Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość Zatroskana
Dzięki Kasiu435! Wiem, że jest ciężko, ala to są takie małe zachwiania wiary w sens tego co sie robi. Zrobiłam to tylko dlatego, że uważałam, że jest poważny powód i że jest to ważne dla mnie jako katoliczki. Mój mąż złamał mi życie i mimo że nie jestem z nim 11 lat to z nikim się nie związałam i że być może nigdy nie zostanę matką. Do tego jest psycholem, dla którego nie ma nic świętego i jestem pewna, że gdy miał przesłuchanie to kłamał.I to mnie strasznie denerwuje. Myślę, że wiary mi nie zabraknie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 99
chyba umarł watek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umarł po prostu pewnie nic się nie dzieje. Ja mogę tylko napisać,że mój znajomy dostał już zawiadomienie z sądu II instancji,że sprawa będzie rozpatrywana, terz pozostaje juz tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana
ja chciałabym tylko dodać, że dostałam pismo w sprawie mojego spotkania z psychologiem i nie wiem czego się spodziewać. Pewnie jakieś dziwne pytania. Może ktoś mi podpowie o co najczęściej się pytają. Może gdybym cokolwiek wiedziała czułabym sie spokojniejsza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie staram się o unieważnienie tylko mój znajomy i nie mówił mi o co konkretnie pyta psycholog ale powiedział,że wcale nie jest strasznie i nie masz się czego obawiać. Z nim rozmawiała jakaś pani i mówił,że to nic strasznego. Powodzenia i nie bój się a we wczesniejszych wypowiedziach chyba ktos już pisał o co pytają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanonista
Proszę o kontakt. Prowadzę procesy o stwierdzenie nieważności małżeństwa. rafal.kornat@wp.pl. Kanonista- doktorant prawa kanonicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnobody
Witam Kiedyś przebrnąłem przez wszystkie wątki w tej sprawie które znalazły się na tym forum ale teraz sytuacja mi się trochę zmieniła dlatego mam pytanie. Czy i jak może utrudnić cały proces unieważnienia małżeństwa fakt iż moja była żona wyprowadziła się do USA i tam wzieła ponownie ślub, oczywiście cywilny. Czy to przekreśla moje szanse na uzyskanie uniewaznienia jesli powody są dość solidne tylko dlatego że nie będzie w stanie ani się pojawić ani zeznawać w jakikolwiek inny sposób ? Będę wdzięczny za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu, najwyżej sprawa przeciągnie się w czasie ja nie zeznawałam a unieważnienie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnobody
Bardzo dziękuję, co prawda tutaj czas i tak jest niemiłosiernie długi i świadomość że to jeszcze bardziej wydłuży cały proces jest trochę dołująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem w trakcie sprawy o stwierdzenie nieważności mojego małżeństwa. Wczoraj dostałam info o terminie przesłuchania świadków - co prawda jest odległy 25.09 ale ważne że już jest wyznaczony :-) Dodam że nie korzystam z pomocy żadnego prawnika, a pomoca służy mi jedynie książka nt. unieważnienia małżeństwa. Całkiem przyzwoicie jest tam opisany cały proces, są wzory pozwów i inne dokumenty które przesyłane są w trakcie sprawy do storn. Zainteresowanym mogę podsłać książkę w pdf-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRA22
Do kasiako80 jestem zainteresowana tą książką jesli możesz to prześlij mi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRA22
mira224@vp.pl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolletta123
Heyka! Ja też jestem zainteresowana tą książką, mój chłopak właśnie zabiera się za unieważnienie małżeństwa i na pewno będzie mu radą. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolletta123
Mój e-mail: nimfa31@interia.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popolo7
Ja też poproszę o książkę akulesza0@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnobody
To ja również poproszę , a co tam :) piotr.tukaj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga252
Witam Czy jest ktoś w stanie mi pomóc, ponieważ wyszłam za mąż za rozwodnika. Jesteśmy małzeństewm od roku, natomiast bardzo byśmy chcieli wziąść ślub kościelny. Bardzo i na tym zależy, ponieważ jestem katoliczką i bardzo dużo dla mnie znaczy wiara w Boga. Najważniejsze jest to, że niewiem do kogo mamy się zrócić o pomoc w sprawie unieważnienia ślubu kościelnego z tamtą kobietą, wiem jedno, że ich małżeństwo trwało zaledwie albo aż trzy miesiące, po czym ONA zrobiła wielką awanturę i wyprowadziła sie od niego i to był już koniec. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka74
WITAM ponownie,mam pytanie jeden z moich świadków jest moim partnerem i chcemy wziąść ślub cywilny,czy to będzie jakaś przeszkoda w przesłuchaniu jego czy też nie?dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka74
ja też proszę o tę książkę ! z gory dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegazpracy
weź sobie kodeks prawa kanonicznego i zobacz kto może być świadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka74
dzięki ale wyczerpująca odpowiedż pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomny25
a jaka chciałas odpowiedz, przeciez to logiczne ze taka osoba moze miec znaczenie, trzeba myslec kogo się bierze za swiadka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika84
Witam wszystkich!!! Mam takie pytanko odnośnie rozmowy z tym psychologiem. Jeśli proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa został wszczęty z tytułu niezdolności do pojęcia i wypełnienia istotnych obowiązków małżeńskich po stronie mężczyzny, to czy obydwoje będziemy mieli rozmowę z psychologiem??? I może sie ktoś orientuje ile taka rozmowa kosztuje w diecezji tarnowskiej ( o ile to ma jakieś znaczenia ;)) Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika84
Czy ktos tu w ogóle cokolwiek jeszcze pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomny25
Mika proponuje wizyte u okulisty skoro tak słabo zauwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena29
Proszę,jeśli ktoś ma książkę o u niewaznieniu to czy może wysłać i mi? dziękuję mój mail mena29@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika84
Tomny25 to dlaczego nie odpiszesz mi na pytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomny25
Mika84 Czy ktos tu w ogóle cokolwiek jeszcze pisze??? odpowiedz na pytanie zgodnie z życzeniem: Tak jeszcze ktos pisze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×