Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Do Listek1987 Dziękuje Ci za odpowiedz. Powiem Ci, ze jak porównuje zdjęcia moich piersi sprzed tygodnia z ich aktualnym stanem to dopiero widzę różnice. Rzeczywiście z czasem jest lepiej. Czy Tobie lekarz rowniez zalecił masowanie 2x dziennie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek 1987
Nie zalecił mi masowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajda2015
Witajcie. Chcialabym powiekszyc piersi w Szczecinie , czy mozecie mi polecic dobra klinike, dobrego lekarza... Moze macie juz za soba taki zabieg i moglybyscie podzielic sie wrazeniami,opinia,zdjeciami? Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie odnośnie dr Stańczyka. Czy któraś z Was robiła zabieg u niego? Polecacie? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulsmed  Łódź
No moje Panie ja juz mam pierwsze badania za sobą, a zabieg 4.03 i juz to po malu do mnie dociera. Strasz w połaczeniu z radościa....hmmm dziwne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość18 też uważała że ma za małe i niekształtne piersi.Jak opublikowała zdjecie to okazało się że tak naprawdę są śliczne i mają bardzo ładny kształt.Powiększanie piersi to jest ryzyko powikłań i poza tym nie jest to operacja na całe życie więc warto się zastanowić czy naprawdę warto ponosić tak duże ryzyko.Poza tym lekarz wam o tym nie powie że wiekszość implantów po około 10-15 latach trzeba wymienić na nowe.To dla nich jest dobry biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś chodząc od kilku lat na saunę jeszcze nigdy nie zauważyłem,żeby któraś z kobiet miała nieładne piersi.Chyba że do sauny przychodzą tylko kobiety z ślicznymi piersiami lub może sauna tak działa na piersi że stają się kształtne i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...albo kobieta która jest totalnie płaska..jestem tego żywym przykładem..dlatego oczekuje na termin op.żeby to zmienić i bez wstydu chodzić wszędzie tam gdzie mam ochotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka...mam pytanie do kobiet po operacji ktore mialy szwy rozpuszczalne...?! otoz jestem 2,5 tygodnia po operacji powiekszenia piersi gdzie lekarz zastosowal szwy rozpuszczalne,wszystko powoli ladnie sie juz goi po za jednym malutkim miejscem przy poczatku naciecia, dzisaj zobaczylam ze z jednego miejsca okolo 3mm wydobywa sie troche ropy z krwia nie jest tego duzo ale troche sie przestraszylam,dodam jeszcze ze te miejsce mnie nie boli czy ktoras z was miala cos takiego ? czy musze zaczac sie martwic ??? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze takiej nie spotkałem zeby miała nieładne piersi jakieś małe czy jakieś workowate piersi,lub jakieś obwisłe.Przecież choć jedną kobietę z brzydkimi piersiami bym spotkał przez te kilka lat saunowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowieku przestan piepszyc na temat piersi. Nie masz o tym pojecia to po ci sie wypowiadasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlaaaaa999
mam pytanie do kobiet które powiększały piersi u dr Potockiego, jak długo po konsultacji czekałyście na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam rozpuszczalne szwy, ale nic takiego się nie działo. Zadzwoń do swojego lekarza. Wydaje mi się, że po takim czasie, już nie powinno tak być. Lepiej sprawdzić, niż sie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam cos takiego, ze saczyla mi sie ropa z rany pod piersia przez 2 dni, ale tak tylko troszeczke. Nic z tym nie robilam, przykladalam tylko gaze i na to pancerniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati 29
Hej mam pytanie czy znacie doktora Janusza dresse łyko czy któraś z was byla operowana przez niego jakie macie odczucia dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały jest . Nic nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie piersi w u dr Murawskiego. Od operacji mija już 6 miesięcy, wszystko jest dobrze, szybko doszłam do siebie. Powiększałam tłuszczem własnym, efekt niezły, wyglądają naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alsida
