Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basiulka mala

Dzikosc w lozku, czy to normalne?

Polecane posty

Gość Basiulka mala

Mam faceta, czuly opiekunczy i w ogole super, ale w lozku jest bardzo drapiezny, lubi ze mnie zrywac ubranie, jakies komplety bielizny, bluzki jak mam jakies do wyrzucenia potrafi naciac, chce zebym zalozyla je przed wyrzuceniem, a potem zrywa, nieraz bywa, potrafi zdarte ubranie poplamic w przyplywie emocji nasieniem, a potem wytrzec nim sobie swojego. Nieraz jak mam stara bluzke czy bielizne do wyrzucenia to mu nie mowie tylko wyrzucam poza dom, bo nie wiem czy to jest w porzadku. Co o tym sadzicie? Czy to wszystko jest normalne i powinnam mu na to pozwalac? Czy ktoras spotyka sie tez z czyms podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka mala
Juz do niego napisalam :-) :P Ale mam pytanie do Was co sadzicie o tym co sie dzieje u mnie w zwiazku, czy to normalne, czy powinnam robic tak nadal, czy cos zmieniac, czy u Was tez cos takiego sie zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nienormalne. Twój facet ma problem. Ja rozumiem podniecenie, ale jeśli zdarza mu się tak zawsze rozdzierać na Tobie szaty to już styuacja jest chora i myślę, że wcześniej powinien kupić Ci zapas nowej bielizny i ubrań :D Jak Ty dziewczyno wracasz do domu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka, chlopak zadowolony, Nieznany kupuje ciuchy, interes sie kreci:D a tak serio, lepiej, ze na co dzien jest mily, a w lzoku dziki, niz gdyby mialo byc na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle prowokacja
wloz sobie mopa w dupe i udawaj semafor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prowokacji
👄 masz być pod każdym takim głupim tekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka mala
No niby moze sie rozkrecic, ale nie wiem czy mu mam tak dawac zrywac ubranka, w szczegolnosci te stare ktore mam wyrzucic. Powinnam mu dawac zeby zrywal ze mnie zamiast je od razu wyrzucac? Bo on je wtedy najpierw nacina, potem ze mnie zrywa, a potem plami nasieniem. Nieraz potem nie chce ich oddac do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, jak tak drze ubrania na Tobie, to chociaz w ramach zadoscuczynienia kupuje Ci nowe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech Ci potem odkupuje
te ciuchy które z Ciebie zdarł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdtgrgrfgrghergergerr
a leci mu piana z pyska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka mala
No wlasnie nie odkupuje, bo rzeczy ktore na mnie niszczy sa przeznaczone do wyrzucenia. Wiec nie wiem czy mam mu je dawac do robienia powyzszych rzeczy, czy potajemnie wyrzucac. Co jakis czas kupuje mi cos nowego, ale to nie w zamian za te zniszczone rzeczy tylko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka mala
co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
to wyglada na jakis rodzaj fetyszyzmu a to jest klasyfikowane jako zboczenie, jesli poza tym twoj partner potrafi opanowac takie potrzeby i kochac sie z toba na inne sposoby, to jeszcze ujdzie ale jesli nie kontroluje siebie... powinien pojsc z tym np do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta
moj tygrysek tak na codzien jest potulny jak baranek ale w lozeczku zamienia sie w tygryska a ja w dzikuske i wtedy dopiero jest jazda na maksa. no ale my bardzo sie kochamy dlatego nie mamy zahamowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta
wazne jest by rozmawiac co chcialoby sie sprobowac i sprawdzac co nas podnieca. seksma dawac nam przyjemnosc nie moze byc obowiazkiem albo jedynie by zaspokoic biologiczny poped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka mala
No wlasnie z jednej strony to dziwne, a z drugiej po prostu sie zastanawiam, czy mu na to pozwalac. Tak mi to nie przeszkadza, bo stare ciuszki jezeli nie zerwane przez niego to i tak ida na szmaty albo/ i od razu na smietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta
rozmawiaj z nim o tym a zgadzaj sie wtedy gdy i tobie sprawia to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta
mnie moj facet raz w trakcie igraszek uderzyl w twarz. nie bylo to raczej podniecajace wiec nie wracamy do tego i nie mam pretensji ze chcial sprobowac w koncu czasem szarpniecie za wlosy czy klapsik dodaje pikanterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka mala
Mnie to w sumie jest obojetne, czasami wolalabym jakas bluzke przeznaczyc na szmate, a jak ze mnie zedrze to juz sie raczej nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta
wiec powiedz mu ze bardziej cie podnieca jak zdziera z ciebie ubrania troszke delikatniej a czy ty nigdy nie zdarlas z niego ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka mala
Tylko ja nie wiem jak sie zrywa delikatnie, ja nigdy z niego nic nie zerwalam bo nie miala bym tyle sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o wyglada na jakis rodzaj fetyszyzmu a to jest klasyfikowane jako zboczenie" Topik prehistoryczny i poglądy też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×