Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość lilka0602
Ja wlosy umylam w 3 dobie co prawda troche czasu mi to zajelo ale dalam rade. Posilki tez sama robilam. Szybko sie meczylam ale nie bolalo. Ja spie juz na boku. Jestem 3 tyg po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Marzena. .ja dzisiaj wracam do domu to wieczorkiem prześlę Ci te moje fotki przed i po. LILKA 0602 -po 6 tygodniach dopiero można spać na boku , daj im szansę czyli implantom się dobrze zintegrować oby Ci się nie poprzesuwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Gościa z 9.14 Ja w 5 dobie po juź mogłam wziąć delikatny prysznic bo w środę operacja a w poniedziałek już mi zdjął lekarz bandaż ten z góry biustu i opatrunki teź ale ja nie miałam drenów , byłyśmy zamykane na sucho. A ten bandaż to i tak 3 razy dziennie sobie odwijałyśmy i zawijałyśmy więc nie było problemu z odświeżaniem piersi chusteczkami odświeżającymi. Zadzwoń do lekarza i zapytaj co z opatrunkami. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawa reka lekarza nie odbiera w ogole telefonu a tylko do niej mam numer, w szpitalu tez nikt nie odbiera, ja od wczoraj sie tam dobijam, masakra...wszystko mnie jakos dziwnie swedzi i nie wiem czy to od tego ze nie odkleilam opatrunko tylko je spryskalam czy sobie juz wkrecam.....napisalam lekarzowi maila ale pewnie odpowie dopiero jutro a ja jak na szpilkach od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Gościa z 10.38 to nie ciekawie bo my z koleżanką miałyśmy bezpośredni numer podany do lekarza gdyby coś i jak w niedzielę po południu zaczęło mnie boleć na własne życzenie bo robiłam wszystko i się przeforsowam to w ciągu godziny otrzymałam odp z godziną wizyty na poniedziałek jeśli nie ma gorączki a jeśli jest to natychmiast mam przyjechać. Wejdź może na stronę internetową tego lekarza , który Ci robił bo powinien mieć strefę pacjenta po operacji piersi i może jakieś wskazówki tam znajdziesz. Ale skoro kazał Ci spryskiwać to najlepiej OCTENISEPTEM i naklej na blizny nowy sterylny opatrunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Gościa z 10. 38 jeśli masz numer to wyślij esemesa albo szukaj namiarów na lekarza , skoro robi operacje to musi gdzieś być jakiś kontakt , chociażby poczty i pisz do niego , w końcu płacimy sporą kasę i żadna pacjentka po operacji nie powinna zostać bez pomocy albo porady szczególnie w tych pierwszych 10 dniach.Nie wiem u kogo i gdzie robiłaś , może pracuje w jakimś szpitalu to zawsze łatwiej o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje wam za rady, napisalam mu maila, zobaczymy kiedy odpisze... ja tez tak uwazam...taka kasa a im sie telefonu odebrac nie chce..zrobie tam jazde we wtorek na kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana1234
Hey dziewczyny znalazłam w necie coś takiego w znanej warszawskiej klinice dr Jagielskiej robią zabieg polegający na przeszczepianiu tkanki tłuszczowej z komórkami macierzystymi z brzucha, czy bioder w celu powiększania piersi w sposób naturalny (bez silikonów). Wygląda bardzo obiecujące. Macie jakieś doświadczenie z metodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Liliana 1234...tak to nie jest nowość ja to właśnie chciałam zrobić aby po 7 dniach być na chodzie no i niestety to nie są takie efekty jak implanty. , trzeba mieć dość dużo tłuszczu aby to robić. U mnie by były ze 3 wkucia aby pobrać każde ok 3000 płn plus zabieg ok 5000 pln i jeszcze nie wiadomo czy za kolejny rok nie trzeba powtarzać aby był jakiś efekt. I to zdecydowało o tym że jednak implanty.Robią to już w wielu klinikach i przeważnie kobiety którym zależy na wyglądzie piersi a nie zbytnim