Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zosia21

kto zna sposób na opuchnięte nogi?

Polecane posty

Gość Biniaczeq
Probowalas zmienic obuwie na takie z wyprofilowana wkladka? U mnie swietnie sie to sprawdza dolegliwosci zwiazane z nogami i stopami ustapily. Nosze teraz tylko wygodne i lekkie buty firmy Arcopedico. Swietna sprawa, moim zdaniem kazdy powinien sprobowac chodzic w takich butach i poczuc jak fajnie buty moga lezec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opuchnięte nogi to nic dobrego. U mnie też tak się zaczęło... potem to już jazda w dół....żylaki, popękane naczynka. Zdecydowałam się na zabieg usunięcia żylaków i pajączków metodą laserową w gabinecie krefft-laser.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od jakiegoś czasu mam uczucie pieczenia od kolan w dół zazwyczaj wieczorem czy może to być wywołane przez stres czy nerwice np ...??? poza tym od 3 lat mam napuchnięta lewą stopę obrzęk jest ciastowaty i nie ustępuje lekarze stwierdzili , że taka moja uroda , ze może samo przejdzie ,szczerze to mam tylko nadzieje że sie niepowiększy bo jak tak to lekarze napewno nie pomoga smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kiepskich chirurgow naczyniowych, ktorzy nie potrafia zlokalizowac i usunac zastrzykami przyczyny obrzekow. Wiek nie ma tu znaczenia a powodem sa najczesciej zylaki. Nie zaleca sie juz picia wiecej niz 1,5-2 l wody, no chyba ze w upaly. Jedynym sposobem jest dbanie o nogi, niskie obcasy, ukladanie nog wyzej po kowbojsku ale bez krzyzowania, wzmacnianie pompy -miesni, rajstopy, czy ponczochy, kolanowki ale te prawdziwe uciskowe klasy 2 zakladane rano. Sa nawet roznokolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka poleciła mi ostatnio bardzo skuteczny krem na opuchnięte nogi na bazie konopi. Zamówiłam go sobie na nasionamari, stosuję regularnie i widzę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaa124
Na obrzęki oraz poprawę funkcjonowania naczyń krwionośnych polecam suplement diety maxi3vena - jedna tabletka dziennie i po jakims czasie zobaczycie efekty. Obrzeki sie zmniejsza, a sam bol nie bedzie juz tak uciazliwy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenia12
Sama ostatnio na próbę kupiłam maxi3vena. Stoję bardzo długo w pracy także nogi po pracy naprawdę są w opłakanym stanie. Na chwilę obecną smaruję maścią i zaraz odczuwam ulgę naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xx problem z nogami. x x zbadac serce, nerki wątrobe oraz tarczyce choroby tych narzadow mogą powodowac opuchniecia mog i nie , nie ma tabletki na takie dolegliwosci jezeli puchna zdiagnozowac kupic lecznicze 20/30din podkolanka / ponczochy innej rady nie ma kiedys obudzicie sie i nogi nie wroca do ksztaltu poprzedniego , opuchlizna sie utrwali a nogi beda jak 2 slupy od slonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klin/ poduszka pod nogi zapobiega powstawaniu obrzęków i poprawia krążenie nóg, x ooo i o tym zapomnialam , bardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xx problem z nogami. x x zbadac serce, nerki wątrobe oraz tarczyce choroby tych narzadow mogą powodowac opuchniecia mog i nie , nie ma tabletki na takie dolegliwosci jezeli puchna zdiagnozowac kupic lecznicze 20/30din podkolanka / ponczochy innej rady nie ma kiedys obudzicie sie i nogi nie wroca do ksztaltu poprzedniego , opuchlizna sie utrwali a nogi beda jak 2 slupy od slonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga maść maxi3vena dostępna w aptece bez recepty. Kiedyś moja mama ją używała na żylaki, ale też również bardzo dobrze się sprawdza właśnie w przypadku opuchniętych nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola32s
Maxi3vena też polecam stosuję ją już pół roku i nie pamiętam co to znaczy mieć opuchnięte nogi po pracy. Uwierzcie mi pracuję 8 h dziennie cały czas stojąc jako fryzjerka także czasami była ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polnamysza
polecam co Maxi3Vena jest to suplement na bolące i opuchnięte nogi. Bardzo dobrze poprawia krążenie w nogach dzięki czemu taki problem jak bolące nogi ci nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jest świetna Pani podolog Joanna Kowalewska - http://zdrowe-stopy.waw.pl/ warto się przejść :) mam wrażenie po wizytach u niej że umie zaradzić na każdy problem ze stopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na obolałe i opuchnięte nogi pomógł żel z oczaru wirginijskiego. Znalazłam go na stronie www.septyk.eu i polecam go również wam. Na tej stronie możecie więcej poczytać o jego niezwykłych właściwościach leczniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komina
Mi nogi najbardziej puchną latem, kiedy jest gorąco. Próbowałam juz kąpieli, zmiany obuwia ale to nie pomogło, dlatego poszłam do apteki i kupiłam sobie maxi3 vena i po pierwszym zastosowaniu poczułam duzą ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Flex porządne kompresy zwłąszcza dla takiej aktywnej osoby jak ja to się potrafią przydać na różne kontuzje przeciążenia czy stłuczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaluga85
Miałam podobnie przy noszeniu butów na obcasach. Wieczorem nie raz towarzyszył mi ból nóg czy opuchlizna a w nocy często zmagałam się ze skurczem mięśni łydek. Za namową mamy zaczęłam stosować Maxi3Vena i problemy ustąpiły. Dodatkowo suplement diety poprawił krążenie żylne w moich nogach, przez co uporczywe marznięcie stóp także ustąpiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×