Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość alexar
ps: zabieg - 10.09.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexar - do dr sirek jest taka kolejka że masz zabieg dopiero na wrzesień czy po prostu inaczej tobie nie pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
samanta-chyba aż takiej kolejki nie ma,ja poprostu taki termin wybrałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexar- no to superowo, czas ci szybko zleci, ja też czekałam bardzo dlugo no i w końcu zostal mi miesiąc ja mam 345 anat. mentora jedynie nad czym sie zastanawiam czy nie będą za małe ha ha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisii22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisii22
witam mam pytanie odnosnie implantu łezkowego czy któras z was rowniez ma? Bo mam taki problem jak rano sie budze a spie na boku cala noc to mam zmieniony kształt implantu piersi któa wraca po około 20 minut do pierwotnmego stanu, pytalam lekarza ale powiedzial ze sie tak zdarza i nic z tym nie trzeba robic ale proszę o inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sisii22 ,trochę mnie przerażasz tym co mówisz, ja mam za niedługo zabieg i też będe mieć anatomiczne jeśli o tych mówiłaś -tak? nie chce aby w nocy moje piersi przyjmowały inny kształt!!! chyba muszę zapytać o opinię na ten temat moją doktorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_WROCLAW
hej dziewczyny... za 12 dni mam operacje.. strasznie sie boje.. place 12.700 zl ze stanikiem. Robie cycki u N?iemkiewicza we Wroclawiu. JEST JEDEN PROBLEM :P cos nie moge dostac okresu a to bedzie checa jak sie okaze ze zaciazylam ;) najwyzej poczekam mowi sie trudno ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i dojdzie do wymarzonej operacji planowo 17 lutego 2009. mam 20lat 168cm ok 59kg piersi srednie B. Wkladki wybralam okragle 400cc ale cos mnie korci na 450.. myslicie ze moga sie okazac za duze(tzn lekarz mowi ze mi sie zmieszcza ale bede wygladala nie bardzo)? wybralam ciecie pachowe pod miesien. boje sie ze nie bede mogla wogole ruszac rekoma. czy ktoras z was miala tak duze wkladki przez pache pod miesien? jak wygladalo gojenie sie i czy piersi sa naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
cześć Wam wszystkim czytam i czytam dziewczyny Wasze wypowiedzi i zaczynam się trochę bać a w szczególności narkozy operację powiększania piersi mam wyznaczoną na 8 czerwca w Katowicach ustaliłam że będą to wkładki mentor o podwyższonym profilu i pojemności 325 ml mam nadzieje że to będzie rozmiar C i że będę zadowolona natomiast mam pytanie nigdy nie miałam narkozy jak to jest kiedy będzie podawana i po niej ? serdecznie pozdrawiam i czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ciesze sie, ze wiekszosc z was jest zadowolona z nowych biustów. Napawa mnie to optymizmem u utwiredza w wierze, ze decyzja która podjelam jest sluszna. Termin operacji mam wyznaczony na 17 czerwca w Krakowie. Piszecie, ze przez pierwsze dni po operacji dosc boli, ze ruszac sie nie mozna itd. To wszystko juz wiem i nie mam z tym mentalnego problemu. Mam jednak pytanie, na ile czujecie implanty po dluzszym czasie ? Szczególnie te pod miesniem (bo na te opcje sie zdecydowalam). Czy sa przez caly czas wyczuwalne jako cialo obce (ucisk, ciezar lub w inny sposób) czy po prostu staja sie czescia naszego nowego pieknego ciala? Byla bym wdzieczna za informacje. Pozdrawiam. Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyy---
Też chciałabym to wiedzieć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie karolajna
jestem w trakcie szukania kliniki w krakowie i chce perfekcjonisty/tki kase chceci a raczej pragnienie mam tylko mi pozostal wykonawca ;-) mam pare pytan do was tych co zrobily cycuszki : czy na konsultacje czyli pierwsza wizyte musicie miec badania zrobione jak tak plis wypiszcie jakie czy na hiv tez itp ? mykosz u kogo bedziesz robic biust ja wybieram klinike i zastanawiam sie nad kasprzykiem lub malgorzata keller i nie iwem oc wybrac . Ile czekalas na konsultacje ? Mniej wiecej jak okresilas sie cenowo gosiaczek jaka atmosfera panowala u tej pani doktoR? dlugo czekalas na pierwsza wizyte? I jak cenowo Kurde sama nie iwem kogo wybrac plisss napiszcie cos na ten temat! Czy jest mozliwosc wszczepienia implantu przez rociecie w sutku pod miesien czy nie mozliwe to jest ? Wiem ze sie zapytam wszystkiego tam ale wolalabym widziec nieco przed tym 3mam kciuki za wasze cycuszki ja tak