Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gośćSOFIA
A jeśli chodzi o redukcję wagi to wejdź i poczytaj sobie na firmę , która produkuje implanty. Nie jest dobrze chudnąć po operacji tylko przed Bo jeśli po to napewno Ci się opuszczą piersi i nie wiadomo jak będzie wyglądać skóra na piersiach pomyśl bo chudniemy po całości. Raczej musimy unikać dużych skoków wagi ze względu ma implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zależy od naszego organizmu. jedne dziewczyny w 3 dni po prowadzą auto a inne po 2 tygodniach. ale z pracą nalezy uważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz. Mam zatem nadzieje, ze u mnie bedzie to przebiegalo spokojnie i w miare wczesnie dam rade wrocic do normalnego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Hej Dziewczyny, wczoraj w poniedz. O 14 mialam operacje powiekszenia piersi. Wszystko poszlo ok, jakies 4-5h po operacji wstalam sama skorzystac z toalety. Oczywiscie.sw pomoca pielegniarki. Jeste, bardzo zadowolona mimo nie kiedy okropnego bolu. . Mam wkladki 350ml. Dzies bede miec zdejmowwne opatrunki.wiec bede mola zobaczy. W calosci Nowe cycuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Mifka jak ktoś czytał moje wcześniejsze wypowiedzi to wyciągnie wnioski.Ja w 3 i 4 dobie czułam się wyśmienicie,auta nie da rady prowadzić bardzo wcześnie ale automat po tygodniu-można...tylko ,że w piątej dobie musiałam gnać do lekarza-przeforsowałam się.Dziewczyny im więcej odpoczywasz i ograniczasz robienie czegokolwiek tym wcześniej się wykurujesz.Nie ma co udawać bohaterkę.Z pracą bezwzględnie w pierwszych dniach trzeba UWAŻAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
Hej dziewczyny...Aguś 80 - u mnie już dzisiaj 5 -ta doba ...jest dobrze..postanowiłam zostać pacjentem miesiąca i już od 3-ej doby nie brałam nic przeciwbólowego :P ale nie polecam...wstaję już bez bólu ale uczucie gniecenia wciąż jest spore. Dla mnie najtrudniejsze jest wciąż jednak spanie na plecach :( i myślę,że jeśli ktoś nie sypia w takiej pozycji na co dzień to przed zabiegiem warto byłoby potrenować. gość z 18.44 zdjęć jeszcze nie robiłam bo miałam podnoszone piersi i mam sporo opatrunków a sutkach i wzdłuż cięcia pionowego i poziomego. Może w czwartek jak mi dr. trochę pościąga to się odważę :) a jeśli chodzi o rozmiar to chyba tak jak u wszystkich kwestia bardzo indywidualna. Ja jestem naprawdę szczupła ,żeby nie powiedzieć chuda mam 164 cm i ważę 54 kg . Bardziej chodziło mi o podniesienie piersi niż o wielkość ale uważam ,że i tak są spore :) . Z małych B przeszłam na C C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizi z tym spaniem to ja też mam okropny problem,bolą mnie i bolały plecy bardziej niż cycki,hihi.Ja się przeforsowalam w 5tą dobę a do tego pająka zabilam i dosyć mocno szarpnelam ręką i mam teraz masakre.w nocy jak leżę na płasko to mnie łapią takie bóle-coś w stylu skurczu,pod pachą i pierś z prawej sstrony,ból przeszywajacy że się ruszyć nie mogę.Jak chodzę lub siedzę to wtedy nie łapie mnie ten ból więc znów musiałam wrócić do spania na siedząco-jak można nazwać to spaniem:)Już nic mnie nie bolało to sobie narobilam,więc uważajcie dziewczyny i więcej odpoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Hej Dziewczyny! W poniedzialek mialam operacje Powiekszenia piersi. Ogolnie czuje sie bardzo slabo po wyjsciu ze szpitala. W szpitalu czulam sie bezpieczniej i troche mniej bolalo. Powiedzcie mi jak wygladal wasz bol,co czułyscie? Ja Czasami mam wrazenie ze za chwile peknal mi te piersi no i ucisk mocny.. Wiem obrzmiale twardsze powinny byc, ale bol czasami jest nie do zniesienia. Jeszcze jedno, jakie dawki lekow przeciwbolowych przyjmowalyscie? Bede wdzieczna o