Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gośćSara
Ja jutro dzwonię i się umawiam na przymierzanie cycków jeszcze raz, dla świętego spokoju mojej głowy, chociaż mój narzeczony powiedział że jestem nienormalna, ale co tam. Dzięki Zosia, bardzo miło się rozmawiało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna2015
Hej dziewczyny za tydzień mam zabieg powiększenia piersi u doktora skupia i jestem zalamana ... kompletnie nie wiem na jaki kształt sie zdecydować czy na okragle czy anotomiczne. Piersi mam bardzo małe. Boje sie ze implanty okragle bedą u mnie wyglądały nienaturalnie jak piłki ale podoba mi sie w nich to ze sa pełne i bez stanika wyglądają dobrze. Czy każde okragle wydają sie nie naturalne? Rozmiar z doktorem wybraliśmy 325ml. natomiast przy implanatch autonomicznych obawiam sie ze bedą obwisłe przez to ze mam dość nisko sutki i będe musiała nosić push upy zeby nadać im fajny kształt. Rozmiar przy anotomicznych wybraliśmy 330. Macie doświadczenie wiec bardzo was proszę o pomoc i będe wdzięczna o każda najmniejsza podpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lilka przypomnij sie oczywiscie przy najblizszej wizycie. to powinna byc Twoja gwarancja na implanty. Sofia ja wlasnie dostalam takie 2 malutkie kciazeczki, do portfela sie mieszcza ;) nazywa sie to wlasnie implant passport sa tam moje dane, mojego lekarza i numerami itp implantow. Gwarancja dozywotnia tak wiec bezpieczna jestem gdyby cokolwiek mialo sie stac... odpukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Smutna2015. Ja mam anatomiczne 350ml, wiec podobna wielkosc. robilam je 16 lutego. Jestem bardzo zadowolona, bo nie wygladaja one w ogole nienaturalnie, a obwisle na pewno przez dluzszy czas nie beda.. a masz juz dzieci? Jezeli chcesz moge Ci pokazac jak wygladaja w staniku, bez push up oczywiscie bo ma Zdjecie robione 3 tyg po operacji. Do Ciebie nalezy decyzja ostateczna jaki ksztalt wybierzesz. Musisz sie uspokoic przede wszystkim i dokonac wyboru, Dasz rade ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna2015
Nattka. Jesli to dla ciebie nie problem to wyslij mi fotkę na adres: katrin2515@wp.pl . Z góry dziekuje :* Nie nie mam dzieci ale mam dosyć niskie ułożenie sutków i boje sie ze będe wyglądać jak stara babcia z nisko ulozonymi piersiami... A jakie miałaś swoje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Nattkka ja dostałam jedną książeczkę a drugą wizytówkę do portfelika. ...SMUTNA 2015 ja mogę Ci powiedzieć tylko że też miałam dość nisko brodawki no bo dzieci i pesel i mam te ŚREDNIEGO WZROSTU Z WYSOKĄ PROJEKCJĄ czyli CPG323 345CC a są jeszcze mentora 333 i one mają wysoki wzrost i wysoką projekcję. SARA....nie słuchaj chłopaka tylko zrób to co uważasz chyba , że prześpisz się z tym i zdecydujesz , że jednak te które wybraliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Smutna, podaj jeszcze raz maila bo chyba zly podalas bo nie moge wyslac. Ja mialam malutkie B w obwodzie 83 cm, a pod piersiami 75 (ale wczoraj mierzylam i mam 73)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna2015
@nattka katrin2516@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna2015
@nattkka faktycznie wkradł mi sie błąd w tamten adres @gość SOFIA ty tez masz anatomiczne tak ? Czy mogłabys wysłać mi tez zdjęcie ? Czyli w 100% jesteście z nich zadowolone??? bo gdzies czytałam kilka komentrzy ze dziewczyny sa załamane ze nie zrobiły okrągłych bo piersi sa normalne nie sterczące i musza cały czas w push upie chodzić zeby dobrze wyglądać...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Hej zdjecia poszly. Smutna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Zosia, umówiona w następny czwartek do Doktora :) nawet jeśli będę miała potwierdzić dotychczasowy wybór, będę o wiele pewniejsza i spokojniejsza. Niestety ja już tak mam, że jestem niezdecydowana i roztrzepana, no i niestety nie ma mnie teraz w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Sara nawet jeśli pozostaniesz przy swoim wyborze wcześniejszym to musisz być PEWNA .Ja Ciebie rozumiem bo ja miałam to samo i jak przymierzylam sobie jeszcze raz a w każdym inna wielkość implantu czyli tego co mam i większego to dopiero wybrałam na 200 % a po cholerę poprawki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dokładnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Cześć dziewczyny :) za waszą radą umówiłam się na kolejną konsultację zobaczę co Mi tym razem lekarz zaproponuje muszę mieć 100% pewności nim dokonam ostateczny wybór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzeba je wymieniać po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Gosc 20:16 O co dokladnie Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
