Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Lilka0602
U mnie 3 doba po zabiegu nie biore juz przeciwbólowych , wstaje już sama z łóżka, sama się myję i nawet włosy delikatnie przeczesze. Ja na zabieg szłam bardzo spokojna i myślałam o tym wszystkich pieknych stanikach i kostiumach i o tym że nie będę się na plaży już wstydzila rozebrać ;) Pierwsza doba to była masakra, najgorsze wstawanie na pierwsze siku i wymioty po narkozie, ja swoj bius widziałam od razu ponieważ stanik mi troche póznije założyli. Na razie piersi mam wysoko, we wtorek ide pas załozyć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Lilkka 0602 ..ale nawet jak dobrze się czujesz to nie przedobrzaj bo ja w 3 i 4 dobie czułam się super, nic mnie nie bolało i pozwoliłam sobie ndużo ruchu , zaczęłam wszystko robić a w 5 dobie tak mi nabrzmialy piersi i zaczęły boleć , że natychmiast do lekarza. Poprostu za dużo wysiłku po takiej operacji ale już jest super , jeszcze troszkę i do 14 kwietnia-ostatnia wizyta POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Cześć dziewczyny. Ale jesteście szczesciary. Ja wczoraj byłam na konsultacji i dr powiedział ze to jest problematyczne przypadek. Piersi jeszcze nie mam tak obwislych żeby zrobić plastyka ale też nie jędrne choć sporo jest gruczołu. Ogólnie to boi się podjąć zabiegu. I teraz nie wiem co robić. Czy wybrałam takiego specjalistę ze robi tylko tradycyjne powiększanie czy faktycznie mam taki biust. Wg mnie to widziałam gorsze w tv. Co radzicie? Miała któraś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
A gdzie byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
U Zielińskiego. Poszłam tam bo ma atrakcyjne ceny i opinie o nim nawet pozytywne. I na konsultacje nie czekałam tak długo jak do Pisery. Ale teraz się nad tym zastanawiam. Może taki specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulaula
Hej dziewczynki. Napiszcie mi proszę jakie mam zadać najważniejsze pytania podczac konsultacji, która już niebawem. Mieszkam za granica więc chyba mam bardziej utrudnione zadanie, np. czy będę musiała przez jakis czas op operacji przebywać w Polsce, czy będę mogła wrocic do domu. Moze macie podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a jak w łżku po operacji? Co na to wasi partnerzy? czuja ze sztuczne czy tez im sie podoba ze wyzywajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
idź jeszcze do Pisery, z moimi też miał sporo roboty tylko ze teraz idzie jakoś ma urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lilka a co masz na myśli ze miał sporo roboty? Jesteś młoda i na pewno nie masz takich zwisow jak ja. Jak będziesz na konsultacji to możesz go zapytać o cene zabiegu powiększenia z podniesieniem? Jestem podlamana ze samo włożenie implantu nie wystarczy bo wiąże się to z większą cena i bliznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Do Marzena. Idż do dobrego lekarza bo niektórym się nie chce włożyć więcej wysiłku i nastawieni są tylko na powiększanie. Moja koleżanka,która robiła tego samego dnia co ja miała olbrzymi problem bo wielkość,okropną asymetrię,brodawki jak przymierzał jej lekarz to uwierz mi,że nie widziałam czegoś takiego-dramat.Była u kilku innych na konsultacjach i też się nie podjęli i dała sobie spokój,oczywiście załamka całkowita.Jak poszła ze mną na konsultację ,lekarz obejrzał,zrobił zdjęcia,pomierzył wszystko,wyliczył,wyrysował , porozmawiał czego ona oczekuje?,jaki ma być rozmiar?i co on jej może zaproponować w jej przypadku i bez problemu się podjął.Uprzedził,że zabieg będzie dłuższy niż przy samym powiększaniu i wcale nie wziął więcej.Ma piękny biust jak małolata takie małe C ale ona jest bardzo szczupłą osobą i zlikwidowaną asymetrię.Powodzenia więc bo nie u wszystkich wystarczy tylko włożyć implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
