Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość hgfyguhijuhgf
ku..a poco powiekszac piersi naturalne są takie piękne takie obwisłe a nie jakieś twarde z...ane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka65
jestes juz po zabiegu jesli mozesz napisz jak wyszlo ile teraz masz centymetrow w obwodzie jaka to mieseczka napisz co mozesz bo ja jestem przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Tu agulek z Łodzi. Chce sobie powiększyć piersi i mam dylemat bo byłam u trzech lekarzy na konsultacji i mam mętlik w głowie bo nie wiem kogo wybrać i jaki rozmiar implantów. Mam 172 cm wzrostu i wazę ok 64 kg mam budowe klepsydry, miseczkę małe 75B.Kształ mam jak łezka, chciałabym mieć ze dwa rozmiary większe Jeden lekarz ( dr żukowska) powiedziała ze dla mnie 410g anatomy profil średni ( po zabiegu miseczka 75 D) a drugi (dr Pisera) ze 370g anotomy profil wysoki i ze tez wyjdzie D. Ten lekarz i ten wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie bardzo miło mi sie z nimi rozmawiało i nie wiem kogo wybrać. Czy ktoś może ma podobne wymiary do moich lub robił u któregoś z tych lekarzy i moze mi podpowiedzieć bedę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kochane od dawna zastanawiam się nad powiekszeniem piersi. W przyszłosci planuje miec dzieci i zastanawiam się jak wyglądają silikonki po karmieniu. Czy jest na forum jakas kobietka co karmiła? Z góry dziekuję i pozdrawiam szczęśliwe posiadaczki pięknych krągłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeżeli chcesz sobie powiększyć piersi, to powinnaś udać się do profesjonalnej kliniki np. do IQ Medica i zapytać specjalistów tam pracujących o to jak się będzie karmiło z silikonami czy po ich założeniu. Chirurdzy plastyczni z tego centrum przede wszystkim udzielą ci dokładnych informacji i doradza co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery_jane
no tak faktycznie trzeba dokładnie wszystko sprawdzić zanim się zdecydujemy na dany zabieg. Bo chyba żadna za nas nie chce sobie wyrządzić krzywdy?? Jeśli ktoś chce sobie piersi powiększyć to ja nie mam nic przeciwko tylko wcześniej lepiej się upewnić, że taki zabieg jest dla nas wskazany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja użyłam tabletek i kremów firm z tej strony: http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/sklep/tabletki.php powiem Wam tak: przez pierwsze dwa tygodnie widziałam małe efekty, ale po 2 miesiącach zauważyłam zmianę rozmiaru przede wszystkim kupując już większy stanik! aaaaa :)) Wreszcie! teraz spróbuję tego: http://intymnosc.pl/aff/sklep/perfect-bust-90tab-rekomendujemy-p-709.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam straszny dylemat, problem i od kilku tygodni depresję:( Mam rozmiar B 85 i piersi są takie normalne(nie zwisają).. Ale ja ciągle myślę, że są małe, brzydkie i w ogóle. Mam straszną depresję przez to:( Mój facet mówi, że są śliczne, ale co on ma mi powiedzieć???:((Proszę pomóżcie!!!!!!! Czy rozmiar B 85 jest ok?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu miałby nie być ok? Jeśli Twojemu mężczyźnie podobają się Twoje piersi to nie masz się czym martwić? I dlaczego w ogóle chcesz coś zmieniać? Nie podobasz się sobie? Taka operacja to poważna sprawa - rozważ więc najpierw wszelkie za i przeciw i poczytaj jeszcze i powiększaniu piersi http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl/?option=com_content&task=view&id=61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie myślę, że to nie dla faceta, ani nikogo innego powinno się podejmować takie decyzje, tylko dla samej siebie. Jeśli się sobie nie podobasz, jeśli masz kompleksy z tego powodu... Tylko przypadkiem nie przesadź! Bo to też potem niezbyt ciekawie wygląda. No i uważaj z wyborem lekarza. to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie, Panny i Panienki Z racji mojej altruistycznej duszy, śpieszę Wam z pomocą i informuję, iż właśnie skończyłyście przejmować się małym i niejędrnym biustem!! Dzięki uprzejmości mojej mamy ( która delikatnie tym samym zakomunikowała mi, że mój biust nie jest O.K ) mam styczność z nowym preparatem, a mianowicie z Bustello. Dostałam tabletki, a że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda więc zaczęłam je łykać. Po tygodniu efekt mnie wręcz przeraził. NIE MOGŁAM DOBRAĆ ODPOWIEDNIEGO STANIKA GDYŻ WSZYSTKIE MOJE OKAZAŁY SIĘ ZA MAŁE!! Tabletki działają w oszałamiającym tempie, a przy tym są 100% ziołowe. Są całkowicie nie ingerujące w naturalne procesy organizmu i nie mają efektów ubocznych. Dla mnie bomba. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Nadchodzi moje Panie nowa era, nie sylikonów tylko BUSTELLO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krainaczarów ma rację, powinnaś zaczerpnąć profesjonalnej porady, ale myslę, że wiele jest kobiet, które powiększają piersi a później karmią piersią. Ale nie wiem czy ma to jakikolwiek wpływ na zdrowie dziecka i na jakośc pokarmu. Na tej stronie którą podaje krainaczarów jest numer kontaktowy, pod którym możesz zasięgnąc takiej indywidualnej porady. Co chyba jest najlepszym rozwiązaniem jeśli myślisz poważnie o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko. Od dawna nosze sie z zamiarem powiekszenia piersi. Po urodzeniu dzieci dosc mocno schudłam i wyobrazacie sobie efekty....Biuat prawie do...:(. szukam dobrego, poleconego lekarza z Wrocławia. Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo...
