Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
A do tego czasu, nie możecie żyć bez cudzołóstwa?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
Psychiczna a co jeszcze chcesz wiedzieć? Z chęcią odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie zabrzmiało, psychiczna co chcesz wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, a skąd pewność, że nie żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez cudzołóstwa ma się rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychicznaWielkopolska
Małgoś Konkretnie to chodzi mi o to, czy pytania będą stricte dotyczyły treści skargi. Kto pierwszy będzie przesłuchiwany. Czy dowiem się co on zeznał. Czy poznam treść zeznań świadków. Jak długo trwa takie przesłuchanie. Czy jeśli ja będę badana przez biegłego to czy mogę poprosić o to aby i jego też zbadał. No na razie to chyba tyle:D Dzięki piękne za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Orientuje się ktoś czy po publikacji akt można dodać nowy tytuł? Z zeznań udowodniony wg mnie jest inny tytuł niż ten z którego toczy się proces. Zastanawiam sie czy to napisać we wnioskach czy może to skutkować tym, że sprawa będzie musiała ruszyć od początku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do kanonisty jak tu piszą za darmo, a jak masz daleko to pożycz od rodziców na autobus, o założeniu rodziny nie gadam, bo ona kosztowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
Dokładnie nie pamiętam jak to było.U nas zresztą było tak że mój mąż złożył skargę a w odpowiedzi jego była też napisała skargę . Dlatego zarówno koszty były podzielone jak i wszystko inne było dostępne dla obojga. Mojego m. sprawa trwa ponad 10lat. Sam wyrok był opisywany ponad 3 lata. Psycholog chyba przesłuchuje obydwie strony nawet jeśli tylko jedna strona złoży skargę. Tutaj muszą wypowiedzieć się inni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
Pytania będą dotyczyły skargi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki26
Do Psychiczna Wielkopolska, u mego faceta było tak, że przesłuchiwany był jednego dnia i on i jego była, tylko w innych godzinach, a treść zeznań zarówno drugiej strony jak i świadków będziesz mogła poznać na okazaniu akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki26
pytania dotyczą treści skargi a czas to ciężko okreslić, pewnie to zależy od tytułu bo każda sprawa jest inna i troche od Sądu bo każdy z nich trochę inaczej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia321
Na tym forum krążyła kiedyś taka książeczka o stwierdzeniu nieważności. Może ktoś chce? To proszę o maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś czy po publikacji akt można dodać nowy tytuł? Z zeznań udowodniony wg mnie jest inny tytuł niż ten z którego toczy się proces. Zastanawiam się czy to napisać we wnioskach czy może to skutkować tym, że sprawa będzie musiała ruszyć od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia gdzieś na blogu Pani adwokat Arletty Bolesty czytałam, że można. Napisz do niej maila, myślę, że odpowie, tu kiedyś udzielała rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz se też do profesora Zolla może też odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychicznaWielkopolska
Dzięki Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po publikacji akt zostaje zamknięte postępowanie dowodowe. Proponuję poczekać na wyrok i nowy tytuł dodać w apelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZĘ, ODPOWIEDZCIE MI. Sprawa się toczy w I instancji w Warszawie, z informacji uzyskanych w dniu dzisiejszym wynika, iż zapadł wyrok (pozytywny), nie został jednak jeszcze do stron doręczony. Sprawa pójdzie do II instancji do Poznania. Jak długo trwa druga instancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) czy mogę prosić o przesłanie książeczki na maila, będę bardzo wdzięczna. Mój e-mail: jul.julia@02.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zależności od rodzaju wyroku I instancji sprawa w Poznaniu może trwać nawet średnio 2 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia321
Dziękuję bardzo za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań niestety nie należy do najszybszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz zwracam się z ogromną prośbą o przesłanie książki w formie elektronicznej na maila: jul.julia@o2.pl Będę bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia321
Książeczka została wysłana. Jeżeli Pani nie dostała proszę sprawdzić w spamie bo czasami tam trafiają moje maile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostałam maila - ani w spamie, ani też w normalnych wiadomościach. Może pozwolę sobie jeszcze raz powtórzyć maila: jul.julia@o2.pl Bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Kochani! Doczekałem się, dostałem dekret potwierdzający nieważność małżeństwa:-) dziękuję za wszystko co dostałem z Waszej strony:-) i życzę powodzenia i wytrwałości dla tych, którzy nadal czekają:-)k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAEWA2
Zenek to wspaniła wiadomość! Życzymy Tobie i Twojej dziewczynie byście byli razem zawsze szczęśliwi w małżeństwie, bo przecież to nastąpi, prawda? Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka75
Zenku ogromne gratulacje!!! Nareszcie się doczekałeś. Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki26
Moje GRATULACJE! Zenek. Prawda, że warto czekać na taka wiadomość?! bardzo się cieszę:-) a mam pytanie czy jest u Was klauzula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×