Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Nattkka Czesc , mam w planie wkladki anatomiczne 375 . Prosze o zdjecia- jesli nie masz nic przeciwko. Jakiej firmy sa Twoje? Z gory dziekuje. gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
Ja miałam w klinice Kolasiński ponad 2 miesiące temu ale operowała dr Kolenda miałam miske B a imlanty 325 i mam miske E mmogłam wziąć nawet 375 ale balam sie rozstepow ale i tak są duże lelochy ale nie bez przesady takie kobieca zgrabne . Ja osobiście baaardzo polecam tą klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie bojjcie sie omplantow okragłych bo przy metodzie dual plane tzn czesciowo pod miesień i czesciowo pod gruczoł dają taki piekny naturalny kształt i są dużo miekciejsze niz anatomiczne bo te są takie sztywne wiec nie ma mowy zeby czuć się naturalnie w anatomach a jedna wada okrągłych to taka ze trzeba je masować 2 minutki dziennie do konca zyciazeby się konsystencja nie uleżała i bryła nie zbiła ,ale to pikuś warte są tego bo piersi są mieciutkie przemyśłcie okragłe zeby potem nie płakać bo stanikow puch- up nie mozna potem nosić poniewaz się trwale odkształcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fame 11: co do okrągłych implantów to że się je masuje do końca życia to bzdura. Może jakas kiepska marka? Jam Mam okrągłe i nie muszę nic robić. Operacje robilam w znanej klincice w Warszawie gdzie korzystają z implantów sprawdzonych i jak najlepszej jakości. Lekarz wyjasnił mi wszystko co i jak. Ale na pewno zadnych odkształceń nie bedzie. Mogę nosić każdy biustonosz. A propo. Bylam na wielu kosultacjach przed operacją i nikt mi nie przekazał takich informacji o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Fame11. Wypowiadasz sie o anatomach, ze sa twarde i zle posiadajac implanty okragle. Hmm Ciekawe skad mozesz wiedziec :) Do konca zycia musisz masowac? Dziwna sprawa, ciekawe Co to za implany. to jaki rodzaj implantu chcemy miec i jaki efekt chcemy uzyskac zalezy tylko i wylacznie od nas, wiec bardzo Cie prosze nie neguj od razu ze Twoje jest dobre a reszta zle, bo jedni w okraglych wygladaja lepiej a inni zdecydowanie musza pomyslec o anatomach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Pyskata. Po zdjeciu szwow nosisz opatrunki jeszcze? Ja jedynie 2x dziennie po zdjeciu wlasnie szwow smarowalam blizny alantanem plus i oliwka je natluszczalam. Teraz natomiast stosuje.jedynie plastry silikonowe na blizny. Jak Ci wycieka cos z nich, ja na Twoim miejsciu skontaktowalabym sie z lekarzem, u ktorego mialas operacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No dokładnie. Pierwszy raz słyszę o masowaniu okrągłych do końca życia i ze nie można nosić pusch up. Jednym pasują okrągłe a innym anatomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa881212
ja tam bym się bała operacji ;/ ale znalazłam fajny ebook, własciwie to poradnik, ktory znaczaco mi pomógł :) może którejś z was się przyda: http://zapis.jak-powiekszyc-piersi.pl/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Ja mam szwy wchłanialne a Ty.? W sobote ide na wizytę. A co ze sportem? Uprawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastanawiam się nad operacją od wielu lat, i już dojrzałam do podjęcia ostatecznej decyzji...Tylko pytanie: Gdzie? i u Kogo? pomóżcie...proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :). To moj pierwszy post ;). Mam na imie Ania. Jestem mama 2 chlopcow i jestem plaska jak deska. Marze o piersiach, o biustonoszu, stroju kapielowym i aby czuc sie jak kobieta. Dlugo o tym myslalam i zaczynam dojrzewac do tej decyzji. A z drugiej strony umieram ze strach. Paralizuje mnie to. Marzenia czy strach? W piatek bylam na konsultacji. Pierwsze co pomyslalam to o Boze co ja tu robie, uciekam stad, ale jestem glupia. Po wizycie z kolei bylam bardziej na tak :) hehe. Ktos tu kiedys napisal mozg sobie najpierw powieksz moze w moim przypadku tak powinnam zrobic ;). Czy moge sie Was doradzic?? Moje pierwsze pytanie: 1. Czy ktoras z Was miala zabieg u dr Krajewskiego? 2. Czy mialyscie bez narkozy tj ostrzykiwanie zakonczen nerwowych w okolicach zeber plus srodek nasenny, bez intubacji? 3. Jak wygladaja piersi po powiekszeniu na ktorych sa rozstepy? Mam ich dosc sporo na mojej plaskiej teraz powierzchni. 