Mam zabieg za miesiąc w Swissmedzie w Gdańsku u dr Jankau i już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola B
Witajcie dziewczyny. U mnie w nastepną srode godzina zero ;-) :-). 28 września mam zabieg podniesienia i powiekszenia. Boję sie ale nie mogę sie doczekać. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola B
Mnie czekaja dwa zabiegi: Podniesienie i powiekszenie. Za jednym zamachem oczywiście. Koszt- 16 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinnnna
Sankowski jest najlepszy. W końcu poprawia po innych lekarzach masę zabiegów. Dlatego inni go nie lubią ,bo jest drogi i dobry. Ja robiłam piersi, usta i liposukcję. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola B
No niby cena niemała :(. Ale nosze sie z tym zamiarem od dawna. I mysle, że jesli ma to poprawić samopoczucie i co tu wiele mówić -uszczęsliwić, to nie ma na co czekać. ja sie bałam troszkę, zwlekałam a jak patrze na swoje.....cos co powinno byc cyckami :-) to mi sie niedobrze robi... Więc dziewczyny- róbmy takze cos dla siebie! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funia 12
OSOBY POKRZYWDZONE PRZEZ DOROTĘ ŻUKOWSKĄ OPISZCIE SWOJĄ HISTORIĘ. NAPISZCIE CZY SKŁADALIŚCIE SKARGI JEŚLI TAK TO GDZIE I KIEDY. MOŻE MI TO BARDZO POMÓC PONIEWAŻ JA NIE ODPUSZCZĘ . MOJE ŻYCIE LEGŁO W GRUZACH PO OPERACJI " UPIĘKSZAJĄCEJ " U DR. ŻUKOWSKIEJ. PROSZĘ NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy któraś z Pań robiła sobie operację plastyczną u dr Witwickiego w lecznicy Kabaty na Wąwozowej. Mam prośbę o opinię - nie tyle o doktorze (choć te też mile widziane), co o samej lecznicy. Byłam tam na wizycie i powiem szczerze nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Jeśli ktoś tam robił jakąś operacje bardzo proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Słuchajcie, w tym temacie trzeba być dobrze obeznaną, żeby efekty były prawdziwe i satysfakcjonujące ! Ja metodą prób i błędów oraz po konsultacjach wybrałam kilka najlepszych produktów, które faktycznie powiększyły mi piersi o 2 rozmiary, ale w troszkę dłużej niż miesiąc. To niesamowity wynik, bo dało mi to wreszcie swobodę, stałam się bardziej pewna siebie, nie mam aż takich kompleksów przed koleżankami, bo faceci spoglądają tak czy siak.. To chyba jest najważniejsze w tym, bo wreszcie mogę swobodnie ubierać stanik nie myśląc o wypychaniu.. Podawałyście bust up i bardzo słusznie, bo to jeden z najtańszych a bardzo dobrych na początek. Ja preferuję perfect bust, bo mam pewność, że to nie żaden syf. Poczytajcie najpierw takie strony: http://www.perfectbust.pl/aff/sklep/ albo wejdźcie tutaj i poczytajcie o perfect buscie. Bust up, perfect bust lub produkty firmy viamax. Tylko to mi polecano i to również polecam, bo jakimś cudem zadziałało ;)) Ja kupowałam tu: http://intymnosc.pl/aff/sklep/powiekszanie-piersi-c-71.html do poczytania jeszcze macie linka: http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/sklep/ Pamiętajcie! To wasza decyzja, więc lepiej poczytajcie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest dla ludzi - jeśli ktoś się zdecydował na zabieg, to nie ma co go odwodzić od tego pomysłu. Proponuję wygooglać taką postać jak dr Jakub Kratochwil, zajmuje się właśnie chirurgią plastyczną, ma bardzo bogatą stronę w sieci - można poczytać o tym co nas czeka w związku z zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×