bardzo chce juz miec ze bym poszla juz dzis je zrobic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej taka sobie... bede operowac u Dr. Zawiszy. Termin mam na 17-go czerwca. O dr. Kasprzyku slyszalam same dobre rzeczy. Tylko, ze u niego terminy na sama konsultacje byly dopiero na koniec sierpnia. A potem trzeba jeszcze czekac na operacje. Ja przyjezdzam na operacje z Niemiec i nie odpowiadalo mi to pod wzgledem logistycznym i urlopowym. Na kosultacji u dr. Zawiszy bylam rok temu i mialam akurat takie szczescie, ze czekalam tylko tydzien. Ogólnie odnioslam pozytywne wrazenie. Kompetentny, mily, odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Najlepiej przygotuj sobie wszystkie pytania na kartce, bo w nerwach mozna czegos zapomniec. Pan doktor powie ci jakie badania masz zrobic. Powinnas sie zaszczepic na zóltaczke (minimum 2 szczepienia) w odstepach - o ile dobrze pamietam - 4ro tygodniowych. Badania morfologiczne, (czas krzepniecia, opad, elektrolity, itd), EKG trzeba zrobic na kilka dni przed operacja. Doktor zaleca równiez usg piersi, ale nie jest to konieczne. Dobrze pójsc na konsultacje do kilku lekarzy, zebys wyrobila sobie odpowiednia opinie. Ja bylam jeszcze u dwóch innych w Niemczech. Uwazam, ze wszyscy byli dobrzy (no moze jeden z nich byl minimalista pod wzgledem wielkosci implantów, ale to nie dr.Zawisz ;) i kompetentni. Wiec zadecydowala cena. Metoda ciecia wokól sutka jest równiez mozliwa w przypadku opracji pod miesien. Wszystko zalezy od indywidulanych predyspozycji pacjentki i umiejetnosci lekarza. Pan doktor wytlumaczy ci dokladnie wszystkie metody. Ogolnie nikt o zdrowym rozsadku nie poleca metody pod pacha, pomimo, ze w tym przypadku nie widac szwow. Poniewaz wkladajac implant mozna uszkodzic wezly chlonne. A sa one pierwszym indykatorem w wykrywaniu raka piersi. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych i medycynie estetycznej i nie tylko... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, weszłam na forum, bo chciałam czegoś sie dowiedziec o poprawianiu skóry na brzuchu po ciążach, a zaczełam czytać o operacjach piersi. Ja powiekszyłam je sobie 3 tygodnie temu ale BEZ OPERACJI ! efekt jest nieprawdopodobny! Nie chciałam operacji z paru powodów : boje się narkozy z powodu innego niż operacja ratująca życie ( w koncu zdażaja sie powikłania po narkozie), nie chciałam szwow ani pod cyckami ani gdziekolwiek indziej, no i nie stac mnie na wyłączenie z pracy- mam wlasną firme i musze byc stale na chodzie. a poza tym co ja bym powiedziała swojemu facetowi przez 2 tygodnie po operacji- nie dotykaj mnie? Zdecydowałam sie na zastrzyki z Macrolane. Trafiłam na genialnego doktora ( najpierw sobie o nim pogadałam, sprawdziłam) pod Warszawą. Sama zawiozłam sie samochodem na zabieg i sama wrociłam po godzinie. Zabieg jest momentami troche nieprzyjemny, ale całkowicie do wytrzymania- kochane, po 3 porodach wszystko jest do wytrzymania! Wrażenia w trakcie zabiegu, gdy widzisz JAK CI PIERSI ROSNĄ nie da sie z niczym porównac, czujesz sie znowu młoda! Gdy doktor dał mi do reki moje zdjęcie przed i po, tylko wrzasnęłam: Nigdy wiecej nie chcę tego oglądac! Po zabiegu miałam pod piersiami 2 malutkie slady po wkłuciach, ktorych dzis juz wcale nie widac. Od razu następnego dnia wrociłam do pracy, jedynie na siłowni nie mogłam przez tydzien biegac na bieżni, bo mi...piersi podskakiwały. Trzeciego dnia poleciałam do sklepu i obkupiłam sie w MIEKKIE staniki, bez push-upów, rany , co za frajda, przeglądam sie z boku w każdej wystawie. Ostrzykiwanie Makrolanem jest super, bezpieczniejsze 100 x od operacji . Jeśli któras sie zdecyduje, to chetnie odpowiem na pytania, bo jestem zachwycona rezultatem i doktorem Chmielewskim z Vita-Med, Chotomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19esterka89
hej ja powiększałam piersi u dr libora polaka w czechach mam pod gruczoł...przed op. mialam male b wkladki mam 465cc ,mysle ze wyjdzie z tego jakies d,jeszcze nie wiem bo operacje mialam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata128
Witam wszystkich, znalazłam w jednej z wypowiedzi coś o doktorze zawiszu i postanowiłam się wypowiedzieć w celu ostrzeżenia was przed nim. Dr Zawisz z Krakowa, brzydko mówiąc spieprzyl mi piersi, są bardzo nierówne, mam duże blizny a podczas operacji były powikłania. Gdy po czasie przyszłam z reklamacją powiedział że muszę mu zapłacić normalnie jak za powiększenie. Teraz szukam kogoś kto by mi poprawił ale wiąże się tojuż z większymi kosztami gdyż oprócz wymiany trzeba wyciąć blizny i jest to bardziej skomplikowany zabieg. Jak by któraś z was miała kogoś godnego polecenia to chętnie się skonsultuję z innym lekarzem. Pozdrawiam i radzę abyście przed podjęciem takiej decyzji dobrze się zastanowiły nad wyborem specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoha samocha
