Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość biniasxxxx
Jesli o mnie chodzi o teraz zastanawiam sie nad tym zabiegiem w Elite w Warszawie. Jest rok po urodzeniu dziecka. Biust mam niestety mało jędrny i narazie nie zapowiada sie zeby sam krem sobie z tym poradził. Dlatego własnie jestem zmuszona zdecydowac sie na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
Hej ja również zastanawiam się nad powiększeniem piersi ja to po dwójce dzieci mam nieciekawy biust , umówiłam już się na 28 stycznia do Poznania klinika Solumed i do dr Dydymskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić jakie mam wybrać wkladki niedługo zabieg a ja cały czas niezdecydowana mam do wyboru 295 lub 310 mentor okrąłe mam 165 wzrostu i waże 44 kg dodam że mam wąską no i obecny rozmiar prawie A.Poradzcie mi boję się że te 310 będą za duże a nie chcę żeby wyglądały na duże piłki.Jak najbardziej naturalne.Doktor namawia mnie na 310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera87
Hej dziewczyny:) ja tez mysle o operacji powiekszenia biustu. U mni w sumie to dopiero by wyszlo na pazdzienik bo nie mam wczesniej wolnego, a nie mieszkam w polsce. No nic, moim zdaniem jakiekolwiek tabletki to moze sobie za przeproszeniem o d..e rozbc!!! Tyle kobiet nie decydowaloby sie na operacje, jezeli bylaby to prawda, a nawet jesli juz to efekty sa krótko trwale!!! Mnie zastanawia jedna rzecz. Pisza na stronie mentor ze daja dozywotnia gwarancje, czyli ze np: po 15 latach jak trzeba bedzie wymienic to tylko placimy za operacje a implanty dostajemy nowe za darmo? Bo troche tego nie rozumie!! Ja to mam takie malutkie, ze nawet mi sie ich ogladac nie chce!! Napewno sie zdecyduje pod koniec roku, i napewno nie wezme sobie mniejszych wkladek niz 315:)chce miec pelne C. Moze znacie jakąś dobra klinike w warszawie??? Bylabym bardzo wdzieczna za jakiekolwiek namiary pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dccc89
Ja chce zrobić sobie implanty we Wrocku w klinice Wiatroszak. Słuchajcie, tylko teraz sie zastanawiam co lepsze czy implanty okrągłe czy anatomiczne. Dziewczyny z doświadczeniem w tej materii prosba o małą poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylammalaa
Odradzam, dziewczyny po raz kolejny ustrzegam was przed operacyjnym powiekszeniem biustu!!! Breast Actives to rewelacyjny zestaw składający się z kapsułek oraz kremu, który powiększa piersi. Tutaj można go zamówić http://www.breastactiVEs.pl/, Ja używam tego zestawu i piersi stały się jędrniejsze a dopiero miesiąc używam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loploppol
Najlepsze sposoby na naturalnie piękny biust to; 1. Ćwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w białko i fitoestrogeny(warzywa strączkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujędrniający 4. Dietę i ćwiczenia można wspomóc specjalnymi tabletkami, które w swoim składzie zawierają naturalne składniki. Ich specjalny skład oddziałuje na żeńskie hormony płciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiększania piersi. JA KUPUJE NA www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Majka ja tez mialam wybor: 280 lub 310. Wybralam 310 i nie zaluje! Operacje mialam 12 stycznia. Po zejsciu opuchlizny mam rozmiarek 70 dd albo 75d - zalezy od firmy. Powiem ci szczerze, ze wcale te piersi nie sa duze bo jestem waska pod biustem. Teraz mysle ze moglam wybrac z 350cc Firma allergan, profil wysoki, okragly teksturowany! Uwierz mi bierz najwiekszy jaki ci lekarz zaproponuje do twojej figury. :-D no I powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po wielu latach zastanawiania sie w koncu sie zdecydoalam na operacje powiekszenie piersi. W moim przypadku mozna smialo mowic iz nawet nie mam zarysu piesi poprostu ich nie mam ...mialam konsultacje w Warszawie zabieg mam wstepnie ustalony na kwiecień...Doktor dobrał dla mnie implanty anatomiczne 410 LF o poj.310 albo 410 LX o poj.330 , ma on takie same wymiary podstawy,różni się wypukłością ( jest o 9mm większa Nie potrafie zdecydowac ktory implant wybrac bo tak naprawde nie wiem jak duze one bede jaki rozmiat piersi mi wyjdzie po operacji i czy implant o wysokim profilu wyglada bardzo sztucznie ? czy jaka jest jego rola ? i jaki roziiar moge osiagnac zaczynajac od 0 z implantem 310 bo to najwazniejsze Czy ktos moze mi cos doradzic ? z Gory Bardzo wam Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera87
Po takim implancie wydaje mi sie ze bedziesz miala C. Duzo czytam po forum i dziewczyny radza zeby nie brac mniejszych niz 315! Ja juz sie nie moge doczekac swojej konsultacji!! Musze czekac do czerwca bo wczesniej nie mam urlopu. Po operacji daj znac jak tam poszlo i czy jestes zadowolona..jak mieszkasz w grays to niedaleko mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam w marcu .wyjsciowe mialam b.robilam podniesienie z powiekszeniem.okragle mentor 375ml.do ostatniej chwili nie wiedzialam czy 375 czy 400.jednak ze wzgledu ns figure dr doradzil mi 375.no i jak kazdy po op stwierdzilam ze wcale nie sa duze ....no i moglyby byc wieksze.tak ze bierzcie ns maxa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvljhdlkuytxs
Ja robiłam biust u doktora Ciesińskiego w Krakowie. Polecam. co za super lekarz ! :D a jakie wspaniałe mam piersi teraz ( www.ciesinski.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violadd
