Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Hej. We wtorek 24.03 powiekszałam piersi. Ból nie wiekszy niż zakwasy po siłowni, troche wiekszy dyskomfort we środe od wczoraj nie biore nic przeciwbólowego bo po prosgtu nic nie boli i sama musze sie pilnować z motoryką - ograniczeniem ruchowym, bo zapominam, że mialam jakikolwiek zabieg. Implanty anatomiczne, podmięśniowo polytech 335ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula33
Czesc dziewczyny! Czy sa na forum wlascicielki duzych piersi? Niedlugo bede miala zabieg,implanty okragle po miesien, Zostalo zrobione zdjecie,3d z moja klatka piersiowa i lekarz polecil mi wielkosc pomiedzy 400-500 cc.Chyba zdecyduje sie na te 450 bo w nich wygladalam na zdjeciu najlepiej.Dodam ,ze mam 174 cm wzrostu i waze 74kg a pod biustem mam 80cm.Moze ktos sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam rozmiar 75 C implant okrągły 290 ml, jak to powiedział moj lekarz wyszły spore bo miałam dużo swojego gruczołu. W trakcie operacji miałam okres , informowałam o tym ale to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź co do krwawej marry :P jakoś będę musiła sobie poradzić z dodatkowy problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chloe90
Matko dlaczego ja nie mam żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Paskuda, pod piersia mialam ciecie. A jaki rozmiar implantu? Wiesz co moje blizny sa bardzo mqlo widoczne, sama sie dziwilam ze to tak wyszlo, myslalam ze bedzie gorzej ;) ja po 2 tyg dopiero nie mialam tego ograniczenia. Wczesniej dawaly ciagle znac ze boli, ze powinnam sie oszczedzac itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lula ja mam 350ml i mam duze bo mialam sporo swojego gruczolu. Jestem tez mniejsza od Ciebie bo 168cm i 59kg. Ty jestes wysoka Masz 80cm pod biustem wiec 450 nie beda wygladac u Ciebie na ogromne. Moja kolezanka ma 420 a jest malutka i szczuplutka i nie wygladaja na mega duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Nattka to też masz spore cyce hehe, a jaki mialas rozmiar przed, jesli moge spytac? :P Ja nie zaszalałam tak bardzo i powiekszyłam tak, by było naturalnie- jestem niska i szczupła. Mam tylko (w porównaniu do was) 280 ml i wyszło wieksze B o takie mi chodziło. Ale jestem troche zawiedziona pewna rzeczą :/ zauważyłam, iż mam troche nierówne piersi, jedna jest trochę większa. Dodam, że wczesniej też miałam asymetrię i to całkiem sporą. Nie wiem czy to jest przyczyną.. Bo wkładke do mniejszej piersi miałam 320 ml, więc niby powinno być wyrównane. Ale mimo to widzę lekki "defekt". Każda kobieta ma jedna mniejszą..i sie tak zastanawiam czy u was też tak jest po operacji?? Jestem 11 dni po i dziś musialam prowadzic auto i przy wrzucaniu szczególnie biegu 1 musiałam wspomóc się drugą ręką, no ale mus to mus. Czuję, ze troszke je "zmęczyłam" mam nadzieje, że to jakoś źle nie wpłynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Pyskata sa dosc spore wiesz, ale naturalnie wygladaja wiec to najwazniejsze ;) ja mozna powiedziec ze nie mialam asymetrii bo 2 mm mialam tylko roznicy i implanty w srodku takie same sa. Wielkosc moich to bylo malutkie B, teraz mam D/E. Porozmawiaj koniecznie z lekarzem. Moze ta roznica w wielkosci to obrzek? Koniecznie trzeba sie dowiedziec, bys nie miala ewentualnych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
mysle ze to doskonały pomysł żeby wybrac się do lekarza i sprawdzić co i jak. nie ma co odwlekać takich rzeczy ! lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okraglinek
