Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość19
do nattkka i gośćSOFIA dziewczyny lekarz Mi powiedział że mam płaską klatkę piersiową a swojego gruczołu to raczej niema pod biustem mam 78 cm a w biuście mierzone w najszerszym miejscu 87cm więc niema czym się chwalić smutas.gif lekarz zaproponował wkładki pod mięsień tyle że te 240ml wydają Mi się małe jak powiedziałam że może by tak większe to powiedział że możemy się pokusić na 295 ml. Pomóżcie smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nie ma problemu ze zdobyciem podstawowych wiadomości. Ty jesteś kolejną która powtarza nieprawdziwe wiadomości. W przypadku wkładania pod mięsień proteza nigdy nie jest całkowicie przykryta . Im większy implant i opadnięcie piersi tym bardziej jest pod gruczołem. Jeżeli pierś jest mała i implant duży to ilość powierzchni silikonu jest coraz większa szczególnie w okolicy bocznej. Kolasiński jest jednym z najleszych w PL od nosa i piersi. Na jego stronie masz kilka rysunków które pomogą i może zrozumiesz że nie jesteś expertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Gosc19, ja mialam 83 w biuscie, a pod 75. Teraz mam 97 w biuscie. Wkladki mialam 350ml anatomy tak jak wspomnialam. Moim zdaniem powinnas brac najwieksze jakie Ci zaproponuje Ale przed iech Ci wytlumaczy jaki efekt osiagniesz. bo nie po to placisz spore pieniadze by potem cos poprawiac. Pamietaj kochana ze po wlozeniu implantow pod miesien, minimalnie ale maleja piersi (do 10%) moze umow sie na wizyte z innym lekarzem, jezeli masz mozliwosc oczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Anatomka, podaj we wiadomosci ktore tu piszemy ;) ja mam pelne imie i nazwisko w mailu a nie chce az tak.sie ujawniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
do GOŚCIA z 22.21...jeśli reklamujesz to kiepsko i poproś aby zmienili wizualizację w tej Twojej "najlepszej" i jedynej klinice w kraju bo całkowicie potwierdza to co ja mówię a przeczy temu co Ty.Ani nie uchodzę ani nie zamierzam być EKSPERTEM a wiedza,którą się wymieniamy ma tylko pomóc dziewczynom przed w dobrym wyborze i implantów i lekarza i tego co powinny wiedzieć i czego żądać za własne duże pieniądze.Jeśli piszesz ZAWSZE TAK JEST to bądż konsekwentna/y a nie potem piszesz jak pierś jest mała itd itd bo mówisz wtedy o jednym konkretnym przypadku.Ani Ty ekspercie ani Twój jedyny najlepszy doktor nie zmieni ANATOMII każdej z nas.A implanty niestety ale trzeba dobierać pod tym kątem i indywidualnie.I to decyduje jakie są odpowiednie,gdzie są umieszczone ,czy całkowicie pod mięśniem ,częściowo czy pod gruczołem.A to również zależy od metody stosowanej przez danego lekarza.Może jeszcze napisz o jakie nieprawdziwe moje wiadomości Ci chodzi????bo Ty jesteś kolejnym najmądrzejszym incognito i tak naprawdę to nie wiemy czy jesteś po,przed lub w jakim celu??? :-)POZDRAWIAM szczęśliwa po zabiegu i z pięknym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do GOŚĆ 19..napisz o jaki region chodzi to może polecimy Ci lekarza , który zajmie się Twoim przypadkiem , u którego jedna z nas miała operację i jest zadowolona. NATTKKA ci dobrze poradziła. Skoro jesteś zdecydowana na konkretnego lekarza i on proponuje takie a nie inne rozwiązanie to wypadałoby skonsultować jeszcze z innym. My z NATTKKĄ mamy prawie takie same implanty z tym że pod biustem różnicę i w metodzie umieszczania. Pod mięsień 10-15% będą mniejsze.Moje wyszły takie akurat do mojej figury a wybrałam pośredni z trzech wariantów , które mi lekarz zaproponował po pomiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
do nattkka i gośćSOFIA dzięki dziewczyny za odpowiedź Ja jestem z Krakowa, ale na konsultacji byłam w Warszawie, owszem muszę chyba rozważyć jakiegoś innego lekarza, jeżeli możecie podajcie jakiegoś sprawdzonego, tak jak napisała nattkka to jest spora kasa i chciałabym być zadowolona z efektu końcowego, w końcu biustu to Ja teraz nie mam a chcę go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
gosc19 ja Ci szczerze moge polecic swoja doktor Grazyna Nasinska-Jurek(MedicalEsthetic). O Piotrze Osuchu sporo rowniez dobrego slyszalam z tym, ze u niego trzeba bedzie dluzej poczekac na termin. tak wiec polecam te dwie osoby. Mnie moja doktor po pierwszej wizycie przekonala do siebie i zostalam juz u niej, a miesiac pozniej mialam juz nowy biuscik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Dziewczyny Powiedzcie mi, czy mialyscie wskazania masowania i w jaki sposob jak tak swoich blizn? Po jakim czasie zaczelyscie i czy widzicie po tym, efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do GOŚĆ 19...ja robiłam u dr Witwickiego ale i tak u mnie w rachubę wchodziła klinika na Arabskiej -Saska Kępa i tam pracuje pani dr polecana