do Gościa z 20.16 -BZDURA z tą wymianą ,że trzeba.Jeśli zafundujemy sobie dobre jakościowo i będziemy dbały o biust tak jak ten naturalny to nie będzie takiej potrzeby.To nie jest era tych z przed 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj minął tydzien od operacji, byłam na pierwszej kontroli i lekarz wreszcie ściągnął mi bandaż,zobaczyłam pierwszy raz moje cycuszki, w pierwszej chwili wydawały mi sie duże, ale po powrocie do domu przed kapaniem obejrzałam je dokładnie i sa o.k. Jeszcze sa twarde i mam strasznie napięta skore czy tak to jest? Wysmarowalam oliwka ale nie wiem czy cos to da. Nie moge sie doczekać kiedy ubiorę ładny biustonosz bo w tym po operacyjnym to średni moje piersiasta wyglądają. Pozdrawiam wszystkie cycolnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Hej Czarnula! Fajnie ze juz dochodzisz do siebie powoli ;) ja napieta skore mialam tez, baardzo! Mialam czasami wrazenie ze zaraz mi popeka. Ale juz jest ok. A wiecie ze o dziwo moje piersi w staniku pooperacyjnym wygladaja ladnie. No ale to nie to samo co w tym normalnym, lub sportowym. Ja tez Czarnula jeszcze 10 dni i bede mogla nosic swoje. Trzymaj sie cieplo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
Ja swoje piersi widziałam od razu, nie miałam żadnych bandarzy itp, na drugi dzień dopiero mi załozyli stanik pooperacyjny, moje również ładnie wyglądaja w tym staniczku;) Już po mału się ukladają. Tylko tego pasa nie lubie ;/ a ile lekarz wam kazał chodzić w staniku pooperacyjnym? bo mi 2 mce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Od czego zależy czy nosi się też ten pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okraglinek
Hej Czarnula mialysmy operacje tego samego dnia :) Ja ide na kontrole szwow jutro, i tez nie mialam zadnych bandazy, w srode nie mialam na sobie nic a w czwartek jak mnie wypisywali do domu to kazali zalozyc stanik sportowy ktory wczesniej kupilam a od lekarza dostalam jedynie opaske uciskowa. Moja skora jest podatna na rozstepy wiec miesiac przed operacja zaczelam wcierac olejek przeciw rozstepom i teraz po operacji od pierwszego dnia 2 razy dziennie masuje piersi tym olejkiem dzieki temu skora wogole nie jest napieta i cycki wygladaja w miare naturalnie. A co do opaski to moj lekarz kazal nosic 24h na dobe przez 6 tygodni, ma ona pomoc cyckom opasc, dzieki temu beda wygladaly bardziej naturalnie. W dniu operacji czyli 8 dni temu byly one bardzo wysoko, gdyby nie bolalo tak bardzo moglabym ich uzywac jako poleczke :) dzisiaj sa juz na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatomka
Hello dziewczyny ! Dzis bylam na morfologi juz do badan prZed operacja ( operacja we wtorek). Czy ktoras ma moze chorobe tarczycy hasimoto? Strasznie sie boje zeby jakas choroba nue rozłożyła mnie, dzus lekko pobolewa mnie gardlo, prawdopodobnie po wczorajszym locie samolotem. Pierwszy termin mualam umówiony na 11grudnua i tez nagle przed operacja przeziebienie plus opryszczka na ustach. Pozniej zdrowa xaly czas, teraz zbliża sie termin operacji i mam wrazenie ze znow cos... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lilka, mi lekarz zalecił noszenia 6 tygodni. tak więc już tez odliczam dni bo 10 mi zostało :) goscSara , mimoja Doktor wytłumaczyła, że pas jest potrzebny wtedy, kiedy piersi są zbyt wysoko usytuowane i aby osiągneły one bardziej naturalny kształ na gorze piersii delikatnie opadły. Nie każdy ten pas musi nosić, zależy to tylko i wyłącznie od Tojego chirurga i od Ciebie rownież, czy zaleci Ci noszenia czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Rozumiem, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wiecie gdzie w Łodzi można wykonać wszystkie badania potrzebne do operacji? Ile dni przed operacją trzeba wykonać badania, żeby zdążyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
A jak z rozstępami? Miałyście jakieś problemy? Smarujecie sie czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sofia wysłałam ci maila. Odpisz proszę co o tym myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanie po jakim czasie po operacji moglyscie wykonywać czynności domowe ? ja narazie się oszczędzam i nie robię za dużo, ale gdy uszykuje kolacje bolą mnie ręce, nie mogę ich podnosić bo wszystko mnie ciągnie, mam problem zrobić sobie kitke, kiedy mogę sama umyć włosy? Nie mam tez sily otworzyć drzwi w samochodzie, jak za mocno pociągnę to czuje ból w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem juz tydzien po operacji powiekszania piersi, bylam juz na kontroli, ale z tego calego stresu zapomnialam totalnie co lekarz do mnie mowil o braniu prysznica. Mam pod biustem i w miejscu drenow jakies opatrunki biale przyklejone. Lekarz kazal mi kupic wode antyseptyczna i nia pryskac...ale totalnie nie pamietalam czy te opatrunki mam sama odkleic i wziac prysznic i na koniec na tzw. ranki popryskac ta woda czy jak? pomozcie prosze, bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×