odpowiedz Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam planach pomniejszenie piersi o jeden rozmiar z D na C i wsadzenie implantu gdyz pojawily mi sie na nich rozstepy co mnie bardzo denerwuje. Czy ktoras z Was miala rozstepy na piersiach przed wsadzenie implantu i jak wygladaja po wsadzeniu piersi - czy rozstepy sa nadal widoczne ? Dodam ze u mnie widac je jak sciagne stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nattka to normalne że tak boli,po prostu częściej bierz przeciwbólowe i na zmianę,ketonal forte-co 12cie godzin, 2tabletki zaldiar co 6 godzin,jeżeli w międzyczasie też bardzo boli 1tabletkę pyralginy.Ważne żebyś cały czas nie brała tego samego tylko na zmianę a w międzyczasie wspogala się albo pyralgina albo dwoma tabletkami paracetamolu.Ja tak przez kilka pierwszych dni robiłam i jakoś to znioslam.z dnia na dzień będzie coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Dzieki Agus. No walcze walcze z tym bolem, ketonal i pyralgine biore ale czasami mam wrazenie ze to w ogole nie pomaga. Sprobuje jeszcze z jakimis innymi lekami w miedzyczasie. A po ilu dniach mialyscie zdejmowane szwy? Ja mam w pt kontrole i zmiane opatrunk. A w poniedzialek najprawdopodobniej szwy jak wszystko bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
o rany ja już za 2 tyg idę ale mam stresaaaaaa ale jestem szczęsliwaaaa , żeby tylko wszystko było dobrze to będę najszczęśliwsza pod słoncem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
>> gość z 8:53<< myślę ze kwestia leków jest indywidualna tak jak odczuwalny bol każda przechodzi inaczej. Sprobuj od 1 tabletki ponoć pyralgina najlepsza ja nie wiem bo uczulona jestem. I tak ja miałam rozstepy po 1 ciąży zrobiły się blade ale nie widać strasznie teraz, ja robilam tez na nie kwasy i mezoterapie mikroigłową super pomaga splyca ładnie. Jak dojde do siebie to jeszcze parę zabiegów obstawiam na blizne tez zeby nie była w ogóle widoczna. U mnie minęła 7 doba o 11 będzie 8 doba plecy bola jak holera trochę spór na bokach ale jak plecy pozwolą bo nie raz jest taki bol ze ledwo się rusze dlatego teraz pisze bo musialam wstać boli boli. Piersi się juz ładnie ukształtowały siniakow nie mam tylko plastry od opatrunku mnie uczuliły i mam ślady ale to zejdzie, nadal twarde a sutki zrobiły się wrazliwsze na dotyk. Wczoraj zmienili mu opatrunek na cieniutkie paseczki w których mogę się kapać za tydzień zelowe plastry na blizne mam naklejac i zacząć masaz kolejna wzyta za miesiąc. Ciężko mi robić codzienne czynności umyje czasem naczynia ale mdleja szybko ręce kąpie się 2x dłużej. w wczoraj odkurzylam pokój ale tak lekko polizalam go trochę bo ręce bolaly i pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nattka, jakie masz wymiary ze wybrali Ci 350 ml? ja cały czas sie boje ze bedą za małe :( zizu ja tez mam 164 i wazę 52kg chociaż doktor powiedział ze nie mozliwe ze aż tyle bo wyglądam na mniej, ale cały czas sie boje :( nie chce pózniej zalowac i poprawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
A jakie masz teraz? Nie sugerujcie sie tylko swoja waga. Oczywiscie to jest istotne, ale nie tylko. Ja swoje mialam malutkie b a po zabiegu mam duze d. Chirurg zaproponowala mi 280 ml Lub 350. Wybralam wieksze oczywiscie i jak na razie jestem zadowolona bo sa spore. Sa co prawda jeszcze nabrzmiale i opuchniete ale widze ze bedzie ok. Dzis nocka minela dobrze, raz sie tylko obudzialam nie az tak obolala jak dotychczas ;) Jestem coraz bardziej szczesliwa, juz nie moge doczekac sie 100% sprawnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam małe B, a gdzie robiłaś? w takim razie chyba przejdę sie do jeszcze jednego chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Ja robilam w Medical Esthetic u dr Grazyny