4. Zaproponowano mi 300 ml okragle, ewentualnie 325 ml. Jaki rozmiar uzyskam? 5. Czy jest mozliwosc abym zobaczyla Wasze piersi przed i po zabiegu? Czy macie jakies zamkniete kluby ze zdjeciami? Chetnie dolaczylabym i rowniez wyslala swoje zdjecia. Dziekuje slicznie za wszystkie rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Cześć kobietki ja mam zabieg powiekszenia piersi 13 maja 2015 wiec to już za niedługo. Lecz cały czas mam mętlik co do implantu Mentor anatomiczne cpg 323 345 cc lub 390 cc I nie wiem który wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamilka a gdzie będziesz miała zabieg? Bo ja też mam ten sam termin w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Marzenko ja robie w Żarkach u dr.Olender a jakie implanty będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamilka ja okrągłe 360. No szkoda ze nie będziesz w warszawie. Zawsze by było raźniej. Wejdź sobie na forum temat: jestem po zabiegu powiększenia piersi. Tam jest nas więcej i cały czas na bieżąco dziewczyny zdają relacje z zabiegów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
KAMILA ja robilam w Żarkach 5 dni temu anatomiczne. Moj email sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny :) Ja mam zabieg za 3 tygodnie. Jestem po wstępnej rozmowie z dr Grażyną Jasińska-Jurek. Czekam jeszcze na badania krwi, usg piersi, jeżeli wszystko będzie w porządku- działam:) Wybrałyśmy implanty anatomiczne 325 profil wysoki firmy Mentor. Mam na chwile obecną miseczkę 75b. Czy któraś z Was orientuje się jaki rozmiar uzyskam?! Niestety chyba poszłam za mało przygotowana na konsultację, skorzystam z jeszcze jednej, aby dograć tą kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pytałaś lekarza? to on powinien Ci okreslić co wyjdzie:) moim zdaniem powinnaś wybrac się raz jeszcze na konsultację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Do gosc z 21:32. Ja robilam u dr Nasinskiej rowniez w lutym tego roku. Wierze ,ze bedziesz zadowolona- tak jak ja jestem :) Na konsultacji nie mialas przymierzanych implantow w takim staniku elastycznym? Ja mam implanty z wysokim profilem, 350ml anatomiczne. Sa piekne i naturalnie wygladaja. Jezeli masz jeszze jakies pytania, watpliwosci koniecznie wybierz sie na wizyte ponownie, bys nie zalowala ;) ja na wyzyte tez nie poszlam super przygotowana ale caly czas pytalam, nawet o glupoty jakies i wyszlam w zasadzie usatysfakcjonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
natka mogła byś posłać fotkę Exstaza0089@interia.pl. Te implanty to jaki rodzaj 323cpg czy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Witam serdecznie... Tarafilam tutaj wiadomo dlaczego. Jestem przed operacja. Czy ktoras z was mile kobietki slyszala cos o doktorze Kratochwil Jakub z Wrocka? Bede wdzieczna za kazda informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mając te 350 ml anatomiczne ? jaki rozmiar uzyskałaś? jaki rozmiar wyjściowy miałaś? Idę jutro na konsultację i chyba zmienię na 350 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Mialam male B, aktualnie mam duże D-E. Obwod w piersiach przed operacja 84, aktualnie 96. Pod piersia 73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
natka to poślesz ta fotkę bo jak Ty mówisz ze wyszły Ci z 350 ml D/E to ka chyba nie będę brała tych 390 cc bo będę miała donice... I wezmę 345cc... jak sądzicie? Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
hmm to z B na E to całkiem teraz pokaźny masz biuścik:) super:) taki chciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Dziewczyny naprawde nie ma zadnej co natknela sie na doktora Kratochwila? Mam u niego konsultacje 16- tego czerwca a za dwa dni operacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a oznaczenie ,,cc" co oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarinata
Konsultacje i od razu po dwóch dniach operacja? U mnie była ta przerwa trochę dłuższa, Pani dr (operacja była przeprowadzana w klinice dr Olender w Żarkach niedaleko Katowic) powiedziała, że daje czas, abym była pewna zabiegu - uważam, że to bardzo etyczne zachowanie. Ja zdania nie zmieniłam, z czego się bardzo cieszę. Zabieg odbył się po dwóch tygodniach, bez żadnych komplikacji, a efekt - bardzo fajny. Jestem zadowolona, bo małe piersi były moim kompleksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×