wcześniej lub dr Sankowski. Tylko te brałam pod uwagę ponieważ byłam u kilku innych i piętrzyły się tylko problemy to szkoda czasu i pieniędzy na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Cześć Dziewczyny :)Jestem po wizycie u dr.Muraszko ...super pomierzona ,konkretne odpowiedzi na moje pytania ,żadnego przenoszenia sutków(jak to proponował inny lekarz :() wszystko dokładnie opowiedziane co i jak wygląda ,dreny jedynie jesli konieczne przy większym krwawieniu ale tylko na 1 dobę !..Jestem zadowolona to lekarz który powiększy mój biust:) teraz tylko czekam na tel...niestety termin początek czerwca :( oby czas szybko zleciał ....co do rozmiaru ...anatomy wysoki profil 380 ,jestem wręcz chuda,68 pod biustem 180cm wzrostu :) Pozdrawiam cycate i te jeszcze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata790610 a jaka obecnie masz miseczkę? oraz jak z kosztami u muraszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
gośćSofia czy mogę prosić o kontakt? wczoraj byłam u Witwickiego na konsultacji. Ty juz masz zrobione piersi, tak? Mam kilka pytań. Do innych: czy ktoś z małego B ma może zrobione 315 ml, okrągłe? Zastanawiam się czy to nie za mało... Może ktoś chciałby pokazać mi zdjęcia...? Zastanawiam się czy nie umówić się na wizytę jeszcze raz i spróbować z większym implantem. Nie chciałabym potem żałować że są za małe i że nie ma znaczącej różnicy... Proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Gość Sara ...napisz proszę na moją pocztę czyli szz62@tlen.pl ..tak ja już jestem po a miałam operację 14 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
Ja mialam A mam implanty 325 i 350 i dla mnie sa idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara a jak wygląda sprawa z terminami u doktora? Ile się czeka na zabieg? Bo ja też idę do niego w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Na konsultacje czekałam chyba dwa tygodnie, operację mam 29 kwietnia. Bardzo miły, wszystko ok, byłam z narzeczonym i zgodnie "dobraliśmy" te 315 ml ale kurczę, teraz zaczęłam się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
mam jeszcze pytanie, czy dostałyście jakiś certyfikat od implantów czy coś takiego ?? Bo wydaje mi się że chyba powinnam coś dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Lilka0602 to jaki masz teraz rozmiar? I czy masz może zdjęcie po operacji? (Rozumiem, jeśli nie bedziesz chciala sie podzielic, nie kazdy chce :) ) jakiego jestes wzrostu? jaka waga? ile pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Lilka 0602 ..Ja dostałam certyfikat z nazwiskiem, numerami i nazwiskiem lekarza który operował i robiłam xero bo oryginał to nasza gwarancja i wysłałam na adres firmy Mentor Wiem, że wprowadzają nazwisko i konkretne numery seryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara myślę że doktor zna się na rzemiośle i wie jaki rozmiar wybrać. A jedna pojemność implantu będzie wyglądała inaczej na 2 różnych osobach także się nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Cena u Muraszko to 8000 op.+5600 implanty mentor ,mój rozmiar to coś między a/b takie puste :( wykarmiłam dwoje dzieci :) schudłam bardzo i jest jak jest ale ....będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
tak apropo wielkości implantu nie sama pojemność jest ważna ale projekcja,wysokość to jest to co tworzy kształt i wielkość biustu po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lilka ja mam 2 "paszporty" tak nazwala to moja doktor.. Z objetoscia i nr serii, firmy polytech. Rowniez sie Zarejestrowalam po zabiegu. GoscSara a jakie masz wymiary? Ja mam 350ml ale anatomiczne. Podpbna wielkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Mam 160 cm wzrostu, 50 kg, 68 cm pod biustem, 92 biodra (też mi doktor mierzył :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
Mam 158cm i 48kg z A mam hmmm wydaje mi się że to będzie C są naprawdę spore ale cały czas się jeszcze układają, podaj maila to Ci wyślę ale jeszcze nie są takie ładne więc poczekam z 2 tyg ;) Czyli muszę wziąść z kliniki "paszport" i zarejestrować się u producenta? Jutro będę u lekarza to mu o tym przypomne bo ja z tego wszystkiego o tym zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
sara.wyrzykowska@gmail.com ;) dzięki, chyba sie wybieram na konsultację II żeby mieć spokojną głowę co do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Nattkka. ..moźe dlatego 2 paszporty że jest taka książeczka gdzie jest wpisane to co pisałam oczywiście też rodzaj firmy , implantu te wszystkie numery i jaki profil i dodatkowo w formie wizytówki do portfelika aby mieć przy sobie też z danymi odnośnie implantu. .a właśnie znalazłam jak po dawałam Ci Sara numer tel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×