Hej dziewczyny :) Ja mialam wyjsciowo 86cm w biuscie wiec pewnie cos okolo miseczki B, ale mialam asymetrie wiec w lewej piersi mam 420cc a w prawej 520cc, pierwsze 3 staniki sportowe ktore kupilam na okres po operacji sa w rozmiarze 75 E i czasami mialam wrazenie ze byly troche przyciasne ale jako iz generalnie bylo mi niewygodnie i wszystko mnie bolalo nie jestem w 100% pewna. Niestety jako iz mialam implant pod miesien obecnie piersi sa mniejsze gdzie tuz przed operacja balam sie ze beda 'za duze/nienaturalne' teraz troszke zaluje ze musialy zmalec :P Jesli kiedys bede musiala wymienic implanty na pewno wezme 'o oczko' wieksze. Operacje mialam 11/03 wiec teraz prawie 3 tygodnie po wogole zapomnialam ze ja mialam. Cycki sa fajne w dotyku, moze jeszcze nie kompletnie miekkie jak naturalne ale juz na pewno nie twarde, nic mnie nie boli, zadnego ciagniecia/dyskomfortu, na boku spie od 8 dnia po operacji (od dziecka spie na boku wiec to byla kwestia czasu :D ), leki przeciwbolowe odstawilam po 3 dniach, tego samego dnia wzielam prysznic i umylam glowe - no powiedzmy... ;) w domu wszystko zaczelam robic po tygodniu, pamietam ze jak pierwszy raz robilam obiad to nadwyrezylam reke/miesien (?) przy krojeniu cebuli.... Teraz na szczescie wszystko juz ok :) Co do rozstepow to moja skora jest bardzo podatna na nowe wiec na miesiac przed operacja zaczelam sie smarowac olejkiem Bio Oil a od pierwszego dnia po operacji 2 razy dziennie co zapobieglo rozstepom (nie placisz tyle kasy za cycki zeby potem je chowac przez rozstepy.... ;) ) ale tez byly zdecydowanie mniej napiete w dotyku wiec polecam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mam pytanie odnośnie stanika po zabiegu ? Oraz Pani dr. Skwiercz Ewy (pomorskie ) sa może dziewczyny które roiły cycunie u tej babki ? Proszę o info lub fotki na priw . Mam zaplanowany zabieg na 8 kwitnia w perfect medica w Gdansku wlasnie u dr. Skwiercz . Mam 178cm , wzrostu 52 kg i pani dr zaproponowala mi 380 anatomy przy moim prawie nic po 4 dzieci :) heh :) Slyszalam ze po operacji konieczny jest stanik "pancernik" dr natomiast cce abym zakupila z gatty sportowy i mowi ze jest przekonana a u was jak z tymi stanikami ? Podpowiedzcie co ? Jaki rozmiar tego sportowego powinnam zakupić aby był ok ? co z bandażowaniem piersi po ? Ile dni po mogę zmienić stanik , kiedy mogę zdjąć aby się umyc lub przemyc rany ? Kiedy mogę smarować blizny maściami i czy macie jakies sprawdzone ? Proszę o odpowiedz lub pomoc . Odwdziecze się po zabiegu innym potrzebującym . Pozdarwiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze nie można sie sugerować innymi, ponieważ np znajoma ma ten sam rodzaj implantów, umieszczone w ten sam sposob, obydwie nie mijamy biustu, ale u niej wydaje sie większy gdyż miała wiecej tłuszczu na klatce piersiowej. Takze w dzien operacji przymierzyć jeszcze raz dwa rożne rozmiary i zdecydować. Zależy kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja nie miałam w ogóle bandażowania ...tylko stanik i tak już minął 6 tydzień :) trochę luźniej się zrobiło jak opuchlizna zeszła ...piersi się same jakoś ułożyły i poszły na dół (ale bez przesady :) ) biorąc pod uwagę ,że piersi miałam podnoszone i wyglądałam jak frankenstein to teraz już prawie nic nie widać :) ale codziennie smaruję kolagenem naturalnym. Czas jest chyba uniwersalnym lekarstwem na wszystko. Pozdrawiam. Zizi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej Zizi. Ja chyba też będę miała podnoszone. Czy możesz mi wysłać fotki jak masz to chetnie przed i w chwili obecnej. Ja tez ci mogę wysłać moje. Jakie masz implanty? ile placilas za cały zabieg? m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo schodzi opuchlizna ?? Ja jestem 6 dzień po operacji, widzę ze zaczyna schodzić, ale lekko mnie przeraża ze jeszcze na zejść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś gdy chodziłem do sauny nie widziałem żeby któraś z kobiet miała coś nie tak ze swoimi piersiami.Kobiety się tam pojawiające miały jędrne spore lub duże i kształtne piersi.Nie widziałem żeby któraś miała jakieś obwisłe czy workowate lub małe.Wy to chyba jak zwykle stwarzacie problemy sobie tam gdzie ich niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no tak, niech facet się wypowie:) ok, dobra może i Ty tego nie widziałeś...ale mówisz o piersiach...a jeżeli któraś z nas nie ma ich, jest płaska i generalnie ma mega kompleksy na tym punkcie to właśnie takie operacje sa po to żeby je likwidować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
