Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
ja sobie powiekszam sutki uzywająć co dzień kremu http://tnij.com/mtbze po ktorym są one bardziej jędrne takie że moj je chce ssac jak male dziecko hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po i jestem bardzo zadowolona, mam biust, czuje sie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniaaa
almondddd na youtubie też sobie można pooglądać filmy, w jaki sposób można powiększyć biust. Mnie bardzo ciekawi ten sposób, gdzie się powiększa biust za pomocą tłuszczu. Widziałam filmik z doktorem Osuchem i bardzo mnie kusi, żeby sobie właśnie w ten sposób powiększyć piersi, a może któraś z was już jest po takim zabiegu i coś może więcej mi opowiedzieć, czy jesteście zadowolone. - ja jestem ta metoda zachwycona. niedawno sama to zrobilam. Wyszlo przepiekne, zadnych powiklan, nic. W dodatku tluszczyku na nozkach mniej, a wiadomo jak to klopotliwe! Szczerze mowiac nie spodziewalam sie tak naturalnego efektu, a mężuś, na poczatku przeciwny, sam jest teraz zachwycony!! Robilam to w Medycynie Urody i z ręką na sercu polecam. Opieka - pelna profeska. Cudowni lekarze i cala obsluga. podrzucilabym stronke, ale niestety nie daje sie wstawic.... ale latwo znalezc ;) na stronce jest tez pelny opis tego zabiegu. DO DZIELA DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie Osuch jest . On jak Lenin wiecznie Zywy. Jak chcesz reklamować tłuszcz poczytaj wcześniejsze wpisy i może do Ciebie dojdzie co wciskasz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie chcące skorygować biust nie zastanawiają się przed zabiegiem co będzie jak znajdą się w odsetku pacjentek, których dotknęły powikłania. Nie chcą nawet o tym myśleć, by nie zapeszać. Przyszła Pacjentko jednak polecam zapoznanie się tą ciemniejszą stroną zabiegów korekcji piersi. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/142/ciemniejsza-strona-korekcji-piersi-powiklania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatroszak już jest teraz czekamy na kogo - na Osucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola31
Do gosialeczka: Jestem 9 dni po operacji i mam 260 wiadomo nie są to giganty ale przy mojej budowie ciała ( 160 wzrost 45 kg waga) i praktycznie wcześniej byłam plaska, po ciąży powoli zanikały mi piersi. Wyglądają super.Nie mogłam mieć większych, gdyż jestem bardzo szczupła i jak to kolokwialnie stwierdził lekarz poprostu większe by się nie wmieściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula la la
Za mc mam termin u Kubasika w poznaniu na obornickiej, 350m mentor, w tej chwili mam male b, po trojce dzieci to wiadomo. Jestem cala podekscytowana no a czym blizej do op to bardziej nerwowa zwlaszcza, ze nie mieszkam w Polsce, wiec Ciagle mam stresa czy wszystko wypali. Jeszcze usg piersi musze powtorzyc, bo badanie wazne jest 3mce, a moje juz sie przeterminowalo. A co jak cos na usg wyjdzie nie tak, albo samolot odwolaja, albo moj***adanie krwi bedzie nie tak jak trzeba. Stres, stres, stres. Mysle o narkozie i boje sie troche. Tez mialyscie tak im blizej do godziny zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska
Ja też myślę o operacji i najwięcej zdjęć jest na forum beautywpolsce.com można zobaczyć prace różnych lekarzy bez "fotoszopa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska
www.beautywpolsce.com linki się nie wklejają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg powiększania piersi 15 dni temu. Dostałam okrągłe implanty i od czasu zabiegu noszę nad piersiami pas uciskający. Minęło 15 dni, a ja nadal od zabiegu mam nierówny biust-prawa puierś jest bardziej wypukła na górze, a lewa jest niżej od prawej. Czy to normalne po upływie 2 tygodni? Mogą się jeszcze wyrównać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze prawidłowe może tak być przez 12 lat a potem minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po operacji nie czułam się najlepiej, byłam strasznie obolała, piersi miałam .. nawet nie wiem jak to opisać. Ale mój lekarz mówił, że to normalne po takeij operacji i się trochę uspokoiłam. Obecnie jestemw trakcie rekonwalescencji. nie jest już tak źle, nadal noszę specjalny stanik i chodzę do dr łątkowskiego na konsultacje, żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok. wiem, że jeszcze trochę czasu minie zanim wrócę do pełni sił, ale ... no teraz moje piersi mi się podoobają zdecydowanie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaap
jestem po operacji powiększania piersi u dr. Stańczyka z Warszawy-klinika Linea corporis. Jestem bardzo zadowolona, wszystko praktycznie bezboleśnie zniosłam, a implant 345ml, więc nie najmniejszy, Piersi piękne, polecam Pana Doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina09
A ja mam pytanie na temat dr Doroty Żukowskiego z Dermedu z Łodzi. Warto u niej powiększyć piersi? Zależy mi na 2 rozmiarach do góry, Jak już mam wydać kasę, to chcę u dobrego chirurga... Może któraś z dziewczyn robiła u niej piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest . Moja znajoma zadowolona Widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Panie! Pragnę wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, ponieważ wiem, jak ważne jest dobre samopoczucie. Wiem, bo sama jestem kobietą, która walczy ze swoimi kompleksami :) Na całe szczęście, istnieje coś takiego, jak chirurgia plastyczna, która coraz częściej poprawia nam nie tylko samopoczucie i leczy nasze dusze z kompleksów, ale staje się nieodłącznym elementem walki z upływającym czasem. Jak wiadomo - większośc z nas, Kobietki, chciałaby coś zmienic, coś poprawić z różnych względów. Dla mnie nie jest ważne, jakie są tego powody, lecz ważne dla mnie jest, żebyście w końcu mogły czuć się lepiej! Lepiej w swoim ciele, lepiej sama ze sobą, lepiej w sensie duchowym i cielesnym! Dlatego wychodząc do Was, drogie Panie, wyciągam pomocną dłoń oferując kredyt gotówkowy, bądź inną formę pomocy finansowej, która może pomóc zrealizować Wasze pragnienia, potrzeby i niejednokrotnie marzenia! Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt: Wówczas będziemy mogły wspólnie ustalić najdogodniejszą drogę dotarcia do Twoich marzeń !!! Spróbuj - to nic nie kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyższej wypowiedzi kontakt lilibtm małpa o2 kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana9240
bardzo dobry chirurg, mówię o dr Żukowskiej, sympatyczna i profesjonalna. efekt po zabiegu bardzo dobry, w końcu piersi mi się podobają i są takie, jakie chciałam. zero komplikacji, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu,wszystko jeszcze przede mną! I operacja też. Mam pojutrze, Stres ogromny. Implant 270 cc w klinice dra Łątkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją radością chciałam się podzielić z wami.pomogły mi tabletki Breastfem.powiększenie piersi jest bardzo widoczne.kuracja jednym opakowaniem trwa 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Klinice Kolasiński? Marla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie napisać mi coś na temat dr Małgorzaty Kolenda z kliniki Kolasińskiego? Ma mnie operować za miesiąc...czy któraś z Was miała powiększanie przez nią piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mnie operowała właśnie Pani dr Kolenda z klinika Kolasinski. Zabieg miałam 05.03.2014. Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor jak i samej kliniki tzn. warunków i opieki po operacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzi ewczyny jak naprawde tego chcecie to powiekszajciecgckija sie dlugo zastanawialam ,teraz mam 27 lat i powiekszylam, jestem mega szczesliwa z wyjciowki A mam 75 D,70E, minely 4 tyg od zabiegu piersi sa piekne,miekkie, wygladaja cudownie i wlasnie zakupilam trzy koronkowe staniki nieusztywniane_ jaki to komfort psychiczny wywalic te gabkowe sztuc,zniaki , rozebrac sie przed facetem i cieszyc sie sexem a nis zakrywac koldra, powodzenia dziewczynki,warto pocierpiec dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×