Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zosia21

kto zna sposób na opuchnięte nogi?

Polecane posty

Gość aguutka1
z pewnoscia opuchniete nogi sa nastepstwem problemow z krazeniem idz do apteki zapytaj o maxi3vena ten suplement diety pomogl mi w trudnych chwilach gdy mialam problemy z krazeniem. jest bardzo skuteczny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulaaa
Spróbuj zabiegu Vacuiono! Jestem w podobnym wieku i miałam ten sam problem. Moje nogi wieczorem były bardzo opuchnięte i ciężkie. Zabiegi mi pomogły, wspomagają, odżywiają i regenerują :) odczułam ulgę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam VacuIono! Dużo lepsze rezulataty niż po masażu pneumatyczno-uciskowwym boa i kinesiotapingu. A mam naprawdę spore obrzęki. Po 8h pracy za biurkiem, mogę zapomnieć o zapieciu kozaków z szeroką cholewką. Przyjemny zabieg, a nogi po nim leciutkie jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa121
Mi nogi najbardziej puchną latem, kiedy jest gorąco. Próbowałam juz kąpieli, zmiany obuwia ale to nie pomogło, dlatego poszłam do apteki i kupiłam sobie maxi3 vena i po pierwszym zastosowaniu poczułam duzą ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia

Warto udać się do chirurga naczyniowego, jeśli często Ci się to zdarza. U mnie dolegliwości nawracają i w rodzinie mamy tendencję do żylaków, dlatego co pół roku chodzę na kontrolnie wizyty do doktora Zielińskiego, który przyjmuje w Centrum Medycznym doktorA w Warszawie. Dokładny adres znajdziesz w linku https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulinekk

Mam pracę siedzącą przed komputerem i zaczęły mi dokuczać nogi, miałam często spuchnięte, czułam mrowienie i drętwienie, zaczęłam brać maxi3vena i jest ogromna poprawa. Wiem, że biorą też to osoby ze skłonnością do żylaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Tak jak przedmówczynie, najlepiej siedzieć lub leżeć z nogami ku górze. do tego jakaś maść chłodząca i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Okłady rzeczywiście trochę pomagają, ale raczej chwilowo, u mnie niestety tabletek się nie obyło, ale na szczęście trafiłam na maxi3vene i bardzo szybko mi pomogło, nogi przestały być tak opuchnięte i ciezkie i wreszcie mogłam zacząć chodzić bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluzzia

czy to można kupić bez rcepty? Pracuję w sklepie z ubraniami, całyd zień na nogach i jest mi coraz ciężej tak wytryzmac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masaże, szczotka do szczotkowania ciała. Żele z kasztanowcem. Jak nogi napuchną to dobrze sobie poleżeć z półgodzinki z uniesionymi (i podpartymi) na wysokość powyżej klatki piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sapoven T,Venescin Forte,Ruscoven,troxeratio 300,diosminex.

Spacery,leżenie zamiast stania i siedzenia,jazda na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emsi

Bez recepty kupisz, myślę ze jak zaczniesz to maxi3vena brać regularnie to zobacyzsz efekty. Stojąca praca bardzo obciąza nogi i potem duzo łatwiej powstają zylaki i pajączki na nogach, profilaktyka jak najbardziej wskazana. Może zapisz się na jakiś basen czy coś żeby też wzmocnić nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

A rower byłby dobry, czy spacery lepsze. Jak długo czekałaś na efekty po maxi3venie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Tez jestem ciekawa po jakim czasie są efekty, bo sporo czytałam o maxi3venie i chyba tez się na nią zdecyduje, bo moje nogi w ostatnim czasie bardzo spuchły i widzę, ze zaczynaja pojawiać się żylaki wiec muszę działać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprawdziła się maxi3vena z hesperydyną o działaniu przeciwobrzekowym i wieloma skłądnikami  wspierajacymi działanie układu krążenia - jedna tabletka i uciążliwy dyskomfort przy cięzkich nogach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katodda