W piątek jade na wizytę więc dowiem się od dr dlaczego po operacji mam lekką asymetrię ;/ widzę, że Okraglinek też miała dwa różne implanty. I powiedz teraz masz obydwa równe?? Orchidea co do stanika to kup sportowy w Triumphie kosztuje ponad stówę, ale jest idealny, rozmiar to musi Ci powiedzieć lekarz jaki bedziesz miała po zabiegu. To szczuplutka i wysoka jesteś :P myślę, że rozmiar ok, niepotrzeba większego. Najpierw na 6 dni cbędziesz obandazowana więc prysznic od pasa w dół, a potem to normalnie i już sama sobie zaklejała plastrami pod ten stanik sportowy. wszystko Ci powiedzą heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Czesc laski! Jestem w 2 dobie po operacji biustu implantami Menthor 320cc. Wczoraj wyszlam z kliniki. Piersi opuchniete, nabrzmiałe. Bol spory ale do zniesienia. Mam nadzieje ze szybko sie wygoje. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Jeszcze jedno pytanko do tych co już wygojone.... Jedna pierś jest bardziej spuchnięta, czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Domka 80 Ja też miałam lewą bardziej spuchnietą ale już jest ok Warto było dziewczyny pocierpieć bo dziś usłyszałam że mam piękny biust a jak powiedziałam że lekko podrasowany to usłyszałam, że jaki by nie był jest piękny :-) pozdrawiam cycolinki i 9 kwietnia ostatnia kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Sofia a po jakim czasie sie wyrównały? Kiedy miałaś operację?Ja miałam lekka asymetrię ale mimo to zdecydowałam się na takie same implanty, wiec i tak minimalnie bedą sie różnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Domka 80 Operację miałam 14 stycznia Myślę , że tak od 3 tygodni nie widzę różnicy i ta lewa pierś wydobrzala bo była bardziej spuchnięta a też miałam niewielką asymetrię. I mam takie same 345cc Ciężko jest wyrównać przy niewielkiej asymetrii biorąc dwa różne implanty bo zawsze minimalna różnica będzie Ale są już miękkie i takie bardzo naturalne. Ja jestem bardzo zadowolona bo bez żadnych powikłań i blizny już są mało widoczne.Troszkę przegięłam w 3 dobie z pracą i pocierpiałam ale to na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Ja dzis jestem załamana, boli jak cholera ... Jestem wylaczona z życia, normalnie na dzis dzień żałuje ze to zrobilam, a mam za sobą 2 porody naturalne ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na pierwszej pooperacyjnej operacji. Wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dziewczyny czym smarować piersi żeby nie mieć rozstępów? Chciałabym kupić coś takiego super, nie jakiś zwykły balsam na rozstępy dla mam w hipermarkecie. Chce się już zacząć smarować bo się bardzo tego obawiam (operacja za niecały miesiac). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę się wybrać na saunę pooglądać nagich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia dlaczego wiele kobiet (???kobiet???) uważa nas za tępe pustaki, które nie widzą nic poza swoimi cyckami. Mam 35 lat, małe obwisłe A, a przed ciążą C. Jestem ładną, szczupłą, zadbaną kobietą i nie uważam że mam coś wspólnego z 16letnim dziewczęciem. Moje plany operacji piersi sięgają 8 lat i chyba czas najwyższy. To nie próżność ani konieczność wizyty u psychiatry. Pozdrawiam wszystkie laski które odzyskały swoje piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×