Ja mialam duza asymetrie i mialam.piersi za wysoko. Roznica byla az 2.5 cm W wysokosci miedzy piersiami. A i tak oby dwie trzeba bylo w dol dac. Zastanawiam sie kiedy beda w miare naturalnie wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sofia dzięki za słowa otuchy. Chyba masz rację ze niektórzy idą na łatwiznę. Najlepiej zapakować implant i gotowe. A jak trzeba coś więcej to już nie chcą się podjąć. Tylko problem właśnie z wyborem dobrego lekarza. W Łodzi raczej nie ma dużego wyboru. A kogo polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenie z A na duże C
dzięki za odpowiedź :) no tak jak myślałam że to kwestia indywidualna. Jeżeli chodzi o dzieci to może za 3 lata może za 5 ...nie ma konkretnych planów co do dzieci ale raczej nie uśmiecha mi się żebym miała znowu operację...jeżeli byłyby bardziej obwisłe :) to nie problem gorzej jeżeli będą jakoś zniekształcone jakieś różne górki jak to gdzieś się naczytałam na forach :) o operacji powiększenia piersi marzę od 15 roku życia a dziś mam 26 lat :) to jest decyzja która we mnie rosła no i sianko też musiało urosnąć na koncie żebym mogła to zrobić :) ja nie mam żadnych wątpliwości co do tego czy powinnam to zrobić. Nie mogę się już doczekać :) co do konsultacji ...jakie pytania są ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Do Gość Marzena.Ponieważ akurat ja znam od innej strony kliniki ale w Warszawie.To pomimo,że jest dużo klinik to miałam bardzo zawężony krąg osób ,u których mogłam to zrobić i przede wszystkim bez strachu iść na operację. Pisałam o tym wcześniej co prawda bez nicku a póżniej dla ułatwienia dodałam ale gdzieś od 18 strony.Jeśli chcesz o coś zapytać to proszę szz62@tlen.pl.Dzwoniło do mnie dużo dziewczyn bo na poczcie wymieniłyśmy się nr. telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Do Lilka0602.Najgorsze masz za sobą bo tak naprawdę to ta operacja ,podpisywanie zgody i te wszystkie ceregiele powodowały niepokój u Nas przynajmniej u mnie a ja też nie jestem młoda i po kilku różnych medycznych przygodach.Wiem jak to jest po długo trwającej operacji 8 godzin,5,5 godziny o tych krótszych nie wspominam.Dlatego też mam większą świadomość tego co może się wydarzyć bo urologiczną ,implanty zębowe bo musiałam usunąć dwa ostanie ząbki i te drobniejsze zabiegi mam za sobą.Ale i tak zawsze z nastawieniem ,że musi być DOBRZE czasami lekarz w to nie wierzył,że się uda (IMPLANTY ZĘBOWE).I powiem tyle ,że było WARTO powiększyć biust i nie słuchajcie tych zawistników.LILKA ja jestem już po 7 tyg. i 3 dni- zleciało z prędkością światła bo piszę z Wami od operacji.Moje gumisie już fajnie zmiękły i naprawdę nie widać ,że silikony przy mojej sylwetce i anatomicznych implantach.I u Was też będzie dobrze.I powiem Ci tylko ,że ta moja koleżanka to różnicę w położeniu brodawek miała olbrzymią i jeśli chodzi o położenie od środka i jeśli chodzi o wysokość brodawek.Nasz p. doktor robi biusty też dziewczynom po mastektomii i różnych mało przyjemnych choróbskach ale nią był lekko zszokowany.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Gość Marzena Nie wiem czemu ale teraz zobaczyłam,że nie widać mojej wiadomości .Napisałam Ci troszkę ale nie poszedł tekst .Jak chcesz to proszę napisz na pocztę bo wymieniamy się nr tel. i dzwoniło dużo dziewczyn .Wiem,że już dwie są po konsultacji i ustalają termin bo teraz nasz pan doktor ma promocję na okrągłe a im takie odpowiadały szz62@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, czy któraś z was miała robioną operację u dr Konrada Januszka z Warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dołączam się do tematu, ponieważ planuje powiększenie piersi , obecnie mam 34/75 (B ) mam ogromny kłopot z dobraniem stanika ponieważ na około 15 sklepów z bielizną znajduje może 1 który by na mnie pasował . szukam kliniki w której w