Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość dispcontfirgers1975pcrnj
czesc wam.ja będę miała operacje za miesiąc u dr.Kolasińskiego.moja kolerzanka i kolega korzystali z jego usług i są bardzo zadowoleni.jak będę po operacji to napisze jak się spisali. Jasne http://isthat.info/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak byłam na wizycie kontrolnej to od 1 marca do czerwca całość czyli operacja , implanty , doba pobytu i biustonosz 8900 PLN u dr W..Z tym tylko , że implanty okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
gość 20.21 w jakim mieście taka cena za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
gość 20.21 w jakim mieście taka cena za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny robiłyście przed zabiegiem EKG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do- Basikk79.Jak ja robiłam to nie było takiej ceny a teraz właśnie będąc na kontroli tydzień po zabiegu patrzę oferta 8900 PLN w Warszawie od 1 marca do czerwca tylko ,że implanty okrągłe.Jeśli chcesz to napisz na pocztę jest podana w mojej wypowiedzi na str 17 i powiem Ci gdzie.EKG osoby po 40 roku życia.Ja robiłam takie-Grupa krwi i Rh,morfologia pełna,APTT ,INR,elektrolity -sód i potas,cukier,HBS-przeciwciała i antygen,HCV-przeciwciała,mocz-bad ogólne,kreatynina i mocznik,RTG,EKG z opisem i USG piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to ja mam dużo mniej badań, teraz robiłam usg piersi, grupe krwi, przeciwciała HBS a tydzień przed zabiegiem muszę zrobić morfologię, APTT, INR, Elektrolity i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. 19 stycznia spelnilam swoje marzenie jestem po zabiegu powiekszenia piersi wkładki okragle mentor 375cc wysoki profil. powiem jedno załuje ze tyle lat zastanawiałam sie nad zabiegiem. wczoraj byłam na zdjeciu szwów i w koncu chce mi sie patrzec w lustro jak sie rozbieram zamiast wiszacych worków w rozmiarze A po karmieniu dwójki dzieci (16 i 7 lat maja dzieci ] Ja juz tez dojrzala kobieta 38 stuknie , mam w koncu cycki . bol był w 3-4 dniu najgorszy ale ibuprom max robi swoje . pozdrawiam wszystkie płaskie przed zabiegiem warto dziewczyny i nie bojcie sie . a pajac ktory mowi o malych jedrnych i ze po co robic piersi jak by zobaczył fajne stojace i duze to by zmienił zdanie zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę kobietą które są już po zabiegu, ja mam za miesiąc, niby szybko zleci ale dla mnie to kawał czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam dluga przerwe miedzy konsultacja a zabiegiem ok 4 miesiace ze wzgledu na prace i juz nie moglam sie doczekac zleci szybciutko koncowka najgorsza bo strach miesza sie z radoscia ale naprawde warto. Dzis wywalilam wszystkie staniki push up bo w chwili obecnej nawet sutek nie zakrywaja i te wszystkie stroje kapielowe gdzie nawalone bylo full gabek , ktore i tak nic nie dawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacafindtua1977tnhcb
Czesc Dziewczyny! Bardzo Was prosze o pomoc. Mam 69cm pod i 75 w biuscie(takze nie mam sie czym specjanie pochwaic.) W lipcu bede miala operacje u dr.M.Pastucha. Bardzo bym chciala uzyskac rozmiar C.Pastucha zaproponowal mi implanty anatomiczne(pod miesien) 410 MX 325cc. Prosze powiedzcie mi czy osiagne po operacji rozmiar C? A jesli nie o na co moge liczyc? Jasne http://u.airabruzzo.org/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Witajcie wybieram się na operację powiększenia biustu tylko nie wiem którego lekarza wybrać zastanawiam się nad Osuchem i Chęcińskim którego byście dziewczyny poleciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Osuch i Charaziński który do powiększenia biustu lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja też wywale wszystkie stare staniki ;) troszkę się jednak boję ale trudno, damy rade !