U mnie po całym dniu pracy siedzącej miałam tez wiecznie opuchnięte nogi, pomagają wspomniane kapsułki, często też wstaję zza biurka a w domu kładę nogi wyżej. Pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

U mnie opuchnięcia zniewelowala maxi3vena, stosowałam różne naturalne sposoby, okłady chłodnymi kompresami, chodzenie przez chwile przynajmniej raz na godzinie i nic a teraz czuje duza ulgę i czuje jakby nogi były pare kilo lzejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompresy?

a nie lepiej użyć kompresów żelowych -> np takich ? ceneo.pl/44354324#tab=spec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochocha

Ja szukałam różnych sposobów na nogi, które mi puchły od jazdy samochodem. Dużo jeżdżę po Polsce i domyślam się, że tu może być coś nie tak z krążeniem. Ale tableetki maxi3vena bardzo mi na te bóle pomogły.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omman

Opuchnięte nogi mogą mieć związek ze słabym krążeniem. Nic przyjemnego... moja siostra cierpi na taka przypadłość, wiem, że bierze tabletki maxi3vena od miesiąca może ale już mówi, że to przynosi jej bardzo dużą ulgę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia6

Ja znam sposób. Widzisz windę? Nie wsiadaj do niej, tylko wejdź schodami. Opuchnięte nogi są często skutkiem słabego krązenia. Polecam też gorąco świetne tabletki poprawiające krążenie, czyli maxi3vena. To, jeśli masz siedzącą pracę, będzie dobry sposób ba opuchnięte nogi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkka

Pobierz sobie regularnie wspomniane powyżej kapsułki, mi one bardzo pomagają i nogi mi już nie puchną, nie ciążą. U mnie najgorzej było po 8 godzinach siedzącej pracy, wtedy nogi były jak balony a do tego ciągle mi bolały.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikto

Zależy też, dlaczego te nogi są opuchnięte. Może być tak, że masz problemy z krążeniem i długo siedzisz w pracy, tworzą się zatory i układ krwionośny nie pracuje jak powinien. Potem nogi puchną. Na tego typu dolegliwości mi pomagają tabletki maxi3vena, które wzmacniają żyły i poprawiają krążenie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowaa

Spróbujcie kapsułek maxi3vena, są bardzo dobre, szczególnie pomagają mi latem bo wtedy mam większe problemy z nogami bo bardzo mi puchną. Po nich moje nogi nie są takie ciężkie o wiele lepiej siedzi mi się przy biurku, nie mam mrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Właśnie zauważyłam u siebie ostatnio dokładnie to samo rano nogi wyglądają normalnie a wieczorem jakbym przytyła nie wiadomo ile, a ile trzeba brać te maxi3vene, żeby zobaczyć efekty? I rzeczywiście jest taka skuteczna, ze jak będę ja brać to problem zniknie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Smaruj nogi też kremem z kasztanowca. Też pomaga i dobrze współpracuje z maxi3veną. Po tym, jak obajwy przejdą lepiej też brać. Chyba że radykalnie zwiększysz aktywność fizyczną, znienisz dietę, najlepiej na taką podbną do diety dla sercowców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka

Strasznie męczyły mnie tzw. cięzkie nogi. nie mogłam normalnie żyć po pracy... masakra... ale odkąd biorę maxi3venę, czyli tabletki poprawiające krążenie z ruszczykiem kolczastym, to jest mi zdecydowanie lpieje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja miałam problem z puchnieciem nog, dopóki nie zaczęłam brać maxi3veny, puchły mi praktycznie codziennie najgorzej było, jak jechałam w jakaś podróż i długo siedziałam albo w pracy musiałam siedzieć przez kilka godzin, teraz jest dużo lepiej, nogi przestały puchnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Każdą opuchliznę, która utrzymuje się kilka dni powinno się od razu zbadać. Ja tak miałam z nogą i lekarz polecił mi zabiegi tlenowe dzięki którym po kilku sesjach opuchlizna się zmniejszyła. W Krakowie na oksyterapię chodziłam do Bio Life Medicine, jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalnego podejścia do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×