Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
U kogo robiłaś operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arla8311
Czesc, jestem po operacji u dr Szczyta, kształt anatomiczną 375, 16.04.2014, koszt 17 tys, mam pyt? Odczuwam w jednej piersi jakby palenie, czy to normalne? Mam tez jedna ciut większa ,czy to jest spowodowane opuchlizna? Ogolnie czuje sie ok, najgorzej rano wstać z łóżka, i jak mnie boli czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się na konsultację i wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak krótko i na temat :( Może spróbuj dowiedzieć się telefonicznie. Jak bylam na konsultacji u dr Potockiego to dostałam wizytówkę i kazał dzwonić. Myślę że jako pacjentka masz do tego prawo. Nie musisz odrazu biec na konsultacje szybciej będzie na telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arla8311
Dzis juz sa równe:) wiec to była opuchlizna, gorzej z tym wstawaniem rannym, i pieczeniem jednej piersi czy ktos cos podobnego miał? Telefon na kom do dr Szczyta mam ale tak w święta nie bardzo dzwonić, mam to od pierwszego dnia w klinice inny lekarz na obchodzie powiedział ze tak moze byc alenie wiem czy o to samo dr chodziło:) czy ktos miał inne objawy niz tylko ból?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra145
Witam kolezanki po. ...ja jestem tydz, po operacji, jak narazie jestem przerazona ksztaltem-wielkoscia,lekarz sugerowal mi wiekszy rozm, gdyz wiekszosc pan jest nie zadowolona z wielkosci,ze sa za male, mialam obawy, wahalam sie pomiedzy 375 a400 mentor okragly, lekarz przed samym zabiegiem rowniez doradzil ze mam wziasc 400. Bo miesien zabierze 20procent, ale teraz sa olbrzymy, czy ktorajs z was ma 400 okragle i jest dluzszy czas po zabiegu, bede wdzieczna na fotki, moze troszke sie pociesze, bo narazie to cierpienhpe nie jest warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra145
Podaje swojego meila czekam za fotkami, poprawcie mi humor prosze tigra145@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1poznan
Cześć operacje miałam dwa tygodnie temu. Ból... Jak dla mnie słaby, bardziej bolą mnie miesiączki. Pierwszego dnia sama już wstawalam do toalety. Tabletki przeciwbólowe brałam tylko 3 dni łącznie zjadłam 6 ketonali. Piersi miałam w miarę duże bo D ale nie były jędrne.Lekarz dał mi implanty 300ml i mam teraz po prostu pełne jędrne D i biust wygląda niesamowicie naturalnie. Operacje miałam w Poznaniu u dr. Chiciaka, świetny specjalista. Przed operacją musiałam mieć USG piersi, RTG płuc i badania krwi...było tego pełno za same badania krwi zapłaciłam 140zl. Każdej kobiecie, która jest niezadowolona ze swoich piersi będę doradzać operacje, nic strasznego a czuje się jakbym zaczynała nowe życie + 100000 do pewności siebie i poczucia własnej atrakcyjności. Mój partner który nie chciał tej operacji teraz się szeroko uśmiecha jak tylko je widzi....no i szczęśliwy ze w końcu ma uśmiechnięta kobietę przy boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was miała robione piersi w klinice dr szczyta u dr. Potockiego ? Interesują mnie ceny za całkowity zabieg, czy do cen podanych na stronie doliczaja jeszcze podatek VAT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala100
Mam termin na powiększenie na koniec maja ale strasznie się boję i waham czy dobrze robię. Z jednej strony chcę ładny biust bo już mam dosyć pustych torebek po dwóch ciążach i dwóch karmieniach ale z drugiej obawiam się czy dam radę psychicznie. Jakoś nie mogę się pogodzić z myślą że jakiś silikon będzie w moim ciele i ciągłe obawy czy coś się nie stanie. Dziewczyny napiszcie mi czy komplikacje są częste i groźne ? Czy warto TO zrobić ? Dodam, że mam lekarza , który cieszy się dobrą opinią i to ten plus jednak boję się czy nie będę żałować. Aha,,,,, jak wyglądają piersi gdybym np chciała wyciągnąc implanty ? Czy wyglądają dużo gorzej niż przed wsadzeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o opinie dziewczyny, które miały wykonywaną operację u doktora Łątkowskiego. Jak się czujecie po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala tak piersi wyglądają gorzej po wyjęciu implantow gdyz one rozciągają skórę. Lepiej się wstrzymaj jak się wahasz. Do operacji podchodz gdy będziesz 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala 100 - jeżeli się wahasz to sie wstrzymaj, przełóż operację, nic na siłę! lepiej żebyś była pewna podejmowanej decyzji niż żebyś później żałowała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale zawsze się pojawi jakaś niepewność, co do takiego powiększania biustu, czy warto czy nie. I nie wiem, czy się zdarzy taki moment, żeby być pewnym na 100%. ale może jak pooglądasz te filmy https://www.youtube.com/user/drplastyk o powiększaniu piersi nieco łatwiej będzie ci podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addaa1
