 i 325 ale nie wiem czy nie będą gigantyczne bo np. Jak patrzylam na zdjęcia rożnych dziewczyn z implantem 250 to u niektórych SA naprawdę spore ja marzę o pełnym C moje nie są opadające ale jak dla mię za male a bynajmniej brakuje mi w górnym biegunie piersi w piersi jak będę po i juz się zagoje to mogę wysłać Wam fotke jednak tylko dziewczynom ze str 19 i 20 żeby jakiś napaleniec się nie trafił w tym celu poproszeni każda z Was o telefon do mnie i weryfikację adresu telefon podam jak wydobrzeje i będzie widoczny tylko 1 dzień. Nie wiem czy w pełni odpowiedzialam na pytanie moje max to te 250 ponoc mam wąska klatkę piersiowa a zawsze myslalam że mam piersi szeroko rozstawione tym czasem pomiędzy piersiami na srodku mam ledwo 2 cm luki a można to sprawdzić dociskajc piersi lekko do srodka i wtedy widać kraglosc****ersi a miedzy nimi właśnie tę nieszczesną przerwę która uniemożliwia włożenie protezy o większej podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Aby nie było anonimków to zaraz dodam nick.SofiaJa piszę od 18 strony gdzie tam taki jeden próbował nas "uświadamiać"A ponieważ jest namiar na pocztę i dziewczyny sobie radzą bo z niektórymi wymieniłam się tel i rozmawiałyśmy to nie będzie problemu.Ja też już będę mogła wysłać fotkę mojego nowego nabytku.No właśnie Fame to jest problem bo implanty muszą Nam się mieścić w klatce więc ew. wchodzi w rachubę to indywidualne maksimum .Nie mniej porozmawiaj z lekarzem bo ten rozmiar ,który chcesz to taki standart ,że powinien Ci się zmieścić. czyli te 300-345.A wielkość moje Drogie dziewczyny bo zaczynam uzupełniać garderobę to zależy od producenta biustonoszy .Ja mam 85 D i 85 E -Triumf, 85 FF i 85 H,4 E -włoska firma.Jednym słowem trzeba mierzyć.I powiem wam ,że wcale nie są zbyt duże tylko naturalne bo to anatomy.Reniu napewno czytasz i miałam taki ubaw na tych zakupach ,że co brafiterka to inny rozmiar.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie nie ma co czekać, życie jest jedno więc jak ktoś chce powiększyć piersi to nic go nie powinno od tego powstrzymywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
Wczoraj miałam operację.Pierwsza doba dla mnie była straszna do momentu zdjęcia bandazy i drenow.Już jestem w domu,przeciwbólowe biorę często co 3,4 godziny a w klinice podawali mi morfine.Każdy ma inny próg bólbólu,mi się wydawało że jestem wytrzymała ale ta pierwsza doba nie była za fajna, ale ja miałam oprócz piersi jeszcze bluzne po cesarce zrobioną.Przed samym zabiegiem przyszedł dr porysowal mi piersi i ustaliliśmy wszystko jeszcze raz.Miałam mieć 275ml ale podczas operacji dr przymierzyl też 300ml i stwierdził że te są idealne.Pozniej rozmowa z anastazjolog i wypelnianie zgody i po 20 min na stół.Operacji nie pamiętam,narkoza,podobno operowal mnie ok.4godziny i obudziłam się już u siebie na sali z maską tlenowa.Już dziś jest lepiej chociaż niestety sama nie daję rady wstać,ktoś musi mnie podnosić za plecy.Po zdjęciu bandaza zobaczyłam piersi i to zrekompensowalo mi ten ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAME jesteś w czwartek u kolasinskiego w Swarzędzu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fame ja na 11 :-) napisz na maila mamrotkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguś jak wygląda to przymierzanie w czasie zabiegu? Czyli mogę się obudzić z innym rozmiarem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dr miał przy sobie różne sizery i przymierzyl mi dwa rozmiary ale ja jemu wcześniej powiedziałam że zdaję się całkowicie na jego wybór co do rozmiaru bo widziałam że robi piękne piersi.Jak powiesz swojemu że chcesz jakiś rozmiar i żaden inny to nie ma możliwości żeby Ci zmienił wbrew Twojej woli.Ja się zastanawiałam między 275 a 300 więc on zdecydował za mnie i myślę że to dobry wybór choć dopiero raz je widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen2206
Aga u jakiego robiłaś lekarza i jak jest z tą narkoza czy faktycznie jest czego się bać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Aguś pisałam wcześnie str 19 albo 20 jak najlepiej się podnosić i naprawdę nie boli, łapiesz obiema rękoma za kolano. Spróbuj. Właśnie pisałam dziewczyny o tym aby zamykali was na sucho a te dreny to przedpotopowa metoda, w końcu płacicie za to duże pieniądze i wcześniej z lekarzem się to uzgadnia niech inwestują w sprzęt. Fame trzymam kciuki i mam nadzieję że pochwalimy się pięknym biustem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Aguś mam pytanie jak lekarz mógł podczas operacji mierzyć implanty? ??? wielokrotnego użytku? ?? Przecież to narażanie na różne choróbska. Moje implanty, za które płaciłam przelewem przyszły do kliniki , w której była operacja z nazwiskiem i peselem w oryginalnym i zalakowanym opakowaniu-konkretnie dla mnie. Czegoś tu nie rozumiem bo dobiera się przed operacją i nie ważne ile razy się mierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
