Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość pik12
Kolorowych bombeczek, dużo aniołków i gwiazdeczek, słodkiego lenistwa i wielkiego oddechu od codziennego pośpiechu. Wesołych, zdrowych, rodzinnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija6260
Witam! Mam pytanie. Co prawda na takie pytanie jest już późno, ale jestem ciekawa jaka jest Wasza opinia. Złożyłam wniosek o unieważnienie małżeństwa w grudniu 2008 r. Sprawa toczy się w Katowicach. Nie powiem, jak na to co czytam tutaj to idzie dość szybko. Właśnie teraz w styczniu będzie przesłuchanie świadków. Moje pytanie dotyczy jednak składu sędziowskiego. Kiedy dostałam dokument o powołaniu składu sędziowskiego okazało się, że jednym z jego członków jest proboszcz mojej parafii. Na dodatek ten proboszcz udzielał mi ślubu, który teraz chcę unieważnić. Najgorsze jeszcze z tego wszystkiego proboszcz ten jest tak mało sympatyczny, że składając skargę pominęłam jego osobę. Jak myślicie, czy w takim wypadku powinien on być w składzie sędziowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinien, nie powinien :) może, może:) to jest kwestia ocenna (jak większość w procesie). pytanie czy on ciebie kojarzy, czy jesteś anonimową parafianką. no ale na moje winnas byla zglosić sprzeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena29
:) dostalam pismo ,ze bede miec w styczniu przesluchanie i bede musiala wplacic 1200zl...czy mozna to podzielic, czy trzeba od razu calosc gotowki wplacic? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik12
Najlepiej dowiedzieć się w Sądzie Kościelnym ino wartko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dostaliśmy pismo,że zamknięto postępowanie dowodowe :) Może juz niebawem będzie wyrok I Instancji:)czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dostaliśmy pismo,że zamknięto postępowanie dowodowe :) Może juz niebawem będzie wyrok I Instancji:)czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dostałam Dekret,zamknięcie postepowania dowodowego. czy odpowiada się na niego? i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena29
dziękuję za odpowiedz:) przy okazji życzę Sylwestra bombowego,a Roku Nowego jeszcze lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena29
"łomzynianka" dlaczego tak długo czekasz? ja tez będe miała w sądzie w łomzy no i mnie troszkę przeraziłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomżynianka
Hurra mam pierwszy pozytywny wyrok, u mnie tak naprawdę złożyłam w czerwcu 2006 czyli 3,5 roku wcześniej przeszłam obie instancje i dwa razy negatyw, nie wysłano nas do psychologa i tyle a teraz sukces czego i Wam wszystkim życzę z całego serca bo wiem jakie to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena29
łomzynianka mogłabys napisac cos więcej o swoim procesie? z jakiego tytułu jest toczony proces? jesli chcesz to napisz na mojego maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomżynianka
mena napisałam wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena29
łomzynianka widziałam i juz odpisałam:) mój proces jest z tytułu"niezdolnośc mojego męża do podjęcia istotnych obowiazków małżeńskich z przyczyn natury psychologicznej (osobowośc dyssocjalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iberis
do łomżynianka- nie bardzo rozumiem, jak to?? 2x negatyw i nagle pozytywnie rozpatrzona sprawa?? możesz napisac jak to się stalo?? mój adres: iberis333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena29
mój ex pił,bił,brał narkotyki (zastawił do lombardu moją całą biżuterię...baa nawet nasze obrączki),liczyli się tylko kumple i imprezy,pochodzi z rodziny patologicznej...to tak w wielkim skórcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomżynianka
Iberis i Mena odbierzcie korespondencję napisałam wam wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iberis
łomżynianka- nie mam jeszcze wiadomosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Wczoraj otrzymałam skarge powodową złożoną przez mojego eks męża. Ciężko było mi to czytać ponieważ powypisywał tam totalne bzdury, obrażając całą moją rodzinę i znajomych. Podpiera to fikcyjnymi argumentami. Robi ze mnie totalną wariatkę. Nie wiem jak się zabrać do odpowiedzi na tą skargę, szczególnie że mam tylko 15 dni na to (już 14). Czy zawsze tak to wygląda, że wywala się cały życiorys, czy raczej skupia na faktycznych powodach. Nie wiem czy mam na tyle siły żeby przez to przebrnąć. Może są osoby, które również rozpoczynają to dugą drogę do nowego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaulka
witam, jestem w trakcie sprawy w krakowie, skarge przyjęto rok temu, teraz wlasnie trwaja przesluchania swiadkow. troche mnie zmartwila opinia forumowiczow ze krakow taki ciezki :-( choc przyznam szczerze ze sama sie w tym sadzie z opryskliwoscia spotkalam ...mialam nadzieje ze oficjal mial zly dzien mieszajac mnie z blotem w trakcie rozmowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaulka
nie rozumiem? dobry? kto żartuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaulka
hmmm aż się przestraszyłam :-( anonimowość w sieci daje szerokie możliwości, przemknęło mi przez głowę, że sam możesz być oficjałem ... chć forum moim zdaniem naprawdę odstaje dobrym poziomem od pozostałych znalezionych w sieci ... ja korzystam z pomocy prawnika w swojej sprawie jeśli mogę komuś pomóc proszę pisać, chętnie podzielę się nabyta wiedza i doświadczeniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz drugi raz spotykam sie z oskarżeniem o bycie pracownikiem sądu krakowskiego :) myślicie że im chce sie siedzieć w sieci i czytać co o nich piszemy? na szczęście właśnie jest anonimowość i i tak nie można sie mścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×