kto ma operację w pzyszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest, że niby się myśli dużo o takim zabiegu, chce się go, ale jak już jest coraz bliżej i tak pojawia się niepewność. Ja się zastanawiam nad tym zabiegiem www.dermed.pl/krakow/zabiegi/powiekszanie-piersi-i-posladkow/przeszczep-tluszczu-metoda-body-jet/ na pewno jest mniej inwazyjny niż implanty i szybciej się do formy wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ta reklama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak brak pacjentów-klientów...to szuka się reklamy w kazdym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn które są już dłuższy czas po operacji Operacje przeszłam w październiku 2013 roku czyli ponad 8 m-c temu. Martwi mnie nadwrażliwość sutków na dotyk, zwłaszcza lewego. Ogólnie piersi mnie nie bolą już od dawna, są ładne, miękkie w dotyku a blizny powolutku zanikają. Sutki właściwie nie bolą. Przyznam, że sama staram się ich nie dotykać bo nie jest to nic przyjemnego. Problem pojawia się gdy mąż się do nich dorwie. Nie jest "brutalny" a pomimo tego zamiast przyjemności odczuwam nieprzyjemny ból. Zanim skontaktuję się z lekarzem mam nadzieję, że któraś z Was wypowie się w tym temacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka882
Na szczęście nie miałam takich problemów, u mnie zabieg przeszedł pomyślnie, w pełni do siebie doszłam po pół roku, blizny też zanikają. Korzystałam z zabiegu w medicover http://www.uroda.medicover.pl/home/chirurgia-plastyczna/biust/powiekszanie-piersi/ i jestem z niego zadowolona. Na twoim miejscu nie czekałabym na porady, tylko udała się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata27
Dziewczyny pomóżcie!! Za niecały miesiąc mam operacje u dr Osucha z Wawy i martwię sie strasznie, bo mnóstwo jest sprzecznych opini na temat tego Pana... Czy któraś z Was miała może wykonywana u niego operacje, jak efekty, warto sie oddać w jego ręce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam operacje za 2 tygodnie w klinice Kolasinski u dr Kolendy. Wybrałam stosunkowo duży rozmiar 400ml o średnim profilu, pierwsza propozycja była 360ml ale jak zrobiłam przymiarke to wyglądały na typowo klasyczne piersi ( jak w moim push up). Mam 170 cm wzrostu i 58kg, wiec powinno być ok, ale pomimo wszystko mam wątpliwości . Wykarmilam dwie córeczki i niestety moje piersi straciły totalnie jędrności i na dodatek mam rozstępy , wiec raczej nie powinnam sie zastanawiać. Nie wiem dlaczego , ale obawiam sie jak zareagują ludzie w pracy, bo różnica napewno będzie duża, wiem ze nie powinnam sie przejmować , ale nie chciałabym być pochopnie oceniona, bo robię to po to, zeby odzyskać swoją kobiecość, a nie emanowac sexem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona1987
Dziewczyny spróbujcie preparatów na powiększanie piersi. To doskonała alternatywa w stosunku do operacji. Ja znalazłam świetny preparat na stronie: http://e-powiekszaniepiersi.com/. Na pewno będziecie zadowolone z uzyskanych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę wiedzieć skąd jesteś? Chcialabym na żywo zobaczyc efekty bo jakos czuc reklamą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata11111
Zuzzza1983: Dosc spory rozmiar implantu wybralas, ale to wcale nie oznacza, ze bedziesz miala ogromny biust. Wszystko zalezy jaki to rodzaj implantu, jakiej firmy, czy bedziesz miala pod gruczol czy pod miesien, ile cm masz pod biustem i ile w biuscie. Jest bardzo duzo czynnikow, ktore na to wplywaja. Najlepszym doradca bedzie Twoj lekarz. Jesli jestes zdecydowana na taki implant i wiesz mniej wiecej jak Twoje piersi beda pozniej wygladaly i chcesz tego to pewnie, ze rob 400ml. Na innych ludzi nie patrz co powiedza i tak beda gadac swoje, poplotkuja przez jakis czas i dadza spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Masowanie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja planuje operacje powiekszenie piersi w grudniu, z tym ze u mnie od raz musi byc zrobiona mastopeksja. Wykarmilam dwie córki i mój biust pozostawia wiele do życzenia. Ja bede robiła w Sopockiej fabryce urody- u doktora Zdzitowieckiego. Tzn sama operacja nie jest w Sopocie ale tam przyjmuje doktor. Czy któraś z Was miała mastopeksje i powiekszenie piersi implantami? Czy moze któraś z Was była operowana przez dr Zdzitowieckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×