Tak ja mam rano w czwartek operacje ale operuje mnie dr Kolenda Może się zobaczymy ja mam rude włosy do ramion wiec jeśli mnie zobaczyć to się odezwij A jeśli masz pytania zadzwoń 695331630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta mi szwankuje bo ja tylko mobilnie wiec tu napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Aguś << ketonal zawiera w sobie morfinę wiec się nie zastanawiaj tylko niech ktoś biegiem do apteki i ketonal Ci kupi ja juz mam uszykowany. Kurcze jak tu się zrelaksować przed jak ciągle cos zawraca głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie żebym się panoszyła ale będzie łatwiej pisać jak dodacie swój nick bo tak to potem nie wiadomo do kogo się zwrócić jak się pisze. >>>Agus,<<> to jaki masz teraz rozmiar z jakiego na jaki przypomnij prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaopatrzylam się w ketonal forte,trochę pomaga.Lekarz mierzył implanty ale nie wielokrotnego użytku,tylko taki jakby balonik który napełnia solą fizjologiczna a później włożył mi specjalnie takie zapakowane z pudełka.Jak szedł na operację to zabierał kilka opakowań, bo w klinice ma większość rozmiarów.Mnie operowal dr.Osuch,widziałam jego wcześniejsze prace i naprawdę robi kawał dobrej roboty.Mi wkońcu włożył 300 bo podobno jak przymierzal 275 to jeszcze trochę wiotkiej skóry było. próbowałam tak wstawać jak piszecie że za jedno kolano ale nic z tego bo nawet ręce mnie bolą a do tego dzisiaj spuchly mi piersi,mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej.trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feme 11 ja startowała małego opadnietego B a teraz myślę że mam albo pełne C albo malutkie D, jeszcze nie wiem bo do nich nie zaglądałam.Narazie zmagam się z tym cholerny m bólem pleców i pod pachami mnie boli a w klatce czuję rozpieranie. W każdym razie jest lepiej niż w dniu operacji bo ruszyć nawet ręką nie mogłam i dosłownie myślałam że zwariuje Chociaż anastazjolog tyle kazała mi podać przeciwbólowych że już później sama powiedziała że wystarczy bo zapomnę o ooddychaniu.Napewno warto dziewczyny bo jak patrzę w lustro to od razu jest uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen a narkozy nie ma co się bać.Ją strasznie panikowalam przed bo tak się bałam tej narkozy a do tego podpisywalam z 10 kartek zgody że niby może dojść do zatoru, uszkodzenia mózgu i inne bzdury więc przestałam to czytać i podpisałam a anastazjolog mi powiedziała że w każdym szpitalu się takie rzeczy standardowo podpisuje.Jak poszłam na salę operacyjną to była taka fajna,luzna atmosfera że nawet już się nie bałam,anastazjolog powiedziała że zaraz zacznie mi się kręcić w głowie i odplynełam i nic nie pamiętam.Obudziłam się dopiero u siebie na sali z maską z tlenem i siedziała koło mnie cały czas pielęgniarka i mnie zaczepiala co chwilę żebym coś mówiła.więc NIE MA CZEGO SIĘ BAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fame gdzie można kupić ketonal z morfiną Odpisz pilnie bo chcę się zaopatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece to jest ketonal forte 100 mg o ile farmaceuta nie poleci więcej na taki bol powiedz ze po operacji bedzie Cie mocno bolalo. Każdy ketonal zawiera morfinę ti główny ze składników łagodzących bol. Zmniejsza wrażliwość na bodzce docierajace do centralnego ośrodka nerwowego ale uwazajcie bo można się uzaleznic jeśli bierze się dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Aguś 80 To że spuchnięte to normalne. Ja to miałam drugie tyle co teraz bo w drugiej dobie chyba że stresu dopadła mnie comiesięczna przypadłość kobieca. Piersi odpuchną -gorzej że Ciebie tak bardzo boli.Ja po powrocie do domu brałam 2 doby pyralgin a potem raz dziennie.Startowałam z B/C ale 87 pod biustem. Mam implanty anatomiczne CPG323 345CC i teraz D mi nie ogarnia.Mam 85 E.Narkozy nie ma co się bać jest tylko zasada , że 6 godz przed nie wolno jeść i 4 godz przed zero picia. Po operacji zwilźać usta i stopniowo po kilka łyków picia. Uważać po z jedzeniem dopiero jak pozwolą bo może znudzić. Lepiej wykupić ubezpieczenie niż czytać to wszystko co może się zdarzyć! sporadyczne przypadki i nie ma co ukrywać różnych dolegliwości bo to czasami jest przyczyną. Dziewczyny zawsze przy nas czuwa anestezjolog i wie co robić. Także odwagi bo wygląd piersi dobrze zrobionych rekompensuje to wszystko Odnośnie podnoszenia to obiema rękoma i tzw kolebka -ciągniemy nogami do dołu i nic nie boli bo tak to faktycznie musi ktoś pomóc się podnosić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAME dziękuję za odpowiedź, Dziewczyny to jest typowy przykład idioctwa które niektóre próbują przemycić na forum. Jak nie masz pojęcia o dobieraniu wielkości i o lekach to nie zabieraj głosu i nie wprowadzaj zamętu. Naucz się lepiej dobierać wielkość stanika . A o morfinie możesz poczytać na wielu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
<< łódź Pulsmed, asymetria>> U mnie do zabiegu 21 dni, boję się i za razem nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
DO GOŚĆ z godz 15.02.Może s kierujesz swoje uwagi do konkretnej osoby? Nikt nie sieje zamętu są to rozmowy osób przed i po operacji Zauważ , że każdy organizm jest inny bo inaczej przechodzimy okres rekonwalescencji i każda uwaga jest cenna Akurat ja nic o morfinie nie pisałam ale jednej pomoże APAP innej Pyralgin a kolejna nie daje rady i musi ketonal lub jeszcze inny środek. Z dobieraniem rozmiaru teź bywa różnie bo co lekarz to inna metoda. Napewno obawy i lęk jak i co będzie?, jak to wyjdzie? ma lub miała każda z Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×