Agata128 Ponoć dr. Kasprzyk jest dobry w Krakowie. W Szczecinie mogę polecić dr.Ostrowska-Clark. Pozdrawiam i mam nadzieję, że naprawisz swoje cycunie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani100
Zdecydowałam się na powiększenie piersi u dr Sirka w Bielsko-B. Wśród zamieszczonych tu wypowiedzi nic nie znalazłam na temat tego doktora ani jego kliniki. Jeśli któraś coś słyszała na jego temat - BŁAGAM NAPISZCIE! Pozdrawiam: Ani100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkleon
jutro o 15tej mam zabiekg powiekszam piersi z b na hmm ..... no własnie niewiem o ile pmplanty to 315 ml i zastanawiam sie czy nie beda za malae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani100
Trzymam za Ciebie kciuki. Uważam, że 315 to tak w sam raz, nie za dużo i nie za mało. Ja też jestem przed operacją, tylko trochę dalej niż Ty. Zamierzam się operować u dr Sirka w Bielsko-B. Na konsultacji uzgodniliśmy, że będę miała 300 Mentor teksturowane okrągłe pod mięsień, z cięciem pod biustem (chociaż teraz myślę, że chyba też poproszę o 315). A Ty u kogo zdecydowałaś się operować? Napisz jak już nieco odpoczniesz i będziesz w lepszej kondycji. Buziaczki ślę i obiecuję być przy Tobie swoimi myślami, by wiary Ci dodać, ból wszelki osłabić. Wkrótce ja będę prosiła o podobne wsparcie. Trzymaj Skarbie! Ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani100
ALEXAR napisałaś, że masz zabieg u dr Sirka, więc tak jak ja, tyle że Ty jesteś już po (10.09.09), a ja 21.10.09. Proszę, jak już wrócisz do formy podziel się swoimi odczuciami. Tak bardzo boję się tej operacji, a tak mało jest tu opinii o wybranym przez nas doktorze. Co prawda na wizycie konsultacyjnej zrobił na mnie wrażenie bardzo pozytywne, ale... i tak się boję i nie jestem pewna trafności wyboru kliniki i lekarza. Mam mieć okrągłe Mentory 300 (chociaż teraz myślę, czy nie poprosić o 315), pod mięsień, z cięciem pod biustem. PROSZĘ, NAPISZ DO MNIE! Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę mega zadowolenia: ani_100@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadzawka Gwiazd
Czesc dziewczyny! Mnie ten problem nie dotyczy, ale wybieram sie tez na operacje palstyczna i dzisiaj w jednej durnej babskiej gazecie przeczytalam artykul, wlasnie nota bene o dziewczynie, ktora powiekszyla piersi i po operacji byla zrozpaczona-> i wniosek z tego taki, ze redakcja gazety wszystkie osoby planujace oparacje plastyczne kieruje na psychoterapie, bo ich zdaniem operacja to "droga na skroty" Nie powiem, zdenerwowalo mnie to bardzo dlatego postanowilam poczytac opinie istniejacych pan :-) bo tamta dziewczyna z artykulu wydaje mi sie wymyslona przez autora artykulu (albo moze bardzo bym chciala, zeby tak bylo :D) Mam pytanie: jak sie czujecie z duzym biustem ? w sensie, czy to nie jest troche szok jak sie mialo A i ma sie nagle D ? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest szok - od pierwszej chwili czuje się "jak swoje" - jeśli już jakieś zaskoczenie w sensie pozytywnym :) dla mnie to była najlepsza decyzja w życiu, mam swoje wymarzone piersi dopiero 4 miesiące, a czuję się jakbym miała od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie dobrze ja również planuję operacje, ale nie jestem pewna na tysiąc procent, nie wiem co robić naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zwracam sie do wszystkich które już są po zabiegu ale w szczególności do kasprzykowych dziewczyn . Mam 176cm wzrostu, 78cm w biusce i 67 cm pod. Doktor zaproponowal 290g anatomiczne. POdczytuje was juz dluzszy czas i doszlam do wniosku ze moga byc jednka za male i zginac przy moim wzroscie?Janess apeluje zwlaszcza do ciebie bo wiem ze masz takie same a jestes sporo nizsza ode mnie, co bys poradzila? Ale oczywiscie prosze wszystkich o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja mam 70 pod i w biuscie 82cm wzrost 160.A bede miała implanty 350 okrągłe wiec wyjdzie mi duze c,Radze pomyslec czy nie sa za małe 290ja jestem drobniutka i nie bedzie az taki efekt;-)a teraz mam małe b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×