powiekszeniu chyba że kilka razy będziesz podchodzić. Owszem nie ma powikłań i twój tłuszczyk odessany. ...temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jutro mam 2 tygodnie od operacji, moje piersi nie sa twarde ale tez nie sa miękkie, czasami ciągnie mnie pod piersiami pewnie związane jest to ze szyciem, jutro ide do kontroli to pewnie zdejmie szewki. Jak sie nachlam albo wstaje czuje ciężar na kładce piersiowej czy wy tez tak odczuwalyscie? Czy z czasem sie przyzwyczaję i nie bede czuła implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Czarnula1, ja jestem 6 tyg po, piersi mam miekkie i w dotyku wydaja sie naturalne. Implantu w ogole nie czuje, tak wiec to zapewne kwestia czasu. Na boku juz sobie leze, ale zasypiam raczej na plecach, juz sie przyzwyczailam i nie czuje juz tego bolu co byl na poczatku. W sobote ide na zakupy bielizny i od poniedzialku wskakuje juz w normalne nowe biustonosze ;) Czarnula1 a powiedz czy wielkosc Cie satysfakcjonuje, wszystko ok wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Witam was dziewczęta Tydzien temu miałam operacje. Wczoraj byłam na kontroli i już mam ten leczniczy/sportowy stanik. Piersi wyglądają ładnie! :) Po jakim czasie nie beda taki twarde? Ahaa no i po ilu mies.można się opalać? Lato sie zbliża ale obawiam się, że w tym roku nie skorzystam :( Słuchajcie, w jaki sposób wykonujecie ten masaż biustu Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nattkka, wielkość biustu jest o.k. mam obecnie 75c takie właśnie chciałam, tylko w tym staniku pooperacyjnym mi sie nie podobają, bez to co innego, nie moge sie już doczekać ładnego staniczka jak założę napewno bedzie lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Czarnula1 to super! Najwazniejsze ze Ci sie podobaja :) Pyskataa Mi lekarz pozwolil sie opalac po 6ciu miesiacach tak calkowicie bez zakrywania blizn. Tu chodzi o blizny przede wszystkim by ich nie wystawiac na slonce, solarium itp. Jezeli bedziesz na sloncu to powinnas zakrywac te blizny. Jezeli chcesz wczesniej skorzystac ze slonca. A masaz moj polegal na ugniataniu delikatnie piersi w kazdym miejscu, u mnie gora juz jest calkowicie miekka, dol jeszcze nie tak samo ale dochodzi do siebie coraz szybciej. A jestem po 6ciu tygodniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatomka
Witajcie Dziewczyny :)))Jestem 2 dobę po operacji. Wszystko dobrze poszło, ale szfy ciągną bardzo. Po jakim czasie schodzilyscie z przeciwbólowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Anatomka, ja w czwartej dobie przestalam. Super ze wszystko jest ok! Na jakie sie zdecydowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Dzieki Natka za odpowiedź. No tak pewnie ze zakryje blizny i dodatkowo kostium, ale chyba dopiero w lipcu sierpniu zaryzykuje.. a jak z basem,po jakim czasie? ;) Jaki masz rozmiar? Ja ulepszylam sobie na ladne B. dla mnie najgorszy dzien po operacji i kilka koljenych nocy spac nie moglam. Teraz po tygodniu jest lepiej ale nadal czuje jakby mnie ktos "napompowal" :D no i ograniczone ruchy. Dzis wsiadlam za kółko i mnie bolaly podczas skręcania kierownica. Chyba jeszcze za wczesnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Tam miało być po jakim czasie można isc na basen? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anatomia, ja w szpitalu dostałam kroplówki o działały mocno przeciwbólowo, w domu byłam na tabletkach okolo 3 dni ale średnio pomagały wiec razem jakis 6 dni, a jaki rodzaj implantu robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie u lekarz ( 14 dzien) powiedział ze wszystko jest pięknie , troszkę prawa pierś jest bardziej spuchnięta ale to przez to ze naciągałam mięsień pewnie przy jakies pracy domowej . staram sie za duzo nie robic ale widocznie musze bardziej odpuścić. Miałam cięte pod piersią mam teraz natłuszczać i masować zeby nie było zgrubień. Ja samochodem nie jeździłam przez te dni dopiero dzisiaj zdecydowałam sie sama pojechać do lekarza. Musze wam powiedzieć ze dla mnie była to mega wyprawa, nie mogłam przełączać biegów bo ciągło mnie w prawej piersi, a skrecanie na zakrętach czy rondzie to było dopiero wyzwanie. Powiedział mi ze mam jeszcze nie jeździć jak nie musze zeby nie obciążać. Pozdrawiam wszystkie cycolinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskataa, moj pierwszy tydzien był tez trudny spałam na pół siedząco, rano nie mogłam sie podnieść a jak już sie udało czułam na klatce jak by słoń mi nadepnął, teraz już jestem dwa tygodnie po i jest o wiele lepiej. No teraz już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
najgorsze sa te pierwsze dni, ale nie ma co się załamywać, trzeba zacisnąć zęby i przetrwać je....i wiadomo że z każdym dniem będzie coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Pyskata ja mam spore D. 75D ;) takie jak chcialam wlasnie. Co do basenu, fitnesu to lekarz zalecila mi dopiero po 6 tyg. Ja po 4 zaczelam robic sobie delikatne aeroby typu rowerek, bieżnia (chodzenie pod gorke) i schody. A od poniedzialku zaczynam z normalnymi treningami ;) Nie moglam wytrzymac bo normalnie cwiczylam caly czas przed zabiegiem. A co do tego dziwnego duszacego bolu to rowniez przez pierwszy tydzien prawie mialam wrazenie ze cos mi caly czas na te klatke napiera ;) teraz jest juz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki wysyłajcie nowe aktualne zdjęcia waszych biustów ;-) anonymous255280@gmail.com Już 17 kwietnia mam operację, ale jeszcze w środę jadę na konsultację do innego lekarza. Jestem zdecydowana na mojego lekarza ale chce się upewnić czy zaproponował odpowiedni rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łątkowski od piersi chyba najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przesadzacie,ja chodząc do sauny nie widziałem żeby któraś z kobiet miała coś nie tak ze swoimi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was miała operację podczas okresu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Ja na szczęście miałam okres 1,5tyg przed. Podobno można, to nie jest jakimś poważnym przeciwwskazaniem. Natka już po 1,5 mies ćwiczysz? Mi mówiła, ze 3 mies nie wolno :D też bym chciała. Słuchajcie wgl to dostałam prezent na urodziny skok na bungee i sie zastanawiam kiedy mogę go wykorzystać. Tak się nie mogłam go doczekać, ciekawe czy np za 5mies nic się nie stanie ? ;/ A jeszcze jedno pytanko.. przez jaki czas musiałyście sobie robić ten opatrunek w senie dezynfekcja i plastry na blizny. I to raz dziennie zmieniałyście? A Ty Czarnulka jaki masz rozmiar? ;) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Pyskata ja moge wrocic do normalnych cwiczen, basenu po 6 tyg. Moze tu chodzi o metode wlozenia implantu? Ja mam pod gruczol a tu szybciej sie do siebie dochodzi niz po pod miesien. Ty jak masz? Teraz jedynie sobie chodze po biezni lub jezdze rowerkiem stacjonarnym ;) i czuje sie na prawde dobrze! Co do opatrunkow to ja zmienialam codziennie do momentu zdjecia szwa(mialam jeden na kazdej bliznie) reszta wchlaniane. A zdjecie szwow mialam 14 dnia po operacji. Co do skoku na bungee mysle ze po 5 miesiacach spoko ale zapytaj koniecznie swojego lekarza na wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
Ja mam pod miesień i po 6 tyg mogę po mału zacząć ćwiczyć;) czyli od 1 biorę się za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×