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione u dr Osucha, przemily lekarz i zna sie na rzeczy. Wystrój kliniki słaby i mozenodstraszac trochę, ale za to personel to istne anioły!!! Z tego co miałam (były fatalne) zrobił mega cyc 8-) Tylko teraz dochodze do wniosku, ze mogłam wybrać większe, poniewaz po zejsciu opuchlizny znacznie zmalaly. Wyglądają bardzo naturalnie a jestem 2 miesiące po powiększeniu z plastyka. Z czystym sumieniem polecam :) P.S. Wybierzcie dobrze rozmiar, lepiej większe niż mniejsze eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam zabieg za dwa tygodnie w klinice Kolasiński w Swarzedzu koło poznania mam małe B po karmieniu 2 chłopaków są dla mnie male ale jęrne i dr Kolenda wybrała dla mnie 250 C i 300 C bo piersi mam asymetryczne o 7 mm niby nic a na zdjęciu tzn symulacji VECTRA widać ze różnica jest, po zabiegu mam mieć pełne C tyle że bedą jak naturalne . Jedna pierś bedzie ciut większą o 2 mm powiedzcie czy któraś z was miała taki przypadek i czy widać różnicę ? implanty mantor okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOZNA NORMALNIE SIĘ UMYĆ? BEZ MOCZENIA PIERSI OCZYWIŚCIE BO BEDĄ ZAMKNIĘTE W STANIKU? JA PŁACĘ 13200 A Z BADANIAMI TO 13500TYS i mam być dobę. Mi pani doktor powiedziała ze bede musiała wykonywać specjalny masaż piersi codziennie do końca zycia ale nie wiem na ile to skomplikowane a to po to żeby torebka nie stwardniała. kazali wziąć odzierz rozpinaną z przodu zeby potem nie podnosić rąk do góry powiedzcie długo trwa taki stan inwalidztwa? bo moj mąż bierze 2 tygodnie opieki czy to wystarczy żebym siadła za kółko? a co z myciem głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
do BlaBlaTa a długo czekałaś od konsultacji na operacje i napisz ile kosztowała Cię operacja>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlaBlaTa
Nie wiem jak jest teraz z dostępnością terminów. Od konsultacji do operacji minęły 4 miesiące, ale specjalnie ustalalam termin by miec wolne w pracy... Najlepiej zadzwonic do kliniki i sie rozeznać w temacie... Lasermed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
pewnie stare staniki po operacji idą w zapomnienie!!! chociaż ja jeden chce zachować na pamiątkę płaskiej deski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
Ja mam operację u dr.Osucha 9 lutego,za półtora tygodnia i wiem że dobrze wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz chce ten 4 marzec i mieć to za sobą a nie ciągle o tym myśleć, troche sie boję tych pierwszych dni popoperacji bo jestem bardzo energiczną osobą i zastanawiam się jak usiedze spokojnie na tyłku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fame 11 a jak w staniku chcesz sie umyc? Prysznic wspomagasz gąbką i normalnie na q0 minut sciagasz stanik .... ja tak przynajmniej robilam. Przeciez trzeba sie umyc ...... wiadomo, ze nie mozna zamoczyc opatrunkow na szwach . Ja pierwszy raz weszlam do wanny bez wody i maz mnie myl gabka. Inaczej nie dasz rady, gwarantuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przemywałam górę chusteczkami nawilżającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
No ja właśnie myslalam o takim przemywaniu gabką czy tymi husteczkami bo dr. mówiła ze nie będę mogła go zdejmować i dziekuje kobietki za odpowiedź. Rany 12 luty niebawem ja się boje strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo tego chce przeraża mnie fakt ze będą takie różnice w implancie az 50 ml i myślę sobie bo jak tak czytalam ze inne dziewczyny miały implanty 260 280 ml dlaczego dla mnie takiego nie wybraly , ale tego już się nie dowiem. Modle się żeby różnica nie była widoczna. Na dodatek w większej piersi mam niewielkie torbiele które miałam nadzieje ze usuną przy okazji zabiegu a jeśli tak to czy wtedy nie będą się mocno róznily no nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×