Wybieram się na zabieg do dr Anny Olender, jestem z Katowic, a w okolicach Śląska, na południu, to chyba najlepszy specjalista, także jestem spokojna. Jestem już po konsultacji, jestem bardzo zadowolona. Mam tylko pytanie, jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu? Kiedy będę mogła wrócić do pracy? (nie pracuję fizycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zen09
Do Alsida: Śledzę te forum od 9 tygodni, czyli od operacji. Doszłam do wniosku, ze Jeśli chcesz naprawde profesjonalnej odpowiedzi lub jesli chcesz znalesc odpowiedzi na KAZDE pytanie wejdz na estheticon.pl. Ja tez zamiescilam tam kilka tematow i na KAZDE znalazlam odpowiedz od lekarzy chirurgow plastycznych. Wiele tematow juz tam istnieje i JESTEM PRZEKONANA , ze kazda z Was tam uzyska wyczerpujace odpowiedzi na swoje zagadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany rany ja jestem juz po usg piersi, to już niedługo. Już nie mogę sie doczekać chociaż troszke zaczynam panikować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ile zwolnienia dostałyście ? i ile dochodziłyscie do siebie? Mam tak duże wątpliwości a z drugiej strony tak bardzo chciałabym iść pod nóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zen09
Skoro masz watpliwoscie nie idz pod noz, zostaw to na czas gdy bedziesz madra, odwazna i rozsadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ykazdy indywidualnie dochodzi do siebie. Ja 2 dni w sumie wspominam jako najcięższe ale nie było złe. Tabletki dzilaja cuda. Od 4 dnia byłam w 100% samodzielna. Samochód po 6 dniach, tabletki tez odstawiłam po 6 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy implanty są wyczuwane przy dotyku piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że tak Co byś chciała czuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jakie były zalecenia przed operacją? Np. nie wolno pić alkoholu, brać leków itp itd? A tuż po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się udało naturalnie
Chciałabym się podzielić moją historią, być może kogoś zainspiruje do odważnej zmiany. Mam 28 lat, 167 cm wzrostu i 52 kg wagi i od zawsze mały i w dodatku niezbyt kształtny biust, marzeniem były zawsze piersi typu Eva Longoria, ale bałam się ingerencji chirurga, znieczuleń operacji itp. Zresztą odstraszała mnie myśl, że miałabym w sobie nosić kawałki silikonu, które w dodatku nie wyglądają naturalnie (i w dodatku ta cena). Przeczytałam lipotransferze i po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się na bezinwazyjny zabieg w Lipoline w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona, efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, kupowanie bielizny wreszcie stało się przyjemnością, nie wstydzę się już rozebrać przed swoim mężem. Efekt lipoline jest dla wszystkich kobiet, które rozważają zabieg powiększania, ujędrniania albo po prostu korekcji piersi i jednocześnie zrzucenia kilku kg "tu i ówdzie" w moim przypadku zniknęły boczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się udało naturalnie
Chciałam jeszcze dodać, że silikony i operacyjne powiększanie piersi to już w Stanach i Wielkich Brytanii przeżytek, tylko u nas robi się na potęgę tego typu zabiegi, które zresztą nie są bezpieczne dla naszego organizmu i zarezerwowane dla kobiet nie mających innych mozliwosci. Lipotransfer to naturalnie powiększony i kształtny biust wypełniony naszą tkanką tłuszczową. Calosc goi się kilkukrotnie szybciej, nie istnieje też ryzyko, że organizm odrzuci obce ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie zgodze się z Tobą, jak bylam na konsulatcji lekarz patrzył czy mam na sobie chociaż trochę tkanki, niestety od dziecinstwa jestem związana ze sportem wiec tłuszczu zero. Implanty są na drugim miejscu, i są dla osob takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was miała powiększane piersi u dr.Jerzego Jankau z Gdańska ?Czy polecacie kogoś z trójmiasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×