miare tanio wykonują taki zabieg . < tzn 8-9 tys> ile Wy placilyscie za zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nattkka, bardzo dziekuje za te słowa, pomogłas mi, w środę ide na zabieg boje sie bardzo moze nie tego bólu, ale ze akurat mi przytrafią sie jakies powikłania, pewnie tak myśle bo jestem pesymistka, dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka0602, bardzo Ci zazdroszczę ze najgorsze za Toba, ja to mam przed sobą boje sie jak diabli , a jednocześnie nie moge sie doczekać efektu, zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Do Ppaula00 No właśnie Tobie mogę powiedzieć że u lekarza którego robiłam jest promocja od 1 marca do czerwca i kosztuje operacja z okrągłymi implantami 8900 płn masz mojego emaila napisz to ci dam namiary w odp wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) mam pytanie czy któraś z Was robiła u dr Kubasika z Poznania? mam zamiar zapisać się do niego na konsultacje..z tego co wiem to cena za okrągłe to około 13 tysi :) Pozdro #cycuszki jak guziczki#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
Czarnula1, najgorsza jest pierwsza doba i pierwsze wstanie na siusiu, ja nie miałam nawet siły majtek z tyłka ściągnąć. Zabieg mialam w srode i juz sama wlosy myję, tylko mam małe problemy ze wstawaniem rano z łóżka i wiadomo ograniczone ruchy rąk ale po malu jakoś daje sobie radę ;) Ból mija a piersi robią się coraz ladniesze ;) mnie jak bolalo to myślalam o tych kostiumach i stanikach które nakupuje jak już bedzie po wszystkim hi ih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
Dziewczyny a pas dlugo nosilyscie? Ja bede miala od wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sofia zapisałam się na konsultacje. Wyznaczona na 9 kwietnia. Zobaczymy co mi zaproponuje. Trzymaj kciuki. Ciekawe jakie ma terminy operacji jak na konsultacje czeka się miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
hej dziewczyny czy któraś z was miała implanty Mentor 415 cc ultra high ? Pytam z ciekawości bo takie właśnie wkładki mam mieć operacja 24.04.2015 w Lublinie u dr.Nawrockiego. Koszt operacji to 11,650 zł. Mój wzrost to 161 cm waga 58 kg posiadam szeroką klatkę piersiową. Ciekawi mnie jaki uzyskam efekt. W chwili obecnej mam wyjściowe B 85. Piersi po wykarmieniu 4 dzieci. Całkowity zanik gruczołu piersiowego. Przed urodzeniem dzieci miałam (16 lat temu) 75-80 D i taki rozmiar chciałabym uzyskać. Czy jest możliwość podesłania mi Waszych zdjęć na email? jeśli tak będę wdzięczna mój email kb04122010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulaa00
witam , jakiego lekarza polecacie na podkarpaciu/ malopolsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Czarnula1 jak samopoczucie? ;) juz za dwa dni bedziesz miec nowy piekny biuscik ;) Ja najbardziej balam sie narkozy, ale po zabiegu moge stwierdzic ze to nic strasznego. Bol po zabiegu jest spory, najgorsza 2 i 3 doba. Ale jaka satysfakcja jaK ju jestes kilka tyg po. Ja jestem 3 tyg po. Jestem baardzo zadowolona i nie zaluje ani troche decyzji! Do: Marzenie z A.. Pytaj o.wszystko co Ci przyjdzie do glowy. Ja zadawalam czasami nawet glupie pytania, ale przynajmniej wyszlam usatysfakcjonowana Z dostarczonych mi informacji. A kiedy termin masz? Juz cos wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nattkka, tak za dwa dni bede miała piękny biuścik, ale boje sie strasznie i już sama nie wiem czego , czy bólu czy narkozy chyba wszystkiego, mam tylko nadzieje ze jak wrócę do pracy to odrazu nikt sie nie skapnie bo troche naklamalam zeby byc na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nattkka, zapomniałam spytać czy na poczatku tylko leżałas w domu, czy cos mogłaś robic? Kiedy mozna wykonywać domowe czynności? A prysznic mozna brać od razu czy opatrunek przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×