Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość beata790610
Dziękuje wszystkim za te słowa ,aż mi łezka poleciała i już się nie cofnę ,jutro pierwsza wizyta u dr.Jankau a za dwa tyg. u Muraszko i wtedy podejmę decyzję u którego zrobić :)Mam nadzieję że w maju dołączę do grona cycatych ;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
A u mnie operacja......za 4 dni aaaaaaa w koncu się doczekałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka i tak trzymać,super że się zdecydowalas,nie będziesz żałować.Lilka a Ty za 4ty dni będziesz kolejną szczęściarą,czekamy na relacje.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
Juz nie dlugo moje stare staniki ida do smieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
Robie w lodzi w pulsmedzie. 325 ml okragle eurosilicony . Jitro jade na morfologie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Wyc
Hej dziewczyny, trochę może offtopic ale zdecyodwałam się zaryzykować bo może coś pomożecie- znacie może jakąś kanclelarię prawną w Warszawie, zajmujacą sie dochodzeniem odszkodowania w związku z późniejszymi problemami z implantami? Koleżanka ma taki problem (wszytsko jej wadliwe implanty) i szuka kogoś kto mógłby się tym zająć. Wiecie moze coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Wyc
Hej dziewczyny, trochę może offtopic ale zdecyodwałam się zaryzykować bo może coś pomożecie- znacie może jakąś kanclelarię prawną w Warszawie, zajmujacą sie dochodzeniem odszkodowania w związku z późniejszymi problemami z implantami? Koleżanka ma taki problem (wszytsko jej wadliwe implanty) i szuka kogoś kto mógłby się tym zająć. Wiecie moze coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy wadliwe implanty, żeby zacząć coś więcej napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Niech sie dowie o gwarancji na implanty ( zalezy co sie z nimi dzieje) ale moze mozna cos zrobic z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Do Aga Wyc..napisz proszę o co chodzi z tymi wadliwymi ale na pocztę Mój adres email na str 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
byłam dzisiaj na ostatniej morfologi;) 04.03 na godz 15 mam się stawić w klinice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lilka ciezkie ale piekne chwile przed Toba ;) ja jestem 14 dzien po i jade wlasnie na zdjecie szwów. Jestem mega zadowolona z efektow, wyszlo tak jak wlasnie chcialam ;) kazdej, ktora zastanawia sie nad upiekszeniem swoich biuscikow mowie bezapelacyjnie TAK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
A jak jest z tym pasem stabilizujacym? Powiedzieli mi dzisiaj ze nie jest obligatoryjnie zakladany. Wy mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Jestem po konsultacji u Jankaua...:(niestety nie do końca tak sobie to wyobrażałam .On zakłada jakieś dreny ....nie powiedział jakie powinnam mieć implanty ,tylko tyle że jeśli wybiorę za małe to będzie (być może) potrzebna korekta położenia sutków :( Kurcze nie mam piersi do pasa ,fakt jest trochę skóry zero tłuszczu ale to małe B i myśle że wystarczy dobrać odpowiedni implant i będzie ok a to już on powinien zrobić ,doradzić .No nic czekam do 16,03 i kolejna wizyta u Muraszko może ten dr.mnie przekona do siebie :)liczę na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lilka ja dzis na konsultacji rozmawialam o tym Pasie. Moja pani doktor mi odradzila ale decyzja nalezala do mnie czy chce miec piersi nizej czy nie. Mi sie podobaja takie jak mam wiec nie bede nosic. On ma na celu obnizyc piersi jezeli po operacji zbyt mocno "stercza do gory". ja mam implanty anatomiczne wiec moze dlatego wygladaja one bardziej naturalnNie i Pas byl zbedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Beatka Lekarz musi Cie do siebie przekonac(oczywiscie nic na sile). Ja umowilam sie na jedna i to byla moja ostatnia konsultacja . Moj lekarz zaspokoil moje wszystkie obawy, opowiedzial i odpowiedzial mi na wszystkie moje pytania. Bylam w pelni usatysfakcjonowana rozmowa i od razu sie zdecydowalam. Po 2 tygodniavh mialam juz operacje. Dreny maja na celu odprowadzenie zbednych plynow w miejscu cięcia, to normalna procedura i wyjnowane sa po nocy spedzonej w klinice. Co do doboru wielkosci implantow to az dziwne ze Ci nie doradzil. Ja rowniez mialam swoje male B i wielkosc jaka wybralam to 350ml. lekarz koniecznie Ci musi podpowiedziec wiec dobrze ze umowilas sie do kolejnego, trzymam kciuki by bylo wszystko z nim dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie dziewczyny ze od drenow juz się odchodzi coraz więcej nowoczesnych klinik zamyka na sucho bez drenow, podobno szybciej się goi jest mniej zbędnych blizn i nie dochodzi do infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula33