Do mamba 84 podaj prosze email jestem zainteresowana ta metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie, Jestem 3 lata po operacji powiększenia biustu. Postanowiłam założyć konto w celu porady. Jeżeli, któraś z Pań miałaby jakiekolwiek pytania to proszę pisać. Pozdrawiam Inez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
hej Inez :) czy po tych 3 latach zauważyłaś jakieś zmiany co do implantów? występowały jakieś komplikacje? rozmawiała z dziewczyną, którą operował ten sam chirurg co mnie będzie, i u niej właśnie po 3 latach wkładka anatomiczna uległa sfałdowaniu. bardzo jej to dokucza i na usg widać te "fale"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SimonaBeket
Ja powiększałam w Krakowie u dr. Ciesińskiego. Z małego A - na małe C - efekt powalający - naturalny biust - i super lekarz. No i oczywiście samopoczucie wspaniale - warto było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_g
hej grzybkii:) ja jestem na początku tej "przygody" tzn. jestem po pierwszej konsultacji. Uznałam, że najlepiej będzie zaczerpnąć wszystkich informacji od samego źródła. Konsultacja kosztowała 100 zł. Tobie też polecam taką wizytę:) net niestety jest słabym żródłem tego typu informacji a lekarz odpowie nawet na najtrudniejsze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiBro
Ja nie mam niestety kasy na operacyjne powiększenie piersi, a poza tym boje się jakichkolwiek interwencji chirurgicznych w moim organizmie. Dlatego też za namową koleżanki wypowiadającej się wcześniej wybrałam zestaw http://superbiuscik.pl/ . To krem i ziołowe tabletki, których efekty działania zauważyłam już po niecałym miesiącu działania. Oczywiście piersi nie urosną o całe rozmiary, ale stają się jędrniejsze i zauważalnie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosialeczka
potrzebuje rady. wczoraj bylam na 1szej konsultacji u dr Świątkiewicza w Bydgoszczy. mam w tej chwili prawie zerowe A. lekarz zaproponowal wkladki polytech 240 (anatomiczne) lub 270ml (okrągle) o srednicy podstawy 110mm i mowi, ze wiekszych sie nie da. mam bardzo waska klatke. waze 55kg przy 170cm wzrostu. mowi, ze koncowy efekt to bedzie B lub male C. mi by to starczylo, ale czy tak wlasnie to widzicie? termin mam dopiero na luty 2014. cale wieki. ale moge sobie pozwolic tylko na operacje w trakcie ferii lub wakacje - na wakacje terminow juz nie ma. chce isc akurat do tego lekarza. w sumie nie bylam na innych konsultacjach, ale czytalam o nim duzo i spodobal mi sie na konsultacji. nie naciska, nie przesadza, nie spieszy sie. czy ktoras z Was ma od niego swoje cuda? a moze od kogos innego z kuj-pomorskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD06
Witam mam pytanie ile po operacji powiększenia biustu można zajść w ciąże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdura i reklama tych tabletek!!!! Kupe pieniedzy na nie stracilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszaaa
MartiBro mam pytanie czy te tabletki o których wspominałaś to faktycznie dają efekty ? I czy mogą być po tym jakieś efekty uboczne ? Bo zastanawiałam się nad operacją, ale również boję sie ingerencji w moim ciele dlatego poczytałam na temat różnych tabletek, maści i przyznam szczerze, że o super biuściku pierwsze słyszę aczkolwiek czytałam na temat BUST UP. I jeśli ktoś na forum stosował tego typu środki oczywiście sprawdzone to bardzo bym prosiła o odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natleczkoo23
hej dziewczyny, niedawno natrafilam na w miare fajna stronke opisujaca sposoby na powiekszanie piersi (w tym chirurgicznie) www,operacjaplastyczna.c0.pl/index.php/go/tez-kiedys-myslalam/ to adres ;pp ja obecnie zdecydowalam sie na ratalne rozlozenie zabiegow na stronie www.goo.gl/3V6GgP :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natleczkoo23
hej dziewczyny, niedawno natrafilam na w miare fajna stronke opisujaca sposoby na powiekszanie piersi (w tym chirurgicznie) www.operacjaplastyczna.c0.pl/index.php/go/tez-kiedys-myslalam/ to adres ;pp ja obecnie zdecydowalam sie na ratalne rozlozenie zabiegow na stroniewww.goo.gl/3V6GgP usmiech.gif pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_niunia
są skuteczne tabletki w które warto zainwestować Breastfem NYV produkowane w USA wystarczy porównać skład z innymi, jeśli na stronie nie podają to znaczy że lipa sam wysiąg z chmielu lub L Arginina zupełnie nie przydatna. Znalazłam jeden sklep który w polsce sprzedaje za ok. 130zł z tego co widziałam na Faceboo... tabletki mają wiele fanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoleee
w lodzi powiekszaja niedrogo ok 11 tys operacja plus implanty ul kopcinskiego klinika dr zielinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulaa27
powiedzcie mi jestem 12 dni po operacji.mialyscie takie uczucie jakby odtretwienia piersi>>? pewnie musza sie przyzwyczic nie? powiedzcie mi kochane. czekam na odp[owiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almondddd
na youtubie też sobie można pooglądać filmy, w jaki sposób można powiększyć biust. Mnie bardzo ciekawi ten sposób, gdzie się powiększa biust za pomocą tłuszczu. Widziałam filmik z doktorem Osuchem i bardzo mnie kusi, żeby sobie właśnie w ten sposób powiększyć piersi, a może któraś z was już jest po takim zabiegu i coś może więcej mi opowiedzieć, czy jesteście zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×