Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zosia21

kto zna sposób na opuchnięte nogi?

Polecane posty

ja kupiłam sobie sól do stóp opuchniętych z miętą i olejkiem eukaliptusowym.To jest sól magnezowo-potasowa(nie przetwarzana), więc dobra na serce i skurcze mięśni.Sa jeszcze do stóp potliwych, zimnych, zmęczonych i inne.Super-wszystko naturalne z kwiatami,ziołami.Zobacz na solnysklep.pl lu wpisz SOLANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerki trzeba sprawdzic bo organizm gromadzi wode,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zakupiłam z polecenia fizjoterapeuty klin pod nogi dla mojej babci ze stronki: https://comfortpoint.pl/klin-pod-nogi-sissel-venosoft--2029 Babcia cały czas leży w łózku i potrzebuje rehabilitacji. Klin/ poduszka pod nogi zapobiega powstawaniu obrzęków i poprawia krążenie nóg, co jest bardzo potrzebne osobom które cały czas leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Pomogą zioła moczopędne .....,wywar z pietruszki -wyjątkowo skuteczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
SÓL-ograniczyć !!!. Używać soli morskiej .Nie używać taniej ,zwykłej soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
WODA (płyny ,napoje ...)-ograniczyć !!!.Pić jednorazowo małe ilości (łykami ) a nie szklankami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
NERKI -masować receptor nerek na stopach (refleksoterapia)-patrz ....mapy stóp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi taki problem dokuczał w ciaży. Stosowalam wtedy preparat z firmy Efektima Pharmacare i zmniejszał uczucie zmęczenia i opuchnięcia nóg. Używam go nadal nawet po porodzie bo bardzo fajnie działa na moje nogi- skóra jest gładka i nawilżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbolala
Ja smaruje łydki i stopy żelem galvenox soft. Jest świetny:) naprawdę koi i daje odprężenie dla nóg:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same mendy spamerskie naciagajace naiwnych na kase...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobe zamówiłam na trenie.pl perełki do kąpieli stóp i są rewelacyjne. To najlepsze co mogłam dla nich zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Venoforton, ziołowy lek na moje nogi działa, wkładam szpilki bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1313
Witam, ostatnimi czasy borykam się z bólem nóg, obrzęku póki co nie widać. Lekarz nic nie widzi, zapisał jakieś leki na poprawienie przepływu krwi w żyłach, jednak ja się trochę boję, ponieważ moja babcia cierpiała na obrzęki limfatyczne nóg. Zastanawiam się czy nie skorzytać z zabiegu drenażumaxstar.pl/leczenie-obrzeku-limfatycznego.html co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo, moja mama i babcia też miały. najprawdopodobniej zatrzymuje Ci się woda w organizmie. mi pomaga leżenie 5-10 min z nogami w górze przed snem, chłodzące żele, trochę ruchu na co dzień i dużo wody. najgorzej jest podczas okresu i długich podróży. ratuję się jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Sama zmagam się z obrzekami ale pomagam sobie i innym aparatem BOA do drenażu limfatycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne żele, które można wcierać. Mi na bóle nóg pomaga położenie się nogami do góry, poprawia krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasterio
Opuchnięte nogi to w moim przypadku był właśnie pierwszy krok do żylaków. Ale gdy tylko zaczęły się pojawiać kupiłam sobie krem anty-żylakowy Varive. Dodatkowo łagodzi ból nóg i zmniejsza ich obrzęk, a wiadomo dziewczyny, jak to jest po całym dniu na szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Od opuchnięcia nóg pomaga masażer, kupiłam w Margot Beauty Solutions, gorąco polecam. widziałam że teraz mają wyprzedaż, o polowe taniej, a naprawdę się opłaca. Pomaga od różnego rodzaju bólu. A najważniejsze, że może z niego korzystać każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kllara
Podstawa to odstawić sól (jest mnóstwo ziół i mieszanek przypraw bez soli którymi można smacznie doprawiać jedzenie i skutecznie ograniczyć sól w diecie) i dobrze się nawadniać. Wiadomo 2l wody dziennie, pitej po trochu przez cały dzień, to podstawa! Dla dobrej przyswajalności wody warto zwrócić uwagę na ph wody, najlepsze są wody mineralne (nie źródlane!) o wyższym ph tak jak Veroni Hydration. Oprócz tego masaże i peelingi (dobry jest domowy z kawy)i wbrew pozorom chodzenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to było pisane, ale napisze raz jeszcze - jak masz opuchnięte nogi - stosuj kremy z arniką, kasztanowcem, miłorzębem japońskim. A jak nie masz czasu to przynajmniej smaruj kremem Kailas (same zioła). Milutko chłodzi i przynosi ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzący tryb życia powoduje niestety takie przypadłości, można się wspierać maściami, pić dużo wody, ale również ruszać nogami w czasie pracy jeśli masz siedzącą. Możesz się przechodzić co jakiś czas, to pomaga. Dowiedz się więcej i podziel swoimi przemyśleniami na http://sanitera.pl możesz pomóc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na opuchnięte nogi polecam produkt Hydrodren od Noble Health który sama stosuje już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja polecam Wam bardzo fajny suplement Hydrodren od Noble Health, dzieki własnie ktorym mozecie liczyć na to ze Wasza przemiana materii znacznie podkreci. Warto jest spróbować takiej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy próbowałas już jakas suplementacje, ale jesli nie to na wszelkie problemy własnie z nadmiarem wody ten suplement Hydrodren według mnie bedzie zdecydowanie najlepszy i spokojnie 3mc kuracja pomoze pozbyć sie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×