Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Na takie pytania mysle ze moga udzielic ci na www.estheticon.pl, ja tam jestem stala bywalczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAME jeśli nie jesteś pewna to kontaktUJ się z lekarzem natychmiast Płacisz i wymagasz Mając termin operacji powinien Ci lekarz wszystko WYJAŚNIĆ To jest poważna decyzja i musisz być pewna jakie implanty Ja po pierwszej wizycie nie byłam pewna to byłam jeszcze 2 razy-lekarz mnie mierzył i przymierzał różne implanty znając moje oczekiwania ale tylko takie które mieściły się w mojej klatce piersiowej przy mojej konkretnej budowie ciała Mam D też miałam niewielką różnicę ale jest superJeśli chodzi o operację to nie musisz się bać Zasypiamy i budzimy się z pięknym biustem Pomyśl , że lekarz się stara i anastezjolog też i nie chcą mieć problemów. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówcą - jeżeli coś nie pasuje to nie ma co ryzykować że się będzie cały czas niezadowolonym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwonilam do kliniki i mowilam ze mam wątpliwości czy to aby nie bedzie za duza różnica a pani która robiła symulacje komputerowa Vectra powiedziała ze roznica bedzie tylko 2 mm z każdej strony piersi tej mniejszej, czyli moja mniejsza dotychczas pierś o 7mm ma być teraz większa o 2 mm, powiedziała mi także ze przy implantach okrągłych i moich parametrach klatki nie ma za dużego wyboru w rozmiarach bo korekty dokonuje się co do 1mm tylko implantami anatomicznymi za co musiała bym do płacić 3 tysiące a nie koniecznie konsystencja takiego implantu mi odpowiadała, wole okrągłe i miękkie. Jeszcze jedno , na symulacji Vectra nie widać żeby pierś się różniła a ta kobieta od pomiarów zapewniła mnie ze efekt końcowy będzie różnił się tylko 1% od tęgo co mi pokazala ale jak przymierza lam te implanty w staniku który mi dala to wydawał mi się dużo wiekszy no i juz wtedy zdecydować jakie implanty i czy mi odpowiadają. Trochę czulam presję i zawstydzenie kiedy tak patrzyli na mnie z implantem w staniku , to było cos dla mnie dziwnego albo nowego i nie do końca potrafilam ocenić czy to jest ok jednak myślę ze skoro chirurg zapewniła mnie ze to są najlepsze jakie mogła mi dobrac to chyba nie mam wyboru. Pytanie do koleżanki która ma różnice w piersiach, może ile mm różnicy masz? I czy to widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialyscie jakieś siniaki? Jak długo? I czym są spowodowane? jak radzilyscie sobie ze wstawaniem?dlaczego tak ciężki się wstaje? Ja miałam kiedyś operacje na pęcherzyk żółciowy i bardzo mnie bolal brzuch i zanim się wyprostowalam minęły 2 tygodnie, w tym czasie wygladalam jak neandertalczyk :)dostalyscie jakieś antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy o mnie Ci chodzi, ale ja mam dosyć dużą różnice, nie wiem dokładnie ile ale lekarz mi proponował 300 i 325ml, lewa piers mimo rozmiaru wiekszego A (jesli mozna to tak nazwac) jest nawet ładna z kształtu, ale prawa to jest masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przemywałam się po 3 do 5 doby chusteczkami odświeżającymi a potem zdejmujesz staniczek i lekki prysznic. Jeśli chodzi o różnicę to zawsze miałam lewą pierś większą odrobinę. Jak mi wyrównał lekarz to byly w jednym przypadku mniejsze a w drugim przymierzeniu większe niż mam obecnie. Ponieważ maksymalnie chciałam D pozostałam przy jednakowym rozmiarze implantów i teraz wiem że dobrze wybrałam bo są bardzo naturalne a tę niewielką różnicę i tak zniwelowało wypełnienie implant em bo są pięknie podniesione. Jeśli chodzi o wstawanie to jest super sposób i powinni wam go pokazać po operacji. Przyciąga zgiętą w kolanie