Nasinskiej-Jurek w Warszawie. Jak zlokalizuje centymetr to podam dokladne wymiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski, mozecie mi powiedzieć cos na temat dr J.K z kliniki pod Poznaniem/Swarzędz? chce powiekszyc piersi i chyba jednak zrezygnuje z M.Ch z Warszawy, bo boje sie że implanty są za małe :( Pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolasinski jest super lekarzem ale jeśli uzna ze jesteś za wąska tez nie włoży ci większych implantów. Mnie nie chciał włożyć. On ma za dobrą opinię i jego klinika działa na bardzo wysokim poziomie aby wypuścić z kliniki brzydkie piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny używalyscie przed operacja jakiś specjalnych kremów, żeby zapobiec powstawaniu rozstępów? Dbalyscie w jakiś szczególny sposób o skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
Oliwka najlepsza powiedziała chirurg Kolenda ze Swarzędza z Kolasinskich bo i ja tam miałam - Ania jak piszesz to juz wiem ze to Ty bo na temat o Kolasinskim i o pieknych piersiach hi hi tak to prawda piersi wychodzą piękne Obsluga super jak ktoś rano jest to dostanie mega tanią kolacje ale dziewczyny jakie śniadanie jest bogate to cho cho. I nie jedzie więcej jeśli czujecie mdłości bo będziecie zwraca ć. Ania co sobie przypomne to się śmieje hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co głodna byłam hihi :-P i przecholowalam po lekach z jedzeniem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Hej dziewczyny 02,03 mam konsultację u dr.Jerzego Jankau w Sopocie ,mam pytanie o co pytać na pierwszej wizycie czy spisać sobie pytania boję się że wejdę i ogarnie mnie stres i nic nie będę pamiętać z wizyty :(...Panikuję co ;) Miała któraś u niego operację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnij Jankaua aby zaproponował Ci na 1 konsultacji rozmiar i kształt implantu po wcześniejszym pomierzeniu.Mi powiedział ze zaproponuje rozmiar na 2 konsultacji jeśli zdecyduje się na op.u niego..a ja nie byłam pewna że chce u niego wiec na 2 konsultacji nie zjawiłam się...nie lubię takich deklaracji zwłaszcza gdy 1 z czynników decydujących o wyborze lekarze jest rozmiar zaproponowanego implantu...wybrałam innego chirurga z Trójmiasta i jestem b.zadowolona obecnie 3 tyg po op.Ciśnij go o dobór implantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Mogę wiedzieć u kogo robiłaś operację może też go brałam pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u dr. Muraszko-Kuźmy w Clinice Medice w Gdyni.Jest świetnym fachowcem, dobrze dobiera rozmiary i dba o zminimalizowanie ewentualnych powikłań...Zrobił mi piękne cycki z totalnego zera...jestem zadowolona..W Clinice super warunki,jakby co podaj maila,mogę Ci opowiedzieć szczegóły...ale warto mieć rozeznanie tez u innych lekarzy...chociażby dla porównania proponowanego rozmiaru bo ceny są podobne...Ja byłam u 3 chirurgów przed op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Dzięki za info ...jak masz czas to napisz beata061079@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
Dziewczyny zmieniamy zdanie co do olivki bo zaczelam smarowac skore naturalnym masłem shea i jest lepsze niż oliwka bo nie tłuści ubrań a skora jest natłuszczona i nawilzona nawet na drugi dzień i nie pozostawia tłustego filmu co olivka polecam masło schea od FitComfort nawet sa zapachowe idealne dla dorosłych jak i dzieci bez sztucznych dodatków tylko naturalne składniki i sprawdzone bo jak się przechowuje w pomieszczeniu powyżej 25' jełczeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAME przyjmujesz jeszcze morfinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć bo oliwka mi nie pasowała bo taka tłusta!!! a masło shea jest rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×