Czesc Dziewczyny! Zastanawiam sie nad powiekszeniem piersi. Dzisiaj bylam na pierwszym spotkaniu u chirurga (kobiety) Zaproponowala mi implantaty okragle 340 lub 360 ml. Wieksze mi odradzala,bo beda za duze itd. Dodam,ze teraz mam rozmiar male B. Troche sie obawiam czy nie beda za male bo jestem dosc wysoka 174cm i waze 70kg.Czy ktos z was kto jest po operacji moze sie wypowiedziec? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam to rozumieć- tam gdzie zakładają dreny należy te firmy omijać szerokim łukiem bo są do tyłu za wiedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
O rany jutro o tej porze bede juz na stole......juz mnie sciska z wrazenia...boje sie piereszej doby po zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 177 cm, i wkładki anatomiczne 300.Są w sam raz...ale wszytsko zalezy od twojej anatomii..jeśli jestes drobna, szczupla, masz waska klatke piersiowa powinny być ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lula33 jesteś w stanie powiedzieć mi czy masz duzo swojego gruczołu piersiowego? Ja przy wzroście 168 i wadze 59 kg mam 350 ml. swoje miałam małe B, ale moj gruczoł był dość spory i optycznie (tak mi powiedziano w klinice) wydają się implanty większe niz 350 ml. Mi zaproponowano albo 280 albo 350, wybrałam te większe. Dobry Chirurg z reguły powinien dobrać trafną wielkość do figury kobiety. Moja Pani od razu jak mnie zobaczyła zaproponowała te dwie objętości, oczywiście wcześniej pytała jaki rozmiar bym chciała mieć, ale ecyzja nalezy tylko i wyłącznie do Ciebie więc ostatecznie Ty musisz zadecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lipka trzymam kciuki. Daj znać jak juz będziesz po. Ale ci zazdroszczę ze jesteś tak blisko celu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Lula 33 W dzisiejszych czasach dobra klinika a głównie lekarz powinien i ja tak miałam 14 stycznia zabieg powiększania kończyć bez żadnych drenów -zamykana na suchoOwszem jest to więcej pracy dla lekarza i musi mieć dobry sprzęt w klinice Jeśli chodzi o pas stabilizacyjny to wystarczy zwykły szeroki szpitalny bandaż i ja miałam go 5 dni niektóre dziewczyny 8 dni. Nie wiem jak okrągłe bo ja mam anatomiczne mentor CPG323 345CC wyszły super naturalne Jestem mega zadowolona bo są akurat. Dobór zależy od sylwetki no i muszą Ci się zmieścić w klatce piersiowej bo niestety ale te środkowe mięśnie przy mostku ograniczają wielkość implantu.Lekarz powinien dobrać a do operacji to Ty musisz być pewna rozmiaru a nie poprawiać. Ja pisałam na str 18,19 do 21 to możesz poczytać bo ja mam to za sobą .Jest też mój adres poczty jeśli chcesz o coś zapytać. Dużo dziewczyn dzwoniŁo lub ja do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boziuniu to ja trafiłam na papraka bo mi założył dreny . Co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Gościu to nie jest nowość że bez drenów-to po pierwsze. Jesteś bardziej narażona na infekcje , dłużej się goi Zamykanie ma sucho to nie ma żadnych wycieków tylko lekarz ma więcej pracy i musi się bardziej przyłożyć. Najprościej założyć dren niech ścieka przez dobę lub dwie ...a jeśli nie ścieknie do końca? odpowiedź sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to zwariuję . Co mam robić dreny miałam wczoraj wyciągnięte . Jak sobie pomóc PORADZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popadajcie w panikę napewno lekarz stara się tak założyć i zdjąć dreny żeby było ok. Chodzi o to ze dziewczyny które są przed wyborem kliniki zwróciły na to uwagę ze zamyka się teraz już na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula33
Do Nattkki i Sofia! Mi Pani doktor doradzila okragle implantaty aby wypelnic gorna czesc piersi.Proteza pod miesien.Czy to prawda,ze jesli umieszcaja pod miesien to piersi beda troszkr mniejsze? Jestem normalnej postury,rozmair nosze 38. Dodam ,ze pod biustem mam 80cm wiec taka drobna nie jestem. Powiedzialam,ze jesli zdecyduje sie u niej na zabieg to chce jeszcze porozmawic o wielkosci.Myslalam o 375-400cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×