nogę , łapiesz obiema rękoma i ciągnąc nogą unosisz górę-najwygodniej i nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na początku jest podobno ten dyskomfort że prawie nic nie robisz:) no a blizn nie powinno się moczyć na poczatku....:) ja sie boję spania na plecach -nie umiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy organizm jest inny jest dyskomfort napewno. Lepiej ograniczyć ruchy rąk bo ja dobrze się czułam i przegięłam i później mnie bolalo ale bez przesady. Teraz ten biust wynagradza wszystko :-) Ja po 4 dobach miałam zdjęty opatrunek a szwy rozpuszczalne i normalnie się myłam po 5 dobie bez zbytniego moczenia tylko prysznic. Blizn pod biustem nie widać a są takie ok.3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o spanie to 6 tygodni tylko na plecach :-) ja z kolei pomimo że nie lubię to wyżej pod głową miałam poduszki i tak z tydzień POWODZENIA DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem juz nastawiona na bol....przynajmniej będę czuć że są ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiaaa1202
hej dziewczyny :) Ja również zdecydowałam się na operację. Mam termin na 26 marca, Wrocław. Postawiłam na metodę wszczepienia implantu pod gruczoł, szczerze powiedziawszy z obawy przed ogromnym bólem wiązącym sie z metodą podmięsniową. Pozatym chcę rozmiar D, więc nawet nie wyobrażam sobie, żebym miała tak duży implant mieć nagle pod mieśniem. Jest to pierwsza w zyciu operacja i strasznie się boje. Wybłagałam lekarza o znieczulenie nasiękowe+płytka sedację dożylną. Ale jestem tak spanikowana, ze już nawet się boję samej sedacji. Miał ktos kiedykolwiek taka formę zmieczulenia?:) Juz nie mówię o operacji piersi, ale ogólnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod gruczołem?? tak się robi jeszcze?? ja będę miała narkozę drugi raz w życiu, za pierwszym razem czułam się bardzo dobrze więc mam nadzieję że teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl sobie pod gruczoł bo każde implanty pod gruczoł mogą się zawsze przekręcić i są mniej stabilne.Zabieg krótszy i mniej bolesny ale to jest właśnie minusem ten brak stabilności.To samo jeśli chodzi o rodzaj znieczulenia.Ja przeszłam troszkę zabiegów w swoim życiu i wiem ,że najlepsza do tego typu operacji jest narkoza czyli ogólne.Kiedy można to sami proponują inny rodzaj znieczulenia.Ja też chciałam inne ale po rozmowie z anestezjologiem jednak dobrze,że posłuchałam lekarza.Trzymam kciuki u mnie już 3 tydz po i zaraz można zacząć normalne życie.Piersi super już odpuchły i jest upragnione D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeboffka
no ale mi się wydaje ze operacja biustu w znieczuleniu miejscowym chyba nie wchodzi w rachubę :) tylko narkoza!:) jakoś sobie tego nie wyobrażam inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeboffka masz 200 % racji. Jestem po i tymbardziej nie widzę innego rodzaju znieczulenia niż ogólne przy tego typu operacjach :-) i dobrze jak zamykają na sucho nie ma drenów ..inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie znieczulenie ogólne. Bo się nie wie co i jak najpierw dobranoc a potem dziendobry i sie odpoczywa. Ja miałam operacje na pęcherzyk żółciowy ti miałam ogólne i czulam się dobrze a stan po zależy juz od anestezjologa i organizmu. Moim zdaniem to doba po takiej operacji to trochę malo jak na pobyt w klinice, powinno być do 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 6 dni zabieg a ja dziś zlapalam katar ciekawe czy będę mogła mieć zrobione cycusie. Juz pisalam do kliniki jutro powinni odpisać do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 4 marca, 3 mam kciuki żeby wszystko się udało i nie bolało, jak będziesz po to koniecznie napisz wrażenia. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja już jutro mam operację i szczerze mówiąc zaczęłam się bać,wiem że będzie dobrze ale stres jest i to nie mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutlana
Skoro i tak masz wydac duzo kasy, to moze najpeirw sprobowac lepiej http://powiekszaniepiersi.eii.com.pl/bust-booster-powiekszanie-piersi/ za mniej a moze sie uda. Niektorym kobietom powiekszaja sie trwale (na dlugi czas) o dwa rozmiary. Nie ma efektow ubocznych ani inwazji w cialo i niebezpiecznej dla zycia i zdrowia ingerencji chirurgicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>jutlana<< jeśli chce się mieć trwale krągłe piersi to uważam ze tylko protezy sylikonowe mogą to zagwarantować oczywiscie do czasu starzenia się naszej skory ale i tak dużo się nie zmienią bo trzyma je mięsień, a taki żel owszem może i ujedrni i podniesie szybko piersi ale nam chodzi o powiększenie ich czasem o 2 rozmiary czego ten krem nie uczyni a niektóre z nas pewnie nawet nie maja na co założyć stania wiec nie wiem komu potrzebny taki preparat, jednak jeśli nasze sylikony zaczną się marszczyc i opadać przemyslimy tę propozycje. Ale mamy na to sporo lat i tak nawet sobie myślę ssobie ze taki krem czy żel starczy na ok miesiąc to czy opłaca się tak bardzo? Potem znowu trzeba kupić wiec wole dac kasę i mieć cycki i się cieszyć sie jak dziecko pierwszego dnia po zabiegu :) jeśli sprubujesz tego preparatu to daj znać jakie są te efekty może wtedy dziewczyny przestaną mieć kompleksy a Ty będziesz mogła czuć ze zaoszczedzilas komuś bólu, ja mam zabieg w czwartek o 8:30 ale poczekam na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Do dziewczyny z rożnymi implantami<< Dlaczego Twoja druga piers to masakra? AZ tak się rożni? Czy to była ta mniejsza przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawa jest duz mniejsza i ma zupelnie inny ksztalt. Ja jestem przed operacja jeszcze.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutlana próbuj ile chcesz i licz na CUD bo nie spotkałam jeszcze kobiety , której rozmiar by się zwiększył. Korzystałam z tabletek i preparatu do smarowania i nic się nie zmieniło. Pisałam z dziewczynami, które też to zakupiły i nic. Więc to nie tylko u mnie nie było efektu czyli wyrzucanie pieniędzy w błoto.Jedynie kremy firmy Eveline przy codziennym smarowaniu minimalnie powiększają i bardzo ujędrniają piersi Jeśli zrobisz przerwę to po efekcie a wcale nie są tanie. Dziewczyny nie bójcie się bo ja już 3,5 tyg po zabiegu i niepotrzebnie zwlekałam bo jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już bym chciała być po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguś 80 skoro masz termin to robiłaś badania i jeśli wszystko jest ok. czyli wyniki w granicach normy to nie masz się czego bać Lekarze czuwają nad pacjentką i wiedzą co i jak podać. Robimy zabieg w prywatnych klinikach i płacimy więc mamy zapewnione komfortowe warunki .Pomyśl pozytywnie, że celem jest piękny i Twój biust. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
Pytanie do dziewczyn które miały juz operacje, tzn. 1. Czy można normalnie oddychać? 2. Jakie to uczucie odrazu po? rozbieranie? Czy sam ból? A może oba uczucia jednoczesnie? Miałam sen, ze juz było po zabiegu i zamiast zobaczyć efekt tzn nowe cycuszki poprosilam o lusterko bo miałam wrażenie ze makijaż mi się rozmazał he he. wariuje juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agus 80 co z tobą opowiadaj jak tylko dasz rade, powiedz jak było przed operacja jak cie przygotowali no i jakie uczucie po.mi zostały 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×